Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

lubkamik
16. dec 2010

Ahojte Briacky 🙂 Nemate niektora zaujem kupit vajicko na Brio alebo hlboku vanicku alebo ciernu siroku tasku na kocik? 😵 😵 Sportak som uz predala...Viem priniest aj do CR - stryko byva v Hradci a chodi casto do SR...

sevzuz
21. dec 2010

ahojte, mam ho doma vdaka lubkamik 😉 je krasny v super stave 😵
a vcera som este dokupila ten nanoznik emitex UNI delux s limcom 2010 a sedi perfektne, len skoda ze nemaju hnedy, musela som zobrat cierny 😒 a doma som mala taku obycajnu plastenku na sportovy kocik od babyland a tiez sedi super, aj ked neviem ci ju vyuzijeme, kedze lukasko nezanasa plastenku:-P
nanoznik je na foto c. 3 he v protismere pripnuty o tu cast kde sa pripaja strieska na konstrukciu
na foto c. 4 je v smere a nozicky su v klaciskej polohe
a na dalsej fotke je na nanozniku len zalomeny ten limec dovnutra a na poslednej je uplne zrolovany dolu.
nanoznik perfektne kryje zboku a zaroven je v nom dost miesta. nozicky sa daju uplne vo pohode polohovat aj do lahu aj do tej zysenej polohy.
mam len tri otazky:
-na tie co mate lodger ako ho dokazete udrzat na chrbtovej casti, lebo nam sa stale zosuchava ☹ asi tam nasijem suchy zips aj na kocik aj na lodger
-este ako sa dava dolu strieska na sportaku? ked napriklad vymienate striesku za tu stribornu alebo zlatu?
-a asi sa neda dat dolu sportova cast a dat oprat, ze? ☹
Dakujem

aaaa este je to super kociiiik, vobec mi nechyba polohovanie do lahu, je sice troska uzsi ako peg perego, ale nie je to nic hrozne a

sevzuz
21. dec 2010
ichbinich
21. dec 2010

Potah zo sportaku sa neda dat dole. Co ale super funguje, je taky lepkavy valcek na vlnky a vlhka zazracna handricka na rozne flaky... Ja s nou zmyjem aj rozmrvene a rozcmulane zvysky piskot 🙂

lubkamik
4. jan 2011

Sevzuz, som rada ze kocik sluzi a si s nim spokojna 😵 😵

peliroja
5. jan 2011

ahojte briacky, nechystate sa nahodou niektora predat sportak? najlepsie sedy bud na bielom alebo sedom podvozku. dakujeeem 🙂

ninnaricci
5. jan 2011

@peliroja ja predávam čierny na bielej konštrukcii...tak pozri či sa ti nezapáči 😉

dastien
5. jan 2011

@lubkamik za kolko chces predat tu tasku?

lubkamik
5. jan 2011

@dastien za 50 Eur - stala 90. Mam ju aj medzi inzeratmi 😉

dastien
5. jan 2011

@lubkamik kde si mozem tie inzeraty pozriet?

lubkamik
5. jan 2011

@dastien Klikni na moj nick pri fotke a tam sa ti zobrazi vpravo dole profil a v nom vidis inzeraty. Alebo mozes ist aj do bazaru a vyhladat to pod kocikami - doplnky 😉

sevzuz
5. jan 2011

baby teda aku ja mam novinku. 😀 😀 😀 😅
strasne mi liezlo na nervy, ze sa mi ten lodger zosuchava a dnes som si tam isla nasit suchy zips aaaaa ked som sa lepsie pozrela na kocik tak hore pod strieskou ako sa stretava chrbtova opierka so strieskou su dve take gumicky (sluzia na zachytenie original podlozky, aj som rozmyslala o co sa ta podlozka zachytava ked na fotkach su take veeelke gombiky🙂 a na lodger som nasila gombiky a prevliekla cez gumicky a uz som najspokojnejsia majitelka 😵 na jar dokupim podlozku (urcite nie original) len taku co zabrani tomu aby sa spinil kocik a hotovo.
Btw. ak niekoho kto sa rozhoduje o Briu odradza, ze sa potah neda prat,tak ja som mala predtym kocik, kde sa potah dal prat, ale aj tak mi vadilo, ze sa zaspinil a ze som ho musela prat a tak som si radsej zaobstarala podlozku, ktora sa da jednoducho oprat 😎 pripadne otocit 😝 😝 😝

