Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

gerlinda
22. okt 2010

@lucy_lu tiež sme riešili fusak do hlbokej časti, nakoniec sme vybrali Kaiser s novej kolekcie Jooy- zdal sa mi veľký ale keď som ho skúšala, do vaničky pekne vošiel. Ja som sa do tohto fusaku zaľúbila🙂 je krásne mäkučký a vyzerá byť teplý. Moja malinká má 4,5 mesiaca( 69 cm a 7,7 Kg).Zatiaľ som ho síce v kombinácií s Briom nevidela, no vyzerá to celkom dobre a využijeme to aj v športiaku. Predavačka ma síce presviedčala na lodger, ale ten sa mi moc nepozdával. No a ešte som pokukovala po univerzálnom od emitexu. Ale keďže koľko ľudí toľko chutí najlepšie je si to vyskúšať v obchode priamo do kočíka a potom uvidíš. V športiaku máme tiež tie popruhy pripnuté z boku, ale skúsenosť s nimi zatiaľ nemám.

duplicka
22. okt 2010

@gerlinda a model 2010 ma ako tie pasy, lebo to som nepostrehla, ze su dvojake

gerlinda
22. okt 2010

@duplicka najprv sme aj my mali objednané novšie Brio- béžovú vaničku a hnedý športiak na čiernej konštrukcií, ale dva týždne pred pôrodom nám oznámili, že vanička príde až keď bude mať malá mesiac, možno🙂 športiak a vajíčko sme síce už mali doma- som sa však rozhodla na poslednú chvíľu pre červenú brio kombináciu, a tak sme to vymenili. Rozdiel medzi nimi bol práve v tých pásoch v športiaku starší model 2009 mal popruhy pripnuté z boku a ten novší 2010 mal 5 bodové pásy a ďalší rozdiel bol v "pérovaní"- pri hojdaní bábatka, model 2010 mal akokeby pevnejšiu konštrukciu, hojdanie išlo to ťažšie.

jozefine
23. okt 2010

Ahojte,
neviete niekto nahodou porovnat fusak BRIO - zakladny a ten shiny? Ja mam ten zaklady - cierny a biele futro. A zda sa mi dost tenky, minuly rok mi to nevadilo, lebo mala bola v hlbokej vanicke ale teraz budeme uz v sportaku a zda sa mi ten fusak strasne tenky (nemame nanoznik), tak ma zaujal ten shinny fusak len neviem ci to nebude to iste... nerada by som to len tak riskla a objednala, nakolko to nie je lacne :( Dakujem za radu.

duplicka
24. okt 2010

@gerlinda dakujemm, tak ja kupujem 2010,ale ani ma nenapadlo opytat sa ,ze ci je 5 alebo 6

dara29
24. okt 2010

Ahojte môžete poradiť či kúpiť brio go alebo concord fusion? Na fusione u kámošky som si všimla, že kolieska ostali rýchlo škaredé ako keby mal kočík 100 rokov. U bria je ten istý materiál u koliesok? Uvítam všetky pre i proti na tie dva kočíky. Dakujem

miska1981
24. okt 2010

@dara29 ja som fusion nechcela, lebo sa nedala sportova cast otocit smerom ku mne, mozno v novom modeli sa uz da, treba sa opytat. inak su podobne, zalezi, ktory sa ti viac paci, mne brio 🙂

@jozefine ja som chcela strieborny shiny ku taske, ale na to kolko stoji ma sklamal. bola som ho kuk v obchode a nic moc, za tie peniazky mozem mat luxusny fusak a tiez sa mi nezdal nejaky extra hruby.

zajo79
24. okt 2010

tiez myslim, ze brio je lepsi. 😉

pallacinka
25. okt 2010

@miska1981 Fusion sa u nas tiez dostal medzi favoritov, no takisto nas odradilo to, ze sportak sa dal dat iba do jednej strany, plus sa nam nepacilo spracovanie striesky a celkova stabilita (aspon vsetky vystavne kusy, ci sme videli, boli dost "rozhegane") a manzelovi sa pozdavalo na Briu lepsie perovanie a tlmenie (v tom sa ja ale nevyznam). Navyse Brio je super vysoky, co nam vyhovuje, takze vyhral na plnej ciare.

denis19
25. okt 2010

@pallacinka toto byly presne duvody i u nás,proč vyhrál Brio Go 😀

sunset
25. okt 2010

Aku mate pre Brio plastenku?
Ak niektora nad Briom este vahate tak ja ho urcite odporucam! zatial som chybu nenasla.
Dokonca nevadi ani ze nejde uplne do lahu, mala sa v nom pekne vyspinka.

denis19
25. okt 2010

@sunset od kolika mesícu máš malou v sporťáku? já nemám zatím pláštenku na sporták, jen na vaničku 😕

duplicka
25. okt 2010

ahojte,no ja budem tiez potrebovat plastenku na sportak, mate vsteky original alebo aj uni a ak ano tak aku

sunset
25. okt 2010

@denis19 iba tyzden 😝 viem ze to asi nie je referencne na zhodnotennie kocika, ale ked ja som z neho taka nadsena 🙂 dokonca aj moj manzel si velmi pochvaluje a teda on kazdy kocik kritizoval...
@duplicka ja mam univerzal Patron ale nesadla mi, totiz ked je sportak do lahu, tak plastenka nedociahne. original sa mi zdala draha no a teraz aj tak budem musiet inu kupit 😠

duplicka
25. okt 2010

@sunset dakujem, no a kde najdem original,lebo vsade som nasla len tu na vanicku, ale na sportak nie

tanaja
25. okt 2010

mne sa fusion paci trochu viac, hlavne je tam vacsi vyber farieb. kamoska ho ma a podla mna sa aj lahsie ovlada jednou rukou ako brio....ale zasadny minus je skladanie, brio je urcite skladnejsi,hlavne ked casto cestujete autom. aj strieska je velka,ked slabo prsi,nepotrebujem ani plastenku. este aj nakupny kosik je asi najvacsi aky som videla.

