Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kocicinka
5. feb 2014

@madormi žel ne, ještě jsem ji chtěla používat 🙂
Tuším, že moje brio je r. 2011, i @pechys psala, že má 2011.
Ty kšíry jsou také pětibodové, ale je to blbě vymyšleno. Ty kovové očka jsou vsazeny jen do plastu, což je blbý. Ta karabina je taky fórová. A dost mi vadí, že tam nemá jak držet vložka a fusak, jak to nemá být za co uchycené, tak to všechno jede dolů.
Tak myslíš, že jí to mám vrátit úplně? Už od koupi uběhly 3 měsíce, takže už asi nebudu mít nárok ☹

madormi
5. feb 2014

@kocicinka tak ja mam brio 2012 a tam uz je to poutani reseno tedy jinak v zadech na pevno...skoda.mam fusak tasku a plastenku jen podlozka chybi 😀 ahaa to si mela vratit hned no ☹

pechys
5. feb 2014

@madormi tedy tyhle vychytavky vědět,tak si koupím novější sporťák.mám 2011 a bude to jen na ty očka,chjo

petramarie
5. feb 2014

@kocicinka ale vůbec to nejde těžko. Prostě jí to vrať s fotkou, jak to to "pěkně sedí" a buď ti to přešije nebo vrátí prachy... tak jak píše @madormi Určitě se s Monikou dá domluvit.

pellullinka
5. feb 2014

@pechys v tom novém jsoú pásy normálně integrované. Ale vypadá pěkně 🙂

pellullinka
5. feb 2014

@kocicinka určitě zkus,případně ať na své náklady usije novou

madormi
5. feb 2014

@pechys no jo no ☹ ja tez nejdriv koupila starsi a vadily mi u nej ty popruhy a ze nesel uplne do sedu

petramarie
5. feb 2014

Kočky, tak ZPRÁVA DNE!!
Mluvila jsem dnes osobně s majitelkou Groupfashion, teda on to spíš vlastní někdo z rodiny, ale byla na prodejně, tak jsme daly řeč. Jak kolují zvěsti, že Brio končí atd. Tak opravdu končí. Švédové prodali tu část, co vyvážela do Evropy Britaxu, takže jestli bude v budoucnu Britax vyrábět třeba Britax Go nebo tak něco, se neví. Každopádně Švédi budou vyrábět pro odběr pouze ve své zemi. Reklamace atd. se budou vyřizovat samozřejmě v záruční době a dál už ne.. nebo lépe řečeno do doby, než budou k dostání náhradní díly, které samozřejmě taky končí. Takže my, co jsme měly v plánu Brio i pro druhé dítě třeba za 2 roky, už nám ho potom nikdo nespraví....nebudou náhradní díly. Leda bychom skákly do Švédska, co děvčata?? 😖
Verze 2014 nebude k dostání vůbec, pravděpodobně jen ve Švédsku. Doprodává se rok 2013.

petramarie
5. feb 2014

@kocicinka už 3 měsíce?? Aha .. ☹

madormi
5. feb 2014

@petramarie a kurva ☹ no nic koupim skate a korbu dokud jsou a budu doufat ze vydrzi :'(

kocicinka
5. feb 2014

@petramarie já už jsem s ní domluvená, že mi to zapošije a po stranách ubere 2 cm. Psala mi, že pak už to bude na 100% sedět. Tak jí věřím. Ale budu platit poštovný a čekat hodinu na poště. Neměla jsem ji kupovat, moje chyba. Navíc už je to vyřešené i stran mého manžela. Říkal, že už to oddělává naposledy( mě to nejde). Že to není na neustálé sundavání a nandávání dělané a jednoho krásného dne může ten plast, do kterého se šroubuje ten šroubek, prasknout.
Takže boudu nechám přešít, zítra jí pošlu, ale nandávat zpět už jí nebudu. Až budu jednou brio prodávat, tak to prodám i se zlatou boudou a bude.

