Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

krifilka1
13. mar 2013

@kosodrevina ahoj, ja som to reklamovala tiez nam to prasklo a mala ma 10kg, najprv to teda bolo s kecami, ze to je mechanicka vada, ale nakoniec mi poslali novy diel a nemusela som ani odovzdat kocik na reklamaciu.
@ichbinich ahoj, mne sa podarilo sportiak rozlozit a vyprat latku 🙂 musis par veci rozsrubovat, trva to asi pol hodinu, ale stoji to za ten krasny cisty kocik 🙂

memek
13. mar 2013

@lovesista ahoj vies co ja som ho kupila od ruky a ta pani ho kupila v cechach. a servis je v zline to mi povedal slov. boch.zastupca pan Siller.

kocicinka
13. mar 2013

@lovesista tak mě se to dnes podařilo opravit. Teda doufám! Udělala jsem to tak, jak radila jedna maminka tu a pán ze servisu ze Zlína. Tedy vyndala jsem kolečko a vše, co zasahovalo do vnitra, takový ten trn, jsem řádně prostříkala VD40- silikonovým sprejem. Doufám, že už to dá pokoj.
Co mě ale zarazilo je to, že mi ten chlápek ze servisu řekl, že prý nedělají normální servis na požádání, jen reklamace!!! Když jsem jezdila s Jané slalomem, nebyl problém ho kdykoliv odvézt do Handy Praha- jejich servisu, kde mi ho promazali, zpevnili a dali do cajku. Každého půl roku jsem tam s tím byla na servisu a no problema. To tady prý nejde. Jak to??

ichbinich
14. mar 2013

@krifilka1: No, neviem, ci sa mi to teraz naozaj bude chciet vsetko rozsrobovat 😉
Ja som v zapale chcela vsetko prat, ked mi kociar prisiel pred vyse tromi rokmi. Vtedy v testoch pisali, ze su v potahu skodliviny (nakoniec boli aj tak iba v tych trojbodovych popruhoch), tak reku ze vsetko operiem. Ale potom som to vzdala, aj ked som si zacala fotit kazdy krok pri srobovani, aby som vedela, kde co je... Uvidim, mozno sa mi to viac bude chciet za toho vyse pol roka, ako teraz v 38tt 😉 😀

Inak, vsetky ste vinne za to, ze idem pani Monike prave poslat kopu penazi! 😉 Keby som tu nechodila, tak ani neviem, ze sa Brio da vytunovat a neslintala by som nad jej super vyrobkami 😉 😀

lovesista
14. mar 2013

@kocicinka dakujem za info, skusim to aj ja teda urobit ako pises. len neviem kde zozeniem ten silikovnovy sprej 😕
skusim nieco najst na nete..
@memek OK, dakujem za info 😉

apolenka6
14. mar 2013

@ichbinich tak potom hod foto čo si si dala ušiť 😵 som zvedavá

ichbinich
14. mar 2013

Jasne, ze sa pochvalim 😀
Dufam, ze to stihneme, a mama mi to donesie, ked pride po porode na par dni ma rozmaznavat, ze mi bude varit a chodit so smetami 😉 😀
Vybrala som si tie velke farebne bodky na bielom podklade. Uz sa sama neviem dockat, hihi.

sasena033
15. mar 2013

@ifkael
@ivett ahojte akurat som isla pisat ze aka je podlozka od pinkie 😒 ide jar tak chcem poriadit mam brio berry tak musim niečo vybrat ?? odkial davate sit??? nejaky link dakovala 😉

lin123
16. mar 2013

ahojte, ake su prosim nevyhody tohto kocika sportovej casti..velmi nad nim uvazujem. j emozne prehodst sedaciu cast v oboch smeroch jazdy a kolko vazi?

kiakocikovsvet
16. mar 2013

@lin123 je to jeden z najľahších kočíkoch a viete si otočnú časť otočiť v smere aj protismere jazdy

ifkael
17. mar 2013

Bugaboo cameleon je urcite lahsi @kiakocikovsvet ..

