Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

anthea6
14. okt 2010

šedý nemajú teraz nikde, a či ho niekedy budú mať je otázne. My sme mali mať šedý, s bielou konštrukciou, no vraj je problém priamo vo výrobe a či budú ešte taký vyrábať nám nikto nevedel povedať. Nakoniec sme skončili pri hnedom, ale kebyže je dievča, tak ten červený je úžasný 🙂

denis19
14. okt 2010

@anthea6 jé to fakt, tak to jsem mela teda ješte štestí na ten šedý...jsem tomu ráda a hnedý na jaké konstrukci?

anthea6
14. okt 2010

@denis19 no my sme zaplatili zálohu min.mesiac,a až min.týždeň sa nám ozvali, že šedý nebude pre problémy vo výrobe, vraj nevedia už zohnať tú šedú látku. Z predajne nám ho zháňali aj po ostatných obchodoch,aj v zahraničí,či náhodou niekde nie je skladom,ale nič..
Hnedý na čiernej konštrukcii, neviem prečo,ale na bielej sa nedá dať. Brio vyzerá byť veľmi dobrý kočík,ale takéto "detaily" by mali viac dotiahnuť, a snáď aj pridať nejaké schopnejšie farby 🙂)
Môžem sa ťa spýtať? máš na zimu nánožník? ak áno,daj nejaký tip 🙂 Ďakujem

kessiee
14. okt 2010

s tou slnecnou clonou je ta strieska este lepsia 😵 ale to je len v prislusenstve, nie? podla mna to bude sediet aj na starsie modely a bude sa dokupovat 😉 skoda, ze troska nevylepsili ten material... nove farby tiez nic moc...

denis19
14. okt 2010

@anthea6 no na sporťák nánožník nemám,ale vím, že tam dobre sedí ten z emitexu, či jak se ta firma jmenuje, naše pujde do sporťáku možná za mesíc a to vyfasuje hned teplý fusak, tak nánožník nebude treba a príští zimu nevím jestli ješte bude chctít být v kočárku,ale čítám, že když ano, tak ji bude stačit deka,neboť asi spíše bude chodit a kočárek maminka bude tlačit pred sebou jen kdyby neco...... 😀
a máš pravdu, na to co je to za značku a cenu, by mohli mít nejaké veci více dotáhle, presne jak jsem psala, já strašne jsem chtela bílou konstrukci a červený kočár, vanička i sporťák,ale to nešlo, tak jsem vzala šedý sporťák na bílé konstrukci a k tomu červenou vaničku , to už šlo, neboť vanička se dokupuje zvlášť, ........pokud nebereš nejaký celý set.

@kessiee mne se treba ta nová zelená moooc líbí 🙂 a s tou stríškou to asi bude presne jako píšeš, dokupovat....

kessiee
14. okt 2010

@denis19 ano ano, ta zelena nie je zla, ani modra, ale zase su to zase skor chlapcenske farby, aj ked vsetko sa da doladit aj pre dievcatko, mohli hodit aj nejaku ruzovu, fialkovu 😉

zajo79
14. okt 2010

fialovu peknu dali ale len na hlboky kocik co tam maju neaky model. 🙄

denis19
14. okt 2010

@kessiee no to by mohli,ale v zahraničí je i krásná rúžovka,jen tu není na slovensku,škoda.

ichbinich
14. okt 2010

@denis19:
Nejde o zahranicie a Slovensko, ale o modely 😉 Happy a Sing a Spin maju myslim aj tu ruzovu, Brio GO ma iba take "tlmene" farby, uz nemaju ani tu zltu v novom katalogu.

@anthea6:
To je blbe, ze uz nevedia zohnat tu sedu, ta je naozaj velmi pekna. Ale je aj v novom katalogu, tak ti mozno budu vediet zohnat uz novu kolekciu. Drzim prsty, nech to dobre dopadne...

denis19
14. okt 2010

@ichbinich ahá, no já myslela, že když je jeden tak muže být i druhý...a proč to tak teda je, vždyť i na Go by byla hezká ružová pro holčičky,no ne? Či to berou jako dozrálý model ten Go a tak je i s decenťáskýma barvičkama 😀

saska73
15. okt 2010

Tak som si včera kúpila nánožník od emitexu - pasuje tam hlavne vtedy pekne, ked si dám malého tvárou od seba. Predavačka ma síce odhovárala, že nepotrebujem nánožník, ked mám fusak Lodger ale ja mám taký ciťák, že bude veľká zima, aj hlásia, že budú extrémne teploty. Tento nánožník sa mi páči, lebo sa malý odtial ľahko vytiahne , sú tam 2 zipsy.

ichbinich
15. okt 2010

@saska73:
Uff, to som rada, ze tam ten Emitex nanoznik pasuje. Mam ho objednany, dobre vediet. Dakujem za skusenost.

