Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

ichbinich
14. nov 2010

@romini:
Podla stranky http://www.brio.net/en/To_Go_Stroller/BRIO_Go/G... existuje nanoznik, ale nikde ho nie je vidno... ☹
Skus sa spytat v obchode, kde predavaju Brio GO, ci ti ho vedia objednat aj extra. Lebo podla stranky je v novej kolekcii automaticky pridany v sportovemu dielu.
Kedze som si kupila Emitex univerzal de luxe nanoznik, a o tom, ze vraj existuje original som sa dozvedela az neskor, tak ti viac poradit neviem. Uz som sa pokusala ten original najst aspon na internete (aby som zistila, kolko stoji), ale nenasla som ho.

nika.green
16. nov 2010

@duplicka ja budu mit origos skate tento tyden od jedne maminy z MMB. Mela by ho poslat, dam vedet jak se s nim jezdi. Pry na to zkousela 2 ruzne univerzaly, ale nesedelo to.

Jinak ten nanoznik jsem si objednala Sport de luxe od Emitexu - bude take snad tento tyden, takze uvidim jak bude pasovat

saska73
17. nov 2010

@duplicka ja som madlo z kočíka dala dole, fusak mám lodger, prepchala som cez neho pásy tými bočnými otvormi a pohodka

nadenkaaa
24. nov 2010

Caute kocky brio go pozitiv 😉 takze cakame chlapceka a kedze mame hnede brio tak zlate doplnky urcite riesit nebudeme 😅 uvazujem nad tyrkysovou s hnedou je to velmi pekna kombinacia pre chlapceka co vy na to? 😉

pallacinka
24. nov 2010

@nadenkaaa Ahoj, gratulujem k chlapcekovi (mas termin presne na moje narodeniny 🙂). My mame cierne brio so zlatymi doplnkami, cakame dievcatko, no kupovali sme ho este, ked sme pohlavie nevedeli s tym, ze by bol aj pre chlapceka. Ked ale nechces zlate doplnky, tak tyrkysova s hnedou je tiez krasna kombinacia 🙂 Pripadne by som isla do bezovej/smotanovej, zalezi, ci chces nieco jemnejsie alebo vyraznejsie.

rena
24. nov 2010

ahojte neviete poradit kolko stoji kociar brio go je super

pallacinka
24. nov 2010

@rena Ahoj, my sme kupovali dvojkombinaciu (vanicka+sportiak) za 620, no niekto tu spominal ze kupil za okolo 500, zalezi asi aj, ci chces novu alebo staru kolekciu a aku farebnu kombinaciu.

ichbinich
24. nov 2010

@nadenkaa:
Tmavohneda a tyrkyzova je super pekna kombinacia 🙂
Ale aj ako pise @pallacinka, s bezovou/kremovou je tmavohneda zase elegantna. Rozhodnut sa musis ale sama 😉

@rena:
Zalezi na tom, kde. V niektorych obchodoch je predrazeny, niekde je v akcii. Ale stoji min. tych 500€ a doplnky si firma Brio tiez necha pekne zaplatit... Bohuzial. Urcite odporucam aj vajicko Brio, lebo sa da nakliknut na podvozok. Ak relativne vela jazdite autom a musite vystupovat a chodit (napr. na nakupy), tak sa urcite oplati.
Ale ja nelutujem ani jeden cent, ktory som donho dala. Nemenila by som, ani keby mi zaplatili 😝

matula1981
26. nov 2010

Ahojte, potrebovala by som poradit, ohladom plastenky na kocik brio go, ci je nutne kupovat zvlast plastenku na vanicku a aj na tu sportovu cast, alebo mi staci iba jedna. A v akych farebnych prevedeniach je. Dakujem Vam

denis19
26. nov 2010

@matula1981 ahoj, já mám pláštenku jednu a to univerzální,nekupovala jsem originál a sedí na sporťák i na vaničku a vyšla mne 6,6€ 🙂

matula1981
26. nov 2010

@denis19 aha to je fajn cena, lebo prave mi odpisala pani z eniki beniki obchodu a ze tie plastenky si treba kupit na vanicku zvlast a na sportovu cast zvlast.

denis19
26. nov 2010

@matula1981 ne, já mám jednu univerzální na vaničku a krásne pasuje i na sporťák, mám to odzkoušené a mám dve uni pláštenky, abych k našim nemusela vše balit a obe pasují stejne dobre...ona ta brio pláštenka je neskutečne drahá!!!!

