Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

mamazuzu
26. jan 2011

@beruskanula parada, poobede ideme prerazat sneh 😀 preto som dopredu zistovala, ako to jazdi, lebo my byvame na druhom poschodi bez vytahu a ja si musim najprv zvliect dole konstrukciu, potom malu vo vanicke a toto vsetko sa minechcelo absolvovat a potom zistit, ze v snehu nikam neprejdem. ale teda po vasich skusenostiach po obede vyrazame 😀

beruskanula
26. jan 2011

@mamazuzu : 😀 😀 pak pisni 🙂

mamazuzu
26. jan 2011

@beruskanula snad sa mi podari napisat pri malej 😖

gerlinda
26. jan 2011

Caute, v cerstvom snehu sa da dokonca kerovat aj jednou rukou, mam to vyskusane viackrat 😉

beruskanula
26. jan 2011

@gerlinda : jj, jendou rukou, to znam.. ja tak vetsinou jeud do naseho silenyho kopce ato lidi cumej, ostatni maminky hekaj 😀

kocar je fakt super 🙂 .. myslim, ze lip jsme nemohli koupit 😵

za chvilku razime taky ven 🙂

denis19
27. jan 2011

@beruskanula
@gerlinda tak já to včera jdenou rukou nezvládla, máme tu cca 15-20cm snehu a to byl des to prorážet a ješte na silci jel odhrnovací vuz a vše to odhrnul na chodník no super,ale jinak si nestežuji, ostatní maminky i stály 😀 také jsem mu ráda....jen víte co se mi stalo!!!!ulomilo se mi to hejblátko, co na sporťáku polohuje zádička!!!!tak to mne dosti naserinkalo, neboť jsem to zatím použila možná 5x....ale obchodník, že mi to vymení, tak uvidíme co se bude dít dál.

mamazuzu
27. jan 2011

@beruskanula takze vcera sme boli vonku prvykrat v snehu a pohodicka. bolo sice trochu viac zatlacit, kedsme isli po hlbsom snehu, ale inac parada. a keby som si este zaaretovala kolieska proti otacaniu, ziadna chyba. dokonca sme prvakrat vyuzili aj prsiplast na kocik, kedze snezilo a vobec nebanujem, ze sme zainvestovali a kupili original brio a nie nejaku nahradu. 😀

beruskanula
27. jan 2011

@mamazuzu : 😀 kolecka jsou do snehu zaklad no 😀

a parada, ze si to zvladla, je to fakt pohodicka 🙂

jo vidis... plastenka... holky, vim, ze se to tu uz resilo.... kdyz mam origo na korbiccce, fakt jd ei na sportak? ndovedu si to nejka predstavit 😅

a plastenka je super.... hlavne v tom, jak ma okenko oteviraci a ne stalou duznu jako ostatni 😀 🙂

mamazuzu
27. jan 2011

@beruskanula no, plastenkusom si vcera prvakrat nasadzovala sama a to som teda technicky antitalent, ale v pohodicke som to zvladla. hej okienko je parada a este aj ta latka cierna dole na plastenku. vobec sa to nesmyka dole z kocika. no a k plastenke: nam povedali v obchode minuly rok (2010), ze vyrobca uz zacal vyrabat zvlast jednu plastenku na hlboky kocik a zvlast na sportak. ze vraj tie stare pasovali na obecasti. tak nam ju predavacka vyskusala na obe casti a pasovala. sice na ten sportak trosku horsie isla, ale natiahla to. tiez sme to doma neskusali...

ivamarr
29. jan 2011

ahojte brio go mamičky 🙂

aj my sme sa rozhodli pre brio go, uz ho mame aj doma, chcem sa opytat ci ste nejako riešili "vystelku! vaničky lebo mne sa to zda dost malo ta molitanova poduška...lebo ked ju vyberiem tak povrch nie je rovny a riešim či pre drobca nie je nepohodlne...aká je vaša skusenosť, nazor ...diky 🙂

denis19
30. jan 2011

@ivamarr Ahojky, já to nerešila......zdálo se mi to oki malá tam byla spokojená...možná na zimu bych tam ješte dala pod ten matrac deku nebo neco,ale na léto je to postačující a i podle mne pohodlné, já rešila podložku do sporťáku,že jsem si dala šít.... 🙂

matula1981
30. jan 2011

@ivamarr Ahoj, ja mam vo vanicke na tej podlozke deku a fusak, mala si tam veselo odfukuje, takze pohoda 😉

nemko
31. jan 2011

nove su krasne, aj ja som fanusik tohto kocika
http://www.brio.net/pressrelease/indexBRIOBabyC...

