Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

madormi
18. sep 2012

@katrenka111 nevím jací jsou jiní favorité,a le já kočárků měla víc, několik krom těch mých jsem měla i půjčených když jsem vybírala sporták a brio miluju, ted je mi jen líto, že jsem ho nekoupila hned, ale až když malé bylo 8 měs. na druhé dítě jiný nechci 🙂

home1
18. sep 2012

@mirkap84 áno športova časť na briu je rozhodne o niečo väčšia než ma neo...ale zasa s vaničkou som bola maximalne spokojna 😵 -malu som v nej mala 7 a pol mesiaca ale už vymyšlala tak musela isť do športiaka 😅 a brio ma uuuuuuužasne velky košík 😵

mirkap84
18. sep 2012

@madormi ...presne moj nazor a aj moj muz, ktory je vecne ufrflany povedal, ze sa s nim perfektne ide, ze ma super vyvazene tazisko a preco sme ho nekupili hned 😅 ...clovek sa uci na vlastnych chybach, zbytocne som prisla o niekolko sto EUR kupou CAMky, ktoru som po pol roku aj tak predala ale samozrejme za ovela nizsiu cenu 😔

...nad tou ladvinkou som rozmyslala aj ja, vyuzivate ju?

madormi
18. sep 2012

@mirkap84 já jsem za ty kočáry vyhodila peněz, nechtěla jsem brio že je drahý a pak jsem ho nakonec stejně koupila a vyšlo mě to mnohem dráž 🙂 ledvinku využívám hodně je super!

mirkap84
18. sep 2012

@home1 ...paraaaadny 😵 😵 😵 , tam sa toho zmestiiiii, Concord neo ma nieco ako mini kabelku 😀 😀 😀 , to bolo tiez jedna z veci, ktore ma od neho odradzali, tiez mohli urobit vacsi kos 😕
...Concordy maju perfektne vanicky, videla som nazivo Protonku, priestranna a aj velmi pekna 🙂

home1
18. sep 2012

@mirkap84 dala som sa vtedy obmäkčiť manželom 😅 vieš,tehotna žena,vybrate brio a bum,vedla stalo neo a manžel sa hned pustil do skladania a bol zalubeny do nea 😀 ale teraz si to vynahradím 😀 nove neá-2012 maju väčší košík ale na brio sa stale nechytaju 😀 😀

katrenka111
18. sep 2012

@home1 no v diskuse BJ city versa nie??? takže aj ty predsa brio???

katrenka111
18. sep 2012

@madormi ty si jaka kocikova maniacka 😀 takže brio... no skoda že si versu nevyskusala 😉

katrenka111
18. sep 2012

@mirkap84 ja som tiež chcela ako 1kocik Brio len bolo dost drahe no a tiež som mala limit 600eur tak sme kupili Casualplay....dodnes lutujem.... 😒

katrenka111
18. sep 2012

@mirkap84 jaj moja nakoniec dopadnem jak ty ale ja už som viac menej rozhodnuta asi pre Versu kedže Brio je už moc vela penez 😉

mirkap84
18. sep 2012

@katrenka111 ...hlavne sa uz rozhodni, lebo cim dalej tym viac budes spekulovat 😉 ...mas financny strop a ak ti Versa vyhovuje aj do buducna, ber tu alebo este pockaj do oktobra a zober to 400EURove Brio 😎

mirkap84
18. sep 2012

@madormi ...a co vsetko do nej zmestis?

mirkap84
18. sep 2012

@home1 ...mas poucenie, aby si sa nikdy nenechala obmakcit muzom 😀 , moj sa mi do tychto veci nestara, ale gulat ocami gula...aj vcera ked mi prisla strieska a podlozky, len sa chytil za hlavu ale no coment, uz je zvyknuty 😅

katrenka111
18. sep 2012

@mirkap84 to brio za 400e nebude, volala som tam a povedal mi že to je irska stranka že to ma jeho brat v irsku, takže to pada...vedela som že to bude pofiderne, takže ostanem asi pri Verse, pacila sa mi a aj tak este ten rok možno bude malý v kocari najviac rok a pol takže naco zasa taký drahý kocik kupovat aj ked Brio je krásne....

