Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

jakani
21. mar 2012

mna zaujalo toto : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=53640017&tab=7, to tam posledne, ked som pozerala nebolo 🙂
planujem odkocikovat väcsiu cast zimy v hlbokom, tak by sme mali zmenu 😎

millada
21. mar 2012

@jakani , aj to som pozerala, ze je super. Pre zmenu občas vymenit a hned je ako iny kočik 🙂

Pozeram, ze posledne prispevky piseme tri mamičky a kazda ma Ninku 😵 😵 😵 @jakani @martuska75

martuska75
21. mar 2012

@millada ále nie 😀 len ešte nie je kúpená tak až príde nafotím 😉 Vyberala som takú cukríkovú, k deťom to ide.

almita
21. mar 2012

Dievcence,tak mne dnes nadobro vypadlo koliesko zo Spinu ☹ ☹ ☹ mala som neviem kolko kocikov,konecne najdem ten,co mi super vyhovuje a tot 😠 😠 😠 neviem naco mi bude ta clona bez kolieska 😀 😀 😀

almita
21. mar 2012

@millada aj ja mam ninusku 😵

bosacka
21. mar 2012

@martuska75 - tiez by ma zaujimalo, co vsetko si si objednala a kolko ta to vyslo... ty si mala predtym tu pinkie podlozku, ak si dobre pamatam (ci nie?) som rozmyslala, ze si ju objednam... bola si spokojna?

martuska75
22. mar 2012

@bosacka
@millada Takže baby aby som uspokojila vašu zvedavosť 😉 tak rozpíšem, ale nebudete sa smiať že som maniačka, ok? 😀 Objednala som: letnú búdičku, podložku a poťah na madlo (spolu 925 Kč) + taštička na kočík (malá na klúče a tak) 350 Kč + cestovný obal na kočík (810 Kč) Spolu 96 eur aj s poštovným. Cena závisí ceny látky kotorú si vyberiete a pani je zlatá môžete si vybrať z viacerých internetových obchodov - objedná vám ju, teda nie len z jej ponuky. Stačí vám takto 😉
Ešte pre bosacku ; pinky je fajn, deka je úúúplne jemnučká, kryt na madlo vpohode, podložka je peknučká, len už som chcela zmenu. Možno podložku aj predám, lebo už sa mi trochu okukala 🙂 Ale deku nepustím 😀

millada
22. mar 2012

@martuska75 , nie, nie si maniačka 😀 Iba tak trošku 😀 😉 🙂
Potom, ked ti to pride, daj fotku hned, nech zhodnotime 🙂

jakani
22. mar 2012

pozrite Briacky, aky kocik ma princezna Victoria!! 😀 ...ako spravna patriotka, svedsky Brio!!! 😉

bettypo
22. mar 2012

Ahojte baby, povie mi prosím Vás niekto v akom stave sú kolieska na Briu po zime, resp. po nejakom pármesačnom užívaní? Dnes som videla vo fotoblogu obrázky britaxu po 10 použitiach a dosť ma to prekvapilo. Vyzerali ako roku používania.
Nemá nejaká dobrá duša fotku?

karla85
22. mar 2012

Ahojte dievcata, nema prosim niektora z vas Brio go 2012 v modrej bright farbe ? Uvazujeme nad kupou, ale nikde som tu farbu nazivo este nevidela a mam obavu, aby nebola prilis jedovata 🙂 medzi fotkou v katalogu a nete je dost rozdiel, velmi by mi pomohol osobny dojem niektorej z vas.. Dakujem !!

jakani
22. mar 2012

@bettypo pozri tu na konovi do bazaru, napr. tu su vidiet kolieska : https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/0dsn/bri... 😉

bettypo
22. mar 2012

@jakani ďakujem prehliadla som. škoda že v bazari nie je osobitne Brio

jakani
22. mar 2012

@bettypo no to ano, uz ho mohli zaradit medzi znacky 😖 ...ale staci, ked si zadas do vyhladavaca v bazari "brio", a ono ti vyhlada vsetko od Bria....pozri tu mas vsetko: https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/?q=brio 😵

bosacka
22. mar 2012

@martuska75 diky za info 🙂 tu podlozku si mas oranzovu? keby si mala cervenu opicu, kupila by som 😉 ale kryt na madlo som tam nenasla a ten by ma teda potesil
@bettypo my s kocikom najazdime velmi vela, vidiet to na kolieskach a rukovati. z koliesok vacsina posypovych kamienkov vypadla, ostalli dierocky. funkcnosti to nijak nebrani. a tym, ze nie su nafukovacie, netreba sa obavat defektu

bubinovci
22. mar 2012

@karla85 my máme ešte 2011, ale myslím, že v predajni pre deti som ho videla v tej farbe, je taká zvláštna, neviem ako by som ju nazvala, taká akoby sivomodrá, ale pekná, aspoň mne sa páči 🙂

martuska75
23. mar 2012

@bosacka Podložku mám ružovú opicu, ale bez problémov, ešte neviem či ju vôbec predám 😉 Madlo nie je v ponuke. Ale pani mi ho vyrobila k podložke, ked som ju popýtala 😀 .