duplicka
6. jan 2011

@sevzuz jeminkyyyy fakt su tam gumky, ja som si podlozku sila a toto presne mi chybalo 😀 😀 😀 😀 😀 ze kam s tym a ak pod striesku,tak zas polohovanie a ked by bolo pod strieskou,tak by neslo polohovat. daakkuuujjeeemmmm

duplicka
6. jan 2011

tu je moja obojstranna podlozka 😉 😉

sevzuz
6. jan 2011

@duplicka ze aka radost ja som sa vcera tesila ako by som objavila Ameriku 😀 😀 😀 😀
inak si sikulka ta podlozka je super ja rozmyslam, ze dam usit svokre,len sachcem spytat co si dala dovnutra tej podlozky a podla coho si to sila, len tak si si obkreslila kocik alebo mas aj original podlozku?
Ja som rozmyslala, ze niekoho poprosim aby mi obkreslil originalku a podla toho si to usijem 😅 😅 😅

duplicka
7. jan 2011

@sevzuz no to som len tak vystrihla a upravovala az kym sadla,vnutro mam molitan, mam original podlozku bugaboo a tam je molitan, tak som dala aj sem. nie je zlozita, takze nepotrebujes strih, je vlasten rovna len zuzovana

denis19
7. jan 2011

Holky,tak já tam ty gumičky nenašla ☹ už jsem se tak tešila!!!!! Máte jaký rok výroby Brio?

duplicka
7. jan 2011

@denis19 no ja mam 2010, tak mozno predosle nemaju, skus poriadne kuk z vnutornej strany uplne pri strieske

denis19
7. jan 2011

@duplicka kuknem ešte raz, tiež mám 2010 🙂

sevzuz
7. jan 2011

@duplicka hmm vyskusam a latku mas obycajnu,nie?

@denis19 ja mam tiez 2010 uplne hore ako sa sttreta chrbtova opierka s tym materialom co sa rozlozi ked das chrbtovu dolahu vpravo a vlavo su take gumicky take "slucky" 😉

duplicka
7. jan 2011

@denis19 tak to len poriadne pohladaj su tam 😉 😉 😉 😉
@sevzuz taku pevnejsiu bavlnu, nie tenucku, tu neodporucam

denis19
7. jan 2011

@duplicka
@sevzuz budu hledat jako divá, jen ted mi na klíne sedí cácorka, je už zvedavá jako stará bába a všetečná...nekdy ji už nestíhám a zrovinka včera nás s mnž odrovnala oba, už v pet jsme padali na hubu a ona jako zajíček duracel!!!!! Škoda,že mi v nemocnici nerekli, kde to má vypínač 🙂

sevzuz
7. jan 2011

@denis19 neznasam tuto vetu alebude to horsie, ja som rada ze som ten moj prispevok stihla odoslat a poslat v takom stave ako som chcela lebo z nicoho nic mi tan naskaaaaakalo vela podovnich pismenok.
ja to robim takked chcem cez den byt par minut na notasi, ze si otvorim dva prehliadace vpravo pustim

https://www.youtube.com/watch?v=5H59Py7KApU


a vlavo konikujem 😅
jaaaaj a vypinac im dorastie tak v troch rokoch ked pojdu do skolky 😀

@duplicka teraz mi uz maly haja a potom idem do mesta achcela y som niecotake pozriet, kupilasi to normalka v metrovom textile a tu opicku si asi vystrihla a nasivala? 😕

sevzuz
7. jan 2011

mimochodm kocky, ja odkedy mam brio tak maleho stale vozim tvarou ku mne, neviem sa toho "nabazit" 😅 😵
ako je to u Vas? vozite sa aj v smere jazady???