home1
18. sep 2012

@katrenka111 áno už viem že v tej téme sme sa stretli 😉 A áno brio,tento týžden si pojdeme pre neho do predajne 😵 😵 😵

home1
18. sep 2012

@katrenka111 ked sa ti páči versa-tak neváhaj a kúp 😉 treba dať na prvy pocit,lebo potom obstriedaš dalšie ine kočíky a nakoniec sa vratiš k tomu ktory si chcela prvy-ako ja 😅

madormi
18. sep 2012

@katrenka111 tu ne no, ani nevím co to je versa? jaká značka 🙂
@mirkap84 velkou peněženku, klíče mobil, kapesníky, lesk 🙂 zbytek je v tašce v košíku- ted si nechávám šít nepromokavký box do košíku, origoš za 1600 mi přijde dost, monika to ušije za 500

mirkap84
18. sep 2012

@madormi ...a mam v hlave chrobaka 😅
Ten origos je dost drahy a aj origos ladvinka 😕 ...som sa chcela opytat, mas origos plastenku? Lebo tu tiez riesim, neviem ci kupit original Brio alebo staci univerzalna, ci sa oplati kupit origos za cca 20EUR, ci stoji za to...

...je to novinka Baby Jogger City Versa 😉

home1
18. sep 2012

@mirkap84 ahoj,ja dostanem origoš plaštenku k briu zdarma-maju teraz v bambini akciu 😵 😵 ale chcem aj tu origoš organizer čierny na ručky kočíka a neviem či mam kupiť aj tu slnečnu clonu brio 😕

home1
18. sep 2012

@madormi prosím,pridaj potom foto toho boxu 😵 mna tiež nahovarali v obchode na tu origoš tašku do košíka ale neviem neviem-treba mi ju? 😅

mirkap84
18. sep 2012

@home1 ...mnoo tak mi das vediet, aky je ten igelit ok? 😵
Uvazujes presne nad tym istym ako uvazujem ja 😅 , clonu teraz nejdem riesit, ale rozmyslam aj nad ladvinkou aj nad boxom do kosika, hmmm...original brio tasku by som nebrala 😕
...Monika usije vsetko a lacnejsie 😉

home1
18. sep 2012

@mirkap84 oki,nafotím aj dám vedieť 😉 ale aj tak by som kupila asi orig plaštenku-podla mna to krajšie sedí na kočíku,či? 😕 ten organizer čierny na 100% dokupim 😵 je to super vecička-mala som od sunshine ale rozpadol sa mi 😅 všetko možne som v nom vlačila 😅 tak tu tašku-box do košíka teda neviem-som zvedava ako to vyzera ked to ušije ta Monika 😉 zatial to nebudem kupovať,ked tak-dokupim neskôr 😉 a k tým plaštenkam ešte-až taky velky cenovy rozdiel tam neni-brio stojí 19 a univerzalny 12 😉 http://www.bambini.sk/sk/5030/35/brio-plastenka...

mirkap84
18. sep 2012

@home1 ...kamoska zohnala univerzalny emitex za 6 alebo 7Eur 😲 , ale je pravda, ze bola v Cechach coz na SVK nehrozi, tu si zapytaju 😠
...tri tyzdne som cakala na origos plastenku, kocik prisiel zavratnou rychlostou, ale plastenku nie a nie dodat, tak som sa nastvala a zrusila som objednavku 😅 a teraz vymyslam 😀 ...v ZA v predajni som sa pytala na rozdiely a hovorila, ze ziadne, zakryje aj ta aj ta 😕 😅
...a ides kupovat organizer origos? Ak ano, odkial?

home1
18. sep 2012

@mirkap84 áno origoš-lebo ten ma aj to zakrytie vrchu..ja som mala taky obyčajni od sunshine a to putko sa mi utrhlo-ale nedalo sa to zajryť....a kupim asi s bambini,nebudem vymyšlať odkial...možno by zo zahraničia vyšiel lacnejšie ale ktovie kedy by prišiel 😕

mirkap84
18. sep 2012

@home1 ...nieco podobne sije Monika, mrkni http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=4991...

home1
18. sep 2012

@mirkap84 a za kolko?tušim si dam u nej viacero vecí šiť 😀 ako dlho jej trva kym to spraví a pošle? 😕

mirkap84
18. sep 2012

@home1 350KC 😉 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248 pokukaj, ma tam toho viac 🙂
...ak ma latky, tak sije hned a posiela, ked nema, cakas kym dodaju latky, hmmm tyzden? Dva? Lepsie sa opytat priamo Moniky 🙂

madormi
18. sep 2012

@mirkap84 jo aha 🙂 tak ten jsem neměla ani jiný baby joger 🙂 pláštěnku používám elodie details...
@home1 já vozím věci dost v košíku, mě to bodne, kord až bude sněžit nebo pršet