Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

morgan
24. aug 2011

@kessiee děkuju, tak asi do něj pujdu, chtěla jsem sice casualplay, ale na ten se nedá nacvaknout maxi cosi sedačka a na té trvám a na brio to prý jde 🙂

kessiee
24. aug 2011

@morgan niet za co 😉 s briom budes urcite maxi spokojna, ja som mala viac kocikov ale k briu by som sa hocikedy rada vratila 😎 bol nasou jednotkou a ak bude druhe baby, kupim ho aj pren 😵 ja ani nepoznam nikoho, komu by brio nevyhovoval z tych, co ho maju 🙂

morgan
24. aug 2011

@kessiee dobrý, tak teď už přijde na řadu ta příjemná část a vyberu si design 😀 😉

ivanek
24. aug 2011

Hezký den, prosím, nevíte, jak je to se zimním fusakem kolekce 2010? Má tam knoflíky na zapínání k zádové opěrce nebo ne? Děkuji

stanka04
25. aug 2011

@ivanek Ma ich tam 😉

morgan
25. aug 2011

Tak mám ještě dotaz, jaké jsou rozdíly mezi brio a sign? díky 🙂

morgan
25. aug 2011

myslím samozřejmě rozdíl mezi brio go a brio sign 🙂

vendulka33
26. aug 2011

@beruskanula ahoj, tak jestli budeš kupovat fusak z Malvíka a za cenu 1190Kč, tak ten knoflíčky nemá. Ten drahý za 2500Kč (nebo tak nějak) tak ten je možná má - to nevím. Já mám totiž fusak z Malvíka za 1190Kč - výprodej kolekce 2010 a ten knoflíky nemá. Zjišťovali mi to i dodavatele a prý fusaky s knoflíkama jsou až ty letošní - což je trochu v rosporu s tím co tady holky píšou, ale nenaděláš nic. Buď koupit drahý nebo bez knoflíčků. Mě se teda za fusak nechtělo dávat přes 2tis.Kč, to mi přijde dost brutál, ale pokud nekoukáš na peníze..... Já si na fusak přišiju knoflíčky sama a je vyřešeno.

vendulka33
26. aug 2011

@aliceipv hm, tak to je asi ono. Ty fusaky co stojí kolem 2500Kč ho mají - je to letošní kolekce. Tyhle ve výprodejích za nějakých 1200Kč je prý nemají, neboť starší kolekce knoflíčky prý neměli. To mi zjišťovali u Malvíka u dodavatele. Tady sice tvrdí holky něco jiného, ale hádat se s nima přece nebudu. Díky za info.

vendulka33
26. aug 2011

@ivanek tak já ho mám od Malvíka kolekce 2010 - výprodej za 1200Kč a nemá je tam! Knoflíčky tam prý má až kolekce 2011. Dej si na to pozor, já se s nima dohadovala a k ničemu. Nejlepší je fusak koupit naživo a přesvědčit se. No já za fusak nehodlala dát 2500Kč, tak že mám bez knoflíčků a starší kolekci. Knoflíčky si tam našiju sama. Není to tak složité.

vendulka33
26. aug 2011

@nadenkaaa Ahoj, já mám modrý kočárek kolekce 2010 - používáme sporťák a očka tam nemám. Kupovali jsme z Nej-hračky. Fusak mám z Malvíka výprodej 2010 černý a knoflíčky také nejsou. Je to dost zamotané. Zjišťovali mi to i u dodavatele a tvrdí, že knoflíčky na fusaku má až kolekce 2011. Kočárky 2010 mají poutka pouze barvy: černá, hnědá a modrá na bílé konstrukci. My máme modrý na šedé, tak že nemáme.

ivanek
26. aug 2011

@stanka04 děkuji 🙂
@vendulka33 tobě taky. Právě na toho Malvíka jsem se dívala. Já mám Brio 2010 béžový na černé konstrukci a poutka tam jsou. Ty si tam ty knoflíky budeš přišívat sama? To by asi neměl být až takový problém 😉

nadenkaaa
26. aug 2011

@vendulka33 ja veru neviem lebo sportova cast kocika je u svokry a fusak je zlaeny doma -momentalne som u rodicov s malym uzivame si trosku dovolenku u rodicov v hc tak ked pridem domov tak to pozriem -tak asi to bude tak ze ten fusak tie gombiky mat nebude -kupovala som cez net z nej-hracky.cz hnedy vyslo ma to v prepocte na eura 56e aj s dopravou u nas ho predavaju za 100e a viac 😉