@lin123 je fajn ze hojda.predne kolesa zvuknu blbnut -co vyriesi reklamacia... neda sa oprat potah... moj muz s nim mal problem, ze kosacka- ta konstrukcia je nezvyk...
Lezu kamienky do kosika...co vyriesis taskou do kosika

georgia333
17. mar 2013

@ifkael je to vec názoru, bugaboo je pre mňa, taká mal china, je veľmi nízky a ešte aj s malou vaničkou

georgia333
17. mar 2013

@ifkael ja som Brio nemala ale iba preto lebo vtedy stal 980,-€ a nemala som na to, ale kamarátka ho má a nevie si ho vynachváliť, chodíme spolu kočíkovať a je neporovnateľný s bežnými kočíkmi, Švedi fakt myslia na všetko, ovláda ho jednou rukou, veď ten kočík ide sam ona sa ho len drží, my na rozdiel so svojimi sme sa trápili, ja už som svoj aj predala a vymenila za babyzen yoyo a teraz môžem povedať, že oplatí sa do kočíka investovať

ifkael
17. mar 2013

@georgia333 bgb ma velku vanicku ja ho len spominan, ze brio nieje najlahsi.

Ja nehovorim, ze je brio zle.. ked sadne dizajnovo niekomu. Ale tiez ma aj neg.veci

monika853
17. mar 2013

Ahojte baby! Zlomil sa mi ten štipec na polohovanie chrbta. Vôbec neviem, kde to zoženiem. Máte nejaký typ ... ☹

galaxy
17. mar 2013

Kočky je tu toho strašne moc na čítanie,ale len tak v ktátkosti prosím moc o radu. Bábätko čakáme v septembri a kočík brio go,je zatiaľ jediný kočík,ktorý sa mi páči. Bola som sa naň pozrieť aj osobne,ale neviem či sa mii to len zdalo - vanička sa mi zdala úzka,neviem :( možno to je tým,že je zase dlhý na druhej strane. Prosím poraďte mi - je vhodný na toto obdobie- teda to zimné. ďakujem pekne

zuzkag2
17. mar 2013

@galaxy ahojky, my mame oktobrove babatko, teraz ma syncek 5 mesiacov, ma asi 68cm, vazi skoro 8kg, cize nie je drobcek, a stale ma dost miesta v hlbokej vanicke. podla mna je brio super volba, na zimu je ten kocik ako stvoreny, vojde sa tam babatko aj s fusakom uplne v pohodke.

galaxy
17. mar 2013

@zuzkag2 super,ďakujem pekne. Na žiadny sa mi nechce ani pozerať. Ešte raz vďaka 🙂

galaxy
17. mar 2013

@zuzkag2 a prosím ťa, ktorý fusak k nemu máš ten látkový,alebo ten lesklý?

zuzkag2
17. mar 2013

@galaxy aj ja som sa hned takto zahladela do bria, a dalej som nehladala 🙂
Vies co, fusak som nekupovala original, ale mame lodger bunker celorocny. a je fakt uzasny, je velky, ale skladny, teplucky, nemusim nijak extra maleho babusit, na zaciatku sme ho dokonca pouzivali aj do vajicka. Inak, jedinu vyhradu co mam k tomuto kociku je vajicko. to je fakt trosku malicke, resp. uzke, teraz ked uz ma maly 5 mesiacov, ked je v budnicke, je tam trosku napechovany 😉 ale tak on je taky macinko, to bude asi tym 🙂
inak, v zime, ci snezilo, ci prsalo, kocik uplne super, lebo ten material je nepremokavy, kvapky aj sneh po nom tak klzali, je to svedsky kocik, cize ho neprefuka, je stavany na svedske zimy 🙂 a aj v snehu, pokial nie je 20cm splapkanica na ceste, tak sa s nim super manevruje.
akej farbu si si vybrala ten kocik? my mame tmavomodry s bielou konstrukciou .

