Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

jollinka
12. jún 2013

Ahoj holky, nemáte prosím některá v kočárku Brio podložku od Pinkie? Jak tam sedí? Případně doporučte nějakou jinou za normální peníz... Díky 🙂

jollinka
12. jún 2013

@ivett
@sap Holky já měla objednanou verzi 2012 a nakonec jsem to tak složitě sháněla, protože to nebyli schopní dodat ze Švédska, že u mě skončila verze 2013. Neměly by se v ničem lišit kromě těch barev, aspoň tak mi to říkali v Babiez :o)

bosacka
13. jún 2013

@jollinka ja mam pinkie a nic moc... ale neviem porovnat s inou

kiakocikovsvet
13. jún 2013

@jollinka líšia sa aj v uchytení predných kolies, na kolekciu 2013 viete osadiť aj inú prednú nápravu

tiumen
13. jún 2013

mám otázku briáčky 🙂 aj ked sme len 14tt už riešime kočík a samozrejme chcem Brio 😀 ale riešime teraz otázku či péruje..za odpovede ďakujem

tiumen
13. jún 2013

mám otázku briáčky 🙂 aj ked sme len 14tt už riešime kočík a samozrejme chcem Brio 😀 ale riešime teraz otázku či péruje..za odpovede ďakujem

ivett
13. jún 2013

@ijoola @sap tak mi z malvika napsali,ze nemaji zadne info o tom,ze by berry 2013 nemelo uz byt,ze to udodavatele overi a daji mi vedet...tak jsem zvedava...

ivett
13. jún 2013

@ijoola @sap tak mi z malvika psali,ze berry opravdu objednat uz nejde,tak si mam vybrat jinou barvu,ach jo,tak to me fakt stve ☹

sap
13. jún 2013

@ivett preco ti nedali vediet skor?keby sme to nezacali riesit tak by si o tom ani nevedela...uzasny pristup..

ivett
13. jún 2013

@sap nevim,ale kazdopadneme tim fakt nasrali ☹ Kdybychnemela objednanych vicveci od nich tak objednavku stornuju a kasluna ne...takhle jsem jen zmenila barvu na puvodne vybranou cervenou,tu jsme chteli ze zacatku,pak jsem to zmenila na tu berry,no tak budu mit cerveny,nevadi,ale teda pristup me fakt nastval...

ivett
13. jún 2013

Tak jsem do malvika napsala jeste znacne nasrany email,dost jsem si ulevila,tak jsem zvedava,jestli na tobudou nejak reagovat...

sap
13. jún 2013

@ivett cerveny je tiez pekny,ma ho jedna znama,je to taka pekna cervena,nie syta vinova...ja som chcela povodne cierny,ale priatel to zamietol ,tak som zacala zhanat berry ,ale necakala som ze s tym budu take problemy,ze ho budem musiet objednat az z CR..

ivett
13. jún 2013

@sap jo cerveny jsem videla na zivo,je moc pekny,manzel cerny taky zavrhl,cerveny vybral on a me se libi,ale berry se nam proste libi vic,tak me to fakt hodne stve,kdyby to ten kretensky malvik vedel,objednala jsem ho jinde...nonenadelam nic,ale nejradsi bych tu objednavku natruc stornovala,prisli by o 25tis.,mam toho objednano vic...

mistrall
13. jún 2013

@tiumen ano peruje

jollinka
13. jún 2013

Kolečka taky, jasně, ale to beru jako něco navíc, ne jako rozdíl :o)
@tiumen Péruje. Ale chytřeji než ostatní. Je to myslím jediný kočárek na trhu, kde péruje celá ta konstrukce namísto koleček, takže když jedeš po nerovném terénu, houpe se to křížení u kontrukce a houpe se i mimi, ale ty nerovnosti tolik nepociťuje. A zatím to ani nevrže, což u většiny kočárků, které vídám, rozhodně nemůžu říct :o)

jollinka
13. jún 2013

@bosacka Díky :o) A máš tu verzi s bočnicema nebo bez?

bella22
13. jún 2013

@tiumen Brio péruje úžasně! A to říká každý, kdo si ho povozil. Takhle dobrý pérování jsem u žádnýho kočárku neviděla.

ijoola
13. jún 2013

@ivett Tak mě taky odepsali. Kočárek bude k odběru nejpozději za 14dní. Moc mě mrzí že tě takhle vypekli s tou barvou. Já jsem z jejich přístupu taky zklamaná. A to jsem Malvík všude vychvalovala. A chápu tě. Taky bych přemýšlela o stornování objednávky.

