Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kocicinka
4. feb 2014

@pechys to zbroušení není špatný nápad, jinak my jsme to rozebírali a čistili mockrát a pomohlo to na týden 😒
Ten orig. nánožník se mi nelíbí, vypadá to jako takový divný pytel 😒 . Tohle se asi musí celé oddělat, když se do toho ukládá/vybírá dítě, ne? Což je trochu nepraktické....Já mám nepromokavý fusak a spokojenost
@adado měli jsme lascal bugy board a spokojenost
@krizovam díky za IP, no jsem v šoku 😲 to je fakt síla..... ta látka vypadá, jako igelitový ubrus, ošklivě na pohled. Ani nechci vidět, jak to vypadalo před úpravou....Fakt se s ní nechceš domluvit na vrácení? Protože takhle to bude vesele nabízet dál a bude si myslet, že je to OK, že se to líbí....Jak je to dlouho, co jsi ji kupovala? Jak je to dole ošklivě nabrané... brrr. Fakt zprznění jinak krásného kočárku, který si toto nezaslouží 😠

pellullinka
4. feb 2014

@krizovam teda ta není hezká :(
asi bych trvala na vrácení,protože nevypadá hezky.

@kocicinka já sem na nanozniky zvyklá,fusak mi přijde samotnej takovej divnej 🙂 ten fusak se musí oddelat,ale originál je hezky resenej,že se to jen pricvakne

lencul
4. feb 2014

Ahojte Briacky 😉 chcem sa opytat na vajicko Brio, ci je dostatocne velke alebo ste riesili po case nejake ine. Cakame julove babo a uz od jednej maminy viem, ze nie je velmi velke. Ja to nemam velmi s cim porovnat, dolezity bol primarne kocik. Dakujem.

pechys
4. feb 2014

@kocicinka No já zkusím vyčistit a promazat a uvidím a když tak skočím někam na to zbroušení, ač nevím kam :D

Jinak já jsem taky zvyklá na nánožník, zkusím si něco ušít, jestli to zvládnu.

lenulice
4. feb 2014

@lencul No my porizovali po case MC Cabriofix, to jsme pouzivali na dlouhy cesty ze SK do CR, jinak na kratky pojizdky jsme brali Brio vajko, na to jsme meli adaptery na kocar, k MC jsme je uz neporizovali, ale s odstupem casu si myslim, ze zbytecne jsme kupovali dalsi, v pohode bychom s Briem vydrzeli celou dobu do nastupu na velkou sedacku od 9 kg ;) Jinak obe vajicka mam na prodej ;)

pechys
4. feb 2014

@lenulice a za kolik prodáváš to brio vajíčko? áš tu někde fotky?

lenulice
4. feb 2014

@pechys napisu do zpravy co a jak

petramarie
4. feb 2014

@pellullinka ten šroubek jde hodně ztuha.. ale já to nemám na fix, takže ho ani nepoužívám. Ale je fakt, že ty plastové šedé kolečka byly blbé - navíc podle toho vždycky poznám Brio starší kolekce 😉

petramarie
4. feb 2014

@kocicinka ty kráso! Tak to bych jí tu boudičku hodila na hlavu - ať se nezlobí.... 😅

petramarie
4. feb 2014

@pellullinka
@pechys holky, ty boudičky koukám bude pěkná prekérka. Na léto jsem přemýšlela taky o nějaké o Móni, ale jak to tady čtu.... Každopádně originál má jednu výhodu no - je tam ten zip a dá se rozepnout pro větrání...

petramarie
4. feb 2014

@krizovam no rozhodně reklamovat! - vždyť to vůbec nesedí! 😠

pellullinka
5. feb 2014

@petramarie já aretaci nikdy u kočárku moc nepouzivala,jen v zimě nebo na nějaké opravdu horší cestě,tak snad to bude se sroubkem v pohodě.
taky sem přemýšlela o boudicce,ale nepůjdu do toho,alespon teď na hlubokou ne.

adado
5. feb 2014

@kocicinka prosim ta a mali ste ten maxi alebo mini skejt lascal? Aby to zase moc nezavadzalo pri chodzi.

pechys
5. feb 2014

@petramarie mě ten šroubek přijde super.zkoušela jsem si to v obchodě a nemůže se stát,že by to vyskočilo a zaaretovalo se to samo.já pravě taky vůbec nearetuji,ono ve městě.není potřeba.

