Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

monulienkamt
7. jan 2012

@sabi.m ahoj, ja som par stranok dozadu davala fotku s tymi putkami, je to uplne hore skoro v rohoch pod strieskov

sabi.m
7. jan 2012

@monulienkamt Ahojky, už jsem koukala, moc děkuji, já je tam asi fakt nemám 😒

renata09
7. jan 2012

@bosacka priznám sa,že som to nejak nečistila,len rovno nastriekala.Musím sa s tým pohrať.K vazeline sa dostanem až na budúci týždeň,tak ju určite vyskúšam.Ale ak by mi to vydržalo pol roka bez problémov,bolo by to sper.Ďakujem za radu.Dám potom vedieť ako to dopadlo.

evule81
8. jan 2012

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat jak se polohuje sportovni sedacka u Brio Go???

mixxinka
8. jan 2012

@evule81 ze zadu jsou takové popruhy, za které když zatáhneš, tak polohuješ. Zdá se to jako nic moc, ale je to celkem ok.

bella22
8. jan 2012

@evule81 vzadu se povoluje taková spona a pak ještě stisknutím knoflíků nožičky🙂

evule81
8. jan 2012

Aha, ja jsem si myslela ze to budou ty popruhy, vcera jsme koupily Brio Go a jsem naprosto nadsena, je krasny a lehky, tak se s nim ucim🙂🙂Dekuju moc

mixxinka
8. jan 2012

@evule81 jsou to ty popruhy 🙂 Na nich je taková plastová spona, kterou jakoby povolíš a popruhy stáhneš, nebo naopak utáhneš a sponu zase jakoby zavřeš 🙂 A u těch nožiček to je jasný. Nejde to do úplného lehu, ale myslím, že takto je to postačující 😉

mixxinka
8. jan 2012

Už jsem chytrá, byli jsme s manžou asi hodinu v obchodě a štelovali a štelovali.. 🙂 A za měsíc si pro něj jedeme 🙂 Je NEJ!

tamocka
9. jan 2012

Ahoj baby, ma niektora z Vas skusenost s demontazou a montazou striesky na sportiaku Brio Go? Budem mat novu striesku a nikde sa neviem dopatrat, ako to vymenit. Dakujem

lilianka1199
10. jan 2012

Tak moc som sa tesila na kociarik Brio,dnes mi prisiel a take sklamanie,namiesto hnedeho na metalickej konstrukcii,prisiel cerveny-cakam chlapceka,normalne som bola taka sklamana,je to normalne? Objednala som cez internet a ani sa neda vymenit,treba zaslat spat,vypisat ziadost o vratenie penazi a znova objednat kocik.Takze budem teraz cakat na peniazky....cez internet uz nechcem nic a ochota po telefone ziadna☹....firma Mall.sk ☹

bella22
10. jan 2012

@lilianka1199 no to je hrůza! Ještě že máte čas do května, ale i tak je to zklamání, chápu. My jsme ho raději objednali v obchodě a za ani ne týden už jsme si ho odváželi domů - taky ten hnědý s metalickou konstrukcí.

lucy_lu
10. jan 2012

Ahojte dievčatá, nechcem vám vstupovať do debaty, no tiež patrím medzi maximálne spokojné užívateľky kočíka Brio GO, no vzhľadom k tomu že v júli sa nám narodí druhé bábo, som nútená ho predať a kúpiť nejaký súrodenecký. Ak by náhodou niekto mal záujem o jazdený Brio, koncom februára/začiatkom marca ho budem predávať. Máme žltú farbu na čiernej konštrukcii, kúpený bol koncom leta 2010 a používaný od februára 2011 na striedačku s druhým kočíkom (Maxi Cossi Mura3). Ak by niekto mal záujem, napíšte mi do IP. Pekný deň. 🙂

lilianka1199
10. jan 2012

@bella22 no,aj ja uz pojdem do babetkova,aj tak potrebujem este doplnky,tak snad mi co najskor pridu peniaze,ja by som chcela do toho hnedeho aj ten strieborno-hnedy fusak a podlozku,niekde uz su tie farby vypredane a ja som proste zamilovana 🙂....

dandelion18
11. jan 2012

@lilianka1199 chcem sa ti takto poďakovať, na základe tvojej informácie sme objednali Brio v akcii - šporťák + vanička za 495 €. včera som ho odklikla na nete a dnes mi prišiel - z KE do BA kurérom (ten bol zadarmo)..ešte som ho nerozbalila, tak snáď bude taký, ako si ho predstavujem. ale tá cena je naozaj bezkonkurenčná..

