Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

apolenka6
27. apr 2013

@memek jéj si zlatá pošli mi aj link ktorú presne ak máš čas 😉 ja chcem tiež takú aby bola aj aj a nemusela som zvlášť kupovať na hlbokú a športovú časť 🙂 už si ju musím zadovážiť nech mám všetko pokope 🙂

martuska75
27. apr 2013

@petulatt ak by to nemuselo byť z Čiech ale môže byť aj z NR tak som tu už babám posielala kontakt na šikovnú kočku čo tiež šije doplnky na Brio - ved skús mrknúť 🙂 http://www.sashe.sk/bajkonur

petulatt
27. apr 2013

@martuska75 hej hej už aj tu mám otvorenú 🙂 dakujem

martuska75
27. apr 2013

@petulatt ja len, že aj na Slovensku máme šikovné maminy 😉 😉 😉 čo nám ostatným (v tomto smere bohužial menej talentovaným) vedia urobiť maminkovanie príjemnejšie 😀

petulatt
27. apr 2013

@martuska75 no len keď to vedia urobiť tie české lacnejšie a krajšie 😀

martuska75
28. apr 2013

@petulatt no ved je to na každom, mne robila vecičky aj pani Monika, lebo som tu nevedal nič zohnať a vecičky boli naozaj peknučké, ale cena by som povedala cca rovnaká, takže lacnejšie asi skôr nie 😉 Čo sa týka kvality, tak to sa ťažko porovnáva asi treba poskúšať. A pravdupovediac pamätám si svojho času, že aj pani MOnika sťahovala nejaké budičky,že Brio medzičasom menilo strih, takže nikto nie je neomylný a ani to nikto nemôže očakávať. Ale nemyslela som to zle, len som chcela dať babám ďalší tip. Brio už od nás odišlo, lebo už skoro nekočíkujeme, ale kočka nám robí nejaké iné vecičky, tak som len chcela posunúť info. To je všetko. Ja som sa tu tiež dozvedela kopec super vecí, tak sa snažím zase pomôcť ostatným maminkám 😉

petulatt
28. apr 2013

@martuska75 veď samozrejme 😉 len videla som u nás prácu jednej aj druhej a viem porovnať. Hlavne sa mi páči to okienko na strieske.

memek
28. apr 2013

@apolenka6 ahoj prepac ze mi to tak trvalo 🙂 synator ma zamestnava 24h 🙂
prikladam link na plastenku co mi poslali
http://www.kocikovsvet.sk/doplnky/272-plastenka...

petramarie
28. apr 2013

Kocky prosim vas, kdyz jste kupovaly nova Bria praly jste potah korbicky?

apolenka6
28. apr 2013

@memek v pohode ja to chápem ,ved nehorí 🙂 a dakujem objednávam ,len sú tam dve zobrazené ty máš ktorú ? tá čo je čiernym lemom olemovaná ,či tú druhú 😕 dúfam,že bude dobrá aj na športový 😉

memek
28. apr 2013

@apolenka6 s ciernym lemom mam este som ju nerozbalila a nevyskusala lebo je pekne zabalena 😀 dufam,ze nebudem nadavat potom ked pride dazd a nebude to sediet ako si predstavujem 🙂

macinka85
28. apr 2013

Tak si jedu pro Brio na Slovensko🙂 Holky to tam prodvají za míň a výběr je větší.

natalia80
29. apr 2013

ahojte zienky 🙂 chcem vas velmi pekne poprosit o radu, resp.nazor.... mozno zvlastne otazka ale cakam prve babatko a neviem ako to je 😒 citala som ze do jedneho roku by malo dietatko spavat na rovnom. a ako je to v pripade bria ked napr.v 6.mesiaci prejdete do sportaku a tam sa opierka neda dat do uplneho lahu pocas spinkania?nemoze to vadit na chrbatik?? veeeelmi pekne dakujem za kazdu odpoved 😉 😉

natalia80
29. apr 2013

dievcata este jednu otazku mam 😉 nemate nejake skusenosti a neviete porovnat brio go a brio smile??najlepsie model 2013? dakujeeeem 🙂 🙂