duplicka
7. jan 2011

@sevzuz ja mam 25 mesacneho a vacsinou je ku mne otoceny, niektore deti to maju radi a tak mozme spolu blbnut a saskovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

latka je hrubsia bavlna, ta pasikova to bola taka drahsia satova, ale je to bavlna a ma tusim 20 perc elast. opicka je pracne urobena vrstva na vrstvu. pink.cz ma taketo opicky, troska som skopcila ,ale aj tak ju mam inu. pink ju ma potlacenu vraj, toto je vyrobena nasivka. este si usijem dalsiu,ktoru vylepsim o nejake detaily ako su haciky na gombik, aby pekne hore drzala a este nejake, ktovie mozno usijem aj nieco na predaj, len casu malo

na mojom starsom som nasla vypinac 😀 😀 😀 😀 😀 isiel do skolky ako 5 rocny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale pride zo skolky a fici, tam je podla mn a v totalnom klude,takze ho nevedia vybit, predsa 5 rokov som tu na to bola ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pri starsom som nemala reverz a to uz nikdy, mat k sebe dieta je fakt velkaaaaaa vyhoda, brio ma aj tu vyhodu,ze to ide jednoducho aj ked je dieta v sedacke. buzz to ma tiez super,ale tazsie sa otacalo,teda aspon mnne, stale som cvakla ruky do konstrukcie, medzi sedacku a rucku, cize som z toho penila aj prsten som spucila. brio je v tomto supeeerrrrrrr

mne vadi len ta latka,ale zas je prijemnejsia ako nejaka totalna umelina

sevzuz
7. jan 2011

@duplicka
no ja som si ked som prvy kocik vyberala myslela,ze to nepotrebujem, vtedy som si myslela, ze brio ma plohovanie korytka a to som nechcela a vacsina otacavych su korytka mimo teutonie, ale tam mi vadi divna stieska a potom este polske 😝 😝
ale maly je viditelne spkojnejsi a ked som ho dvakrat uz nudila tak som ho otocila a zase to bolo pre neho nieco ine a vcera smeboli v avione 4 hodiny vydrzal v klude v kociku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mne ten material latky, az tak nevadi sice peg perego malo taku pevnejsiu a kvalitnejsiu, ale tato je v pohode pre mna a usijem si podlozku 😅 😅 😅

a ano videla som tie original opickove podlozky, ale tato tvoja je supeeer, si velka sikulka 😵 😵 😵

a to si si neamputovala aj prsty na tom buzz-e. otaca sa to super, len na to treba troska treningu 😉

duplicka
7. jan 2011

@sevzuz no ono kazdemu ine sadne ,mne napr viac korytko a ked je uz babo vacsie tak nekorytka 😉 😉 😉 .mala som sucasne neo a buzz a buzz mal radsej, hlavne ked je korytko tak sa nekrivy chrbatik. no kazdy ma plusy a minusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

este keby bolo vyhrievanie rucky ,tak som spokojnaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
7. jan 2011

@sevzuz také si neumím predstavit, že bych mela kočár otočen tvárí od mne!!!!Byla to má nejduležitejší podmínka na kočárku a jsem z ní ted už v praxi nadšená a nevím jak to delají hoky co tuto možnost nemají 😕 a také jsem nechtela korýtko...ale jak píše
@duplicka je to vec pohody dítka........a vskutku si moc šikovná, já myslela, že to máš ty co šije paná na mmb 😕

sevzuz
7. jan 2011

@duplicka no tak s tou ruckou je to dobre sci fi.
a ano pre take deticky okolo 6-9 msaiacov mozu byt korytka super to urcite, len vacsina mamiciek si vybera jeden kocik na cely cas. aj ja som bola taka ale netreba zostavat pri jednom druhu vymena je super, ale zase clovek sa boji aby kupil dobry kocik, a aby bol taky ako si predstavoval a ked to tak nie je je to zbytocna ostara, nie kazdy na to ma nervy 😅
ale ja som kupila dobre, no a ked su tam aj tie putka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sevzuz
7. jan 2011

@denis19 a nasla si???