pellullinka
5. feb 2014

@petramarie tak to jsem fakt ráda,že sem koupila novej,ale prodej zřejmě nebude tak bezva jak sem si říkala. Uvidíme jak se k tomu postaví brita,zase by mohl být pak Servis lepsi

kocicinka
5. feb 2014

@petramarie
@madormi tak ale zase budeme mít doma poklad! Až ho budeme prodávat, lidi nám utrhají ruce( dělám si srandu 😀 )
Tak honem, nakupovat, nakupovat 🙂
Stran reklamací.... musí se doufat, že se nic nepodělá. S náhr. díly byl problém i ted, loni jsem scháněla skate a prostě nebyl.....Korbička se dá koupit i z bazaru, ale honem, nežli ceny vyletí, známe lidi, že 😝
Novější verze už jde úplně do sedu? To mi teda taky trochu vadí, že nejde do úplného sedu. Ty kšíry jsou nanic. Kvůli nim ted jezdím s Janéčkem, fusak mi tam nedržel.....

kocicinka
5. feb 2014

@pellullinka já myslím, že by se mohl prodávat líp... když už nebude možno mít novej....Nebo ne?

pellullinka
5. feb 2014

@kocicinka nevím,uvidíme. Ale doufám,že se britax postará i o majitelky starších brio...

petramarie
5. feb 2014

@madormi já zase uvažuju, jestli nekoupit ty přední velká kola na přezutí do zimy nebo velkého terénu dokud jsou.. i když je nutně teď nepotřebuju

madormi
5. feb 2014

@petramarie me na 2012 nejdou ☹

petramarie
5. feb 2014

@kocicinka jo no, holt špatnou zkušenost si někdo občas vyžere. ☹ A to bych se just naučila tu boudu sundávat, abych v tom nebyla závislá na chlapovi 😀 Jenže pak bych objednávala různé boudy jak splašená. 😀 Já to ještě sundávat nezkoušela. Jen u korby - tam to šlo dost dobře.

madormi
5. feb 2014

@kocicinka jj jde do sedu kdyz ja korbu budu potrebovat az v zari 😀 sportak mam po male

petramarie
5. feb 2014

@madormi jo ty máš 12? Tak to hej.. Tím pádem o starost míň 😀 😀

hanickaa.d
5. feb 2014

holky na jaře budu prodávat 3kombinaci, hnědé vajíčko + sporťák, černá komba, v dobrém stavu,nově potažená rukojeť, žádná reklamace a vady....více info do zpráv, myslím, že zde se nesmí psát... 😎

pellullinka
5. feb 2014

@petramarie o těch kolech taky uvazuju,ale vůbec netuším jestli je vyuziju 🙂

madormi
5. feb 2014

@pellullinka ja s briem i bez tech kol projela vse 😉

petramarie
5. feb 2014

@pellullinka Britax je podle me servisovat nebude.. Neni to jejich vyroba.

pellullinka
5. feb 2014

@petramarie třeba překvapí,když odkupuji firmu,tak i se stávajícími zákazníky

petramarie
5. feb 2014

@kocicinka prodavat lip asi ne covece.. Ja osobne bych např. nekoupila auto, na ktere nejbudou nahr.dily ani autoriz.servis

petramarie
5. feb 2014

@pellullinka nebo by je mohli brat od Svedu 🙂

Britax - to je vlastne co za zem? Nemci?

pellullinka
5. feb 2014

@petramarie právě,myslím,že nějakým stylem měli servis zajistit.
Nojo němci

memek
5. feb 2014

@kocicinka ja mam tiez model 2011 (tusim| kupovala som ho od ruky) a fusak mam uchyteny v sportiaku pod strieskou (boudickou) tam v tom leme su take dva otvory a do tych sa prevlecie snurka z fusaku. neviem ci som to napisala zrozumitelne ked tak pofotim ak bude treba. 😉
a k servisu v zline musim napisat ze mne vymenili rukovat na kociku bola roztrhnuta guma ale nie preto som posielala kocik , predoslej majitelke pri ceste lietadlom to nejak pri manipulacii roztrhli a oni sami mi to vymenili! nakolko bol kocik este v zaruke. takze moja skusenost so servisom bola zatial iba pozitivna.
mna by zaujimalo ci neuvazovali pri novych modeloch nad uplnym lahom sportovej casti. uz tych par cm latky tam mohli dat, ci nie?

bubinovci
5. feb 2014

akurát čítam čo píšete že Brio už nebude, tak som rýchlo pozrela predajňu kde sme ho my kupovali, a oni majú v ponuke už aj 2014, v zátvorke uvedené Britax, tak asi bude ďalej v predaji len to pôjde cez Britax