Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

ichbinich
11. aug 2011

@lovesista:
Ja mam decembroveho. Bol sice malicky, ale v pohode som ho mala v origos fusaku, plus podla potreby este deku VO fusaku. Ale ja som ho nepratala do zimnej kombinezy... Miesta bolo habadej 😉
Praveze v porovnani s ostatnymi vanickami je Brio Go vacsia ako priemer. Niektore kociare mi pripominali skor kociarre pre babiky, aj vyskou :-P

@vendulka33:
Je mozne, ze 2010 tie uchytky este nema. Ja mam 2009 a nemam. Ale original fusak ma take gumove pasy a nejak moc sa to nesmyka. Jasne, ze keby to bolo upevnene, tak sa to asi nesmyka vobec, ale aj bez toho sa to da. Tie uchytky su vraj uplne na hornom okraji, kde sa opierka stretava s budickou.

zuzulienka51
11. aug 2011

Ahojte babenky, chcem sa spytat mozno troska nestandardnu otazku. Od maja mame kocik brio go 2010, v cervenej farbe. Som s nim maximalne spokojna, avsak az teraz som prisla na jednu zasadnu vec. Ze my sme k tej vanicke nedostali nanoznik. Ja som si myslela ze to k tomu nebolo a kedze bolo pekne pocasie nejak som to zatial neriesila. Potom som sa ozvala do predajne aby my doobjednali k tomu ten naoznik a oni ze to k tomu bolo automaticky, no ale samozrejme my sme ho k tomu nemali. Vraj sa to zvalst doobjednat neda, tak sa teraz snazim snad o nemozne kupit to od niekoho v cervenej farbe. Nemate niekto nahodou na predaj?

denis19
11. aug 2011

@zuzulienka51 ahojky, no dlouho jsem tu nebyla a hned vidím problém, já mela červený,ale prodala a samozrejmne i s tím akože nánožníkem na vaničku..na Tvém míste bych to normálne reklamovala......že to nebylo dodáno. 🙂

zuzulienka51
11. aug 2011

@denis19 no to skusam, ale uz ma upozornovali ze je to dlha doba, ze sme sa mali ozvat hned. Ja som vravela ze som nevedela ze to k tomu ma byt, takze viac menej este cakam na oficialnu odpoved, ale bojim sa ze s tym nic nenarobim.

denis19
11. aug 2011

@zuzulienka51 no a aká doba to je, nie je to dva roky, tak čo nie???? Ved človek v tom zhone nemôže myslieť na všetko....držím palec..kde si to kupovala?

zuzulienka51
11. aug 2011

@denis19 ja som to tiez vravela, ale si nadavam ze som blba, ze som sa nato nepytala skor. No co uz uvidime. Nastastie som to kupovala cez kamosku, ktora ma obchod a ona sa snazi s tym obchodakom, aby mi to nejako vybavil.

kaacka007
11. aug 2011

Ahoj holky, tak dneska jsem konečně v Malvíku viděla brio go a jsem úplně unešená. Původně jsem chtěla koupit concord fusion, ale teď jsem ho zavrhla. Brio se mi zdá o moc lepší. Jen mám na vás pár otázek. 1. originál vložka http://www.spuntik.cz/brio-go-podlozka-leskla-a... se mi zdála moc naducaná, zabírá ve sporťáku podle mě zbytečně moc místa, co vy na to? Na netu jsem našla ale ještě tuhle http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-546732-b... nebo jakou jinou podložku mám koupit? 2. Co tento originál fusak kolekce 2011 http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-546733-b... , jste s ním spokojené? Je stejný jako u kolekce 2010? A nezabírá v kočáru taky zbytečně moc místa? 3. Nestává se vám, že má vaše dítě nalepenou hlavu na boudě ve sporťáku? Zdála se mi bouda moc nízko, ale žádnou fotku s dítětem jsem nikde nenašla, tak si to moc neumím představit. 4. Má hluboká korba kolekce 2010 polohovací záda? 5. A co autosedačka? Nekde jsem četla, že je vážně malinká. Všechny známé mají velké děti a nadávají, že se jim nevejdou do autosedaček a brio je prý vážně malinká. Náhodou autosedačka maxicosi nejde macvaknout ´pomocí adaptérů na podvozek bria, co? Uvažuju koupit sporťák kolekce 2011, (2010 jsem neviděla naživo, tak se bojím, kvůli tomu materiálu) a hlubokou korbu v akci kolekce 2010 (je stejně velká jako 2011???), abych trochu stáhla cenu. Děkuju moc za trpělivost při odpovídání, už jste mi několikrát moc pomohly!

vendulka33
12. aug 2011

@monulienkamt já rozebrala kočárek celý i boudičku a žádné gumičky nebo něco podobného tam nemám. Tak že tam budu muset něco našít, abych tam mohla přichytit orig.fusak, který má na konči knoflíčky. Díky za info.

