Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

madormi
3. máj 2013

@sissi nepadá drží krásně- přidělává se na suché zipy- taková pásky a drží krásně a pasuje na ten bílý kousek- mezi tu gumovou rukojet a čudlíky na polohování rukojeti....

macinka85
5. máj 2013

Ahoj, Brio je doma a je úžasné..zítra vyjedeme🙂 Mám sporťák navy a hlubokou modrou..asi tu střední...
2,5 letá tam má plno místa 😎 Jsme se o něj teď přetahovaly🙂Chtěla vozit ovci🙂

terezka312
6. máj 2013

Ahoj holky, můžu poprosit o tip....s jakým výrobcem z Fleru máte dobrou zkušenost na ušití podložky do sporťáku? Případně od jinud, Fler není podmínka...Jde mi o to, aby to fakt pasovalo. Díky!

petramarie
6. máj 2013

@terezka312 pani Monika sije vse a nejvic tuni Brio 🙂
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248

loulou02811
6. máj 2013

Keď som manžela konečne ukecala na brio ( nepáčil sa mu totiž dizajn) zistila som, že športová časť sa nedá dať do rovného ľahu. Je to pravda?? Tie čo máte tento kočík, nevadí vám to? Lebo toto je jediná vec, kôli ktorej váham, či ho mám kúpiť alebo nie. Môj ďalší favorit je potom hartan, tam dám dieťatko do úplného ľahu.

terezka312
6. máj 2013

@loulou02811 nejde do úplného lehu, to je pravda, já jsem si taky myslela, že mi to bude vadit, když jsem v něm začala vozit, ale nevadí to ani mně, ani dítěti 😉

terezka312
6. máj 2013

@petramarie díky za tip!

sasena033
6. máj 2013

@petramarie taktiez som si dala ušit u nej a už sa neviem dočkat 😉 😉

freeze24
6. máj 2013

@loulou02811 presne to je dovod preco aj ja vaham ci ho kupit alebo nie 😒 ktory ide uplne do lahu je brio smile len sa neviem dopatrat nejakych recenzii ☹

loulou02811
6. máj 2013

@freeze24
Aj ja som už pozerala brio smile, ale u nás ho nemajú nikde na predajni, tak si ho nemôžem pozrieť a vyskúšať 😒 čo ma mrzí, lebo sa bojím kupovať kočík len podľa obrázku, či videa. Okrem toho ho majú len v 4. farbách, z ktorých ma ani jedna neoslovila. Pozerám, že máme rovnaký termín 🙂

freeze24
6. máj 2013

@loulou02811 budu to male tvrdohlave levicatka 😉
ved ani ja neviem zistit kde by ho mali na predajni a tiez sa ho bojim kupovat len podla videa 😒 uz som fakt zufala z toho hladania a rozhodovania sa... co take podobne ta este napada?? 🙂

lludmila
6. máj 2013

@loulou02811 polohování sporťáku byla jediná věc, nad kterou jsem také při koupi váhala. A musím říct, že zbytečně, protože mi přijde i lepší, že nespí úplně v leže. Druhý kočár máme úplně do lehu, a přijde mi, že se tam malému moc dobře nespí....A jinak Brio Smile jsem viděla na prodejně a oproti Go se mi zdá sporťák hooodně malý...

loulou02811
6. máj 2013

@freeze24
Mne sa páčil brio go a ďalej som nehľadala 🙂 Teraz sa ale neviem rozhodnúť.. Ak nekúpim brio, tak potom jedine hartan racer gt, alebo xl. Aj na tieto kočíky som čítala len pozitívne reakcie. Pre mňa nie je dôležité, aby bol kočík skladný a mal veľký nákupný kôš, ale aby bol pohodlný pre dieťatko a ľahko sa ovládal 🙂

freeze24
6. máj 2013

@loulou02811 a tieto typy si videla uz aj nazivo??

petramarie
6. máj 2013

@sasena033 a co sis nechala usit? Ja pockam, az budem jezdit ve sportaku a tam to vidim na vlozku, mozna nanoznik..rukavnik. 🙂 S hlubokym dilem jsem spokojena.

sasena033
6. máj 2013

@petramarie ja som dala podlozku obojstrannu z jednej su gulkym a z druhej kopčeky a k tomu chranič na pasy a madlo 😉

petramarie
6. máj 2013

@sasena033 super! Pak musis dat fotecku! 🙂 A jake mas puvodni barvy kocaru a podvozku?

sasena033
6. máj 2013

@petramarie mam bielu konštrukciu a farba berry 😉 to sa tazko kombinuje

loulou02811
6. máj 2013

@freeze24
Prešla som už pár predajní, ale nikde som ich nenašla 😒 Videla som gesslein F6, nad ktorým som mimochodom tiež premýšľala, je podobný ako tie čo som spomínala vyššie. Tieto kočíky sú však dizajnovo úplne iné ako brio. Záleži na tebe, čo sa ti páči a čo od kočíka očakávaš 😉

ella_joy
7. máj 2013

Kocky, hladam skate na Brio Go, neviete poradit? Je to nejaky artikel, co tazko zohnat..segra kupila Brio skate, ale nie na Go, a nesedi tam tak, akoby mal 😖

matula1981
7. máj 2013

@ella_joy my sme original skate kupovali v enikibeniki v petrzalke

ella_joy
8. máj 2013

@matula1981 supis,vdaka, a trebalo to na objednavku? Kolko to cca trvalo? Ja zijem mimo SVK, aby som to vedela nejak nacasovat, ked budem v BA..tu o BRIO nechyrovali, kukaju co to za cudo mam 😀

kiakocikovsvet
8. máj 2013

@freeze24 Brio smile je najnovšia kolekcia od tejto značky a na Slovenskú zatiaľ jazdí len pár kusov

kiakocikovsvet
8. máj 2013

@loulou02811 až máte záujem o Brio tak začína nová akcia pre trojkombináciu pre farby čierna, hnedá, červená, šedá

petramarie
8. máj 2013
matula1981
8. máj 2013

@ella_joy my sme ho objednavali cez spominany obchod. Cakali sme priblizne 3 tyzdne a stal do 50 eur

petramarie
8. máj 2013

@kiakocikovsvet jo uz to vidim. Ale v prepoctu mi to moc v akci neprijde ☹

freeze24
8. máj 2013

@kiakocikovsvet este raz dakujem za prijemny telefonat, poradenie a super pristup.takychto obchodnikov by malo byt viac 🙂

ivetka09
9. máj 2013

@kiakocikovsvet len taka mala otazka a Brio smile je lepsi ako Brio Go? alebo ktory je lepsi? Lebo Go je skvely kocik a hlavne priestranny a uzasne sa tlaci a je lahky ... smile neviem kolko vazi a ako sa tlaci ... neskusala som ho 🙂

kiakocikovsvet
9. máj 2013

@ivetka09 Dobrý deň. Obidve su super , Je tam samozrejme dizajnovi rozdiel, takže tažko napísať, ktorý je lepší. Brio go je cca 2kg ľahší. A je skladom. Brio smile len na objednávku. Dlhšia čakacia doba.