bosacka
13. jún 2013

@jollinka bez bocnic - pokial viem, na brio sa bocnice nehodia (neviem si to predstavit pri polohovani)

ivett
14. jún 2013

@ijoola delas si srandu? Jakoze teda ta barva je? A oni ji maji??? Tak to jsou hajzli v tompripade a nemam slov ☹ Uz jsemto vyresila cervenou barvou,dneska mi dojde se vsim co jsem k tomu mela objednane,vic to nehodlam resit,ale teda nikdy vic si odnich nicneobjednam a rozhodne nikomunedoporucim...Jsem zvedava,jestli teda berry pro tebe fakt maji,protoze jinak to fakt nechapu...Muzu jim to jeste vratit,alenebudu to hrotit,nasrali me teda ale poradne ☹

sap
14. jún 2013

@ivett @ijoola nechapem potom preco mne napisali ze uz sa objednat neda..je to cele cudne...v kazdom pripade ivett hod sem potom fotky ked ti pride 🙂)

jaya
14. jún 2013

Ahojte holky, nevite jak je to s autosedackou na Brio Go a Brio Sing? Kdybych koupila tu na Brio Sing, muzu ji dat na Brio Go? Nebo potrebuju nejake adaptery?

ivett
14. jún 2013

@sap podle toho co jsem zjistila,tak to bude tim,ze objednavky z dubna jeste vyridit slo,pozdejsi ne,ja obhednavala v pulce kvetna...
No hele,nastvana jsem,ale uz jsem vychladla,jsem rada ze kocar a dalsi veci (vajco,isofix,doplnky) budou doma amam to z krku...Malvika v zivote uz nedoporucim a nic tam nekoupim,holt blba zkusenost,kaslu na ne,uz senehodlam nervovat,ten cerveny je krasny a nezklame me,to vim,protoze jsem ho mela v ruce a libi se nam...Dostala jsem jako omluvu slevu,tak aspon neco,za tu slevu mam adaptery,podlozku a organizer zdarma kdyz to tak vemu...

Vsechno uz mam u prepravce ma depu,manzel to dnes vyzvedne,tak se tesim a Malvik at jde do haje...

ijoola
14. jún 2013

@ivett Ne ne,já berry nemám.Já měla od dubna problém s dodáním obyčejného černého bria s bílou konstrukcí. Takže jsem ráda že bude 🙂

ivett
14. jún 2013

@ijoola ahaaaaa tak to jsem te blbe pochopila,no tak to se divim,ze s cernou taky delaji probkemy,no jsem rada ze to mam vyresene,manzel uz to ma vsechno v aute,na Malvik uz si ani nevzpomenu..

sasena033
14. jún 2013

žienky velmi Vas prosim neviet eodkial by som mohla objednat organizer na Brio ?? aby som nečakala mesiac? som zufala pre 3 tyzdnami som objednala za 39€ cez babatkovo a doteraz ho nenaskladnili ani nedali vediat kedy to bude a ja som tasku predala lebo mi pisali ze o tyzden pride a teraz nemam ani -ani ☹ dakujem pekne

laleal
14. jún 2013

@sasena033 skus napísať do bambini-su aj tu v proshope,ak by ho mali na predajni,poslali by ti ho,alebo ak ho maju na sklade,tak do pár dni je u teba...

zuzimalinka
14. jún 2013

ahojte baby chcem si kupit brio go tentorocny model....aku mate skusenist s bieloukonstrukciou? nevidno na nej vsetky oderky? a je ten materialtaky ze sa rychlo neposkriabe? dakujem za odpoved, 🙂

jollinka
14. jún 2013

@zuzimalinka Já mám černý brio na bílý konstrukci. Taky jsem se bála, ale naprosto v pohodě (jezdím půl roku). Nemám jediný škrábanec, jen se mi trošku smazalo na rukojeti písmenko L (je tam nápis Lets Go), to ale od častého držení v rukou. Moc se s tím nemažu, semtam při cestování v metru do něčeho vlítnu, někde to nevyberu a ještě se mi nestalo, že by to někde bylo vidět. Takže buď klidná 🙂

zuzimalinka
14. jún 2013

@jollinka diky moc. 🙂 super...nevedela som sa koli tomu rozhodnut 🙂 sestra ma tiez brio ale hnedy s ciernou konstrukciou a vravela mi ze moze byt tento problem...ale vidim ze ten material je dost kvalitny...teda pri tejto cene by mohol byt 😀 a spokojna si s nim? lebo segra je nadmieru. este sa chcem spytat ci mas ten novy model alebo 2012 kedze byvam na strednom slovensku roumyslam aj o tych vacsich kolesach co sa daju dat na novy model.