Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

duplicka
16. mar 2011

este predsa, videli ste niekto material 2011 ,lebo prave som preverovala podlozky tie s bocnicami model 2011 a povedali mi,ze material 2010 a 2011 je odlisny 😕 😕 😕

ichbinich
16. mar 2011

@duplicka:
Tu tasku do kosika mam, ja mam model 2009. Pasuje presne do nakupneho kosika, ma rucku a aj dlhsi remen, da sa prehodit cez plece. Na nakupy super, lebo ja musim trepat aj maleho aj nakup hore schodmi...
Podlozku original nemam, lebo su bud fleecove alebo leskle, to sa mi zdalo, ze este horsie na potenie ako ten potah. Mam kupenu Emitex, ale este som ju neskusala, este je cas na fusak 😉 A ta je z jednej strany bavlna a z druhej fleece. Minule leto som to riesila plienkou ako "plachtou", ale podlozka je krajsia... hihi

dara29
16. mar 2011

Prosím a viete mi povedať alebo zmerať aký rozmer majú podložky brio? Tie staršie modely vyzerajú na obrázku také leské, nešmýkajú sa v kočíku a sú pre dieťa pohodlné aj v lete, holé telíčko sa tam akoby neprilepuje? Aké máte s nimi skusenosti, prosím prosím a dakujem. Tie rozmery by mi velmi pomohli.

duplicka
16. mar 2011

@dara29 praveze co ja viem tak leskle sa smykaju ,sice maju hore take gombicky co zachytis na gumicky pod striesku,ale su take ee material

tie nove sa mi viac pacia,lebo maju bocnice a ozaj to zmeni dizajn kociarika 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,ale mohli urobit napr aj cyklamenovu a nejaku tyrkys 😉 😉 😉 😉 aby sa hodila do cierneho,siveho,hnedeho,len pre ozivenie

nadenkaaa
17. mar 2011

@stanka04 ahoj moj mm ma 2,02 metra a kocik je dost vysoky takze urcite to nie je z tych kocikov ku ktorym by si sa musela sklanat 😅

miska1981
17. mar 2011

ahojte kocky,
ak by niekto mal zaujem o tento kocik vo vybornom stave, kuk moj inzerat 🙂

ziza55
17. mar 2011

baby ja mam tiez taku lesklu podlozku..drzi to iba pasmi...vravite ze sa to bude smykat??a da sa pouzit aj v lete?ja som myslela ze na zimu kedze je taka hrubsia

stanka04
17. mar 2011

@nadenkaaa Ďakujem 🙂 A gratulujem k Noelovi,veľa zdravíčka 🙂

nadenkaaa
18. mar 2011

@stanka04 nemas za co 😉 a dakujeme 😵

michaela.m
19. mar 2011

babulky prosim vas ja mam ten starsi model ale dnes sme si kupili nanoznik na sportak z noveho modelu ale neviem jak sa tam pripevnuje, neviem ti nahodou poradit.:-/ dakujem

beruskanula
19. mar 2011

@michaela.m : to neporadim, taky uvazujeme o koupi, ale u nas zatim neni mozne ho koupit samostatne...

hod pak kdyztak foto 🙂

danielita111
20. mar 2011

@michaela.m caute boli sme pozerat nove modely aj s nanoznikom a ked nam to ukazovala tak to na bokoch nasadzovala na neake haciky alebo nieco take.nebolo to dobre vidiet.bola by skoda keby sa nanozniky nedali nasadzovat na starsie modely.my uvazujeme o kupe na inzerat a len dokupit nanoznik ale ked sa to nebude dat tak si pekne priplatime. 😒

beruskanula
21. mar 2011

😅 😀

holky ahoj, tak jsem si dnes zkusila doma dat misto korby sportak a uz se tesim, az vyrazime 🙂
ukazu tatkovi apak zase nasadim korbu 😀

😀 😅 ovsem teda, jsem zvedava, jak pak zmaknem dat tu stribrnou letni strisku 😅 😕 😅

