Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

petramarie
17. jan 2014

@kocicinka no tak pokud se ti jakože nelíbí na kočárku, pže je to špatná barva, odstín a vypadá cirkusácky jak jsi psala...nedělala bych taky asi nic, pže bych ji nikdy nevozila. Jinak bych ji samnozřejmě poslala na přešití a poštovní bych chtěla uhradit - nejen proto, že jsi byla jakýsi "pokusný králík" když to šila poprvé podle nějakého nového modelu. Jasně, slušně. 🙂 Určitě byste se nějak domluvily. Paní Monika je fajn a má spoustu spokojených zákaznic.

martinasukennikova
17. jan 2014

@kaczenkaa no aj ja by som potrebovala zmenit celi potah. Ak zistis ako sa to meni tak mi napis

kocicinka
17. jan 2014

@petramarie už jsem jí napsala. Když jste mě tak popostrčili 🙂
Ona to byla s tou boudou dlouhá historie.... Hrozně jsem chtěla fusak lodger ultramarine, tak jsem si ho koupila a až pak jsem zjistila, že se s kočárkem poněkud barevně tříská. Prostě jiný odstín modré. Tak mě napadla ta zlatá boudička, aby se to jakoby "rozbilo" . Jenže to dopadlo, jak to dopadlo.
Uvidím, co mi odepíše.

pellullinka
17. jan 2014

Holky koukám na bria a cucim jako blázen. Oni 2013 zdražili?jak Sportak,tak korba. Ještě,že sem byla tak akční a koupila dřív....

zdeni.r
17. jan 2014

Holky nestává se některý z vás, že by se jí zasekávaly ty čudlíky na skládání rukojeti? tohle mě fakt točí, kočár za docela dost peněz a tohle mačkátko teda dost forový... 😠

pellullinka
17. jan 2014

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=68483017
Co myslíte? Když mám černou korbu n bílém podvozku,jak by vypadala boudicka z této látky?

petramarie
17. jan 2014

@pellullinka za kolik jsi našla 2013?

petramarie
17. jan 2014

@zdeni.r jo, občas se stane.. chce to "docvaknout", pohoda 🙂

petramarie
17. jan 2014

@pellullinka já bych korbičku netunila.... jsem pro jakousi eleganci 🙂 ..rozjela bych to až u sporťáku 😀

pellullinka
17. jan 2014

@petramarie děkuju,já o tom taky nejsem přesvědčena 🙂
Sportak za 15.600 a korbu za 6.400? Zhruba,už sem znova nekoukala

petramarie
17. jan 2014

Hmmm, tak my kupovali sporťák 2013 loni v květnu za 14500,- korba 5900,- myslím. A pamatuju si, že v tom květnu byla kolekce 2012 sport za 13900,- Rozdíl 600,- trapné, to si radši člověk vezme tu novější, kde jdou už vyměnit ty přední kola na zimní/terenní. To jako zdražili loňskou kolekci?? Blázni? 😀 😀

pellullinka
18. jan 2014

Já právě sportak 2013 kupovala teď v listopadu za 14500kc ještě s 10% slevou a za korbu sem 5900 odmítla dat,protože to je snad nejdražší korba na trhu a abych měla za 6tis něco co vyuziju 6měsíců mi bylo líto,tak sem koupila v bazarku za půlku ceny.
no koukala sem jak blázen,jan malvik,tak aaakocarky (odkud ho máme my) zdražili jak sportak tak korbu. Ani nechci vidět cenu toho nového bria.

@petramarie

petramarie
18. jan 2014

@pellullinka mě ty zase ta cena nového Bria velmi zajímala 😀 😀 😀

pellullinka
18. jan 2014

@petramarie myslím,že sada bude stát kolem 30ti tisic

pattyo
18. jan 2014

@zdeni.r i nám se zadrhává.........ani nevím proč,ale za vcelku dost peněz jsem čekala lepší kvalitu.....o kočár se staráme,ale i tak.....vrže v konstukci-i hluboká korba i sporťák,rukojeť se drolí-na ni jsem si nechala ušít... návleky....

zdeni.r
18. jan 2014

@pattyo přesně tak.. taky sem čekala trošku víc, ikdyž zase je lehoučkej, krásně se skládá a tak.. ale hned na první vyjížďce mi začal vrzat.. to mě teda vážně namíchlo.. pak mi divně drncal košík, tak sem to prkýnko, co tam uvnitř je musela obalit měkkým hadříkem, ať to odhluší..jako jet po zámkovce sem se uplně styděla 😖 sem zvědavá na sporťák a do kdy mi malá vydrží v korbičce.. je docela dlouhá

libara
18. jan 2014

Ahoj holky, koukám, že probíráte novou kolekci Bria. Taky jsem do ní chtěla jít....jenže?! Včera mi volali z obchodu u nás ve městě, že prý jim výhradní dovozce sdělil, že novou kolekci nebudou vůbec do dovážet. Důvod - dostatek zásob z kolekce 2013. Jsem z toho překvapená...... ☹ Zajímalo by mě, jaké informace máte vy. Bylo mi doporučeno koupit si Brio v Německu. Tam prý nová kolekce bude. 🙄

pellullinka
18. jan 2014

Ja o nové přemýšlela asi 5 minut,protože za 1.termín mám začátkem dubna a nové kolekce se většinou začínají prodávat až na jaře a já chtěla už mít kocarek vyřešeny a za 2.mě se nelíbí žádná barva,ani velká nafukovací kola,takže tuto kolekci sem zavrhla.
@libara