@denis19: No, vyzera to tak, ze Go je "dozraly" model, ako pises a preto ma redukovane farby. Aj ked ta jedna fialova je krasna a pasovala by aj na Go. No ale co uz. Mozme napisat hromadnu prosbu Briu, ze nech daju na Go tiez tie pekne farby... 😉 😀

saska73
15. okt 2010

@ichbinich dá sa ten nánožník dobre stiahnúť ale navliekla mi na kočík aj ten abc dizajn nánožník, farebne by ten odtieň čiernej pasoval viac ale bol tenší a hlavne nemal tie zipsy, tak som si vybrala praktický, ked ho niekde v obchode budem potrebovať rozopnúť, nemusím dávať dole nánožník

ichbinich
15. okt 2010

@saska73:
Ano, tie zipsy sa mi zdali super prakticke, preto som si ho objednala. Ale inak uplne na blind iba z katalogu bez skusania 😅 Ja som si objednala ten Deluxe, co as da uplne zrolovat a nechat na kociari zrolovany, aspon tak to pisu 😉
Dufam, ze mi farba bude pasovat. Zobrala som ten svetlo sivy ku striebornemu fusaku a modremu Briu. Lebo to sa mi pozdavalo, ze by najlepsie pasovalo... Uvidime.

denis19
15. okt 2010

@ichbinich jo napsat bychom tam mohli...ale mne je to už jedno, já další mimčo mít nebudu,ale ostatním maminkám by to možná radost udelalo 🙂

nika.green
15. okt 2010

@zajo79
zatim jsem skate neporesila, mam jeste do vanoc cas, tak snad to zvladnu. Tady se nikdo neozval, ze by ho pouzival...

sevzuz
17. okt 2010

baby ja by som fakt strasne chcela kupit pouzivane brio go ale preco ho nemozem v ziadnom bazare najst, to ho naozaj nikto nepredava,? z toho mi vychadza ze je naozaj velmi dobry a to ma laka este viac 😠
Halooo nikto? vsetci ho mate uuuuplne novucky?

ichbinich
18. okt 2010

@sevzuz:
Ano, ja ho mam fungel novy. Pred rokom nebol nikde z druhej ruky, teraz pomaly ludia zacinaju predavat vanicky...Ja viem, ze je moc drahy a ze by si ho rucite vela ludi kupilo aj z druhej ruky, ale hold asi vsetci rozmyslali ako ja, ze sa odvezie aj druhe babo 😉
Mohla by si este pozriet Ebay, ale tam nesmies zabudnut na postovne, to bude pri takom velkom baliku drahe.
Alebo si napis Jeziskovi 🙂

denis19
18. okt 2010

@sevzuz ahoj já budu prodávat,ale jen vaničku.... 🙂

kessiee
18. okt 2010

@sevzuz na ceskom mimibazere sa obcas nejaky najde, skus kuk tam 😉

zajo79
18. okt 2010

@denis19 a kedy budes predavat vanicku? 😉

denis19
18. okt 2010

@zajo79 ahoj budu ji prodávat tak cca za mesíc. 🙂

zajo79
18. okt 2010

😅 😕 no kebyze dotrepem domov vanicku .. o mesiac budem 12tt... si budu klopkat z prstom na celo 😅

denis19
18. okt 2010

@zajo79 no pokud by jsi ji chtela, klído ji prodám i pozdeji 🙂 je jasné, že ted je to ješte brzo a ješte nai nevíš co v tom bríšku máš 🙂

zajo79
18. okt 2010

ked sa rozhodnes, ze ju chces predat, hod mi info do IP.. a si to necham prejst hlavou.

sevzuz
18. okt 2010

@ichbinich jaj jezisko by ma asi poslal kade lasie mam doma Peg perego GT3 a Si-cko a teraz by som chcela tu GT3 vymenit, len u nas nie je mm pripraveny na taketo vymysl

@kessiee ano viem je tam jedne trojkombinacia, ale ma sedu sportovu a ta sa mi velmi nepaci☹

@denis19 hm vanicku budem riesit az ked ho zozeniem a poriesim druhe mimco🙂 ale dakujem

snad ho niekde zozeniem, ked nie tak neviem
inak ako sa s nim chodi v zime? a da sa zlozit aj ked je nakliknuta vanicka?

ichbinich
18. okt 2010

@sevzuz:
V zime po snehu sa chodi celkom dobre. Jasne, ze uz to nejde jednou rukou, ale ide. Niedke sme to tu v tejto diskusii uz preberali, pozri dozadu.

Nie, ked mas vanicku, musis ju okliknut a potom zlozis podvozok. V celku sa da zlozit so sportiakom, a to je potom jedno, ci je sedacka otocena dopredu alebo dozadu.

branki
19. okt 2010

ahojte,
chcela by som sa opytat, kedze nemame vytah a budem musiet vanicku tahat po schodoch, ze ako sa prenasa, ci to nie je neprakticke prenasat ju za tie dve uchytky na boku. Lebo sa rozhodujem medzi brio go a jane nomad 2009 , ktory ma vyrieseny system prenasania jednou ruckou.
Dakujem

ichbinich
19. okt 2010

@branki:
My tiez nemame vytah a vanicku som v pohode nosila. Odklikne sa velmi lahko a potom si vezmes tie popruhy a nesies. V pohode to nesies jednou rukou. Tie popruhy su schovane vnutri vanicky, mozno si ich prehliadla. Takze v jednej ruke vanicka, v druhej nakup alebo tak. Vyhoda vanicky je, ze mozes preniest aj spiace babo. Niekedy nesiem aj sportovu cast hore so spiacim malym, ale s vanickou sa mi to zdalo jednoduchsie.

sevzuz
19. okt 2010

baby nasla som ho v bazare!!!
kolko by ste zaplatili za kocik kupovany v roku 2009 resp.. kolko by ste pytali a kolko stal ten vas novy, lebo momentalne je v bambini za 497🙂
jeeezis musim r&chlo predat ten moj🙂 a spracovat mm 😀 😀 😀 😀