Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kika46
5. nov 2012

@slavkav My budeme mat dievcatko, tak by som chcela ruzovu alebo oranzovu deku a do sportoveho potom podlozky. Este ho doma nemame asi az pred vianocami ale velmi sa nan tesim, dufam ze budem spokojna 🙂 dlho som kocik vyberala, kym sme sa rozhodli pre brio. v

zuzik311
5. nov 2012

@kika46 ahoj no ja mám tiež hnedý na čiernej ale tiež mali aj červený na bielej.. len som chcela univerzálny tak červená neprešla.. aj vzhľaodm na kombinovanie doplnkov.
máš 2012? 2013 ešte nebola?

mirkap84
5. nov 2012

@martuska75 ...ked som si precitala tvoj prispevok, napadla ma jedna vec, kedze predne kolesa na novom modely su rovnako velke ako zadne a medzi nimi je plna tyc, budu vobec otocne???
Mrkni...
...inak strasne je to na tej sportovej casti, este s hlbokou ako tak ale toto je divne 😕 😅
...Brio klasik teren v pohode zvlada, toto je uz horsky model 😀

mirkap84
5. nov 2012

@vendyca ...je velmi priestranny, na sirku ma cca 33cm, co je na otocny kocik luxusna sirka 😎 , kolesa su perfektne, je to tvrdsia guma a nie su tak rychlo vysuchane ako kolieska inych kocikov, tie malinke ostre kamienky sa pichnu ale opadnu a teren zvladne v pohode a tym ze tak super peruje ma dietatko velky komfort 🙂 ...ja s nim beham po polnych cestach, rozmlatenych tehlach a kamenoch (staviame) a nebol ziadny problem, ked uz ide fakt do tuheho a nechcem ho znicit, postavim na zadne a prejde vsetko 😎 😅

kika46
5. nov 2012

@zuzik311 myslim, ze sme boli v rovnakej predajni v prievidzi 🙂 2013 este nemali.

martuska75
5. nov 2012

@mirkap84 určite nie sú otočné. A je to škoda ☹ preto ma zaujímalo či ho budú vyrábať aj so "starými" kolesami. Tiež chodím s Briom po "stavbe" a pohoda - takže tento model už bude asi na "vysokohorskú" turistiku, lebo v kuchyni sa s ním neotočíš. Aspoň na mňa tak pôsobí. Určite ho niekde "zkuknem" na živo z čisto "akademických" dôvodov 😀 😀 😀

zuzik311
5. nov 2012

@kika46 ahoj no tak to potom áááno. kedy si tam bola? ja cca o 11tej a mal ešte ževraj 2..
nechcela si počkať na 2013?

zuzik311
5. nov 2012

kočky poraďte....
to brio som zajednala hnedé na čiernej konštrukcii.. mali aj červené na blelej.
čo by ste vybrali? mal by byť chlapec ale chcela by som ho pre obe deti ak by bolo druhé baba tak aby som to dáko skombinovala....

sevzuz
5. nov 2012

@martuska75 vies co to by mala byt zimna sportova
nadstavba na predchadzajucich dvoch stranach je to spomenute🙂

sevzuz
5. nov 2012

@zuzik311 ja som s briom max spokojna nie je to jediny kocik co som mala ale tento stale vyhrava na plnej ciare🙂
ja jedine co by som priala by bolo keby vyrobili a dala sa zvlast kupit sportova cast korytkova, taka tvarovana ako ma napr stokke lebo na urcite obdobie by som to urcite vyuzila a potom sup do klasickeho sportaku🙂

sevzuz
5. nov 2012

@zuzik311 no cervene na bielej je krasne len musis dobre dbat na vyber doplnkov, urcite sa da s tym vyhrat len to mozno bude kus narocnejsie, ale cerveny na bielej je krasny ja som mala aj ten hnedy na ciernej teraz mam cierny na ciernej ale chcela by som bielu konstrukciu akosi sa mi viac paci, teraz🙂

mirkap84
5. nov 2012

@zuzik311 ...a mas na vyber iba z tychto dvoch farebnych kombinacii? Krasny je cierny na bielej alebo tmavomodry na bielej, oba sa perfektne kombinuju s inymi farbami...ja mam tmavomodry na bielej a mam dievcatko, ruzova je v tej tmavej modrej fakt krasna 🙂
...aj mne sa viac paci biela konstrukcia, kocik vyzera tak cistucko, elegantne 🙂

zuzkkkaaa
5. nov 2012

Holky nesháníte někdo na brio originál skejtík?? Prodávám ježděný tři měsíce, už nevyužijeme. Kupovaný nový, nyní za 650 😝