ninnaricci
27. nov 2010

@matula1981 ja som kúpila emitex - tajfún/tornádo mám iba športovú verziu a sadne úplne perfektne lebo je to špeciálne pláštenka na otočnú sedačku a čo bolo pre mňa dôležité aby prekryla aj košík
...ale podľa mňa bude pasovať aj na vaničku

peliroja
29. nov 2010

Ahojte kocky, keby sa niektora z vas chystala predat BRIO s bielou konstrukciou, najlepsie sivy, pripadne cerveny, tak mi prosim napiste IP. Zatial nam to nesuri, termin mame az koncom juna, takze casu dost, ale popredu sa pytam, pretoze novy si asi nebudeme moct dovolit a iny kocik nechcem 🙂
Dakujeeeem.

peliroja
29. nov 2010

este aby som nezabudla, tie farby su orientacne, mohla by to byt kludne aj ina, podstatne je len aby bol na bielej konstrukcii, este raz dakujem 🙂

miska1981
29. nov 2010

ahojte prosim vas ako zablokojute predne kolesa nech sa netocia? mne to nejde. dik

ichbinich
29. nov 2010

@miska1981:
Povytiahni ten "hacik", co je nad kolesom a potom pootoc tym sivym "prstenom". Tak ja odblokovavam, tak sa tak budu asi aj blokovat 😉

chovancova27
30. nov 2010

@rena Ahoj, my sme kupili v bambini TT v akcii kolekkciu 2010 2-kombi za 499€ - vanička bola zdarma. Túto akciu mali len v hnedej farbe. Veeeeeľká spokojnosť🙂

kessiee
30. nov 2010

@ichbinich ten hacik nemusi povytahovat, ide to aj bez toho, staci len tym kolieskom pootocit. tebe sa tie kolieska same zaaretovavaju?

ichbinich
30. nov 2010

@kessiee:
Mne sa teraz posledne dva dni dokopy asi trikrat zaaretovalo jedno koleso. Bude treba spravit zimny servis s WD40-tkou 😉
Vdaka za tip, ze ten hacik nemusim povytahovat. Ale ruky budem mat spinave aj tak 😝

miska1981
30. nov 2010

baby nejde mi to...neviem preco tocim tym sedym koleckom, ale nejdu zablokovat.
co robim zle?

denis19
30. nov 2010

@miska1981 pridrž si tren šedý háček a jako kdyby odcvakni ten šedý prstenec..to pujde neboj 😕 a potom musíš ve vzduchu potočit s kolečky a ony se bloknou 😕

mirusqa
30. nov 2010

ahojte, pasuje prosim Vas fusak Emitex Combi do sportaku?

denis19
1. dec 2010

@mirusqa to nevím ,ale nánožník Emitex s límcom deluxe tam pasuje jako originál, tak si myslím,že asi nebude problém 😕

ichbinich
1. dec 2010

@mirusqa:
Porovnanim rozmerov je sice sedacka o 3cm uzsia, ale kedze ten fusak je fleecovy, nemal by byt problem... 😉
A ano, nanoznik Emitex universal deluxe pasuje super 🙂 Kedze uz snezi, tak ho uz vyuzivam.

ninnaricci
1. dec 2010

@ichbinich nemohla by si hodiť nejaké foto s nánožníkom? ...tiež som chcela kúpiť nánožník...tak sa neviem rozhodnúť či áno 😉

henuska7
1. dec 2010

Baby, ako zvladate sniezik s kocikom Brio Go?

mirusqa
1. dec 2010

v piatok si ideme pre kocik, taka som nazhavena, uz sa neviem dockat. budeme ho mat v modrej farbe s bielou konstrukciou a mame dievcatko, ale nevedeli sme tomu modremu odolat 😉 doteraz sme sa vozili na Teutonii a mam mensie obavy ci nebudem moje rozhodnutie lutovat, no chcelo to uz zmenu 😎

denis19
2. dec 2010

@henuska7 tak já se priznávám, že jsem velice mile prekvapená, jezdí se s ním stejne težko jako se všema ostatníma,ale hezký drží stopu, nesekají se kolečka a je to v zásade ok.

@mirusqa krásná kombinace, já ji chtela také, jen okolí mne ukecalo, že holka a modá????Ale je to nádhera.....snad nebudete litovat, já jsem spokojená,ale Teutonii jsem nemela ,tak nevím 🙂

mirusqa
2. dec 2010

@denis19
mna nazor okolia vobec nezaujima. nemyslim si, ze dievca nemoze mat modry kocik tak isto ako chlapec cerveny 😎
zaujima ma vasa skusenost s jazdenim po snehu. ked pozeram na tie male kolecka, tak trosku sa toho bojim 😒