Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

xevinka
20. jan 2014

@krizovam Moc děkuji za odpověď, ulehčila jsi mi výběr 🙂 Na štěstí podložka do sporťáčku má ještě čas.

evina24
20. jan 2014

A nedavali ste nahodou nejaku podlozku do vajíčka? Neviete niečo poradit?nejaka inšpirácia?

kataol
20. jan 2014

My máme Brio berry s bílým podvozkem...asi největší vychytávka je na něm ten obrovský koš, na žádném jiném kočáru jsem neviděla větší, vozila jsem v něm i tři plné tašky s nákupem a vydržel to...další výhoda ta skladnost sporťáku, vešel se do skříně a hlavně i ta lehká konstrukce...řiditelnost perfektní, látka kvalitní, neprofukne, v korbičce je dítko opravdu dobře chráněné a má tam i takové to temno na spaní...na sporťáku je stříška taky poměrně veliká, ale i tak doporučuju k němu přikoupit takový ten kšilt navíc, nemusí být od bria (to je docela drahé, ostatně jako většina doplňků)...co mě trochu vadilo je to, že není sporťák do lehu, jelikož mám dítě v září, tak v létě, jak začly vedra, tak přestala tolik spát v kočáru a rozčilovala se, že musí ležet, takže jsem jí musela přehodit na sporťák, jenže tím, že byla docela malinká, moc mi neroste, tak když byla do největšího možného lehu, tak tam klimbala hlavičkou, ale dá se to vyřešit takovým tím polštářkem pod hlavičku do tvaru podkovy, dají se koupit i pro kojence...jinak zásadní věc je starat se o ten kočár, v zimě ho každý týden promazávat, čistit, jinak odejdou kolečka, ale to už je chyba uživatele..jelikož můj přítel dával kočáru zabrat, jezdil s ním v zimě po poli plném sněhu apod. a pak kola nepromazával a nečistil, tak asi po půl roce užívání se zadní kolo zadrhlo a nešlo vyndat a musel na reklamaci..naštěstí to ve zlíně uznali (jinde servis není) a opravili to, ale upozornili na to, že se o to musíme starat 🙂 jinak dost předražené jsou doplňky, např. přebalovací taška za 1500,- je dost a to není nic moc na pohled, obyč černá,, přítel ji nutně chtěl koupit, ale je to zbytečnost..stejně tak pláštěnky na korbu i kočár nejsou většinou v ceně, za nás stála 590,-, teď se to vyšplhalo na tisícovku, což je mazec...autosedačku jsme si koupili radši maxi-cosi, moc nevěříme autosedačkám v trojkombinacích s kočárama po zkušenostech známých, takže jsme volili radši přímo od výrobce specializujícího se na sedačky, ale teda adaptéry na kočár pro tu autosedačku stály tuším 1250,-..možná o něco víc a to za dva obyč. plastové adaptéry je dost..prostě platíš za značku...jinak s reklamacemi mají všichni co známe dobré zkušenosti, nikdy si nikdo nevymýšlel, že něco nevymění nebo nespraví, každý, koho znám je s kočárem celkově hodně spokojený...

pattyo
20. jan 2014

@petramarie nám zase jo,po pár měsících..........no jo nedá se,každý kočár má svoje 😒

sasena033
21. jan 2014

kočky predávam Brio bližšie info bazár 😉

sasena033
21. jan 2014

@xevinka od nich neodporucam farba lezie dole po prani su velmi nekvalitne a to snutro sa cele pokrci 😒
@luckybara ano da zvnutra dole ako mas madlo tak stlacis po oboch stranach a vysunies 🙂

xevinka
21. jan 2014

@sasena033 Myslíš Pinkie nebo origoš Brio? Jak už psala krizovam tak Pinkie úplně nesedí, takže do něj nepůjdu. Tak ale doufám, že origoš bude ok. Nebo půjdu do nějakého veselého od paní Moniky, když ji všichni chválí.

sasena033
21. jan 2014

@xevinka ja som myslela zez pinkie nie 😉 origos su predrazene ja som mala od Moniky

xevinka
21. jan 2014

@sasena033 Moniku si všichni chválí, tak asi nakonec také zvolím ji, ať je kočárek také trochu originální 🙂

josefina79
22. jan 2014

Prosím, je tu nějaká "malá" maminka, co má Brio Go? Kamarádka vybírá sporťák a je malinká , má necelých 160cm. Má strach kvůli tomu polohování madla.
Nemáte zkušenost?
Díky!

