Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

lindana
12. sep 2012

@anpolia Jee super, dakujem, som rada, ze sa paci. Ja sa uz neviem dockat, ako s nim budem jazdit 😀

bosacka
12. sep 2012

@zuska_29 ten nanoznik som mala a pasuje tam (iba sme ho nepouzivali, lebo sme boli celu zimu vo vanicke 😝 ) ak mas ale kolekciu 2011 a vyssie, tie uz maju nanozniky v cene (nevsimla som si, ci uz kocik mas doma, alebo len cakas)

@julllka vanicka nie je prisposobena na prevazanie babtka v aute (asi by to neslo, kedze je to vlastne len latka na konstrukcii... preto patri k najlahsim vanickam 😉 )

zuska_29
13. sep 2012

@bosacka dakujem pekne. maly je uz v sportovom. ja mam 2010. a ktory si mala?s limcom ci bez?

sevzuz
13. sep 2012

@zuska_29 ja mam doma presne tento co si dala link a je fakt super,mam aj original ale tento sa da krasne upravit: odzipsovat a zalozit ked ides do obchodu a naopak tan orginal mozes dat len dolu z kocika emitexoov ti tam zoastane, len zipsujes🙂

zuska_29
13. sep 2012

@sevzuz dakujem, si zlata, tak si ho objednam 🙂 to sa mi na nom tiez paci, ze sa da rozzipsovat, to je podla mna prakticke 🙂

sevzuz
13. sep 2012

@zuska_29 na 31 strane mas fotky ineho emitexoveho nanozniku a na strane 33 mas fotky mojho nanozniku🙂

zuska_29
13. sep 2012

@sevzuz ano ano, uz som to pozerala, vyzera to podla mna super 🙂 uz sa nan tesim.

bosacka
13. sep 2012

@zuska_29 mam myslim presne ten, co si dala link... moja foto je na str. 95 😀

zuska_29
14. sep 2012

@bosacka no super, dalsie fotky, myslim, ze vyzera velmi dobre ten nanoznik, uz sa tesim...pisali mi ze dodanie 10dni...takze si este pockame ach jo 🙂

1987612
14. sep 2012

Asi tohle bude nejblbější dotaz v historii koníka 😀 ale nemohl by mi někdo poskytnout jednoduchý a trošku detailnější popis, jak u bria sundat stříšku? 😅 😕 Mám ho od včerejška a jen zběžně jsem to zatím zkoumala a vážně jsem na to nepřišla 😠 Jsem velmi technický typ, tak bych nad tím dneska nechtěla strávit půl dne... 😵 Prosím poraďte někdo a zachraňte moje nervy 😉

sevzuz
14. sep 2012

@1987612 strana 100, kurniiik baby sak si preluskajte aspon par stran dozadu 😝

anpolia
16. sep 2012

@lindana tak ti prajem aby ti to do toho dna D rychlo zbehlo a mohla sa vytiesat z kocikovania. pozeram, ze mas este polku tehulkovania pred sebou. 🙂 ja som sa toho tiez nevedela dockat, ale zbehlo to fakt velmi rychlo, ani sa mi nechce verit, ze moj drobec ma uz 9 mesiacov... 😎

mirkap84
18. sep 2012

Kocky, pridavam foto striesky aj podlozky a madielka na Brio (mam toho viac, len nemam vsetko nafotene), sila mi ju Monika (nojba) z ceskeho MMB, vrelo odporucam! 🙂 😵

katrenka111
18. sep 2012

Mirus to je cista parada toto.... 😉 bombove co ti poviem....vaaau

katrenka111
18. sep 2012

@mirkap84 normalne už aj ja zacinam rozmýslat o briu 😀

lenulice
18. sep 2012

@mirkap84 Nááádhera 🙂))

milacik0106
18. sep 2012

@mirkap84 úžasnéééé 🙂

home1
18. sep 2012

@mirkap84 waaaaaaaaaaaau,ja mam objadnane čierne brio na čiernej konštrukcii a chcem si dať ušiť cyklamenovu podložku a poťah na madlo..možno neskôr aj striešku...maš to kraaaaaaaaaaasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirkap84
18. sep 2012

