Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

janavi
25. máj 2010

beruskanula, plastenka, ktora je na hlboku cast je aj na sportovu, ono to sedi. je to 1 kus na oba diely. Urcite to sedi, sama to pouzivam.

beruskanula
25. máj 2010

lulii: jj, v bejbycentru... cerny na bily konstrukci 🙂 .... tak uvidime, jak bude vypadat v realu 😕 🙂 ....

janavi: aha, tak to potom jo 😀 .... jsem byla vcera po mesici a neco mezi lidma- v poradne a pak jsme rovnou sjeli do bejbycentra, objednali kocar, ale samo jsme zapomneli plastenku a slunecni clonu 😀 🙄 ... hlavne, ze jsme si objednali madlo a strisku ve stribrne 😀

beruskanula
25. máj 2010

a lulii: drzim moc palecky 🙂

lulii
25. máj 2010

Berusko, moc děkuju. Už se těším na tvoje poznatky až s ním poprvé vyjedeš. Sice si na to ještě chvilinku počkáme 😀 Vybrali jste pěkně 😉

A děkuju za držení palečků 🙂

beruskanula
25. máj 2010

lulii: pockame si, ale ono to i tak leti, za chvili je cerven..... za chvili zacinam 8.mesic 🙂 ....
uvidis, zadari se 🙂 ....urcite to je tezky, ale kdo si pocka, ten se docka 🙂

sokolik1
26. máj 2010

Ahojte, dnes mi dali informaciu v obchode ze BRIO nie je vhodny na dedinske cesty skrz kolecka vraj sa do nich vtlacaju kamienky. Aku mate skusenost?

ichbinich
26. máj 2010

@sokolik1: Ten zimny posyp sa niekedy do koliecok vtlacil. Tak som ho nohou vzdy otretim vyhodila a sla dalej. Trosku bolo potom vidno, ze kde ten kamienok bol. Ale zeby to ovplyvnovalo jazdu nemozem povedat. Proste, ze tie kolesa nebudu stale ako nove, je logicke, kedze chodim po vonku.
Ako som uz napisala, pravidelne chodim po chodniku, ktory je len ultacena hlina, a bez problemov. Tie vacsie kamienky sa tam nevtlacaju, to bolo naozaj iba pri zimnom posype, a ten bol najma na asfaltovych chodnikoch 😉

beruskanula
27. máj 2010

😅 babyzuzana a kessie: chtela jsme mrknout do vaseho albika na fotecky vasich deticek v brio a ono nic 😕

kopretinka11
27. máj 2010

taky jsem fanynka Bria Go, mám jenom dotaz, zda někdo nemá zkušenosti z jiným fusakem, než je originální Brio..

beruskanula
27. máj 2010

kopretinka: my koupili fusak od emitexu a do kocarku pasuje v pohode- vyzkousela nam to prodavacka v krame 🙂
taky budete porizovat? jakou barevnou kombinaci?

kopretinka11
27. máj 2010

Je to náš favorit..Právě se rozhodujeme mezi šedým nebo hnědým a určitě chceme růžovou podložku a černý rám🙂

beruskanula
27. máj 2010

kopretinko: my objednali cerny na bile konstrukci.... prvne jsme chteli taky hnedy na cerny onstrukci, ale pak se rozhodli pro cernobilou kombinaci 🙂

sokolik1
29. máj 2010

ahojte, chcem poprosit niekoho kto ma hnede brio ake ma skusenosti s tymto kocikom, teda ci na hnedu latku chytaju tiez vsetky chlpky a necistoty ako na cierny? dakujem ak sa niekto podeli so skusenostami

saska73
30. máj 2010

@kopretinka11 my máme lodger fusak na 4 ročné obdobia a super tam pasuje 😉

saska73
30. máj 2010

len teda neviem ako mám kočík čistiť, máme čierny a chytajú sa na neho chĺpky tôzne 😒

enika
31. máj 2010

Sasi, kúp si taký lepkavý valec a s tým keď to prejdeš, budeš to mať ako nové 😉

nika.green
4. jún 2010

AD Plastenka: my mame plastenku jak na hluboky, tak na sportovni cast. nezda se mi, ze by ta na hluboky kocar pasovala stejna na sportak...

jinak co se tyce kolecek, tak kaminky se tam vtlacuji, ale to je asi normalni kdyz je to plast, cas od casu to ocistim...

