Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

spiklenka
23. sep 2013

@kocicinka asi nakonec vyhraje ten aestetic, emitex se nelíbí příteli, že je ttmavý (ten 3 v 1), že když máme tmavě hnědý kočár, že by to chtělo něco veselejšího. Tak asi pořídíme oranžový aestetic

pellullinka
23. sep 2013

@spiklenka emitex má hrozně moc barev 🙂

spiklenka
23. sep 2013

@pellullinka no ten typ co jsem koukala, byl ten svrchní jen tmavě hnedý a antracitový, jinak souhlas, u těch jiných typů je barev habaděj 🙂

enah
23. sep 2013

@borrasca81 tak odfotila som vloznu tasku v briu. sme spokojny. mala je v tom perfektne chranena.) album:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/enah/album/b...

pellullinka
23. sep 2013

@enah moc hezké 🙂 ale dobré asi na zimu, v létě to asi nemá smysl co?
můžu se zeptat jaký rok je ta korbička?

enah
23. sep 2013

@pellullinka ja som to riesila kvoli 5poschodiu...) kocik nechavame dole, malu vynesieme v taske. Kocik je 2013 ale korbicka je z druhej ruky, je to na nej vidiet? Vyzdvihla som si ju osobne, na rok som sa nepytala, pretoze je uplne bezchybna ako nova...madrac este "vonal" takou tou novotou. Pani u kt. som kupovala mala dieta rocne... Mohla by to byt 2012tka? To len dedukujem, je v nich nejaky rozdiel?

pellullinka
23. sep 2013

@enah děkuju. já právě chci koupit korbu taky použitou a tahle vypadá že je nová, z fotky se mi zdálo, že je kolem korbičky (u okraje) jakýsi lem a nekoukají tam suché zipy, což jsem u některých viděla, že kouká. proto se ptám 🙂

beruskanula
23. sep 2013

@pellullinka : prisel mi takovej nic moc, neforemnej, nepoddanej, tvrdej...proste mne v ty korbičce tak iritoval, ze hned po první vycházce jsem ho dala na inzerat 😅 😝 , s lodgerem a Briem se neda srovnat 😎
jinka do korbicky se vesel...

tiumen
23. sep 2013

@pellullinka ja som si do Bria kúpila fusak Emitex mumia a dúfam že bude ok, do vaničky pasoval akurát 🙂

enah
23. sep 2013

@pellullinka suche zipy nekoukaji, ani nevim o jakych je rec 😅
@beruskanula mate lodger fusak? aky je? mate fotky? uvazujem nad nim, len sa bojim aby nebol v korbicke prilis "zhuzvany" natesno... nasa mala rychlo rastie... a chceme v korbicke prezit celu zimu.

pellullinka
23. sep 2013

@beruskanula aha,já mám dítko jarní a opět mít budu,takže já měla emitex až ve sportacku 🙂

fila1985
24. sep 2013

Ahojte máte niektorá brio 2011 s trojbodovymi pasmi? Chcem sa spýtať ako ste to riešili mne sa to zdá dosť neprakticke ... Možno by sa dali vymeniť za 5 bodové len neviem ako... Poraďte ak máte niekto skúsenosti ... Kúpila som aj podložku do športového ale asi mi bude nanič kedže tie pasy sa nedajú pretiahnut cez podložku lebo vychádzajú z boku a asi sa teda bude šmýkať lebo ju nemám o čo pripevniť hore

ostravacka999
24. sep 2013

Jakou máte prosím pláštěnku na Brio go korbu? Potřebuji objednat nějakou z internetu a dívám se na Emitex.
Mají na nějakou exclusive maxi a exlusive xxl
http://www.nejbaby.cz/jakou-vybrat-plastenku-na...
Ovšem nikde není psané na jak velké korby se hodí.
Poradíte? ;)

krizovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zlatat
25. sep 2013

@enah ja som si kúpila lodger bunker - zmestiť sa do vaničky zmestí, len neviem ako to bude s bábom ... ale naše sa má narodiť v decembri, takže v zme bude maličké a keď vyrastie, už fusak nebude treba, tak som to moc neriešila

sharon30
25. sep 2013

@ostravacka999 Ahoj, zrovna mimulý týden jsem pořizovala a mám tuhle od emitexu. Sedí bez problémů🙂
http://www.emitex.cz/cz/menu/23/produkty/vyrobk...

sharon30
25. sep 2013

Ahoj holky,

máte prosím některá zkušenost s tímto fleece fusákem BRIO? Díky!
http://www.moje-miminko.cz/brio-fusak-fleece-20...

skybaby
25. sep 2013

@fila1985 ahoj, ja mám to trojbodove zapinanie. Ale bolo to strašne neprakticke a mala som vôbec nezapinala, aj tak som ju mala otocenu k sebe a videla som ked začala vymyslat. Podlozku mi sila pani Monika co tu baby spomínajú a ona mi na podlozku nasila take plastové tycinky a odkázala, že si mám hore vnútri kocika nasit gumicky a o to to zapinat a ešte som mala gumicky zacvaknute o madlo.
V obchode som riešila prerabku na 5-bodové, oni mi ich vedeli objednať, ale kocik mi upraviť nechceli, že veď tu opierku prevrta aj šikovný manžel. Nakoniec sme sa do toho nepustili

krizovam
25. sep 2013

@enah Taky jsem pořídila Lodger, ten konec je tam zmuchlaný, ale čekáme listopadové mimčo, tak snad se tam do jara vejde, příští rok už na sporťáku to bude jedno, ale pokud máte větší dítě, tak nevím nevím, ta korbička není sama o sobě moc velká a ten fusak je dlouhý.

lenulice
25. sep 2013

@enah my mame zimni babo a meli jsme lodger a super v hluboke korbe, jen jsem trochu vzdy spodek prelozila a bylo, nemenila bych 🙂

zlatat
26. sep 2013

holky chcem sa spýtať, čo ste používali do autosedačky? Predpokladám, že lodger tam nevopchám, tak budem musieť asi niečo iné vymyslieť, len neviem čo. 😖
Poradíte?

krizovam
26. sep 2013

@zlatat Zavinovačku Emitex, ale měl by tam jít i Lodger ne?

zlatat
26. sep 2013

@krizovam nie je moc dlhý na autosedačku? Nemám ju ešte doma, tak si to vyskúšať neviem

slavkav
26. sep 2013

@zlatat ja som deti davala v zime iba v zimnom overale do autosedacky, mala som aj tie teple zavinovacky, ale mne sa tam s tym deti nezmestili ...

zlatat
26. sep 2013

@slavkav dík, tak nebudem vymýšľať, a budem dávať len zimný overal - veď rozopnúť v aute sa dá - hoci má len 2 zips, ale tak budeme menej kúriť a hotovo

slavkav
26. sep 2013

@zlatat ja som potom pripadne vonku prekryla dekou...

zlatat
26. sep 2013

@slavkav a neodkopával tú deku ?

slavkav
26. sep 2013

@zlatat nie, vsak v tom overale sa ledva hybal 🙂 ked bol malinkaty ... ale ja som tu autosecku naklikla na kocik a "utekala" dnu, ja som nechodila nejake velke dialky s autosedackou.

zlatat
26. sep 2013

@slavkav to ani ja neplánujem - len na nejaké rýchle presuny, prípadne na nákup

laura_pausini
27. sep 2013

Ahojte 🙂 skusim este raz 🙂 v sportaku - ako sa vam "chova" strieska? Mate ju nasponovanu ci Brio ju ma proste taku volnejsiu? A musim si len zvyknut 🙂