😝 dala sem do sportaku fusak lodger, na to cernou deku a ani nanoznik nechybi 😀 protoze uz nebude zima 😀 , v zime bych takhle nemluvila 😀

ziza55
22. mar 2011

baby potrebovala by som radu...davam si sit podlozku do sportaku...ale rozmyslam nad prichytenim ab y sa nesmikala dole..nemate nejake rady?dakujeeem moc

ziza55
22. mar 2011

inak neplanuje niekto kupit vajicko brio.?predavam aj s adaptermi na kocik.ako nove..pouzite parkrat

stanka04
22. mar 2011

Vajicko nieje na klik system? 😨 Co ja som si to myslela 😝

mamazuzu
23. mar 2011

@stanka04 no, je na klik system, ale musis tam prehodit take nadstavce a na tie to potom uz iba nakliknes

stanka04
23. mar 2011

@mamazuzu Dakujem 🙂 Je to inak,ako som si myslela,ale vyzera to kazdopadne tiez jednoducho 😉

danielita111
23. mar 2011

Caute,toto som nasla na nete a hned som vedela ze toto je vitaz.brio je pre mna super kocik. 😉

https://www.youtube.com/watch?v=i7MfpjKf5QM
sunset
24. mar 2011

baby vy nemate problem s popruhmi v kociku? ja mam tie novsie 5-bodove, ale dost mi vadi, ze sa mi cele stocili akoby do spagatu a zle sa mi s nimi manipuluje, navyse su podla mna kratke. tak zhanam nejake nove na vymenu.
a tiez, chcela by som dokupit slnecnu clonu, mate nejake tipy? diky

duplicka
24. mar 2011

@sunset najlepsie ked odfotis, praveze mne pridu ok aj co sa tyka uplneho odpajania su super

duplicka
24. mar 2011

@sunset ma napadlo odopni ich na bocnej strane od toho pliecku a uprav poodtacaj a malo by to byt ok,ak nie prihod foto 😉

mamazuzu
24. mar 2011

@stanka04 tak jednoducho zlozitelny, skladny, lahky a prakticky kocik som davno nevidela. aj pre maminy antitalentky (vid ja) 😀

e.l.i.e.n.k.a
24. mar 2011

@sunset slnecna clona trapi aj mna..

hewletta
24. mar 2011

@salomuska ahoj nechcela by si vymenit za modry 2010 je novy

salomuska
24. mar 2011

@hewletta juj, vdaka, ale myslim ze nie, to by moj manzel nerozdychal, on je z tej zltej uplne uneseny 😀 ja som v tom odkaze skor myslela to, ze hladam podlozku inej farby 😉

ja mam tiez uplne novy kocik, som zvedava ake to bude s tou zltou farbou...sme ho kupili minuly mesiac pre druhe babo vo vypredaji v bambini. ale ako kocik by mal splnat vsetko co potrebujem, lebo po prvom dietati som uz mala aku taku predstavu, co hladam 🙂

hewletta
24. mar 2011

@salomuska 😀

ppppp
24. mar 2011

Ahojte kočky. My máme tiez Brio, doteraz som bola maximaálne spokojná az kým sme nepresli na sportak.. neviem ako vam ale polohovanie noziciek ide straaasne tazko a tiez aj madlo 😖 neviem ci to je tym, ze to nie je este vychodene al. co.. no a este sa mi zacina vytahovat aj polohovanie chrbatika ta krabicka na stiahnutie snurok, kazdu chvilku to je vonku.. co vravite? myslite, ze to je na reklamaciu? al. to je norma? dost ma to hneva ☹ ale doteraz to bol supe kociarik

ichbinich
25. mar 2011

@ppppp:
Polohovanie noh ide aj mne dost tazko, ale ja to potrebujem akurat pri rozkladani zlozeneho kociaru, takze mi to nevadi. Madlo neposuvam takmer nikdy, iba ked ukladam spiaceho maleho do kociara, tak madlo sklopim.

S polohovanim chrbata nemam problemy, ked sa ti to vytahuje, tak to asi bude na reklamaciu. To mi este nikdy nevypadlo...

@sunset: bud rada, ze nemas tie "stare" (2009) trojbodove ako ja... 😉 To sa kruti este viac. Z casu na cas ich musim odopnut, spravne prekrutit a zase zapnut na bokoch. Dlhe su podla mna dost, aj v zimnej bunde stacia. Ale uz sa tesim, ked nebude treba bundy, lebo to zapinanie v plnej zimnej vystroji je o nervy... Ale to je aj tak v kazdom kociari.

Slnecnu clonu mam tuto:
http://www.amazon.de/Sunnybaby-18272-Sonnensege...
Na jednej strane je gumka, na druhej snurky na zaviazanie. Podla toho, ako je slnko, si tie snurky zaviazem ako je to na obrazku, alebo dole, aby som spravila taku "zaclonu". Mam aj slnecnik, ale ten je skor neprakticky, kazdu chvilu by som ho musela nastavovat a aj tak neostane v tej polohe, ktora by bola potrebna 😝

duplicka
26. mar 2011

no mne funguje vsetko ok, cize by som nedostatky reklamovala