Inak pre vsetky bria chtive bola som vcera v predajni aladdin v HC a maju tam akciu na modre brio na sivej konstrukcii za 390e dvojkombinacia 😉 😉

morgan
26. aug 2011

Ten modrej mají v akci teď skoro všude, ale já než se rozhoupu tak bude po akci 😀, holky fakt nevíme jaké jsou rozdíly mezi tím go a sign?

beruskanula
26. aug 2011
morgan
27. aug 2011

@beruskanula vzhledově samozřejmně ano, já jsem myslela hlavní rozdíly např. v kolech, ovládání, polohování atd. Určitě nevyrobili dva funkčně stejné kočárky, odlišné pouze vzhledem 🙂

kaacka007
27. aug 2011

Ahoj, můžete mi prosím některá poradit, jakou tašku koupit na brio go? Aby nebyla prťavá, ale ani zase obrovská prostě normální a jinou něž tašku z DM a Brio. Díky.

morgan
27. aug 2011

Já nevim jestli se hodí přímo na Brio, ale je to universální, tak asi jo. Měla jsem ji na první kočár a budu si jí kupovat asi zase http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/br...
Je super 🙂

kaacka007
27. aug 2011

Ahoj a ještě jeden dotaz. Nevíte, jestli jde nacvaknout hluboká korba kolekce 2010 na podvozek 2011? Díky.

errilo
29. aug 2011

@nadenkaaa super tip!!!!! vdaka 🙂

errilo
29. aug 2011

@lucincek ahoj, prosim ta, ktory mutsy ste porovnavali s briom? ja tiez zvazujem brio go alebo mutsy transporter. dakujeeem! 🙂

vendulka33
30. aug 2011

@ivanek jj, knoflíčky si tam našiju sama. Už jsem si ušila i podložku do kočárku. I poutka na sporťák jsem si našila, tak že to mám jako origoš, jen s trouchou práce navíc.

zuzkkkaaa
31. aug 2011

Ahoj holky,

Taky jsem si objednala tento kočárek v modré barvě, která se mi až tak úplně nelíbí a tak bych chtěla aspoň změnit boudičku u hluboké korby. Nevíte jestli je boudička stejná jak u sporťáku tak na korbě?? že bych si nechala ušit jinou boudu na korbu 😝
díky za info.

dendy1
31. aug 2011

@zuzkkkaaa asi Ťa sklamem, ale tá strieška na šporťáku je po obvode tam kde je ten suchý zips väčšia ako na hlbokom. Ja som si kúpila tú striebornú orig. striešku a na hlboký mi nesadne - resp. tam pri nasadení vznikli také nepekné záhyby. Nevyzeralo to pekne.

zuzkkkaaa
31. aug 2011

@dendy1 mhm tak to jsi mě teda zklamala 😔 😔 😔 no zkusím něco vymyslet, třeba půjde ušít bouda i na korbičku. Asi zaúkoluju tchýni 😉 😉

dendy1
31. aug 2011

@zuzkkkaaa tiež som sa chystala ušiť si ju aj na hlboký, ale nenašla som si čas ☹ , a teraz už asi 1,5 mesiaca vozíme v športovom. Ale pri prehadzovaní budeš musieť odšrobovať tú výstuž v strieške, aby sa dala dať dole tá látka. Proste to nebude tak, že dnes modrá a zajtra iná - ušitá.

zuzkkkaaa
1. sep 2011

@dendy1 tak díky za info, zítra mi má přijít tak to nějak vyšpekuluju, uvidím jak moc hrozná ta modrá bude, přinejhorším ji taky nechám tak jak je. a vyšperkuju až ten sporťák 😵 😵 😵

juliankaaa
2. sep 2011

takze s Briom sportiakom uz behame a je SUPER, nechapem ako som mohla byt bez tohto uzasneho kocika 🙂
Este sa dozvediet co cakame, aby som vedela akej farby podlozky mam usit....a este poriesit ten nanoznik a plastenky.
Nemate niektora len tie univerzalne? Chcela by som vediet ci sadnu dobre, alebo mam radsej investovat do origo Brio?

zuzkkkaaa
2. sep 2011

Juuu holky mě taky dnes přišel, tu z něj učůrávám 😵 😵 😵

@juliankaaa Krásný podložky i barvičky má tato paní http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248 ale teda nevím jak tu látku barvu vybírat, má úžasné vzory, napiš jí, ona ti pošle víc než má na MMB 😵 😵 😵

juliankaaa
2. sep 2011

@zuzkkkaaa dik,kukla som, no sikovna je....ale podlozku zvladnem usit aj ja 🙂 chystam sa aj na nanoznik, to uz bude trosku tazsie, ale verim si 😀