Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

lludmila
19. apr 2012

@teddylu http://www.nej-hracky.cz/kocarek-doplnky/552-br... já nakupuju jedině tady, je to oficiální dovozce do ČR...kdyby neměli na netu barvy co chceš, zkus jim napsat 🙂

teddylu
20. apr 2012

@lludmila Díky za info. Zrovna na téhle stránce je soutěž o výbavu pro miminko,tak jsem se zapojila a když nic,tak aspoň budu mít na jednorázový nákup v tomto shopu 10% slevu,tak bych tam nakoupila kočár i s doplňky a ušetřila ca 2000kč. Na tu vložku tam zkusím napsat 🙂! Přinejhorším vezmu tu matnou z kolekce 2012!

zuska_29
21. apr 2012

ahojte mamicky, prosim vas pasuje tato podlozka aj do bria 2010??? http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s... ...myslite ze je to dobra vec? a este otazocka, pasuje original nanoznik aj na 2010??? dakujem vam.

vevercaci
21. apr 2012

MOc moc prosím o radu, dneska jsem si dovezla konečně hnědé Brio na metalické konstrukci a chci se zeptat, potřebovala bych pro staršího syna skate, chtěla jsem si koupit Lascal, ale prodavačka mi tvrdila, že na Brio nejde..vím že Brio má originál, ale přijde mi maličký..můžete mi v tom nějak poradit? 🙂
A druhá věc, nemám zatím koupené pláštěnky..na sporťák pak koupím originál, ale na hlubokou korbu nevím, zda by mi nestačila nějaká uni? v dešti ven nechodím, k Dr a pod jezdím autem, spíš jen tak pro sichr, kdyby nás to někde přepadlo.,.pamatuju si, že u staršího syna jsem ji na jiný kočárek použila asi 2x, tak se mi za to nechce utrácet 😝

bosacka
21. apr 2012

@vevercaci - ja som kupila univerzalnu plastenku, ktora je aj na vanicku aj na sportak, stala do 6€. je velka, nie je taka elegantna, ako byvaju original plastenky ale postaci... a to niekedy chodim von aj v dazdi 😀 ...zalezi od toho, ako velmi Ti zalezi na vzhlade

teddylu
22. apr 2012

@bella22 Může se zeptat na tu tašku,je celá černá,nemá nějaké vzory a je v ní přebalovací podložka a kapsy na láhev? Také o ní uvažuji k hnědému kočárku 🙂! Ještě se zeptám jaký máte fusak,pořád zvažuji zda koupit originál lesklý,nebo jen od emitexu černý. Předem moc děkuji za informace

anpolia
23. apr 2012

Ahojte briomaminy, stale patrim k nadsenym majitelkam tohto uzasneho kocika - verim ze aj mojmu syncekovi je v nom pohodlne 🙂, momentalne riesim sietku proti hmyzu na hlboku cast, neviete s tym poradit prosim? Existuje aj nieco lacnejsie ako original?vdaka vopred za odpovede 😉

nadenkaaa
23. apr 2012
bella22
23. apr 2012

@teddylu je celá černá, má podložku a hodně kapes, i taková síťka na lahev tam je. Zkusím najít foto. Fusak mám Emitex, zdá se mi lepší.

bosacka
23. apr 2012

@teddylu - my mame original fusak a bola som spokojna... je pomerne tenky na dotyk, ale hreje teda dost (podla mna je to fajn, lebo niektore fusaky su velmi hrube a zaberaju viac miesta. emitex som nazivo ani nevidela, tak porovnat neviem

teddylu
24. apr 2012

@bella22 Děkuji za odpověď o Emitexu jsem také uvažovala,ten originál je sice hezký na oko,ale moc teplý mi nepřijde ☹ i když tu holky psaly že je dostačující. Vzala bych černý emitex a tu víkendovou tašku k tomu 🙂!

teddylu
24. apr 2012

@bosacka Díky za info,ale já půjdu přeci jen do toho od emitexu,je hodně teplý a když na kočárek pasuje,tak není co řešit 🙂! To co ušetřím za fusak dám do tašky,která stojí přez 3 tisíce korun☹!

cchvalova
24. apr 2012

Holky, také jsem podlehla Brio 🙂....pokud budete chtít, mám nějaké fotky v rodiných 😉
PS: je to miláááček.... Iva

lovesista
24. apr 2012

@cchvalova ja som tiez podlahla. prave sme objednali tmavomodry. chcela som ho na sivej konstrukcii no prisiel mi mail ze ta sa uz nebude vyrabat, tak beriem ciernu 🙂
holky, neviete poradit ktora taska ku kociku je praktickejsia. na nete pozeram ze su 2 typy. ten postovy typ sa mi zda skor imidzovy, vnutri asi ne je tak dobre rieseny, ze?

