Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

enah
13. mar 2014

prodavam autosedacku brio go v zaruce do rijna 2015. nemame auto. uzivana zridka,)

enah
13. mar 2014

prodavam autosedacku brio go v zaruce do rijna 2015. nemame auto. uzivana zridka na cesty,) kuk na inzeraty,

olivs
15. mar 2014

ahojte, doteraz som mala predvybraty prave tento kocik. no moje babatko by malo prist v septembri.. tj. budem dlho potrebovat hlboku cast (dost velku) a taku kt. sa da dat uplne do lahu - to vraj tento kocik nema.. aka je vasa skusenost? vdka

madormi
15. mar 2014

@olivs korba je dost velka.v albu tam mam rocni dite... sportak zvenku vYPADA ZE je moc v uhlu leh ale neni.rekla bych od tech sesti mes dal idealni...ja cekam mimi tez na prelomu septembra a octobra a budr kednoznacne brio go

pellullinka
16. mar 2014

Sitku proti hmyzu jsem koupila v dmku a clonu budu resit az budeme s malym jezdit. jestli ji budu potrebovat 🙂 @zdeni.r

galaxy
17. mar 2014

@mirkap84 ako tu konstrukciu vytiahnem z toho, co je ten druhy obrazok?

krizovam
19. mar 2014

Nemáte někdo originál stříbrnou stříšku nebo podložku? Zajímalo by mě, jak to vypadá, zda to není moc "cirkusácké". Děkuji 🙂

slavkav
19. mar 2014

ahojte, neviem, ci sa to tu uz riesilo, ale ak niekomu vrzga kocik, okrem koliesok - ktore mi boli doporucene natriet vazelínou - tak treba WD 40 nastriekat aj tlmice kocika - na konstrukcii pod tym plastovym obalom. konecne nam kocik nerzga 🙂

kvetulik
19. mar 2014

Ahojte kocky, tak sa pridavam k pozitivnym skusenostiam s trojkombinaciou Brio go 🙂 Ked sa nam v decembri 2012 mala narodit dcerka a vyberali sme kocik, Brio go som vobec nepoznala a ani som ho nikde v predajni nevidela. Manzela najviac zaujala trojkombinacia Concord Fusion, tak sme kupili tu. Prisla nam kvalitna a aj vanicka a sportak nam prisli velke a prakticke. S Concordom som ale absolutne nebola spokojna a vtedy sme narazili na Brio, takze bolo rozhodnute 😀 Concord sme nejak v aprili minuleho roka predali a kupili sme novucke Brio go a musim povedat, maximalna spokojnost. Neexistuje nic, co by som mu vytkla. Vanicka je podla mna dost velka, my sme mali dcerku vo vanicke do 8 mesiacov a uplne bez problemov. Az od 9 mesiacov bola v sportaku. A sportak je uplne velky, dcerka je dost velke babatko a ma v nom az prilis vela miesta. Aj so zimnym hrubym fusakom. Ja najviac ocenujem to, ze je velmi lahko manipulovatelny, konstrukcia je pevna a nevrzga, ani sa nerozkyve a kocik ma uplne dokonaly nakupny kos, do ktoreho vojde absolutne vsetko. Este nikdy sa mi nestalo, ze by som musela niest nakupnu tasku. Neviem, ci ma vobec nejaky kocik taky velky nakupny kos. Este velmi ocenujem kolesa, ktore nie su ani plastove, ani gumove nafukovacie, ale len tvrde gumove. Takze nemozete dostat defekt, ale idu tichucko ako nafukovacie. Je pravda, ze polohovanie sportoveho kocika nie je az celkom do lahu, ale to nemal ani Concord. Mne dcerka doteraz v kociku vzdy iba spinkala, proste akonahle sme isli na prechadzku, chcela spinkat a vzdy sa v nom pekne vyspinkala, aj ked nejde celkom polahnut. Prespi mi tam v klude aj dve - tri hodky, takze sa v nom urcite citi dobre 🙂 Velmi mi vyhovuje aj to, ze sportova cast sa da otacat aj v smere, aj v protismere jazdy, a to velmi jednoducho. Aj ked tam mate dietatko. Momentalne s manzelom vahame, ze by sme ho predali a kupili len nejaky golfac, ale to absolutne nie z dovodu, ze by sme neboli spokojni. Skor len preto, lebo nasa dcerka bude mat teraz 16 mesiacov a spinka stale menej, uz chce popri kociku bezkat a v tejto situacii mi pride Brio go uz zbytocne velke, mohutne. Stacilo by nam nieco male a skladne... A lahke. Preto vahame nad tym, ze kym je Brio este v zaruke a ako nove, predali by sme ho a kupili by sme golfac. Ak by mal niekto zaujem o jazdene Brio, tak my mame cervene na bielej konstrukcii, kupovane myslim april 2013, mame celu trojkombinaciu, takze sportak, vanicku a autosedacku. Zelam vsetkym krasny dnik 🙂

demetria
20. mar 2014

@k_barakova
Prave sme presli z hlbokeho do sportaka, lebo korbicku som mala len pozicanu a za moje dieta musim povedat, ze to, ze nejde do lahu mu vadi 😠
Maleho davam spat na terasu, pripadne dnu do domu a v korbicke pospal 2-3 hodky, sice sa po hodine zobudil, ale za par sekund spal dalej. V sportovom sa zobudil po hodine a uz som ho neuspala. Tak som vytiahla spaci kocik po prvom synovi a tam spi normalne.
Na prechadzky a obzeranie ale bude urcite super, manzel ho vcera vyuzival ako presunovadlo po byte a maly bol blazeny z toho pololahu. Len na spanie to u nas teda nebude 😖

krizovam
20. mar 2014

@demetria No já jsem zvědavá na našeho prcka, taky už přemýšlím, že ho tam občas šoupnu. Hlavně, když potřebuji něco vyřídit a on nechce být v korbě. Takže sprintuju a ten řve. Jinak tam taky spí odpoledne 2-3hodiny.