kocicinka
5. feb 2014

@adado měli jsme mini

sasena033
5. feb 2014

@lencul pre mna bolo brio vajkoc nevyhovujue male o to ani neslo ale mala bola dost v sede hovorili mi to aj na predajni, mala som k tomu maxi cosi a mala tam bola do 11 mes v pohode 🙂

kocicinka
5. feb 2014

@petramarie jenomže to jde dost těžko, hodit jí to na hlavu, když už to máš předem zaplacené... ☹
Zatím jsem se s ní domluvila na přešití. Pokud ani to nepomůže, tak nevím, co bude dělat. 700,- je pro mě dost peněz....

lenulice
5. feb 2014

@krizovam a jeste k te tvoji fotce, nerozumim uz tomu, mne usila tu boudicku zle, ze ji nadstavovala, a psala, ze uz to delala to nadstavovani, takze jsem nebyla prvni a vidim ze ani posledni, to uz si fakt neda bacha? No nehlede teda v tvym pripade na ten material ;(

kocicinka
5. feb 2014

@lenulice já jsem se orientovala hodně podle tohodle alba, co má jedna maminka tady, monika jí šila boudu vlastně ze stejného matroše, jako mě, a má to pěkné...
No zkuste sami porovnat. A mě to tak zmrší. Nechápu.
https://www.modrykonik.cz/blog/madormi/album/br...

lenulice
5. feb 2014

@kocicinka No ja myslela konkretne tu boudicku na hlubokou korbu, jinak co sila me na sportak, to tez sedelo hezky, na to nemuzu nic rict 🙂 Ja mam vlastne mj. tez tu stribrnou co ma ta mamina v tom albu a sedi krasne 🙂 Je mi to lito, ze ti to tak zpatlala, snad to bude po presiti v pohode 🙂

kaczenkaa
5. feb 2014

tak mam doma novou kocku hele :D

krizovam
5. feb 2014

@lenulice ☹ To ušití bych ještě překousla, nějak bych se to pokusila spravit, ale ta koženka je katastrofa a s tím nic neudělám, přitom na fotkách to vypadalo jako pevná látka ☹

zlatat
5. feb 2014

@lencul ja som kúpila Cybex Aton 3 ( s adaptérmi Maxi cosi ho krásne nacvaknem na Brio ) - vraj je veľkostne ako MC cabriofix - neviem posúdiť, ale ja sa obávam, že môj malý tam vydrží max. do pol roka 😢 V 10. týždňoch meral 65 cm 😕 😕 😕 😖 Absolútne neviem, ako potom budem riešiť autosedačku 😢
Neviem si predstaviť, ako by sa zmestil do Brio vajíčka - mala ho segra a sa mi vidí, že je o čosi menšie a ten sed je hodne hlboký ( v Brio vajíčku )

pechys
5. feb 2014

Tak tady je v plné kráse a ještě mi poraďte, jak dám do spoutáku ty bezpečnostní pásy? vůbec nechápu, kde se tam instalují? paní mi je poslala zvlášt a fakt to nechápu.

pechys
5. feb 2014

takže brio vajíčko moc nedoporučujete? já jsem se ted domluvila s lenulicí, ale pokud je fakt malá a děti tam spíš sedí, tak to bych si radši půjčila od kámošky a nekupovala nic. Prosím o pravdivé informace.

kocicinka
5. feb 2014

@pechys pěknej 🙂 Tipuji, že máš stejně jako já, ke kočárku- sport. verzi ty integrované kšíry. Instalují se tak, že postranách na bocích kočárku-vevnitř jsou kovová očka. Na ně připevníš ty kšíry pomocí karabinky.
Musíš ale potom dávat bacha. Mě prcek vyvlíkl tu karabinu z očka a vypadl z kočárku. Pak se mu podařilo, jak tam rumploval, vytrhnout to kovové očko z té konstrukce. Ještě, že mi to šikovný manžel zpět přidělal.

madormi
5. feb 2014

@kocicinka nebudete prodavat tu podlozku elodie?

madormi
5. feb 2014

@kocicinka to album je me a poslat mi monika to co vam hodim ji to na hlavu a chci penize zpet ☹

pechys
5. feb 2014

@kocicinka aha, to nezní moc bezpečně. to jsem nevěděla. brio přináší samé překvapení :D

madormi
5. feb 2014

@pechys mate stary typ ze?myslim ze od 2010 je tam uz klasicky pas petibodovy