Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kapokapo
9. jan 2013

taaak, a brio je doma v obyvacke, cca o 5 tyzdnov bude aj babatko 🙂 🙂 🙂

sasena033
9. jan 2013

kočky budem predavat vanicku Brio go - berry a vajcko maxi cosi ak by ste niektora mali zaujem napiste 🙂

macacka
10. jan 2013

Ahojte poradíte akú farbu si vybrať pre dievčatko, viem že čierna je univerzálna a najlepšie sa kombinuje ale asi sa aj najviac špiní(myslím tým prach a tak). Rozmýšľam nad kúpou šport.časti 2013 a vaničky a vajíčka z bazárika len sa neviem rozhodnúť akú farbu špoťáka.

sevzuz
10. jan 2013

@macacka neuveris ale pre dievcatko podla mna tmavomodru, krasne vyzera s ruzovou aj s fialovou a nie je to uplne smutna cierna, niekolko stranok dozadu davala jedna kocka krasne fotky jej brio tmavomodre vytunovane novymi strieskami🙂 alebo hneda je dobra

zvalka
11. jan 2013

@macacka ja by som tiez navymodru, aj ju mame, a to som nevedela este co cakame, ked som kupovala kocik. som myslela, ze bude dievcatko a krasne vynikne v ruzovej a farebnom oblecku v tom kociku. tak ale mame chlapckeka a tiez dobre 🙂

zvalka
11. jan 2013

@mirkap84 teraz som este kukla tvoj kocik na tej str. 121 a krasne to je, asi dam tiez nieco pestre na tu jednu stranu....

memek
11. jan 2013

ako ste kontaktovali tu pani moniku co sije tie veci? ja som jej skusala pisat cez mimibazar ale ziadna reakcia.

lenulice
11. jan 2013

Holky, mam na prodej uplne novy skate Brio, jen vybaleny, aj s dokladem, kdybyste mela nektera zajem, na cene se dohodneme ;)

mirkap84
11. jan 2013

@zvalka ...dakujem 🙂 , noo ja by som isla napr. do tyrkys alebo bielej striesky a urcite k tomu podlozka a madielko, spolu je to neodolatelne a hlavne jedinecne 😵 😵 😵

mirkap84
11. jan 2013

@macacka ...ja mam dievcatko a navy farbicku, uvazovala som aj o ruzovej/fialovej ale mala som pred Briom podobnu farbu a zunovala sa mi 😕 ...s vyberom som veeeelmi spokojna, pre mna je navy na bielej a cierny na bielej konstrukcii top, je to krasa 😵

leishmania
11. jan 2013

@macacka ja by som sla do sivej 🙂

lenkaplenka1
11. jan 2013

já má jen výborné zkušenosti, na prvního jsem měla concord, cena je stejna, ale tento je o mnoho lepši. sportak nasazujeme v pristich měsicich, takze uvidime

madormi
11. jan 2013

@memek na maily od pátku do neděle neraguje 😉

alita77
11. jan 2013

ahojte...som tu nová aj ked vaše diskusie si čítam už dlho a pomohli mi pri výbere kočiara 🙂 ...budeme mať brio go sivé a bielu konštrukciu... potrebujem adaptér Maxi Cosi na brio....nemáte niekto na predaj?

memek
11. jan 2013

@madormi ale ja som jej pisala postu a neviem ci to bolo pred vikendom uz si nespominam pisala som jej davnejsie. skusim teda este raz mozno mala vela prace

madormi
11. jan 2013

@memek aha tak to jsem špatně pochopila. tak si na mmb vyber nějaký její inzerát na brio a odpověz jí přes to 😉

zvalka
11. jan 2013

@mirkap84 no ja stale neviem, ale ten tvoj je krasny. a ta strieska sa tazko vymiena? keby som si dala n iekedy modru, niekedy du inu farbu napr.? ci v pohode sa to da, jednoducho? kolko vysla strieska? dakujem.

zvalka
11. jan 2013

mne by sa aj taketo nieco pacilo, hm?

zvalka
11. jan 2013

a este ma monika tuto latku, to by nebolo dobre? no ja neveim, kedy sa konecne rozhodnem 😠 😠 😀 😀

madormi
11. jan 2013

@zvalka koukni na látky na www.fler.cz , nebo www.gabinka.cz já si vyždy vybírala tam, poslaal odkaz Monice, ona objednala ušila....

zuska_29
11. jan 2013

ahojte...poradte drziak na flasku, nieco na rukovat kocika... 🙂 aby som si aj ja v tychto studenych dnoch mala kde polozit moju horucu cokoladuuu 🙂

mirkap84
11. jan 2013

@zvalka ...jasne, ta strieska ide v pohode dole len potrebujes srobovak, ale neboj nic, nie je to zlozite 🙂 ...Monika usila striesku ako "rit na serbel", uplne presne a rovnako aj podlozku, vidiet ze sila pre nejedno Brio 😀
...linky ktore ti dala "madormi" ti odporucam aj ja a este tuto
http://www.veselajehlicka.cz/
...skus si vybrat vzor latky ktora sa ti paci a posli link Monike, ona okrem ineho aj skvele poradi lebo vela latok videla live 🙂

zvalka
11. jan 2013

@zuska_29 no aj ja by som rada vedela. ale toto sa tu uz raz rozoberalo, hadam nam poradia. ja som dostala na vianoce taky termopohar paradny, tak by sa mi to zislo na kavicku 🙂 🙂 🙂

@mirkap84 dakujem, no vsade kopa latok a stale neviem co by bolo to prave orechove 😀 😀 som znamenie vaha, no moja diagnoza. 🙂 🙂

kleido
11. jan 2013

Ahojte neviete co je s Monikou co sije,neodpoveda mi na maily este od novembra pricom sme uz boli dohodnute...

zuska_29
12. jan 2013

@zvalka presne 🙂) teda listovat dozadu sa mi nechce, vlastne nemam na to tolko casu....tak babulky Radte 🙂

ivetka09
12. jan 2013

Ahojko kocky, ktora mate Brio Bright modru na bielej konstrukcii ale sportiak. Prosim neviete mi nahodit realnu fotku? Dakujem
A inac predavam Brio go hnede na metalizovej konstrukcii ak by mal niekto zaujem 🙂 este je v zaruke

rozaarka
12. jan 2013

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, kdo máte hlubokou korbičku, praly jste ji? Nebo jste ji dávaly do čistírny? Mrně jde do sporťáku a než korbičku uklidím, tak bych jí chtěla nějak vyčistit. Díky a hezký večer. R.

memek
12. jan 2013

@ivetka09 mozem sa zo zvedavosti opytat preco? 🙂 ja som take dlho zhanala a uz ho aj mam.

memek
12. jan 2013

dala si niektora z vas servisovat brio v predajni kocikov kde ho ale nekupila? napr. tie co maju kocik z druhej ruky alebo z ineho mesta a pod.?

madormi
12. jan 2013

@memek kamarádka koupila starší brio, upadla jí ta spona na polohování tak zašl ana prodejny, jíné, než kde bylo koupeno a nechala to tam objednat a opravit, vše bez problémů a za rozumný peníz