Ovšem ty velký kola na briu vypadají teda děsně ☹

zuzik311
5. nov 2012

@sevzuz @mirkap84 no ved rozmyslam či ho ešte nepremením na červený na bielej 🙂
na výber mám iba z tých dvoch kombinácií /už/ na ktoré je akcia takže hnedý na čiernej alebo červený na bielej..
len som to chcela pre dve deti a ked druhe bude baba.. no neviem ktory poradte

mirkap84
5. nov 2012

@sevzuz ...ja som mala v plane kupit "korytko" , bala som sa, ze mi bude mala v sportiaku akomkolvek "klasickom" padat a zosuchovat sa, ale opak je pravdou, Brio sportiak mam od jej 5tich mes. a sedela mi tam a sedi ako pat penazi, vobec sa nezosuchuje vdaka miernemu spadu 😵 , ja osobne by som na Briu zmenila cenu 😅 , ale je pravda, ze od kvalitneho kocika nemozno ocakavat lacny "špás" 🙂

sevzuz
5. nov 2012

@mirkap84 no ja neviem mne sa maly suchal dolu asi dva mesiace v podstate pocas leta mu vyslo 6-8 mesiacov a to sa urcite zosuchoval, ale v stokke sedel pekne a aj sa mu tam velmi paci ale mohla by to byt aspon variabilita nejaka moznost, urcite by na tom zarobili🙂

mirkap84
5. nov 2012

@zuzik311 ...ak sa mozem opytat, v akej cene si ho zohnala?
...cervena farba sa velmi tazko kombinuje, ale je krasny, hnedy na ciernej je lahsie kombinovatelny a univerzalnejsi, ale hmmm o kolko lacnejsie Ta vyjdu? Keby si priplatila par desiatok EUR navyse a kupila by si tu svoju vytuzenu farbicku? 😵

zuzik311
5. nov 2012

@mirkap84 no normálny stojí 1000 a tieto sú za 699..

mirkap84
5. nov 2012

@sevzuz ...fakt sa zosuchoval? A mas model tohtorocny? Malu som ani raz za cely ten cas nemusela napravovat ani nic podobne, hmm 😕 ...mne sa velmi pacil sed Concordu neo, mala v nom bola ako varena pecena, skusali sme ho niekolkokrat v obchode, nakoniec som ho nebrala kvoli tomu pidi kosicku a som rada, ze som sa tak rozhodla 🙂 ...ja myslim, ze pride aj na kompromis, tie zimne/terenne kolesa je dobry napad, mozno urobia nieco s polohovanim, nam teda pololah neprekazal, ale mnohe maminky prave to odradza 😕

zuzik311
5. nov 2012

@mirkap84 a vytúžená farbička.. my sme chceli od začiatku hnedý, alebo potom ten berry ale ten nie je pre chlapca.. ešte šedý sa mi tiež páči..
ale teraz mali v akcii hnedy a cerveny a stale rozmyslam ci nie je ten cerveny lepsi.. no neviem vaha

mirkap84
5. nov 2012

@zuzik311 ...a chcela si trojkombinaciu? Lebo to Brio vajicko je vraj dost nanic 😕 , ja som ho nemala, ale citala som tu na diskuske, mozno by ti vedeli kocky poradit...

zuzik311
5. nov 2012

@mirkap84 no tie ostatné farby už nemali.
čierny nechceme určite, modrý tiež nie tak rozhodujeme medzi týmito dvoma..
hej chcela som trojkombináciu ja som čítala práveže dobré veci na to vajíčko ešte si asi naštudujem teda 🙂

sevzuz
5. nov 2012

@mirkap84 no zosuchoval a mammodel 2011 alebo 2012 neviem kupovala som vo februar 2012, no a kosiiiiik je presne to co mne na kociku brutalne chyba ja bez toho neviem fungovat🙂

sevzuz
5. nov 2012

@zuzik311 no ja neviem, chod si doobchodu pozret v skutoconsti brio vajicko a maxi cosi, to sa neda porovnat to sedenie u brio je strasne male, kdezto maxi cosi ti v pohode vydrzi do roka, je to vidiet aj bez toho aby si tam dala babatko ☹ ale zas kolko stoju dvojkombinacia a kupit maxi cosi z druhej ruky a adaptery na brio oproti trojkombinacii? lebo kupovat trojkombinaciu a snazit sa predat nepouzite vajco je nonsen strasne tazko sa to predava. ale uricite zalezi aj od ceny co sa viac oplati

mirkap84
5. nov 2012

@zuzik311 ...cerveny na bielej je krajsi, ale hnedy na ciernej sa bude lepsie kombinovat...mne osobne sa ale viac paci cerveny uz len kvoli tej bielej konstrukcii 🙂
...inak osobne si myslim, zeby ti vedeli urobit cenu 699EUR aj na ine modely, treba skusit napisat do viacerych obchodov, ja som si nasla na webe najlacnejsi a v Zilinskom obchode mi urobili rovnaku cenu ako na webe a teda postovne zadarmo a aj prip. reklamacia bude jednoduchsia, si v 22tt, este mas cas trosku pospekulovat a dohodnut sa 🙂

mirkap84
5. nov 2012

@zuzik311 ...uplne suhlasim so @sevzuz , ja by som to mozno riesila este inak, kupila by som iba sportovu cast svojej top farbicky a na bazare kupila vanicku s adapterom a vajicko maxi cosi, tie su naj!

zuzik311
5. nov 2012

@sevzuz dvojkombinácie nemajú ☹

zuzik311
5. nov 2012

@mirkap84 len športovú samú novú nekúpiš.. aspoň čo viem