jankajanka
11. jan 2012

Kočeny ak by ste mali záujem,predávam tašku na Brio Go-originál čiernu.Kúpila som ju tu od jednej maminky,ale dnes sme dostali ako dar inú tašku a nechcem uraziť, tak predávam ... ☹ .Taška je ako nová vo vynikajúcom stave bez poškodení s prebalovacou podložkou.Ak by ste mali niektorá záujem, predávam ju za 20 Eur.Ja som ju ešte nestihla ani raz použiť 😉

bella22
11. jan 2012

@lilianka1199 taky jsem chtěla doplňky "brown metallic", ale fusak jsem nakonec koupila jiný, tak snad ten podsedák...
@jankajanka ta široká víkendová? Taky jí mám, je bezvadná, doporučuju😉.

lilianka1199
11. jan 2012

@dandelion18 no,ved prave super cena 🙂,ja som chcela akurat taku farbu ktoru v zlave nemali,ale mala som kociarik v ruke a je super,tak snad nebudes sklamana 🙂.....

dandelion18
12. jan 2012

@lilianka1199 sklamaná nie som, práve naopak - včera sme ho doma omrkli, poskladali a opäť dali do škatule - počká na malú v pivnici 🙂 my sme mali šťastie, brali sme vraj posledný kus vo farbe hnedá + čierna konštrukcia..čiže zatiaľ veľká spokojnosť. vďaka za tip 😉

duplicka
12. jan 2012

mate uz niekto doma adaptery na autosedacku maxi cosi? napadla ma zaujimava kombinacia a chcem len preverit ci to sadne tak ako mam v plane

juliankaaa
12. jan 2012

@duplicka ja na ne stale cakam, az ich budu mat v predajni maju mi zavolat 😉
ale uz som si pisala s jednou maminou, ktora ich ma a ze sedia 🙂

errilo
13. jan 2012

ahojte, prosim vas, kde ste kupovali-objednavali adapteri na maxi cosi? ktora presne sedacka pasuje na brio? dakujeeeem
my sme tiez kupili brio go 3 kombinaciu v hnedej farbe na ciernej konstrukcii a so zlatymi doplnkami. uplne som sa do tej kombinacie zamilovala. Kupili sme 3 kombinaciu, ale zvazujem dokupit este autosedacku maxi cosi.

milacik0106
14. jan 2012

@jankajanka Ahoj Jankajanka .. ja idem kupovať tento kočiarik v čiernej farbe na budúci týždeň ... poslala by si mi link ako vyzerá tá taška? Ďakujem... ak sa mi bude páčiť kúpim si ju od teba veľmi rada 😉

jankajanka
14. jan 2012

@milacik0106 no zatiaľ sa mi už ohlásilo veľa maminike, ak nebudem mať peniažky od jednej v pondelok na účte, potom čaká druhá 🙂.Nemám si to ako skontrolovať, v každom prípade registrujem záujem.Mám ju v bazáriku 😉

vivienvnukova
16. jan 2012

@janavi je dlha to mozem povedat nasa ma 9,5kg a 8 mesiacova s fusakom a dekov sa este do neho zmesti... takzeeeeeeeeeeeee- a to ona je ina buchticka🙂)

juliankaaa
16. jan 2012

@errilo no ja som objednavala v predeti v TN, a stale cakam, a stale nevolaju, uz lutujem ze som ich nekupila v nejakom detskom obchode v ZA, nazov si uz nepamatam 😒 ale mali ich za cca 55,-Eur

bocianka
17. jan 2012

ahojte briacky, prisla som si k vam po radu 🙂 mam 3mes dcerku, pouzivame concord, v ktorom sme vozili aj prve dieta. na nom mi vadi, ze sportova cast sa neda otocit smerom ku mne, tak zhanam iny novy alebo z druhej ruky. brio go alebo teutoniu. len co myslite, oplati sa mi este kupovat vanicku? mala je skor vacsieho vzrastu 🙂

salomuska
17. jan 2012

@bocianka podla toho, nakolko ti prekaza fakt, ze sportak sa neda sklopit uplne do lahu (ale asi do 170 st.). ja som pouzivala vanicku asi do 6,5 mesiaca, je dostatocne dlha, a mala by sa zmestila aj dlhsie, ale nebavilo ju pozerat sa len hore, takze som presla na sportak a som s nim zatial velmi spokojna...

bosacka
17. jan 2012

@bocianka - ked si spokojna s concordovou vanickou, tak pouzivaj zatial tu a druhy kocik ti staci sportak, ci nie? inak my sme stale vo vanicke, vacsinou tam spinka, ked sa zobudi zdvihnem predne kolieska aby videla kym prideme domov... no ale ja mam drobca 🙂

bocianka
18. jan 2012

@salomuska
@bosacka baby dakujem, to som si ani nevsimla, ze sa neda dat uplne do lahu, skoda 🙂