@home1 ...dakujeeeem 😵 , sa stretavame na dvoch diskuskach ako vidim 😅 😅 😅
...k tomu ciernemu bude cyklamen parada a cisto cyklamen? Z druhej strany tejto podlozky je cista tyrkys a na dalsej podlozke mam ruzovu s bielymi bodkami a z druhej strany na bielom podklade ruzove koniky, no ruzove, blazon som 😀
...tu striesku ti vrelo odporucam, najprv som sa toho bala, najma som sa bala ci bude dobre sediet, ale je to perfektne usite a material na strieske mam nepremokavy, velmi pekny 🙂 a rovnaky je aj na madielku...och jooo, Brio je Brio, kocik mnohych tvari 😅 😵 😵 😵

mirkap84
18. sep 2012

@katrenka111 😉 som zvedava ako sa nakoniec rozhodnes 😉

home1
18. sep 2012

@mirkap84 ja už neviem v ktorej téme sme sa ešte stretli 😅 ale rozhodovala som sa medzi viacerími kočíkmi a brio zvíťazil v momente,ked sme tam dali malu 😵 😵 😵 vieš čo,asi čisto cyklamenova z jednej strany a z druhej by som chcela niaky zaujmavy vzor 😵 😵 😵

mirkap84
18. sep 2012

@home1 😅 😅 😅 BJ Versa 😉 😅 😅 😅
...tych vzorov je tak strasne vela, ja sama som si nevedela vybrat 😅 ...chcela som jednu podlozku jemnejsiu a druhu vyraznejsiu, tento japonsky vzor je uzasny, nazivo este krajsi 😵

home1
18. sep 2012

@mirkap84 jaaaj,jasneee,aj som si myslela,len ma zmiatlo že maš brio... 😉 😉 no ja som písala do viacerích tem o kočiku ,mala som viac vo vybere a nevedela som si vybrať 😅 ale už mam jasno a tešíííím sa 😵 😵 😵 a veru,tých vzorov látky je tooolko,ťažko vyberať 😀 😵 😵

mirkap84
18. sep 2012

@home1 ...povodne som chcela Versu, ale nastastie ju nemali nikde skladom a no hmmm uprimne, uz sa mi velmi nepaci 😕 😅 , Brio bol moj favorit este minuly rok ked som riesila kupu kocika, no vtedy stala trojkombinacia 800EUR a ja mala limit 600, tak som kupila CAM, ten sa mi nastastie podarilo predat a konecne mam Brio a dufam ze bude sluzit dllllho, mala je v nom velmi spokojna a ja som spokojna, ze je spokojna a ze som si urobila radost 😕 😅

home1
18. sep 2012

@mirkap84 😵 😵 😵 brio je užasne 🙂 ja si idem pren asi vo štvrtok do predajne 😵 😵 😵 aj ja som chcela brio ako prvy kočík ale manželovi sa v predajni zapačil concord neo,bol o trošku drahší,no dala som na neho 😅 ale už je predane 😀 už iba brio 😵 😵 😵 😵

A keby si si kupila versu,ver,že by ťa to k briu stále lakalo 😀

madormi
18. sep 2012

@zuska_29 ahoj,jen jsem nakoukla, že hledáš nánožník, brio má origoš, ten je ale takový slabý, ale jestli můžu poradit, paní na mmb šije na brio vše- mám toho od ní spousty auž mám objednanou i zimní sadu- dělá super zateplený nánožník i s límcem, několik variant, ve všech možných i nemožných barvách a je schopná k tomu ušít i boudu, rukávník,vše😉

madormi
18. sep 2012

@mirkap84 můžu se zeptat, jaká j to látka, ta boudička? šusták? já od ní mám též spousty věcí a stále nemám dost, kočár převlíkám furt jak blázen 🙂 mám též černý na bílé konstrukci

mirkap84
18. sep 2012

@madormi http://www.fler.cz/zbozi?ucat=134737
Monika mi dala tento link, ja mam vzor "batani" , nadherna latka, na slniecku su na nej jemne odlesky, nie je to ziadna gumovina, je to taky sustiak aj latka dokopy, neviem to uplne opisat, velmi sa v latkach nevyznam 🙂 ...perfektne sedi k Brio potahu 🙂
...s Monikou aj ja maximalna spokojnost, krasne sije! 🙂

madormi
18. sep 2012

@mirkap84 já s ní jsem též max spokojená, mám od ní asi 5 podložek, dvě boudy, sadu na nunu, ledvinku na brio, ted mi šije box do košíku na brio a zimní sadu, a jak jsem teď viděla tu růžovou, asi ještě rozšířím objednávku 🙂

mirkap84
18. sep 2012

@home1 😅 😅 😅 presne! Kamaratka si kupila Brio par dni po mne, dlho sme riesili kocik a povedala na chlp to iste, hocco by som kupila, stale by som mala Brio v hlave a lakalo by ma 🙂
...Concord neo sme skusali v predajni, zo vsetkych korytkovych bol Neo asi najlepsi, ale co do velkosti, tak proti Briu maly a tak celkovo, aj konstrukcne je Brio lepsi 😎