Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

vevercaci
12. mar 2012

@pallacinka děkuji za radu 🙂 no tady jich taky moc nejezdí, občas zahlédnu, ale ne moc často..takových BGB je tu mraky třeba..

vevercaci
12. mar 2012

@jakani už jsem koukala, nic tam není 😉 proto jsem se právě ptala tu...já jsem nechtěla kupovat kočárek moc dopředu, to bylo korbiček pousty i na MMB a teď když už bych ho koupila, tak nic 😀

jakani
12. mar 2012

@vevercaci pozerala si slovenskeho modreho konika? skus tu:
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/?q=brio
je ich tam nejakych 5... 😉 ..

lludmila
12. mar 2012

@vevercaci ahoj, uvažuji, že asi tak v květnu budu prodávat hlubokou korbu - bledě modrou, mám i origoš sluneční clonu a pláštěnku. A k tomu i originál Brio vajíčko včetně isofixu. Tak kdyby jsi chtěla, dej vědět, na ceně by jsme se domluvily... 😉

vevercaci
12. mar 2012

@lludmila děkuji moc, my se právě odpoledne shodli doma, že vezmeme ten hnědý s metalickou kontrukcí, takže i korbičku budu potřebovat hnědou 🙂 a autosedačku mám MC, tu Brio jsem nechtěla..

vevercaci
12. mar 2012

@jakani Děkuji, já vůbec netušila že je ještě i slovenský koník 😀

lludmila
13. mar 2012

@vevercaci ....hlavně, že to bude Brio 🙂 já na něj nedám dopustit 😀 minulý týden jsem zkoušela jezdit nějakým polským kočárem a byla to hrůza... 😝

monlu
13. mar 2012

ahojte, potrebovala by som poradit ohladom madla.. akym sposobom ho dostat dole z kocika 🙂? dakujem

matulienocka
13. mar 2012

@monlu Ahoj, tiez som s tym mala problem 🙂 Takze...zvnutornej strany madla na oboch koncom su take cierne plastove vystupky, tie treba stlacit dovnutra a madlo sa da pekne vysunut von. Neviem ci som to napisala zrozumitelne 😅

monlu
13. mar 2012

@matulienocka dakujem kraasne.. idem to hned skusit 🙂

monlu
13. mar 2012

@matulienocka este jedna otazocka 🙂 to su tie vystupky pomocou ktorych sa madlo aj klopi 🙂?

almita
13. mar 2012
monlu
13. mar 2012

@matulienocka tak som to nasla a madlo je dole 🙂) dakujem este raz za radu 🙂

matulka0000
15. mar 2012

ahojte kocky prosim Vas kolko meria vanicka na Briu 2012 dakujem za ochotu.

jakani
15. mar 2012

@matulka0000 Brio 2011 ma 76x31, myslim ze 2012 to ma rovnake, nemenili nic, len farby... 😉

duplicka
15. mar 2012

ahojte,tak ja som nestihla,kedze som bola v porodnici, ale tak sportak budeme potrebovat na zimu, tak doriesim

lludmila
16. mar 2012

ahoj, nevíte, kde bych mohla v ČR nechat předělat u sporťáku kšíry na klasicé 5ti bodové pásy? moc díky. 🙂

matulka0000
16. mar 2012

@jakani dakujem za odpoved 🙂

pehana
16. mar 2012

Dievčatá poradíte mi ako mám pripnúť nánožník na kočík? Neviem na to prísť. Na nánožníku sú cvočky, no kǎ s nimi?? Ďakujem

rozborka
16. mar 2012

Ahoj, nánožník pripneš tak, že odklikneš striešku, na ktorej Ti po dkliknutí zostanú také dva plastové výčnelky . Nane navlečieš tie pásiky s cvočkami (preto sú tam dva otvory)a striešku naklikneš naspäť na konštrukciu. Na vrchný cvok potom dávaš nánožník a ak si ho nedáš, tak ten prúžok len prehneš a cvakneš spodný cvok o vrchný. Tiež sme najprv maturovali, dokonca sme sa pýtali v predajni, kde sme kočík zakúpili a ani tam nevedeli 🙂 Inak je to aj v návode o použití. Keď tak, môžem poslať foto.

martuska75
17. mar 2012

@rozborka Tak to si pomohla aj mne, lebo tiež som nevedela prísť na to ako sa to inteligentne pripína. Štpekulovať sa mi nechcelo tak som to vždy len natiahla a celkom to držalo aj samo, tak som to vzdala že to asi pripínať nebudem. 😀

pehana
18. mar 2012

Dakujem velmi pekne, vyskusam🙂

pehana
18. mar 2012

No budem tu za hlupu...chapem postup,aj viem kde sa to ma dat (ta pracka) len jeden maly detail, ze nebiem odkliknut striesku. My sme kocik dostali uz zlozeny, takze na to musim priat sama a nechcem to zlomit. A dokonca ani navod nam ku kociku nedali☹((Dakujem za pomoc

pehana
19. mar 2012

už som na to prišla, takže už to máme v poriadku

miska1981
19. mar 2012

baby keby ste mali zaujem o brio go sportak cierny na ciernej konstrukcii 2011 s nanoznikom a plastenkou piste IP v inzeratoch ho este nemam, je kupovany na jesen a je ako novy, kedze sme s nim jazdili minimalne, dcerka totiz uz v kocikoch sa moc vozit nechce. mam k nemu aj original novu striebornu striesku a madlo.

martuska75
21. mar 2012

@millada je to parádne, už som si aj objednala 🙂 teraz len čakať kým dorazí. Asi ani nevydržím 😉

millada
21. mar 2012

@martuska75 , však krásne? 😵 A ktore si si objednala? Presne toto kvetinkove? Ja ešte nemam doma kočik a ešte ani neviem, čo budeme mat. Ale ak dievčatko, tak určite toto tiez objednam 🙂
Objednala si aj striesku, aj podlozku? Kolko ta to vyslo v € ?

martuska75
21. mar 2012

@millada Látku si môžeš vybrať akú chceš, takže mám vybranú inú, ale ak sa ti táto lístková páči ešte sa dá kúpiť.

millada
21. mar 2012

@martuska75 , a ktoru latku si si vybrala? Ci uz sa vela vypytujem? 😅 😉