monulienkamt
12. aug 2011

@vendulka33 pokusila som sa to odfotit, hadam to bude vidiet, foto poslem do IP. Lebo ja mam tiez 2010, tak je zvlastne, ze to tam nemas ☹ , asi to najprv nedavali

monulienkamt
12. aug 2011

@vendulka33 tak prave som zistila, ze do IP sa nedaju pridat fotky, tak to davam sem, hadam to pomoze. Su na uplnom konci tej opierky, v tom spoji so strieskou

aliceipv
12. aug 2011

@vendulka33 : Ahoj, nejsou to otvory, ale jen takové "poutka" a do nich se provlečou knoflíky, které jsou přišité úplně nahoře na fusaku. Ty poutka jsou úplně nahoře vzadu pod boudičkou jak končí opěrka zad. Taky mám kolekci 2010, tak by jsi je tam měla mít. Origo fusak má vzadu ještě takové protiskluzové gumové pruhy a prý podle kamarádky se fusak ani nehne, neklouže. Sama to ještě nevyzkoušela, protože náš hošík se narodil v srpnu a až do dubna byl v hluboké korbičce i s origo fusakem. Je pravda, že poslední 2 měsíce už si v korbičce sedal, nebo jezdil na bříšku nebo na "čtyřech" se sklopenou boudičkou a vykukoval ven, ale pořád se tam vešel a to nebyl zrovna drobek, při narození byl téměř pětikilovej a měřil 56cm. Na sporťák jsme šli již bez fusaku, to vyzkoušíme až letos. Jinak origo nánožník máme také na doporučení @beruskanula a musím říct, že velká spokojenost. Jen má trochu jiný odstín té černé než je kolekce 2010, ale v porovnání s emitexem deluxe vypadá na kočárku krásně.Emitex jsem pořídila než začali vyrábět origo brio a už je zabalený ve skříni a asi ho vůbec nepoužiju, na brio sice pasuje, ale vzhledově se mi vůbec nelíbí, ale to je jen můj názor.

beruskanula
12. aug 2011

@aliceipv : jj, mam stejny nazor 🙂 , ja prave do toho emitexovyho skrz vzhled nesla a byla jsem ochotna si nechat objednat origo nanoznik na zakazku, ale nakonec ho zacli prodavat samostatne 😀 🙂

budu objednavat ten origo fusak, se tesim, jak mala..ale premyslim, jakou ze barvu

😀

ty mas alice jakou? 🙂

aliceipv
12. aug 2011

@beruskanula : Ahoj, kočár máme černý na bílé konstr. a fusak stříbrný. Ještě mám modrou lesklou podložku, která je na léto nepoužitelná, koupovala jsem jinou, ale na podzim a zimu bude zase fajn, je taková "naduchcaná", ale v létě se na tom materiálu musí šíleně dětičky potit a pařit. No nic tím jsem, ale chtěla říct, že ani ta modrá barva fusaku by vůbec nebyla k tomu černýmu kočárku špatná. To je dilema s barvama, co? Já jsem šíleně nerozhodná, nikdy nevím jakou....

kaacka007
12. aug 2011

Ahoj, nemáte některá zelený brio go? Nebo neviděla jste ho některá alespoň na reálné fotce? Nemohu ho nikde najít. Jestli ho některá prodáváte (třeba alespon hl. korbu), tak mi dejte vědět. Děkuju.

l.lara
13. aug 2011

ahojte,
prosim vas mate niektora skate na brio? ja som ho objednala a nejde mi zapojit lebo ta os na kociku je prilis hruba. v navode na pouzitie je tenucka ☹

beruskanula
13. aug 2011

@aliceipv : Ali, presne, desne nerozhodna s barvama 😅 ... vim, ze mame stejnej kocar, taky jsem uvazovala o stribrnem fusaku, ale proste jednu stribrnou-letni verzi uz mame 😀 , chapes, chtelo by to zmenu, proto jsem uvazovala o ty modry 🙂 😀 , ale fakt nevim 😀 , ale proste bilocerna s modrou eno nuno

🙂

ta origo podlozka se mne taky na leto nelibi-skrz to poceni, jinak bych do ni sla, my zatim jezdime bez podlozek 🙂 , ale asi na pristi jaro nejakou budu nutne potrebovat 😀



mmacko
13. aug 2011

@beruskanula prepac, ze sem vstupujem, ale videla som vcera Brio a malo krasnu taku modrozelenu farbu, nie to typicke modre.....citam, ze si nerozhodna o farbach, ta bola fakt velmi pekna 😉

skybaby
13. aug 2011

Ahojte, tak uz aj my mame brio doma 😉 Teda zatiaľ u rodičov. Mame modry na sedej konštrukcii a som spokojná. Fusak som nakoniec nekupila originál ale lodger. Akurát som stále nekupila tasku ku kociku, lebo je ich tuším nejako veľa a nikde ich nemajú naživo . Aké tašky máte vy ? A tiež ma zaujíma ten skejt, máte originál alebo nejaky univerzálny?

