Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

duplicka
4. nov 2010

@denis19 ja mam hnedy s ciernou, je fakt super, mam dvojrocneho prcka a nadherne nam sluzi. ten skejt skusim im napisat ci by mi nenafotili real, lebo napr concord sa daj pouzivat len ked bol maly otoceny ku mne, inac nemal priestor pri rucke, ale zase concord sa tak hybal v uchyte, cize isiel aj po mensich skokoch

denis19
4. nov 2010

@duplicka a mne se to jevilo na fotce jako šedá, tak promiň 🙂 ale i hnedá je fajn a není na ní videt špína,že 🙂

duplicka
4. nov 2010

@denis19 no to su take zle fotky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co sa tyka spiny je ok

duplicka
4. nov 2010
denis19
4. nov 2010

@duplicka no hezky.....jedine,kdyby byl nekdo venku ať priveze..já tak kupuji martensky,,,,jinak bych se nedoplatila 😕

ella_joy
4. nov 2010

@duplicka ahoj, si ma ohromne potesila svojimi fotkami, sme akurat objednali hnedu 3-kombinaciu. Povodne som chcela zltu, ale nejak som na poslednu chvilu zmenila rozhodnutie, som sa bala aby sa zlty nezababral. Ake doplnky by si odporucila, napr. tasku, fusak, nanoznik ( ci je to to iste 😅 ) ci ta zlata strieska..nemam ziaden prehlad,ci skusenosti co sa hodi a hlavne co je prakticke.Vdaka 🙂

nika.green
5. nov 2010

Mile maminky, prodávám šedou korbičku - hluboky dil (vcetne adapteru) na BRIO GO. Pokud by mel nekdo zajem, inzerat je na MMB.

duplicka
6. nov 2010

a ja hnedu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

duplicka
6. nov 2010

prosim vas brio fusak ma L sed ako lodger alebo je zadna cast rovna? dakujem

ninnaricci
7. nov 2010

to tu nikto nemá ten fusak? ...kedže duplicka sa nedočkala odpovede...ináč aj mňa to zaujíma

...a chcem sa podeliť s mojími postrehmi s briom...
...podľa mňa je to úplne perfektný kočiarik...kupovali sme ho drobcovi a ten má 1,5 roka a vôbec neľutujem...na zimu je to perfektný kočík...bábetko je super chránené...v pohode otočím môjho 12kg drobca aj so sedačkou...super pérovanie...podľa mňa sa oplatí investovať aj vo vyššom veku bábetka
...obrovský nákupný košík...je velké plus
...jednoducho sa mi s ním výborne kočíkuje a velmi si ho užívame 😉
...brio go je momentálne moja najlepšia investícia

...máme ešte bugaboo bee plus..a ten je tiež najsuper...ale tak na zimu velmi nevyhovoval...

náš drobec má rád oba kočíky...dokonca ho niekedy nájdem sedieť v briu...takže sa mu určite páči 😀 😀 😀

...takže ja brio go určite odporúčam 😉

denis19
7. nov 2010

@ninnaricci já dekuji ta tvé postrehy a i hlavne co se zimy týče.....no já fusak mám,ale od casualplay a ten mi tam sedí výborne do sporťáku, tak nic jiného nereším 🙂

ninnaricci
7. nov 2010

@denis19 😉 ja mám lodger bunker...tiež tam sedí perfektne...no trochu mi vadí, že sa to nedá poriadne uchytiť...tak by ma zaujímalo aký je originál fusak...či má nejakú protišmykovú spodnú časť...

denis19
7. nov 2010

@ninnaricci ten originál lesklý se tam hodne klouže, ríkal mi prodejce jak náznak dobré vule.... 😲 tu podložku co máš do bria...to je univerzální bez bočnic? dobre to chápu a je oboustranná?

duplicka
7. nov 2010

@ninnaricci pripajam sa nedockala som sa odpovede ci je brio fusak Ltvar hmmm

inac pripajam sa k pozitivnemu hodnotenie, brio kupene dvojrocnemu chlapcovi a spokojnost maximalna 😉 😉 😉

ninnaricci
7. nov 2010

@denis19 áno je to podložka od pinkie...akurát je dlhšia ako ona šije...a je obojstranná
Dala som ju šiť do bugaboo bee no nejak sme nestihli využiť a do bria super sadla...tak uvidím či ešte budem mať brio aj na jar...ak áno tá podlkožka bude super 😀

...a ďakujem za info o podložke...to radšej ostanem pri lodgeri...tam sedí perfektne...a aj uchytiť ju môžem na madle takže super...