@zdeni.r zdeni kocarek se musí nejdřív promazat ne? Nebo my to plánujeme udělat před prvním výjezdem. Na košík sem zvědavá,někde už se to četla,já si teda koupila tašku do košíku tak třeba to dělat nebude.

kaczenkaa
18. jan 2014

jj ta guma mi popraskala cela tak sem to musela ufiknout a mam tam jen gumu kde to drzim..jinak tasku chchi dat pric chi podobnoujako tady pani fotila ze prodava..

pellullinka
18. jan 2014

Holky a dá se tě gume nějak předejít? Aby se mi neznicila a neodrolila?

hanickaa.d
18. jan 2014

holky ta guma je vážně na chvilku, to nevychytali....my jsme ji dali pryč, drolila a trhala se a máme potah jako je např. na concordu černá měkká pěna nebo něco takovýho...někdo obaluje omotávkama na raketu, to bych teda nejezdila 🙂

pellullinka
18. jan 2014

@hanickaa.d jak jste tam tu pěnu dostali?
po jaké době se tak rukojet začíná jezdit? Dá se tomu předejít?

hanickaa.d
18. jan 2014

@pellullinka asi je to kus od kusu, někomu se drolí někomu ne. Nám asi po roce a něco každodenního ježdění. byla tam malá dírečka a jak jsme si s tím hráli zvětšovala se 🙂 jinak nové orig madlo stojí 800,- + pošta + výměna, my jsme dali do servisu kočárku a za 650 borec dal jen potah. Jinak zkusit čalounictví, brašnářství nebo vymazlené cyklo servisy

pellullinka
19. jan 2014

@hanickaa.d aha,děkuju,to mě nenapadlo 🙂 tak alespon vím kdyby něco. Ještě jsme nevyjeli,ale lepší být připraven 🙂

pattyo
19. jan 2014

@zdeni.r no asi žádný kočár není dokonalý........sporťák se mi zdá,že líp sedí........malou jsem do něj dala v 7m,ale ještě by se vešla i do hluboké korby ( ta korba je dlouhá,ale úzká-takže jak se ochladilo a malou jsem musela vyoblékat,tak tam byla jak sardinka a řvala).
briio má svoje výhody i nevýhody,jako všechno 🙂 nebo jsem asi puntičkář a vše musí být dokonalé. Jo a na to vrzání v konstrukci nám reklamace nebyla uznána ( přitom jak byl nasazený ten adaptér na korbu,ten plast byl poškrábaný-jak se ty plasty o sebe třely........na reklamačním protokolu bylo napsáno,že prý kočár špatně udržujeme-což si teda nemyslím. Máme ho ze Zlína z baby shopu

bubinovci
19. jan 2014

ahojte. napisem svoju skusenost. mame kocik dva a pol roka. guma na rucke drzi. je jemne osuchana tam kde sa najviac drzi ale nic strasne.ziadne dierky. je to asi individualne. ked som si uvedomila ze tento kocik ide v podstate sam prestala som rucku drzat ako o zivot 🙂 a uz sa nesucha. skusenosti mame aj s tym vrzganim konstrukcie. boli sme aj v predajni aa tam nam zlaty majitel poradil ako kocik mazat a osetrovat a odvtedy ide potichucky. treba podotahovat sroby a potom premazat. moj mm strieka wd este aj do tych dierok ako sa sklada kocik. ked potiahnete tie poistky pri skladani pod nimi su dierky.tam nastrieka wd kocik otocime hhore koleami a ten olej krasne vsade stecie. teraz nam ide kocik ako novy. samozrejme si treba vybrat dobreho predajcu. ten nas je uzasny. pomohol vzdy ked bolo treba aj po zaruke. inak kocik mame z bambini v trnave.

xevinka
20. jan 2014

Maminky, nepořizovaly jste některá do Bria podložku a fusak od Pinkie? Nemáte fotku?

luckybara
20. jan 2014

Mám technickou dá se oddělat madlo u sporťáku?

petramarie
20. jan 2014

@zdeni.r
@pattyo holky, nám nic nevrzalo, ani nehrkalo... a to jsem jela už i krajem lesa 😀 Jezdíme od června a promazávala jsem kola až teď v lednu, kdy už se mi zdálo, je "drhnou na sucho".

krizovam
20. jan 2014

@xevinka Pořídila jsem si podložku Pinkie bez bočnic, ale byla taková krátká, tak jsem ji ani nepoužila a prodala dál, fotku nemám. Jinak mám originál Brio a ta sedí hezky.