beruskanula
13. aug 2011

@skybaby s lodgerem budes spokojena, mame je fajn 🙂
tasku mam kaiser a pinkie 🙂
ty jejich lonsky se mne nelibily, ale ta letosni uz ujde 🙂

@mmacko : ja prave musim mrknout, v jakych bravach jsou ty fusaky, a laka mne ta modra, hodila by se k barevny kombinaci kocarku 🙂

megg
13. aug 2011

@l.lara objednavala si ten plastovy? Ja som ho tiez objednala, tak dufam, ze bude sediet...brrrr 😖

shartas
13. aug 2011

Dobrý večer, všem, chci se zeptat, zda se někomu stalo, že vyšisovala barva? Já mám vyšisované hlavně madlo a trchu i boudicku 😢 Děkuji všen za odpovědi

lg7
13. aug 2011

@kaacka007 Já dnes viděla naživo (taky v Malvíku) zelené Brio Go. Moc se mi líbilo, byla to taková pěkná zelená - ovšem těžko zde samozřejmě popisovat barvu, když si to každý představí trochu jinak 😉 ...nejvíc bych řekla asi taková tmavě olivově zelená, ne žádná brčálová nebo khaki..no zkrátka...podle mě moc pěkný odstín. Foto bohužel nemám...Barevně doladit s doplňky, např. hnědé, smetanové... a nebude to mít, myslím, chybu! 😉

bedovci1
14. aug 2011

Ahojte, nebudete náhodou niekto predávať Brio Go? potrebovala by som len športiak...... 😉

kaacka007
14. aug 2011

@lg7 Ahoj, já tu zelenou viděla v Malvíku taky, ale měli tam právě jen korbu. Uvažuju koupit hnědou korbu kolekce 2010 a zelený sporťák kolekce 2011. Taky mě napadla ta bronzová konstrukce, myslíš, že by se k zelenému sporťáku hodila?

vendulka33
14. aug 2011

@monulienkamt Ahoj, jsi zlatá, žes to tak krásně nafotila. Až přijede manžel z procházky, tak to ještě jednou pořádně prozkoumám, ale obávám se, že tam žádná poutka nemám ☹ Už to mám ale vymyšlené - našiju si tam vlastní poutka z gumičky 🙂

vendulka33
14. aug 2011

@monulienkamt Prosim tě, ještě bych se chtěla zeptat. Ty poutka jsou z gumičky a nebo jen z normální látky? Myslím tím, jestli jsou elastická a nebo je to pevné očko. Díky moc, jsi zlatá 🙂

monulienkamt
14. aug 2011

@vendulka33 ide o gumicky, nie o latku, takze pojdu natiahnut. a ak to nebudes mat, tak si myslim, ze nie je problem to tam nasit, budes to mat podla toho, ako to bude tebe vyhovovat. som rada, ze som mohla pomoct 🙂

lg7
15. aug 2011

@kaacka007 Myslím, že by ta zelená sedačka na bronzové konstrukci nemusela vůbec vypadat špatně! 🙂 Vážně mě mile překvapila - zelenou moc nemusím, ale takhle byla krásná a v kombinaci s bronzem - proč ne?! Popravdě ta metalická konstrukce by mě taky dost zajímala, jak vypadá, ale bohužel jsem jí nikde neviděla a tady jsem psala dotaz, jestli někdo nemá, ale nejspíš nee ... a nebo to tají 😉....na videu na youtube vypadá pěkně, ale v reálu to může být jiné...Ale zas jinak mě Brio v reálu teda rozhodně nezklamalo, spíš naopak, takže to tak bude nejspíš i s tou bronzovou konstrukcí..a sice, že bude pěkná!! 😉 Nicméně...ještě jednou se zde ptám a pěkně prosím, nemáte někdo reálné foto metalické konstrukce? Díky! 🙂

martuska75
15. aug 2011

@kaacka007
@lg7 Baby tá metalická konštrukcia sa v kolekcií 2011 predáva len s hnedou.

lg7
15. aug 2011

@martuska75 Jj, já to viděla..já o hnědé právě uvažuju - jen nevím, jestli na černé konstrukci nebo na té bronzové...(zdejší moje rozvaha nad zeleno-bronzovou kombinací byla na dotaz @ kaacka007 , jak by to asi vypadalo 😉 )...třeba by někdo někde prodával jen sezení...