Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

pellullinka
28. nov 2013

@teddylu ahoj,osobní zkušenost nemám,ale holky tady psaly,že se to stává a že reklamuji v pohodě.tak držím palce.

Mě přijde kočárek zítra!!!!

teddylu
28. nov 2013

@pellullinka Díky za reakci 🙂! Volala jsem do obchodu a asi to tak jednoduché nebude ☹! Pám mi řekl,že se tam bude hodnotit víc věcí,ale že je to tak 50 na 50,tak to už vidím jak při naší smůle nám to neuznají 😀! Jinak je ale Brio super,máme i přední nápravu s velkými koly a zvládne každý terén. Určitě bych do něj šla znovu 😉 .

pellullinka
28. nov 2013

@teddylu uvidíte,ale opravdu sem ještě necetla,že by to neopravili. A tohle,co sem četla se stává často,takže to musí už vědět.

vvverunka
28. nov 2013

@teddylu reklamovala jsme mesic a pul pred koncem reklamace nechteli uznat,ale neddala jsme se a vymenily gumu, jen ty kecy kolem....

vvverunka
28. nov 2013

@ballenka zlin firma groupfashion, ale tezko rict zda va pomuzou. klecka jsou nedostatkove zbozi.

teddylu
28. nov 2013

@vvverunka No toho se právě bojím,že mi to neuznají. Já se většinou taky nedám 😀 ,teď jde o to,kdo tu reklamaci bude vyřizovat ☹ . No ještě počkám do sněhu,pak vytáhneme sáně a kočár odvezeme na reklamaci. Díky za reakci 😉

startule
29. nov 2013

Ahoj holky.

Prosím nemáte někdo na prodej lesklý fusak brio?

ballenka
29. nov 2013

@vvverunka no dik tak skusim a dam vediet tuto firmu mame v bratislave cize to mam za rohom

vvverunka
29. nov 2013

@teddylu mě pán technik řekl, že je kočárek starý a že to na reklamaci není, prej bud si ho vezmu zpět a nebo ho pošle výrobci,vzhledem k tomu,že mám i další kočárky,řekla jsem ta ho pošle a za 3týdny sms,že reklamace vyřízená,nedejte se 😎

pellullinka
29. nov 2013

@vvverunka nechápu jak někdo může říct,že je kočár starej.tak jednou je na něj záruka 2roky,tak i kdyby se rozpad den před koncem záruky tak ho reklamuji a takovyhle řeči by si měl pan odpustit. To je teda jednání..

vvverunka
29. nov 2013

@pellullinka ani já ne! od nového roku u koupených věcí to bude ještě složitější!

pellullinka
29. nov 2013

@vvverunka aniž bych to věděla jsem kočárek objednala už teď,dnes má přijít. Raději sem si na prodejně i zajišťovala jestli půjčují náhradní kočárek při reklamaci,protože co ak měsíc bez kočárku že?

vvverunka
29. nov 2013

@pellullinka já mám ještě golfky,takže se to dá, udělala jste dobře,že jste koupila ještě letos, příští rok ty reklamace budou myslím v pohodě jen 6m pak už to bude peklo.

pellullinka
29. nov 2013

@vvverunka uz je kocarek doma 🙂 je bozskej. Ale vím,že se tady řešila vůle v kloubů,že někdo má,někdo ne. Tak u nás je také vůle,že se mele když za to vezmu. Ale myslím,že je to snad normální. Jinak sem koupila i originál tašku do kočárku a je naprosto úžasná! Sem ráda,že sem ty korunky dala.
už chybí vybrat jen tašku na kocarek 🙂

pellullinka
30. nov 2013

Hezký večer Briacky. Jakou tašku na kocarek? Poraďte prosím.

krizovam
1. dec 2013

@pellullinka Tašku mám jednoduchou černou od Emitexu 🙂

krizovam
1. dec 2013

Prosím vás, jaký používáte do sportovní sedačky fusak? Mám Lodger, ale teď se mi zalíbil originál Brio, který je tam lepší?

salomuska
2. dec 2013

@krizovam ahoj, ja som používala obidva, tak to viem trochu porovnať. na začiatku bol lepší lodger, ale neskôr, keď dieťatko chodí a rado vystupuje z kočíka, je určite lepší originál brio fusak. kúpila som ho z druhej ruky. brio fusak mi pasuje aj do golfiek maclaren, ktoré momentálne požívam.

krizovam
2. dec 2013

@salomuska Děkuji, taky jsem si to říkala, teď do hluboké korbičky jsem moc spokojená s Lodgerem, ale pak už se mi tak praktický nezdá. A dá se Brio fusak dole rozepnout na případné botičky, abych je nemusela stále sundávat. A je dobrá cena 1500Kč za bazaru? Díky

salomuska
2. dec 2013

@krizovam brio fusak sa nedá dole rozopnúť. nejako ma to netrapi, topanky nevyzuvam, ale mozno preto, ze ho mam v ciernej farbe. ja som ho kupovala za cca 50 Eur, zavisi od stavu, ale priblizno to asi sedi...lodger som pouzivala aj v sportovej casti, toho sa nemusis bat, pekne tam pasoval. len ked je uz dieta vacsie a chce sa aj prejst, je dost otravne ho vkladat do lodgera hore dole.

krizovam
2. dec 2013

@salomuska Děkuji, malý bude mít teprv rok, tak se bude asi víc vozit než chodit, vydržíme s Lodgerem, Brio se mi líbí moc, ale manžel by to asi nedal 🙂

iskaa
2. dec 2013

@pellullinka Já odmítla dát 1800,- za origo tašku, ta od Emitexu se mi moc nelíbila, tak jsem nakonec pořídila za 600,- tašku v dm drogerii (jsou v ní za tu cenu i nějaké vzorky plenek, ubrousků a krému na opruzeniny). Kočárek mám šedý, tašku jsem koupila černou a jsem s ní spokojená.

pellullinka
2. dec 2013

@iskaa mě se právě nelíbí ani originál ani emitex.korbu mám černou,Sportak šedý a bílou konstrukci. Koukala sem i na pinkie a docela se mi líbí jedna prouzkova šedová,bílo,modro černá myslím 🙂

kafrie14
4. dec 2013

@kejtykejla kde si necháváte šít ty stříšky je nádherná :o)

kejtykejla
4. dec 2013

@kafrie14 od paní Moniky 🙂

rimon
4. dec 2013

dievky, riesili ste tu par stranok dozadu brio vanicku a lodger a kolko mesacne deti sa tam vojdu.. toto je foto od nas, dcerka ma 6m, 70cm a vo vanicke s lodgerom zatial nema problem.. takto to vyzera 🙂

petramarie
4. dec 2013

Holky, co už jezdíte se sporťákem - jde nějak "přichytit" fusak? (my máme na rozích gumičky) Nebo to drží jen tím, že jsou jím provlečené kšíry? Díky

petramarie
4. dec 2013

@krizovam čím se to dá promazávat? Já jsem s tím ještě nic nedělala, ale asi je potřeba se o to v zimě trošku starat......

petramarie
4. dec 2013

@kocicinka do je prosím WDéčko? 😀