salomuska
22. jan 2014

@josefina79 to je asi rovnko vysoká ako ja a ovládal sa mi výborne. tá rúčka sa dá polohovať práveže až nadol, kočíkovať pohodlne vedela v tom čase aj moja 3-ročná dcéra...

josefina79
22. jan 2014

@salomuska super, díky! Půjdu se s ní na něj kouknout, tak jsme jenom chtěly vědět, jestli to má cenu, kvůli tomu jezdit do toho obchodu

pellullinka
22. jan 2014

@josefina79 já mám 160cm přesně a právě kvůli polohování rukojeti sem si kočárek vybrala, krásně si to dám podle sebe a manžel, který má o 30cm víc, si taky nastaví jak potřebuje 🙂
A navíc jak píse salomuska, může ho vozit i můj 5ti letý syn, který je nadšený že dosáhne. už se těšíme až s kočárkem vyjedeme 🙂

pellullinka
22. jan 2014

Prosím o radu, jakou pláštěnku na hlubokou korbu Brio go? Nechci aby na korbičce plandala, ráda bych, aby hezky seděla, ale odmítám dám tisíc korun za originální? Sedí nějaká od Emitexu? případně jaká prosím?

lenulice
22. jan 2014

@pellullinka nejlepsi je origos - pekne sedi a super vypada, zkus nekoho kdo prodava trebas u hluboke korbicky 🙂

pellullinka
22. jan 2014

@lenulice já sem koukala, ale moc inzerátů sem nenašla (vlastně asi 1) a já prostě ty peníze nedám ani náhodou. podle mě na ní není nic extra ani hezká se mi nezdá 🙂 tak je mi těch korun fakt líto

lenulice
22. jan 2014

@pellullinka jasny, otazka vkusu, mne se moc libila, protoze krasne kopiruje kocarek, ma dobre reseny to okynko a super tu tasticku na poskladani. Znama ji ted kupovala tak jak jsem psala, pouzitou, ale v super stavu u korby za 10 eur.

pellullinka
22. jan 2014

@lenulice pokud kupovala korbu, tak se asi sehnat dá, jenže já korbu mám ☹ a jedinou kterou sem našla, že paní prodává s korbou byla za 500kč a mě se to za pláštěnku zdá hodně

lenulice
22. jan 2014

@pellullinka nene, zvlast ji brala, treba se poptat prodavajicich, aj ja ji takto kdysi kupovala od pani, co prodavala hlubokou korbicku a mela ji k tomu

krizovam
22. jan 2014

@josefina79 Já mám 158cm a jezdí se mi krásně 🙂

renatka16
23. jan 2014

Holky, prosím je Brio go k vidění někde v Ostravě ? popřípadě okolí ? díky

marcelar
23. jan 2014

ahojte prosim Vas po dlhom zvazovani som sa rozhodla pre BRIO kocik. Bude to moje druhe dietatko a pri prvom som mala peg perego (nespokojnost). Chcem sa Vas spytat hlavne na sportovu cast ci detom nevadi ze je nepolohovatelna uplne do lahu ale len 170 st. Dakujem za info

sasena033
23. jan 2014

baby ako sa da sa dat dole zo striesky zo sportaku ten potah? alebo len zo strieksou a to je vsetko

jaya
23. jan 2014

Holky, muzete mi prosim poradit? Da se oprat korba? Nebo co vsechno lze oprat?

pellullinka
23. jan 2014

@jaya budu v ruce prat strisku a nanoznik,zbytek ocistim hadrikem

jaya
23. jan 2014

@pellullinka Jak se ta striska sundava? Musi se neco odmontovat?

pellullinka
23. jan 2014

@jaya ještě sem to nezkousela,mám starší typ kirby

kaczenkaa
24. jan 2014

@martinasukennikova bohuzel sem nezjistila jak ale jedna pani namimibazaru je sije

madormi
24. jan 2014

maminky, kdyby jste některá prodávala korbu brio go na jaře v létě, měla bych zájem 🙂 po malé mi zbyl sportáček a na září budem potřebovat korbičku opět 🙂

petramarie
24. jan 2014

Holky, zase se chlubím 🙂 ... tohle je pro změnu zimní design naší bugíny