Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

pattyo
6. okt 2013

Ahoj Holky, chci se zeptat,jak se dá sundat madlo ve sporťáku,asi to tady někde je,ale jaksi nestíhám prolistovat všechny stránky.

Máme 7m holčičku,ale ještě nesedí.....jenže v korbě,jak je tepleji oblečená a zakrytá, je už jí těsno....tak nevím,jestli jí nedat do sporťáku. Dnes to manžel jel vyzkoušet a je prý z toho vykulená 🙂 i když jsem jí dala max. do lehu,jak to šlo, tak stejně jakoby sedí,tak nevím........jestli je to pro ni dobré. A zdá se to jen mně,že pásy jsou krátké? Snažila jsem se je povolit jak je to půjde,ale i tak se mi zdají kratší....ale možná to zkresluje,že je tam fusak....Děkuji za rady a názory 🙂

pattyo
6. okt 2013

Ještě se chci zeptat, jakou pláštěnku na sportovní část-originál brio nebo poslouží i nějaká univerzální? Jaké máte zkušenosti? .Děkuji

zuzik311
6. okt 2013

@pattyo ahoj dole mas take biele pupceky tak tie naraz zatlacis a ide to... myslim pod madlom.
plastenku mam elodie details stripes je univerzalna aj na sportiak aj na hlboky.

petulawink
7. okt 2013

@zlatat dakujem za typ,pozrela som si ich a teda vyzeraju super,musia byt aj pekne teple🙂...

pattyo
7. okt 2013

@zuzik311 děkuji

sharon30
7. okt 2013

@vvverunka Ahoj,tak krytka nam dnes dorazila postou,takze to jde😉Snad uz to bude drzet!

pattyo
8. okt 2013

Ahoj, mám zase dotaz 🙂 máte zkušenosti s fusakem lodger? Je i na tuhou zimu, nebo by bylo lepší pořídit nějaký teplejší fusak?? Lodger se mi líbí, mám od nich zavinovačku a ta je super ( teda až na ty suché zipy), ale ten fusak mi do velké zimy moc nepřipadá. Můžete mi prosím nějaké osvědčené fusaky doporučit?? děkuji

beruskanula
8. okt 2013

@pattyo : lodger je i do velke zimy🙂... jinak pak mame fusak Brio a taky spokojenost

vvverunka
8. okt 2013

@sharon30 gratuluju!!!!!! 😎

pattyo
8. okt 2013

@beruskanula děkuji za info. Mně právě přišel spíš na podzim a na takovou menší zimu....... 🙂 tak ještě uvidíme. díky

vvverunka
9. okt 2013

@sharon30 ppl hlasi,ze mi dnes dorazi cele kolo,sice 970kč, ale jsme šťastná! zítra zase s briem vyrazím 😉

zlatat
9. okt 2013

@pattyo ja dúfam, že bude aj do tuhej zimy - tiež som si ho kúpila, budeme mať decembrovčiatko
Kamoška mi vravela, že s tou vložkou je aj do tuhej zimy

galaxy
9. okt 2013

Baby ako funguje vajíčko na nákupné koše? Ide to na ne upevniť? Lebo ja neviem ako ☹

pellullinka
9. okt 2013

@ivett dobrý den ivet, vy prodáváte své brio? nejste spokojená?

ivett
9. okt 2013

@pellullinka zdravim,ano prodavam,spokojena jsem moc,ale manzel mi udelal radost a koupil mi ten co jsem moc chtela uz pred porodem - Bugaboo Buffalo tak Brio poustim dal...

zipsy
9. okt 2013

ahojte, nemate niekto nahodou foto 2,5 rocneho dietata v briu 🙂 ?

ifkael
9. okt 2013
zipsy
9. okt 2013

@ifkael Jeej, dakujem 🙂 zasa mi totiz sibe a chcem vymenit kocik, maly sa uz vobec nevozi, fakt asi 2 x za mesiac ho prinutim, ked ideme daleko, a chcem Brio 🙂 pride mi dlho cakat na dalsie tehotenstvo... 😉

ifkael
9. okt 2013

@zipsy toto bol kamoskin, z UK ho predavala tu, tak som jasne ze museli vyskusat 🙂) maly sa tam zmestil, ale uz sa moc nevozime... a nechcela som s nim chodit povonku,ked nebol moj a uz mala rozjednanu zaujemkynu, tak som ho mala len v obyvacke.

zipsy
9. okt 2013

@ifkael nema nahodou este inzerat na bazar.sk? 🙂

ifkael
9. okt 2013

@zipsy myslim ze nie, uz je od augusta predany..niekam do popradu isiel. jedine, zeby ho predavali 🙂

krizovam
10. okt 2013

@kocicinka Dobrý den, prodávám stříbrnou stříšku na hlubokou korbičku Bria, bohužel madlo nemám.

aristokratka
10. okt 2013

Dá sa sportová časť dať do úplného ľahu? Prípadne viete niekto hodiť foto ako sa dá maximálne sklopiť? nikde to neviem na internete nájsť a na videu to nevidieť dosť dobre :-/

krizovam
10. okt 2013

@aristokratka Do úplného ne, ale skoro.

martuska75
10. okt 2013

@zipsy Brio je super kočík, ale na tvojom mieste by som ho už nekupovala 😉 Ako pravdepodobne sa ti tam drobec zmestí ale vy už podľa mňa využijete, tak max. nejaký dobrý golfáč. To leda fakt že by si si ty chcela trochu povoziť a ukecáš ešte dieťa 🙂 Ale pri ďalšom bábatenku nie je čo váhať 🙂

kocicinka
10. okt 2013

@krizovam já chci na sporťák, to je jiná, že?

krizovam
10. okt 2013

@kocicinka Ano, to je jiná, tato je na hlubokou korbičku.

zipsy
11. okt 2013

@martuska75 ano, je mi to jasne, len vymyslam 🙂

aristokratka
11. okt 2013

@krizovam dakujem 🙂

a je tu niekto kto mi vie povedat od akého veku dietata sa môže dať do brio športáku - ide o to ze momentálne máme 2 mesiace a 2 týždne a výšku 67cm... prípadne niekto kto by mi pomeral dlzku a sirku (vnutornu) hlbokej vaničky

tento kočík mi sedí úplne a splna vsetko co potrebujem..len teda ten "úplný" lah :-/

krizovam
11. okt 2013

@aristokratka Délka hluboké korbičky je 76 a šířka 31cm, takže nic moc, ale sporťák je prostorný. Většinou tam dávají miminka od půl roku.