martuska75
23. mar 2012

@bosacka Ale vyzerá to dobre a určite to bude pekné aj v červenej. Ja som vtedy kúpila podložku, madlo a deku. Ved mrkni, už som sem niekde tú fotku dávala tak nevadí ked ju dám ešte raz.

simmi80
23. mar 2012

Ahojte babulky, chodim vas sem tajne smirovat 🙂 bo tiez uvazujem nad kupou BRIO a tiez som si uz u pani vz MMB.CZ vymenila info, uz len kupit kocik a pani usije.
Chcem sa opytat, nasla som kocik kupovany v sept.2010, asi koliecka budu dost opotrebovanie ze?
A este otazka, lebo na zivo som ho bola pozerat uz niekolko krat v obchode, ale ma napadlo, opierka sa dat aj do 90° uhla?

sasena033
23. mar 2012

@bettypo no ja mam brio 2012 pouziany mesiac..teraz ked zliezol sneh vsade kamienky simla som si ze par ich mam zaborene v koliesku...myslim ze na na nicch je opotreboanie vidiet ry chlo

sasena033
23. mar 2012

@millada jej to prve foto kvetinoe je uzasne...my budeme potrebovat az bud.leto a kolko stoji u pani postovne???

millada
23. mar 2012

@sasena033 , postovne neviem, ale @martuska75 teraz objednavala, tak ti povie 🙂

Ja tiez planujem kupit pouzivany brio @simmi80, uz mam dohodnutu obhliadku. Ale je z roku 2009, tak som zvedava na ten stav 😅 Predavajuca pise, ze v super stave, tak uvidime 😝 🙂

Inak sa dost malo predava tych brio na inzerat mam pocit 😒

millada
23. mar 2012

@sasena033 , ešte sa teba chcem opytat, ako si spokojna s bielou konstrukciou? Nevidno velmi spinu a prach na nej?

sasena033
23. mar 2012

@millada fajna je ja som max.spokojna skor na ciernej by som poedala ze vidiet 😉

simmi80
23. mar 2012

@millada no tak dufam dobre kupis 🙂 kamoska mi povedala ze si mam davat pozor na riesene popruhov, lebo tie starsie kolekcie ich mali uplne zle vyriesene, nie zvrchu ale len zboku a zospodu. mozno to tu baby spominali, neviem , necitala som celu diskusiu. aku farbu a za kolko ides kupovat? to je 3-kombinacia?

millada
23. mar 2012

@simmi80 , ved na tie pasy som aj ja zvedava 😕 Ja chcem bud čierny alebo hnedy, nasla som na obidva inzerat, tak pojdem pozriet a uvidim... 🙂
A ty aky?

simmi80
23. mar 2012

@millada ja detto 🙂 ale prijala by som bielu konstrukciu. inak aj modry sa mi velmi paci, len mam dievcatko a to by sa mi nehodilo.

home1
23. mar 2012

Ahojte nemate niektora brio go v tej fialovej farbe??ako vyzera ta farba naživo??? na obrazku sa mi páááči 😵 😵 😵

home1
23. mar 2012

@sasena033 ahoooj ty maš to fialove brio 😵 😵 😵 😵 ja nad nim rozmyšlam-ale už iba šporťak...len nikde som ho nevidela ešte naživo 😒 u teba v albume som si ho všimla-len na nete sa mi zda taky fialovejší a na tvojich fotkach taky fialovo-niaky 😅 neviem to nazvať...... neviem či len fotky neskresluju....ku ktorej farbe sa podoba viac-z netu alebo s tvojich fotiek? dakujem za odpovede 😉 tebe dali aj vybrať či chceš na čiernej alebo na bielej konštrukcii? 😕 pôvodne som rozmyšlala že červeny na čiernej konštrukcii....ale tento fialovy na bielej je taky živší 😵 😵 😵

darla27
23. mar 2012

@simmi80 uz po prvej jazde je vidiet, ze su kolieska ako keby opotrebovane, to je snad jedina nevyhoda kociku,
ze vyzeraju strasne zjazdene po chvilke pouzivania.
Inak ten fialovy, co ma @sasena033 v albume je krasny, keby mali minuly rok tu farbu v ponuke, uz ju mame.
Tiez sa mi zda, ze vyzera inak nez na fotkach z netu, ale pacia sa mi "obe".