beruskanula
3. feb 2011

holky, nemate nektera zkusenost s podlozkou do sportaku znacky pinkie? 🙂 pasuje na brio?....

ema111
3. feb 2011

Kocky, ja ma brio na predaj, celu 3kombinaciu, pouzivany necely rok,este v zaruke. blizsie info cez postu

shartas
8. feb 2011

Dobrý den, maminky,
mám problém s kolečkem,které se mi stále zaaretovává. Také se to někomu z Vás děje? Nevíte co s tím?
Jsem už bezradná
Moc děkuji za odpovědi

denis19
8. feb 2011

@shartas ahoj neveš hlavu...je treba kolečko dát dolu a dát do ložiska vazelinu, je tam vysoké tretí a potom se to muže stát.... 🙂 Mne se to také stalo, jednou mi to táta namazal a od é doby mám klid a to jsem ted slaným snehem toho hodne projela a ,když budeš toto delat, osobne doporučuji dát dolu i velké kolečka a tam ty závlačky také promazat a máš zimní údržbu za sebou 🙂

sevzuz
8. feb 2011

@shartas hej presne @denis19 ma pravdu a vycisti si aj ten sedy prstenec, ktorym sa aretuje koliesko ja som to cistila cez vikend a mala som tam plno tych mini kamienkov 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠
a uz to nerobi 😵 😵 😵

shartas
9. feb 2011

Já Vám všem moc děkuji za radu,hned to půjdu zkusit
🙂 Jinak kočárek super, každý se po nás ohlíží 🙂 🙂 🙂
Mám červený se šedou konstrukcí 🙂 🙂 🙂

beruskanula
9. feb 2011

@shartas : to vis, takovej kocarek nejde prehlidnout, jak je krasnej 😵

mne teda chvilkama prijde, ze spis na nas cumi jak na martany, kdyz vzdycky vyjedeme 😝 😀

ivamarr
10. feb 2011

ďakujem za info vyššie 🙂

ziza55
12. feb 2011

caute...baby dali ste si niekto sit do sportaku novu podlozku a ochranu na madlo?ak ano..kde ?a supnite sem nejake foto..mam dilemu...mame zlte brio a vobec neviem co by sa tam hodilo..hm...kupili sme sice aj original taku hrubu brio podlozku..ale na leto asi nevyuzijeme..dakujem za tipy 🙂

salomuska
12. feb 2011

ahojte, nema niekto skusenost s pripajanim skatu?

enika
13. feb 2011

@salomuska keď budem vedieť poradím. Čo by ťa konkrétne zaujímalo? 😉

salomuska
13. feb 2011

nasla som, ze brio ma originalne dva tipy skatov, plastovy a kovovy, tak pripadne skusenosti s nimi, s lahkostou manipulacie a pod...

beruskanula
14. feb 2011

holky, nedavala tady nahodou nektera z vas odkaz na pani z mmb, co sije doplnky k briu? 😅 😀 .... premyslim, jak na dalsi zimu vyresit nanoznik.... vim, ze emitex ma univerzalni, ale ja ty uni veci moc nemusim 😝 😀 .... a treba nakonec u nej skoncim 😀 😅 😀

sevzuz
14. feb 2011

@ziza55
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32922454&tab=5 (neposiela na SVK, ale ma krasnu pracu a pekne farby)
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32690752&ta... (posiela na SVK zo SVK posty, ale videla som jej pracu a velmi sami to nepacilo ale to je vec pohladu 😅)

@beruskanula
ja ma emitex uni delux cierny a je supeeeer, tiez som rozmyslala ze si dam usit ale tento je super ked si budes davat sit tak si ho daj usit na tento sposob,lebo sa da nosit na kociku aj ked ho nepotrebujes

beruskanula
14. feb 2011

@sevzuz : diky moc za odkazy a foto 🙂
jako emitex si davam jako rezervu 🙂
jen mne desne vytaci, ze brio nema origos nanoznik 😅 🙄 ...jediny, co mne vadi 😝

denis19
14. feb 2011

@sevzuz @beruskanula ten nánožík mám taky a mohu jen doporučit a za ty prachy Ti ho nikdo podle mne neušije, má vynikající materiál...jen do toho...no na severu jsou asi odolnejší 😲

ziza55
14. feb 2011

baby a ked kupim fusak do sportaku..to bude mat maly asi rok..tak uz nanoznik nepotrebujem?dik