Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

iskaa
9. dec 2014

@sestricka1 Ahoj, děkuji za info, já se už pár dní dokopávám k tomu, abych napsala, že jsem zavolala do obchodu, kde jsme kočár kupovali, paní si sama našla naši rok starou fakturu, obvolala možnosti a za tři dny jsme měli plastová záda doma! 😲 Vyměnit ten plast nebyl problém a bylo to rychlejší, než s kočárkem někam jezdit. Takže dobrá zpráva, že i reklamace a oprava u Bria může proběhnout hladce 🙂

mucuinka
12. dec 2014

Kocky, mozem sa spytat, ci je Brio GO model 2013 odpruzeny, pripadne, ci je nejaky velky rozdiel medzni Brio go modelmi od roku 2013 do dnes? Teda myslim okrem ceny 🙂 Dakujem

ivetbal
22. dec 2014

Dievčatá nebude niekto predávať Brio go ročník 2013 na bielej konštrukcii? Najlepšie sivý alebo čierny. Počkám aj do februára. Môže byť aj 3-oj kombinácia. Ďakujem

lennulik1
29. dec 2014

Ahojte,
rada by som kupila kocik Brio go, najradsej s bielou konstrukciou a skor chlapcenske farby ;) ak by bol v zaruke, budem rada. ponuky prosim cez IP. dakujem.

sestricka1
30. dec 2014

Zdravim kocky briacky ... potrebujem vaničku s adapterom nepredava z vas niekto ? Ďakujem

ivetbal
30. dec 2014

@sestricka1 Tu na bazáre si nepozerala? Je ich tam viac.

sestricka1
30. dec 2014

@ivetbal pozerala len ci náhodou ešte niekto

grundia
1. jan 2015

Ahojte.Prosim vas,nepredava niekto sport.cast sedej alebo cervenej farby na bielej konstrukcii?
Bolo by to super lebo vsade su bud hnedealebo cierne..dakujem

akvarela
1. jan 2015

Ahoj holky, chci se zeptat, které máte stupátko na Brio go, nějak není k sehnání originál, nějak jsem po tom teda nepátrala a ani nic nečetla proč.... ale nemáte některá radu, které stupátko za Brio go sedí?

inuskaj
2. jan 2015

@ivetbal ahoj, ja som kupovala brio go v sivej farbe na bielej konstrukcii v maji 2013 - hlboku vanicku, sportak aj vajicko, ak mas zaujem, staci mi napisat cez internu postu

mam33
2. jan 2015

@akvarela ja používam lascal ten väčší a je super kúpila som cez MK . Škoda dávať veľké peniaze za original ,lascal sa vám potom aj jednoduchšie preda a pasuje aj na iné kočíky ak by ste zmenili . 😉

suzinka121
3. jan 2015

Ahojte, neponúkate niekto na predaj Brio? stačí aj 2kombinácia, pre chlapčeka 🙂

sestricka1
4. jan 2015

Ahojte chcem predať športovú časť ročník 2013 ešte v záruke do JÚNA V PRE DETI šedá farba na bielej konštrukcií plus náhradná strieška a madlo vo farbe berry plus podložka ak má niekto záujem pošlem foto .

grundia
4. jan 2015

@sestricka1 Ahoj.Ja by som mala zaujem.Pisem IP 😉

sestricka1
4. jan 2015
ivetbal
5. jan 2015

@sestricka1 Koľko by si chcela za striešku a clonu? To je clona Doky?

sestricka1
5. jan 2015

@ivetbal ahoj kocik je predaný

ivetbal
5. jan 2015

@sestricka1 Ďakujem za info, mňa len zaujímali tie doplnky.

suzinka121
9. jan 2015

Ahojte, prosím Vás, aké je vajíčko k Briu? nie je moc maličké?

lutsine
9. jan 2015

ahojte,neviete ci pasuje na brio strieska z bugaboo cameleon?

ivetbal
9. jan 2015

@suzinka121 V brio skupine dievčatá spomínali, že to vajíčko je nič moc. Malé a má nejaký divný sklon. Skôr treba ísť do do Maxi Cosi alebo Romer.

suzinka121
9. jan 2015

@ivetbal však práve, kamoška mi spomínala, že to niekde čítala, len mám možnosť kúpiť 3kombináciu, tak preto sa pýtam, ďakujem, skúsim ešte v tej skupine pozrieť. Vieš mi na ňu poslať link?

ivetbal
9. jan 2015

@suzinka121 https://www.modrykonik.sk/group/5971/ Ja som kupovala všetko samostatne a autosedačku Maxi cosi.

suzinka121
9. jan 2015

@ivetbal ďakujem. Ja som rozmýšľala kúpiť používaný, nový je moc drahý, aj keď len 2kombinácia :/

ivetbal
9. jan 2015

@suzinka121 Ak máš možnosť kúpiť trojkombináciu za dobrú cenu, tak choď do toho. Ak nebudeš spokojná s autosedačkou, tak kúpiš inú z druhej ruky.

suzinka121
9. jan 2015

@ivetbal ďakujem, uvidíme ako to nakoniec dopadne 🙂

figurka1985
9. jan 2015

@danielle77 ahoj. prosim ta, tu sadu zirafkovu si uz asi predala, vsak? ale pre istotu- keby nahodou nie- ten organizer by sa dal kupit samostatne? Dakujem 🙂

danielle77
9. jan 2015

@figurka1985 už je komplet predaná ....

lenulice
10. jan 2015

@lutsine pochybuju ze by to pasovalo 😔

sitatunga
11. jan 2015

Baby, nepredávate niektorá skejtík ku kočíku brio go?