Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

zuska_29
27. jún 2014

@zvalka prosim vedela by si mi dat kontakt na tu pani z CR co sije take krasne podlozky??? vdaka 🙂

zuska_29
27. jún 2014

@wewerka0 dakujem 🙂

miimii
29. jún 2014

@batovauniverzita a aký je to ročník výroby? a cena za trojkomplet??

miimii
29. jún 2014

Maminky,nebude niekto posúvať brio go 2013?? Ďakujem za akýkoľvek tip 🙂

katiemay
1. júl 2014

ahojte maminy 🙂 ja uvazujem nad kupou kocila Brio 2013 smile, aku mate s nim skusenost??dakujem

redlola
2. júl 2014

ahojte dobre duse, ako periete potahy zo sportoveho kocika? daju sa demontovat, uvadza to vyrobca, len som sa dako zasekla v odstraneni potahu z tej zakladnej konstrukcie, na ktorej visi potah na opretie chrbatika. podla toho, co predpokladam, malo by to ist vysunut, ale vadi tam ten klb na nohy. da sa dat ten nejako dole?

kami3
2. júl 2014

@bambina dobry den, nepredavate nahodou brio skate, uz ho nemozem novy zohnat nikde, tak skusam takto. daujem

krizovam
2. júl 2014

Koupím stříbrnou boudičku na sporťák nebo nějakou klučičí, děkuji 🙂

barbora87
3. júl 2014

Babule som tu nova nepredavate niemtora sportak brio go v super stave pre chlapca?

zvalka
3. júl 2014

@barbora87 ja ale az po lete...

matkova_laska
3. júl 2014

@redlola mne sa to nepodarilo dát dolu, ja som s hubkou, sprchou a tekutým prostriedkom šupka do vane, potom na balkón a za cca pól dňa bol aj suchý 🙂

barbora87
4. júl 2014

@zvalka to by mi nevadilo
A aky budes predavat?A za kolko

zvalka
4. júl 2014

@barbora87 cenu este neviem, len som to chcela asi aj s vanickou - potom ma napadlo, to vam asi netreba, ze? fotky su asi stranu naspat, na bielej konstrukcii navy modry.

barbora87
4. júl 2014

@zvalka no len sportak by som potrebovala.a aka by bola cena?

redlola
4. júl 2014

@matkova_laska da sa to, popis ako na to, som dala do tejto skupiny https://www.modrykonik.sk/group/5971/?h=pranie 🙂 uz je vypraty, vysuseny, ako novy 🙂

matkova_laska
4. júl 2014

@redlola dakujem, to je uzasna vec 🙂) to jedine mi na nom vadilo :D

zvalka
4. júl 2014

@barbora87 ahoj, no asi budem predavat cely set..aj hlbokou vanickou.

barbora87
4. júl 2014

@zvalka no napiste mi prosim cenu teda za sportak aj s vanickou

luchajda
5. júl 2014

@zvalka tiež by som mala záujem... o sporťák, vaničku ... kludne aj vajíčko ak máte 🙂 Stačí v septembri. Ďakujem

skybaby
6. júl 2014

@luchajda ahoj ja mam v bazári vajíčko tmavomodre a budem predávať aj sportak (mala sa v ňom uz nevozi, ale nejako sa neviem s ním rozlúčiť) 🙂) sportak je bledomodry a je to tuším kolekcia 2010 (bez tých integrovaných pasov)

adrianai
6. júl 2014

ahojte baby, da sa nieco vymysliet, aby sa na sportovej casti dala dat opierka uplne do lahu? malu este tlacim vo vanicke,ale uz ju budem musiet kazdu chvilu vymenit,okrem toho,mala sa mi aj rada toci na brusko a vykuka:-P

miimii
6. júl 2014

ahojte maminky,nebude niekto posúvať brio model 2013??? 🙂 Ďakujem krááááásne za tipy!! 🙂 🙂 🙂

batovauniverzita
7. júl 2014

@miimii Kočárek je zakoupen v 09.2013.cena za trojkombinaci je 18.000Kč + výbava zdarma(originál fusak Brio stříbrný,deka Brio černá,sí´tka proti hmyzu-černá,2x podložka,vše zakoupeno nové cena dohromady byla 5.000Kč).Lea

miimii
7. júl 2014

@batovauniverzita ďakujem krásne za ponuku,samotný šporťák by ste nepredali??? 🙂 🙂 🙂

batovauniverzita
7. júl 2014

@miimii prodám pouze celou trojkombinaci.Mějte se.

borrasca81
10. júl 2014

Zdravím, tak jak jsem se tu ptala na to kolečko, tak brzda je v pořádku, ale protáčí se kolečku uvnitř, v podstatě když se sundá tak mezi tím kloubem se protáčí pořád...
A nevíte někdo jestli existuje adapter na to aby se dala použít hluboká korbička z X-landeru?

eevulle
10. júl 2014

Ahojte, neproda někdo sedou hluboku boudu?

eevulle
10. júl 2014

@krizovam Zdravim, kde jste si prosim nechavala strisku sit? Dekuji

kikinek
10. júl 2014

Ahojte, nebudete některá prodávat stříškou na brioška i s potahem na madlo? Předem díky za nabídky.