Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

ivetka09
3. júl 2013

Maminky tak je rozhodnute predavam mesacne Brio Go 2013 aj s taskou do kosika 🙂

startule
3. júl 2013

@ivetka09 přece jen prcka nepřesvědčíš?

Naše malá už leze jen do britaxe. Vytahovala jsem na složení do krabice brio, než se prodá, ať nepřekáží a je schované. Ona si myslela, že pujde do něj a zdrhla směr britax, 🙂

ivetka09
3. júl 2013

@startule veru nieeee .... vcera som to skusila ale taky cirkus ... ☹ tak som ho aj spakovala ... maly si sadne len do Nuny lebo vie ze tam nemusi spat, ma ju len na prenos 🙂

startule
3. júl 2013

@ivetka09 chich máme to podobně. I když já ji v briu nenutila pát....prostě si zamilovala britax.

ivetka09
3. júl 2013

@startule no lenze on nemusel spat v Briu ale od narodenia nechcel byt v postielke len cez den v kociku a v noci so mnou na posteli, takze sme postielku aj predali a cez den spaval v kociku preto si to Brio spojil so spanim a preto do neho uz teraz nechce ...takze ja ho nenutim spat v Briu ved ked by vedel zaspal v posteli to by mne bolo jedno ale len v kociku som ho dokazala uspat no bohu zial teraz uz ani tam ... ale teraz sa nam to podarilo tak ze taha az kym sam neodpadne od unavy vtedy si vypyta cicik a zaspi ... a len ho polozim na postel ... On je velmi zly spac ☹

startule
3. júl 2013

@ivetka09 taky nemám velkoou spačku

ivetka09
3. júl 2013

@startule tak to nemame lahke ... zavidim maminkam ktorim deticky spinkaju, moj nie lenze cez den nechce spinkat ale aj vecer tazko zaspava skor zaspim ja ako on 🙂

slavkav
4. júl 2013

baby na brusku spat v briu v sportaku asi nemozne, vsak? rozmyslam, ze by som to nejako vystlala ...nema niekto skusenost?

ivett
5. júl 2013

@slavkav moc si to nedovedu představit, ale asi to chce zkusit...pokud mimčo spí na břichu rádo, tak by to možná šlo...

nekolka
5. júl 2013

prosím o radu, praskla mi guma na rukojeti, vztahuje se na to záruka?? popřípadě, jak jste řešily? opravily, či vyměnily děkuji

zuzimalinka
5. júl 2013

@ivetka09 aky predavas? Farba..konstrukcia a cena? Dik za info.

ivetka09
5. júl 2013

@zuzimalinka Ahoj mam ho nahodeny na bazar ... biela konstrukcia s Bright modrou a cena spolu aj s postovnym aj s taskou 495 eur ...

zuzimalinka
5. júl 2013

@ivetka09 nevyznam sa tu ako pozriem Tvoj bazar som tu kratko a na toto som neprisla ;) akobto vyhladat;)

ivetka09
5. júl 2013

@zuzimalinka aha v pohode, ale napriklad ked kliknes na moje meno sa ti tam ukaze vsetko a das na inzeraty ... alebo ked chces pozriet ine tak do bazar das do nazvu napriklad Brio a ukazu sa ti vsetky ponuky Bria a pozeras ktory sa ti paci a vyhovuje ... 🙂 🙂

startule
5. júl 2013

@zuzimalinka taky mám jeden v bazárku. Bílá konstrukce, barva berry.

martuska75
6. júl 2013

@nekolka prasknutú gumu ti bez preblémov vymenia ak je Brio v záruke. Obráť sa na obchod kde si ho kúpila.

barborach1
6. júl 2013

@teddylu Dobrý den, šli by poslat fotky toho uchycení? Děkuji 🙂

hanickaa.d
6. júl 2013

holky prosím seženu náhradní rukojeť - tu gumu? Už máme ošoupanou...díky

teddylu
6. júl 2013

@barborach1 Jakého uchycení? Dlouho jsem tu nebyla,tak nevím co myslíte 😀?

lenulice
7. júl 2013

Maminky, mam na prodej aj nove Brio Go 2013 - jen sportak, cerno-bile, kupovane 01/07/2013 v Predeti.sk v Bratislave, cena dohodou

pellullinka
7. júl 2013

@lenulice pročpak ho prodáváte?

lenulice
7. júl 2013

@pellullinka dlouha historie - meli jsme brio 2012, potom objednali 2013 kvuli velkym kolum do terenu a ted jsme dostali uplne jiny sportak, tak tento prodavam

pellullinka
7. júl 2013

@lenulice aha 🙂 copak jste dostali za krasavce, pokud se smím ptát

lulii
7. júl 2013

@pellullinka @lenulice Na to samý jsem se chtěla zeptat 😀

lulii
7. júl 2013

Holky, nedávno jsem se tu ptala na sluneční clonu, tak nakonec jsem si vzala tuhle - řekla bych, že je super, na kočáru je "téměř" neviditelná, dá se normálně "stahovat" jako stříška, nikde nevyčnívá a barevně je fakt úplně stejná. Když jsem viděla jen kus látky, co se připíná a chtěli za to např. 400,-, za origoš 850,-, tak to jsem si říkala, že stejnou funkci mi udělá plína a fakt je to jen kus hadru, pak jsem objevila tuhle, stála sice taky 400,-, ale už to něco aspoň umí 😉 Jo a dělají jí i v černé 😉

Tak jsem vám chtěla dát další typ na clonu 😉

lenulice
7. júl 2013

@pellullinka bugaboo, dlouho jsem po nem touzila a nejak jsme se nedomluvili a takto to dopadlo ;)

blackstrap
7. júl 2013

Baby, chcem sa opytat, madlo na sportaku sa mi z jednej strany uvolnuje. Ked som to pozrela zblizka, tak na jednej strane, ked ho chcem uvolnit, treba zatlacit poistku a vtedy to ide vytiahnut. Na druhej strane to ide ale aj bez zatlacenia poistky, jednoducho akoby tam chybal ten dielik, ktory zabezpeci, ze madlo sa nevyberie. Najprv som myslela, ze to tak ma byt, ale teraz ked som zacala sportak a madlo pouzivat, maly mi do neho kopne a madlo je z jednej strany vonku. Je to ok, mate to aj vy tak? Mam brio go 2012.

lulii
7. júl 2013

@blackstrap A je tam ta pojistka? Jestli jí malý nezlomil, jak do toho kope.....? Ale můj prcek taky do toho kope, opírá,.... a nikdy se mi nestalo, že by se uvolnilo, spíš naopak, tak nevím no. Jinak bohužel neporadím 😒

zuzik311
7. júl 2013

@lulii jej to je super clona kde si kupila? dakujem

lulii
7. júl 2013

@zuzik311 Je to clona abc design, já jsem jí koupila v bejbycentru v č. budějovicích, ale určitě jí budou mít všude 😉
Má gumičku, která se navleče za zádovou opěrku a pak zacvakávací část - tu zapínáš pod sedákem a ta clona opravdu kopíruje střechu 😉 Na těch fotkách to tak nevypadá, ale ve skutečnosti to nevypadá tak okatě 😅