cchvalova
24. apr 2012

@lovesista já si koupila tašku od babylove v Dm a chodí se ke kočáru super!!! mrkněte na fotku 🙂 Iva

lovesista
24. apr 2012

@cchvalova ano videla som fotku, je pekna a naozaj sa hodi 😉

bella22
24. apr 2012

@teddylu souhlas, to bude fajn. Ten Emitex je šikovnej, jsem s ním spokojená. Já tu tašku koupila za 700, bohužel už jí za tu cenu nikde nemají. 3 tisíce bych za ní asi nedala, to už bych se asi koukla po něčem luxusnějším.

outlaw96
24. apr 2012

Ahojte, chcem sa opytat tych, kt. maju cierne Brio...ako je to v lete. Nie je v ciernom kociku dietatu viac teplo??? Vahame nad ciernym al. hnedym prevedenim. dakujem

jakani
24. apr 2012

@outlaw96 skus si precitat spätne toto forum o Briu 😉 ...mamicky sa tu vyjadruju, ze s ciernym nie je vobec problem, ze je strieska cez leto v pohode, az chladna(speci-material).....osobnu skusenost este nemam, no mame kupene cierne Brio 😵

teddylu
24. apr 2012

@bella22 No já jsem četla že jí máte za 700kč,to je krásná cena 🙂! Já jsem koukala i na obyčejnou černou tašku od Emitexu,ale pořád nevím. Chtěla bych i hnědou tašku,ale to už vůbec nechytnu podobný odstín jako bude kočárek ☹! Mám prostě ráda když to ladí 😀.

teddylu
24. apr 2012

@outlaw96 Jediné co jsem tu četla že je nevýhoda černého Bria je,že se na něj neskutečně chytá prach ☹! To ale bude asi problém všech tmavých barev. Jinak co se týče sluníčka a tepla tak prý v pohodě 🙂!

bella22
24. apr 2012

@outlaw96 já myslím, že mezi tou černou a tmavě hnědou není moc rozdíl - co se týče toho slunce a tepla. Ale podle mě je to jedno.
@teddylu ta akce byla opravdu výhodná, jsem ráda, že jsem tu tašku pořídila, vypadá fakt suprově. Ale 3 tisíce by se mi za ní dávat nechtělo, to už možná spíš Allerhand a podobné typy.

jakani
24. apr 2012

@teddylu vraj nove materialy - Brio r.v. 2011 a vyssie, su kvalitnejsie a lepsie aj v tomto, a uz sa na ne tak nechyta prach, plus sa lahko cistia....staci prejst vlhkou svedskou utierkou 😉....zatial iba zbieram info, kocik mame v komore v krabici, ale verim, ze budem spokojna 😎
@outlaw96

teddylu
24. apr 2012

@jakani Psala jsem jen to,co jsem se tu dočetla,pročetla jsem celou diskusi🙂! Je to možné že jsou ty nové materiály na údržbu lepší,zatím nedokážu posoudit.

teddylu
24. apr 2012

@bella22 Tak ty tašky ALLERHAND jsou úžasné díky za tip 🙂!

anpolia
24. apr 2012

@nadenkaaa
super vdaka za skvely tip, som rada ze sa da najst nieco univerzalne a za vynikajucu cenu. 😉

nadenkaaa
24. apr 2012

@anpolia nemas za co🙂
ja som s briom maximalne spokojna aj ked teraz uz na leto presedlame do babyjoggera 😉 ale nechavam si ho aj pre druhe babo ktore casom snad pride 😉

anpolia
24. apr 2012

@nadenkaaa ja som s nim tiez spokojna,kocikovanie,ktore zboznujem,je s nim uzasne,my ho vyuzivame aj vonku,aj doma,vsade sa zmesti v pohode,a aj napriek tomu je pohodlny,niekedy si ho len tak obzeram-neviem sa nanho vynadivat (a samozrejme na drobca v nom tiez). 🙂 som rada ze sa mi ho podarilo dopriat aspon druhemu babu. 😉

teddylu
25. apr 2012

@nadenkaaa Jé můžu se zeptat 🙂! Proč přesedláváte z Bria na Babyjoggera? To byl taky můj favorit,je hodně sportovní a prostorný,to Brio není?? Pořád se nemůžu rozhodnout,který kočárek vybrat ☹.

nadenkaaa
25. apr 2012

@teddylu lebo potrebujeme uz kocik lahsi -myslim nieco v zmysle golfiek🙂 to znaci ze sa nerozklada ako klasicky sportak na podvozok a sedaciu cast pre dieta brio je priestorne preto si ho nechavam aj pre druhe babo ale potrebujem nieco co zlozim jednou rukou na placku 😀 a baby jogger ma aj vyssiu nostost co pri nasom rocnom cez12kg valibukovi budeme potrebovat 😎