kessiee
4. jún 2010

nika, kolieska nie su plastove, su celogumene, preto sa tam nejaky kamienok cas od casu zatlaci.. je to mäkka, lahka guma 😉
ozaj a ako dopadla ta tvoja reklamacia? ty si tusim reklamovala, alebo si ta s niekym mylim?

janavi
4. jún 2010

original Brio plastenka urcite pasuje na hlboky aj na sprtovy kocik. Pouzivala som ju na hlbokom a teraz ju mam na sportovom. a co sa tyka kamienkov, ze sa vtlacaju do koliecok, mozno ano, ale ja som s tym zatial ziadny problem nemala.

nika.green
7. jún 2010

Reklamovala jsem ty polohovaci zada, rozbil se nam ten posouvac. Nakonec reklamace dopadla dobre, do tydne jsem to mela vymenene, takze spokojenost. Uz to funguje. Z toho jsem byla trochu vystresovanana, protoze se to vracelo do lehu.

ichbinich
7. jún 2010

Ahojte!
Pridavam najnovsiu skusenost - jazdu po pieskovej plazi 😀
Kde je piesok rozbrazdeny, tak asi ako po snehu, treba tlacit. Kde je piesok upraveny, pripadne mokry, ani nepoznat, ze to je iny teren... Takze super.
Prsiplast na sportovu cast je trosku iny ako na vanicku, ale ako citam, pasuje aj ten. Ale ja som kupila oba, bolo to vsetko pokope...

dorotka2
11. jún 2010

Ahojte, pripajam sa do debatu, prave som docitala celu, co tu prebieha, a teda uz by som mala ist aj spat. 🙂 Mam brio go, hnedy so zlatym, teda este nepouzivam sportovu cast no uz sa na nu strasne tesim, je strasne elegantna s tym zlatym, hned ako som si brio priniesla domov, namontovala som zlate suciastky. Inak nekupujte si weekwnd bag od bria, je strasne velka a tazka a prevazuje kocik. Kupila som si teraz tasku z dm, je uplne suprova, zmesti sa tam vsetko, co je treba, aj nieco navyse. Mne sa kolieska tiez obcas zaseknu, ale stane sa to len obcas, nie nejak casto, tak to zatial neriesim. Vsetko co doma mam, celu vybavicku aj kocik som kupovala v hlohovci v aladdine, kde je tento kocik velmi uprednostnovany, aj preto som ho kupila a som im za to vdacna, velmi ochotni manzelia. Co sa tyka cistenia, zatial nebolo treba a uz ho pouzivam vyse 3 mesiace.

dorotka2
11. jún 2010

@beruskanula Ahoj Beruska. Co sa tyka tych prebalovacich tasiek, su naozaj krasne, no ako som pisala o brio taske velkej, fakt si nekupuj tu velku, lebo dopadnes ako ja, ze si budes musiet kupit este jednu. Mna manzel koli nej strasne zvozil, bola dost draha a uz je supnuta nepouzivana v detskej, ale zase, ak niekam pojdeme, malu do nej zbalim celu, co zase je vyhoda, no na to mozes pouzit tasku akukolvek.

dorotka2
11. jún 2010

@babyzuzana ahoj, prosim ta, ako si dala dole z autosedacky tu striesku? asi by som ju najradsej dala dole aj ja, len neviem ako a ked vidim, ze niekto ju dal, nemusim tolko rozmyslat. 🙂

beruskanula
11. jún 2010

dorot: prebaůlovaci tasku jsme koupili od kaiser 🙂

babyzuzana
11. jún 2010

@dorotka2 doslova som ju vytrhla 😀 takze sa neboj pouzit silu, musi to tak rupnut, viem ze to vyzera divne, ale ide to len silou.... A neboj, teraz som ju davala naspat a je OK.

dorotka2
16. jún 2010

@beruskanula ja viem, zle som sa vyjadrila, myslela som tu kaiser velku nekupuj, radsej tu mensiu, na prechadzky to staci, aspon tam nenacpes vela veci, ktore v podstate ani nepotrebujes. 😀

beruskanula
17. jún 2010

dorotka: mam od kaiser, jak tu malou, i velkou- ta bude slouzit jako vikendova 🙂

schavo
17. jún 2010

🙂

dorotka2
18. jún 2010

@beruskanula no, ja tak mam teraz tu brio, ved ona sa aj vola weekwnd back, a kedze neustale jazdime na vikendy prec, tak sa na seba az tak nehnevam. 😀