@duplicka podla obrázkov sa mi zdá, že je rovný...teda nie je tvarovaný...

duplicka
7. nov 2010

@ninnaricci aj mne sa zda,ze je rovny, no myslim,ze si radsej nechaj lodger, ja prave tiez uvazujem, len neviem ako to potom je ,ked maleho nakladas a mas teda aj madlo s pasikom medzi nozkami a este aj lodger v tej dierke, to asi tazsie do vnutra strcim maleho ci? uz len to ,ze musi nozky rozlozit do spravnych otvorrov a potom este do lodgeru noznej casti hmmm

ninnaricci
7. nov 2010

@duplicka tak to je o cviku 😀 😀 😀 drobca dám sadnúť (madlo mám ohnuté dole) a potom mu dám nôžky do správnych otvorov..zatial mu to nevadí...ale v pohode môžeš ten pás zapnúť až potom ako posadíš drobca...
...ja som si už na to zvykla a asi aj drobec...není probléém 😀

nika.green
7. nov 2010

@duplicka fusak mam ten BRIO leskly stribrny, zada jsou rovna, nevim jak moc se lisi od Lodger, ten nemam. Ale mam 19m kluka a ten je v tom fusaku ted porad, celou zimu asi uz nevydrzi, to budu muset koupit vetsi, ale zatim je ok. Vloni v zime jsem mu pres fusak davala jeste fleece deku, fusak je teply, ale ta deka to tak nejak vic utemuje a lip spinka.

duplicka
7. nov 2010

@nika.green dakujeeemmm, tak myslim,ze ak fusak tak lodger aebo elodie details, len zas ten enviem ci ma L sed 😒 😒 😒 😒
@ninnaricci no aj ja to tak robim,ze potom ten pasik zapnem

jozefine
11. nov 2010

Tak nam vcera prisiel BRIO fusak leskly-SHINY. No a mozem povedat, ze som bola trosku sklamana :( Mozem jednoznacne povedat ze BRIO zakladny BASIC fusak je hrubsi a aj kvalitnejsie spracovany. Tento leskly ma len jednu vyhodu, ze ma tmave futro, vlastne to bol aj jeden z dovodov, preco sme chceli novy fusak, pretoze ten nas Brio zakladny fusak ma biele futro a kedze zachvilku uz behame (spinave topanocky..) I
Inak som trosku rozcarovana z neho.. moc teplo teda nevypada.. tak len teraz budem dufat, ze zdanie klame 🙂

jozefine
11. nov 2010

@duplicka Fusak ma rovny sed. SHINY ma vzadu aj protismykovu podlozku.. BASIC nie.

ichbinich
11. nov 2010

@jozefine:
Ja mam ten Shiny, a mne sa zda veeelmi teply... Neviem porovnat, lebo ten basic som nemala v rukach. Ale tym, ze ma tu neprefukavu vonkajsiu vsrtvu, je ten Shiny podla mna ako spacak. Podla mna si Svedi vyrobili kociare aj doplnky do svedksych zim a nebude nasim babatkam zima 😉
Uvidime, ako to bude v zime v sportiaku. Ale do treskucej zimy mam kupeny aj nanoznik (Univerzal deluxe od Emitexu).

jozefine
11. nov 2010

Tak presne v to dufam aj ja, ze to svedi robili do tych ich zim 🙂 Ale mne sa zda hrozne tenky.. za tie peniaze veru ... co som videla ostatne fusaky tak veru boli hrube (segra ma napriklad od Emitexu) a toto je take nic ... ako taka jesenna bundicka mi to pripada 🙂
Nanoznik zatial kupeny nemame...

duplicka
11. nov 2010

@jozefine jej super a dakujem aj za foto co mas v albume a tak sa ozaj dobre porovnaju 😉 😉 😉 😉 😉

michell13
12. nov 2010

@romini ahoj ano, ja mam len sportovu, a na zimu je super, lebo vnútro je dost velke, mam ho uz dva roky, teraz je vnom druhe baby, a funguje ako lasicka

michell13
12. nov 2010

@ninnaricci uplne s tebou suhlasim, ja by som iny kocik uz ani nechcela, ale ja hovorim len sportovej casti, vanicku ani vajicko sme nemali od Brio. pa pa

duplicka
12. nov 2010

baby fakt nemate ani jedna skejtik k tomuto kociku, ci uz original alebo nejaky iny napr. lascal

miska1981
12. nov 2010

baby neviete ci mi bude pasovat univerzalna plastenka od emitexu na sportak.
dnes som objednala nanoznik, ten pasuje, len tu plastenku neviem.

romini
13. nov 2010

Baby caute, neviete kde sa da objdenat nanožník na brio na sportak??????

kessiee
14. nov 2010

@miska1981 ahoj, tych plasteniek od emitexu je viac, ci nie? v tomto ti neviem poradit, najlepsie by bolo, ak by si isla do obchodu a poskusala tie univerzaly 😉
@romini original nanoznik na brio sa nevyraba, baby, co tu kupovali nanoznik, tak im sadli tusim emitexy a abc-design, ak sa nemylim, tak objednas asi v kazdom e-shope s detskym tovarom, resp. s kocikmi 😉