zabka1987
21. mar 2014

Babenky aké máte pláštenky na hlbokú časť? ja som pri malom mala origoš, no dáko sme ju ani nevyužili , tak za tú cenu sa mi vidí veľa. Potom na sporťák už kúpim origoš, tú aspoň dlhšie využijem.... chcela by som ale niečo kvalitnejšie, nie tenučké, nech vydrží 🙂

rritulka
22. mar 2014

Holky bohužel prodávám sportovní kočárek Brio go, modrá barva na bílé konstrukci, kupovaný v roce 2012, je na bazárku kdyby měl někdo zájem. Čekáme dvojčátka tak už nevyužijem.

janik1979
22. mar 2014

Ahoj, už delší dobu pokukuji po kočárku Brio go a tak se chci zeptat vás majitelek tohoto krasavce, na pár informací. Jaký je rozdíl mezi kolekcí 2013 a 2014? U 2014 jsem zaznamenala, že jde prodloužit stříška o štít všitý v boudě. Je ještě nějaká jiná změna? Jde prodloužit bouda u kolekce 2013? Třeba aby na miminko nesvítilo sluníčko? A také mě zajímá, jak se chovají kolečka na nerovnostech. Bydlíme na vesnici, ale většina cest je tady asfaltovaná, nebo dlážděná, ale přeci jenom vyjedu i na louku a polní cestu. Jak se chovají kolečka na té louce a nerovné cestě? Jako velkou výhodu považuji, že kočárek houpe a že jde otočit pro i proti směru jízdy. Jak velké děti se vejdou do sporťáku? Děkuji za rady 🙂

lovesista
22. mar 2014

baby odlomila sa mi ta uchytka ktorou sa polohuje sportiak do sedu/lahu :( celu som ju odtrhla. z predajne mi pisali vraj sa musi vymenit cela sedacia cast. mate s tym niektora skusenost? ako dlho to bude trvat? Dakujem.

madormi
22. mar 2014

@lovesista oni vymění celou tu desku čím jsou vystužená záda- stalo se to kámošce na starším briu... netrvalo to dlouho snad 10 dní pošta tam zpět a oprava

madormi
22. mar 2014

@janik1979 sporták jsme používali do té doby, dokud jsme používali sporták :D ale malá se tam vejde ted ještě 2 roky a 7 měs... brio je top kočár a na druhé ho budu mít zase... kolečká zvládnou i terén, ale není dělaný na jízdu po poli ale zvládne ji... mezi 2013 a 2014 jen ta bouda, možná matroš, každopádně 2014 se prý v čr prodávat nebude tak nevím

krizovam
24. mar 2014

Koupím podložku do sporťáku, nejlépe tyrkysovou, ale klidně i nějakou klučičí, za nabídky děkuji 🙂

enah
24. mar 2014

AUTOSEDACKA CYBEX
chcela som to skusit a aj ked mame autosedacku brio kupila som k tomu z druhej ruky cybex aton 2 - vyzera krasne, je dobre polstrovany - ale dieta tam sedi rovnako - nie je to nizsi uhol lahu... a k tomu adaptery na maxi cosi/cybex original brio maju po zasunuti do autosedacky volu a vrzu o plasty. Je to pocut aj na prazskych kockach...
-je to normalne?

pavli79
24. mar 2014

Ahoj holky, prosím, tušíte, kde se dá Brio Go koupit? 🙂

apolenka6
24. mar 2014

@pavli79 ako kde? na nete v obchode myslíš či ako?

pellullinka
24. mar 2014

@janik1979 brio next 2014 ma nafukovaci kola,2013 ne.

krizovam
24. mar 2014

@pavli79 V Brně v Králově Poli obchod Moje mimino nebo v Olomouci.

pavli79
24. mar 2014

@krizovam diky, zajdu omrknout nazivo ;)

petramarie
29. mar 2014

@pavli79 vyhradni dovozci jsou ve Zline. Jinak treba Malvik atd. 🙂

mirina5
1. apr 2014

@zvalka kolko ta prosím ta vyšla ta podložka do bria? Dalujem

toxity
4. apr 2014

Ahojte briacky prosím vás neviete kde je k videniu novy go next 2014?

vvverunka
8. apr 2014

@krizovam mám je to krásné, na léto supr 🙂

zlatulka89
8. apr 2014

Máte ho prosím někdo v tady té barvě - nejdou na něj hodně mušky ?? díky za info

aklus
9. apr 2014

Maminky, právě jsme přešli do sporťáku a já nějak zápasím s madlem. Lze ho nějak celé odendat a pak zase zandat? Mě vylézá jen z jedné strany - směrem nahoru. Netuším, jestli je celé vyndavací nebo otočné?

Díky