josenka
29. apr 2013

@natalia80 My sme prešli do šporťáku až v 7. mesiaci a najmä na prechádzky, keď sedí. Inak, pokiaľ ide o spánok - veď tam nespí dlho a možno po pol roku už budeš bábätko ukladať na spánok vnútri do postieľky. 🙂

madormi
29. apr 2013

@natalia80 mě přijde ten sklon v pohodě- zádíčká má na rovnu, takže já bych se toho nebála, když tam půjde po půl roce

ivetka09
29. apr 2013

Ahojte maminky, mate uz niektora Brio 2013 ? Ak ano ktoru farbu? a okrem kolies je este nejaka extra velka zmena? Dakujem

lenulice
30. apr 2013

Holky, cca za mesic budu mit na prodej cerne Brio Go 2012 na bile konstrukci, v zaruce do 08/2014, v super stavu, konstrukce pouzivana momentalne 3 mesice, sportovni sedacka vubec, ta je zabalena. Potrebuji terennejsi kocar, tak mam objednany Brio 2013 kvuli velkym kolum. Jsem z Malacek, do BA dovezu, vic info kdyztak ve zprave ;)

lenulice
30. apr 2013

... na prodej mam jen sportak, vanicku s vajickem budeme jeste nejaky cas pouzivat

kocicinka
30. apr 2013

sháním akutně stupátko ke Briu. Máte někdo na prodej?

slavkav
1. máj 2013

Baby neviete?na brio sa da pouzit len original skejtik?. Ak by mal niekto na predaj,tiez by som mala zaujem🙂

kocicinka
1. máj 2013

@slavkav pasuje i lascall buggy board, dnes vyzkoušeno 😉

sissi
2. máj 2013

Ahojky, tak jsem čerstvou majitelkou Bria a chtěla bych se zeptat, jestli na hlubokou i sportovní korbu pasují i jiné pláštěnky než originální, 950,- za jednu se mi fakt dávat nechce 😖 Nebo kdyby někdo prodával...
A stejně tak taška - našla jsem jich origoš brio několik, jaká je nejlepší (nepadá z madla, prostorná...) ?
Moc díky!

simmi80
2. máj 2013

Ahojte Kocky, ak by ste mala niektora na predaj 3kom. BRIO, najlepsie v prevedeni biela konstrukcia + cierna, alebo biela konstr.+farba navy. Mam doma cierno ciernu kombinaciu, ale chcela by som ine vyskusat 🙂

mhanca
3. máj 2013

@sissi Já tu psala o té pláštěnce asi 3 stránky zpět. Já mám emitex, ale na trojkolku, a pasuje krásně, vejde se tam celé brio 🙂

maty1232
3. máj 2013

Ahoj holky, jaký máte držák na lahve na kočárku? Díky! 🙂

madormi
3. máj 2013

@sissi jakou máte barvu? já koupila tašku z dm a jsem nadšená a vyšla mě na 450 :D a mám jí v černé a je stejná jako brio

sissi
3. máj 2013

@mhanca a to je univerzální, že jde na obě korbičky? Nemáš na ni prosím odkaz? (a moc díky za odpověď)

@madormi máme tmavě modrý na bílém podvozku, jelikož by v super slevě pouze tento model, tak jsem si barvu vybírat nemohla, ale co jsem pak koukla na netu, tak bych asi ani neměnila a to jsem řekla, že modrý kočár nikdy 😀 díky za tip na tašku, zkusím z DM omrknout.

madormi
3. máj 2013

@sissi vzhledm k tomu,ž e na briu je hodně tmavých prvků, myslím, že by se krásně hodila i černá taška dm 😉 já nevím jakémají momentálně barvy- už jsem viděla fialovou, černou, hnědou, šedou tmavě modrou, ale nikdy je nemají všechny

sissi
3. máj 2013

@madormi díky, no když neoriginál, tak asi fakt černou. Tu modrou bych bez kočáru asi netrefila a s prázdným kočárem tam nepojedu 😀 No musim mrknout jak je uspořádaná vevnitř a jak se přidělává - nepadá z rukojeti? To jsem si říkala, jak tam taška asi drží, když je to madlo zvednuté do nejvyšší pozice...