duplicka
25. okt 2010

prosim baby ako ma model 2010 tie popruhy, ja som kupila tento model a pride mi v stredu len netusim ,ktore to su
@tanaja a aku mas plastenku original?

duplicka
25. okt 2010

nemate niektora prosim foto modelu 2010 myslim toho 5 bodoveho a aj model 2009 kde bol 6 bodovy?

kessiee
25. okt 2010

@duplicka ja som kupila uni plastenku normal na vanicku, lebo tie, co su cisto na sportak mi na brio nesadli ani jedna, skusala som ich v obchode. presne ako pise sunset - nezakryli cely sportak, ked bol polohovany do lahu - brio je v lahu dlhe, tak myslim, ze ina plastenka ako na vanicku tam ani nesadne. aj origos plastenka je len jedna - na vanicku aj na sportak rovnaka. ak chces, mozem ti to odfotit 😉
a tie pasy - ja mam tie, co sa upinaju z boku - su to take popruhy, ako sa davali kedysi do kocikov, do vaniciek.. najskor som ich nepouzivala vobec, daju sa uplne odopnut, teraz ich tam uz mam a troska mi trvalo, kym som si na ne zvykla, ale teraz pohodka, maly tak ma viac volnosti a nie je prikovany k opierke kocika, ked chce, vykloni sa popozera, co ho zaujima a pritom je isteny 😉 tie pätbodove som nevidela, ale to bude podla mna uplna klasika pasy ake mas v kazdom sportaku 😉

sunset
26. okt 2010

@kessiee inak to ma nenapadlo kupit taku na vanicku, dobry tip! a aku mas, od Emitexu? mozes to prosim ta odfotit? zakryje aj nakupny kos?
@duplicka mam 5-bodove pasy, zatial nepouzivame, odfotim a hodim sem

duplicka
26. okt 2010

@sunset dakujeeemm 😉 😉 😉

@kessiee no ak moze tak to prosim nafot 😉 😉 😉 😉 podla mna by stacila aj univerzal

baby prosim ,ktora mate original na brio sportovu cast, mozte mi ju prosim nafotit na kociariku 😉 😉 😉 😉 😉 😉

skusali ste niektora do neho fusak kaiser iglu?

duplicka
26. okt 2010

este ma napadlo, ako je to s tym stredovym pasom co sa uchytava na madlo, ked je fusak sa to da pouzit? 😕

katami
26. okt 2010

PROBLEM S UZAMYKANIM "LOCK"

Ahojte, kupili sme Brio Go, ale biela packa na uzamykanie konstrukcie je iba na jednej strane. Na druhej strane je iba zamok a otvor na packu. Pri pouziti packy LOCK sa mi uzamkne iba jedna strana.

Ako fuguje zamykanie na Vasom Briu? V predajni mi tvrdia, ze to tak mam byt. Dakujem za odpoved!

tanaja
26. okt 2010

plastenku nemam original,ale asi ta je lepsia.....ja som kupila nejaku univerzalnu,sice sedi dobre aj je dost velka,ale ked fuka,tak sa mi to nafukuje a je tam este jedna taka diera pre mna zbytocna,musim ju zalepit.nastastie som ju pouzila len 3x.
uzamykanie lock je len na jednej strane,ale to staci,kocik sa ti neotvori...ja si to ani nezamykam.
a ta stredova cast v kociku je odopinatelna na jednej strane,takze nevadi ale dat ju prec sa neda.

duplicka
27. okt 2010

@tanaja ved to , ze plastenku som pouzila napr na bee plus mozno 5x, cize zvazujem, ze staci univerzal aj na brio

ajet0
27. okt 2010

Ahoj maminy, scháníme s moji drahou kočárek brio go. Jsme z Českých Budějovic, ale kdybyste byli i z větší dálky, tak se přijedem podívat. Jestli byste některá chtěli svůj kočárek prodat, dejte mi vědět a můžem se nějak domluvit. Mail na mě je kovar-jan@seznam.cz a telefon 737 701 702.
Díky Honza

kessiee
27. okt 2010

caute baby, cvakla som vam tu plastenku, tak kuki 😉 tiez bola pouzita max 2krat..

chovancova27
28. okt 2010

Ahojte kočky, ja mám fusak od Emitexu 3v1 2010, vyzerá super, tak isto idem kupovať emitex nánožník de luxe 2010, sedí na Brio uplne perfektne, no a pláštenku kupujem original, je jedna aj na vaničku aj na športový, univerzal pláštenka je zvlášt na vanu a zvlášt na sportový, každá stojí 10 eur, tak je to v podstate jedno, a original sedí určite krajšie a lepšie na kočíku ako uni...

duplicka
28. okt 2010

@kessiee pocuvaj ved ta je celkom ok 😉 😉 😉 😉 a ked ju das v smere k sebe,tak ako vyzera?

duplicka
28. okt 2010

@chovancova27 pockaj ta co je na vanicku je aj na sportak,myslim original,lebo mne povedali ,ze su dve jedna sportak a jedna vana

ozaj nenafotis nam emitex, lebo ja som prave kupila kaiser a hruzzaaaa ,ten podla na nesadne do ziadneho

ozaj a original ma L tvar z boku? myslim hlavne koli sedu, lebo tie co su rovne nesedia, L sed ma lodger aj emitex 3v1alebo micralite,ktory som s briom nafotila