Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

mona22
11. nov 2013

Pisala som do groupfaahion a tam mi odpisal nejaky manaEer ze tie nove kolesa sa. Nedaju pouzit na kolek iu 2012 ☹

vvverunka
11. nov 2013

@mona22 urcte pujde az na kolekci 2014, oni to tak delaji schvalne

kapokapo
11. nov 2013

@mona22
@madormi
@pellullinka
@kocicinka ahojte Baby, ako sa dava dole strieska zo sportaku??? neveim si rady....diiiik

pellullinka
11. nov 2013

@vvverunka myslím, že půjdou od kolekce 2013

@kapokapo netuším...ještě ho nemám ani doma 🙂

mona22
11. nov 2013

@kapokapo Davala som foto ako sa dava nanoznik na kazdej strane su ta zapadky tie stlacis a vyhnes ju dopredu a odlepis ten suchy zips ked som ju prala tak som aj tie vnutorne sroubiky stej vnutornej strisky idsroubovala.

kapokapo
11. nov 2013

@mona22 dakujem, skusim...

hanulka22
12. nov 2013

@vvverunka dekuji za rada, ale ja to nemam z malvika, kupovala jsem to delfinek.mimishop.cz, mám to zatím oloupané jen kousek, ale pocitam s tim ze se to urcite bude loupat dal ☹ kocarek budu mit v unoru teprve rok tak asi jeste chvili pockam. a to ti udelali na pockani??? nemuzu zustat bez kocarku jiny nemam ☹

vvverunka
13. nov 2013

@hanulka22 to je jedno zkuste si to taky tak domluvit,je to lepší než pořád posíl,t ušetříte sobě i jim čas a apeníze!ja to měla natršené jen 1cm,starala sjem se o kočárek opravdu co nejlépe,páč jsme věděla,že brio je na to citlive a přesto se mi to stalo, oproti všem ostatním minimálně,ale když si člověk koupí tak drahý kčárek, chce ho mít perfektní že. na počkání to není, mě to trvalo 3týdny,takže určitě sehnat nádhradní kčárek, počkejte do léta a pak řešte - koupíte golfky....... 🙂

lenka1993
14. nov 2013

Baby nepredavate niektora plastenku na hlboku cast ?

galaxy
14. nov 2013

Kočky prím vás, kupovali ste si do BRIA nejaký iný fusak na zimu? alebo ste mali originál? Stačil vám?? A ak áno, čo ste obliekali deťom na zimu? Ja mám teraz 2mesačnú dcérku. A teda od koľkých stupňov ste dávali fusak???

krizovam
14. nov 2013

@galaxy Mám koupený Lodger, ale zatím používám jen podzimní zavinovačku Emitex, malý je v kombinéze a pod ní má bavlněný overal.

krizovam
14. nov 2013

Prosím neprodáváte někdo barevnou stříšku-boudičku na hlubokou korbu? Za nabídky děkuju 🙂

vvverunka
14. nov 2013

@galaxy mám originál do mimink až do teď 2,5roku,za mě super, davám,když se ochladí na +5 stupnů a když je mín jak minus 5 stupnů dávám pro jistotu d fusaku teplou deku,ale za mě je super, jako kvalitni spacak,tenky a přesto hřeje!

marcela_g
14. nov 2013

@lenka1993 ahoj lenka, mam plastenku, nie je to original brio ale univerzalna, sedela fajn, mozem ti ju posunut ak mas zaujem

lenka1993
14. nov 2013

@marcela_g dakujem ale univerzalnu mam po sesternici doma 🙂 . Chcela som original.

madormi
14. nov 2013

maminky, já jsem korbičku brio nikdy moc neřešila kočár jsem kupila až když malé bylo 9 měs a korbičku jsem hned prodala. ted ale chceme druhé a chci zase brio. sporták mám schovaný po malé, takže pak budu kupovat jen korbu, ale co mě zajímá.ty rámy kolem korbiček... to prodejci napíšu že jej potřebuji bílý? jsou ještě na nových korbičách vidět ty rámy- ty konstrukce nebo už nikoliv? protože když objednám z eshopu,t ak na fotkách není vidět nic, tak aby pak neprišla např černá korbička a neměla černý rám... víte co myslím? trošku zmateně se ptám, že? 🙂

pellullinka
15. nov 2013

@madormi já mám černou s černým a podvozek bude bílý,myslím že je to úplně jedno 🙂

madormi
15. nov 2013

@pellullinka no ja jsem trosku detailista takze to ja nedam 😀😀😀😀

pellullinka
15. nov 2013

@madormi aha 🙂 chápu. Já to těch 5-6mesicu vydržím a myslím,že to nikdo nepozná 🙂

madormi
15. nov 2013

@pellullinka já taky teda myslím, že si toho nikdo nevšimne, ale mě by to nenechalo v klidu 🙂

kaekole
16. nov 2013

Kočky ako sa skladá kočík brio go? a veľkostne sa zmesti v pohode do auta, nie je obrovský?

ivett
16. nov 2013

@kaekole skladný je celkem dobře, je na výšku nízký dá se říct, ale má blbou tu koncovou část rukojeti, když ji necháš vyklopenou, tak je složený kočár o dost delší a když ji kloubem složíš pod podvozek, tak zase trčí do vrchu no...tohle trcohu nedomyslili, ale do standard auta v pohdoě vleze...

kaekole
16. nov 2013

@ivett ďakujem. Už som ho aj kúpila dnes. A našťastie vosiel do auta 🙂

bebe_84
17. nov 2013

Ahoj holky,včera jsem se do Bria zamilovala v obchodě,tak se chci zeptat-nebudete některá prodávat za cca 2-3 měsíce trojkombinaci v nějaké neutrální barvě? (hnědá,béžová,černá). 😵

vvverunka
17. nov 2013

@madormi je to opravu uplne jedno kamaradka měla šedou s bilým rámem a rám černý a druhá měla červenou se šedým rámem a rám kočárku bilý a super, já jsme taky detailista,ale všechny na všech vypadají super 🙂

madormi
17. nov 2013

@vvverunka no asi jo, ale ažž přijde na věc asi stejěn budu shánět s bílým rámem 🙂 🙂

vvverunka
17. nov 2013

@madormi myslím že kolekce od 2012 jsou již se skrayým rámem,tak zkuste koupit novější🙂

madormi
17. nov 2013

@vvverunka tak v tom přípaadě to je bez problémů 🙂 když budu kupovat starší tak jedině v záruce po jednom dítku tak to už bude novější jak 2012 snad 🙂

ivett
17. nov 2013

@bebe_84 Lucíííííííííí, já ho prodala před týdnem 😀

bebe_84
17. nov 2013

@ivett to si děláš s prominutím pr*el!!!! 😀 😀 😀 Já budu plakat! 😀 😢 😀