galaxy
17. mar 2013

@zuzkag2 a teda aj po sneu sa s ním dobre jazdí? lebo videla som na youtube nejaké videá,kde vymieneli predné kolesá za veľké 😒 a ešte jedna otázka - ak ťa moc neotravujem: Prebalovacia taška - máš originál? Ak hej,spkojná?
No ja mám takú dilemu akú farbu - teda konštrukcia určite bude biela 🙂 a keďže čakáme dievčatko ja by som chcela tú fialovú ale manžel hnedú,no uviíme. Ale hlavne,že bude brio 🙂

zuzkag2
17. mar 2013

@galaxy no po snehu uplne v pohode, akurat v clapkanici uz je to problem trosku, ale myslim, ze to ziaden kocik nezvladne dobre...velke kolesa su super do clapkanice, potom ide ako delo 😉 ale my nemame tie velke kolesa, tu chvilu sa to da vydrzat, zas tolko snehu tu v BA nebyva.
no a tasku...haha, nechcelo sa mi davat tak vela penazi za origos brio, tak som hladala inu, a nasla, este drahsiu, ale bola z kolekcie "musim"mat 😀 tak som zainvestovala, je to tato:
http://www.ivystreetdistributing.com/p-9-glam-s...
ja ju uz tu na svk v obchodoch teraz neviem najst. je tmavomodra, a je uplne super.
ja som videla minuly tyzden, cervene brio s bielou konstrukciou, to je uplne dokonale, aj ta fialova....hnedy ma kamoska, a ten nie je az taky pekny....

cherry1981
17. mar 2013

@galaxy Tak ak Ti mozem poradi vanicka je dostatocne velka aj pre 11 mesacne babo 😀 Nasa ma 11 mesiacov za tyzden a spava stale vo vanicke a to je riadna baba ma 11 kg a 77 cm 😉

miriamka
18. mar 2013

@galaxy Ahoj, ja mam septembroveho synceka a to sa teda narodil ako velke babatko 4140g a 51cm...a este doteraz ho vozim v hlbokej vanicke v ktorej je este aj fusadk, takze pohoda, nemusis sa bat. 😉

vladisvladino
18. mar 2013

Ahoj. Chcela by som sa spýtať, či náhodou niektorá z Vás nevie, kde by som mohla kúpiť adaptery brio go na vajíčko maxi cosi cabrio fix. Objednane ich mám v bambini.sk ale tam ich tak skoro mat nebudú, nakoľko čakajú na tovar na centrálnom sklade ... Potrebovala by som ich tak do 2-3 týždňov ... Ďakujem Katka

zvalka
18. mar 2013

@miriamka ja mam tiez septembroveho, je velky a stale mame vanicku s fusakom tiez, bundicka hruba, a pohodicka.

zvalka
18. mar 2013

@galaxy my sme ho mali uplne na celu zimu, kedze sa maly narodil v septembri, mozem ti ho aj odfotit zajtra vo vanicke aj s fusakom.

kiakocikovsvet
18. mar 2013

@galaxy Brio má najväčšiu vaničku zo značkových kočíkoch

caress
18. mar 2013

@monika853 také se mi ulomilo polohování... dá se dokoupit... celá zádová podložka... jinak to nejde... vyšlo mě to cca na 400,- Kč nebo tak nějak... kdyžtak mi napiš na email incekum@centrum.cz

bosacka
18. mar 2013

@cherry1981 tak ste nas tromfli - my sme boli vo vanicke do 10mesiacov 😉 ale je pravda, ze malo miesta nemala ani vtedy... inak 11kg ma az teraz, v takmer 2 rokoch 😀
@galaxy ta vanicka vyzera taka uzka podla mna preto, lebo steny su len latkove a nie je to polstrovane, ani plastove ani nic take (tym padom moze byt taka lahka). ked sme porovnavali, tak vnutorny rozmer bol rovnaky ako pri inych kocikoch