Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

mirkap84
28. aug 2012

@bosacka 😉 😎
"Osvědčilo se mi to dělat z pevné šustákoviny a v barvě černé protože rukojet je vždy černá ,materiál je příjemný a hlavně nelepí jako ta guma , vím jak ta rukojet je hrozná někomu lepí a někde se dokonce vydrolý až na tyčku a tohle je super vychytávka já sama měla i u jiných kočárku na pěnové rukojeti"

dandelion18
28. aug 2012

@bosacka nam sa ta guma uplne trha - ako su v tej gume take tie drazky, tak tie sa uplne rozchadzaju a na pravej strane v ohybe to uz povolilo a vidim tam tu origis tyc pod tym..Podla mna ten material je na nasom kociku asi vadny, neviem. No a ano, nahradny kocik poskytuju, akurat my sme kocik kupili v KE a sme z BA - pani sa vyjadrila, ze asi nahradny kocik nebudu posielat do BA co chapem, ale teda tym padom sme nahrati..

sevzuz
28. aug 2012

@dandelion18 inak skus si pozriet stranku groupfashion.sk to je dovozca kocikov brio a sidlia v bratislave a ked by si to mala posielat do ke a potom oni do ba, resp. mne v pre deti hovorili, ze reklamacky posielaju az do ciech a tym by si skratila cakaciu dobu, inak treba to posielat do servisu, lebo to treba prenitovat:-/

dandelion18
28. aug 2012

@sevzuz dakujem za tip, urcite to spomeniem pani, co vybavuje tieto zalezitosti - ale je fakt, ze spominala, ako budu musiet kontaktovat dodavatela a zrejme on rozhodne, o aky typ opravy pojde - ale teda uz podla tvojej infosky tusim, ze nas briac bude par dni fuc z domu a ja musim hlavne dajako vylobovat nahradny kocar 😅

renata09
28. aug 2012

@dandelion18 ja som mala presne ten istý problém.Po 4 mesiacoch sa prešúchala rúčka ale úplne a to som tiež ju normálne užívala.Poslala som to na reklamáciu.Napísali,že reklamáciu neuznávajú ale opravili to.Uviedli zopár dôvodov,prečo sa rúčka mohla pretrhnúť,už si nepamätám presne aké.Len som krútila hlavou,keď som to čítala,no opravili to a to som bola rada.Teraz tento problém už nemám.Bez kočíka som bola 10 dní.Máme doma ešte jeden kočík,tak mi to nevadilo.
Myslím si,že by bolo dobré poslať to na opravu,veď už som tu viac krát čítala,že je s tým problém.
Nech sa týmto spôsobom na to upozorní aj výrobcov,aby s tým niečo robili.

dandelion18
28. aug 2012

@renata09 jasne, ja to urcite vyreklamujem 😉 To znie ozaj ako vtip, ze reklamaciu neuznavaju, ach jo.

kiakocikovsvet
28. aug 2012

@sevzuz firma groupfashion sídli v česku, ale tovar na reklamáciu musíte poslať predajcovi, to vyplýva z obchodných podmienok

sevzuz
28. aug 2012

@kiakocikovsvet ja som hovorila o dohode s predajcom, obchodne podmienky su obchodne podmienky

bosacka
28. aug 2012

@mirkap84 - to je zaujimave... este som o tom nepocula, ale nemusi to byt zly napad... ked to budes mat doma, napis aky mas z toho dojem, som zvedava 😉

sevzuz
29. aug 2012

ahote mate niekto ten fleecovy fusak Brio?
http://www.bambini.sk/sk/7451/32/brio-fusak-fle...
aky je?

kiakocikovsvet
29. aug 2012

@sevzuz ja len som Vám chcela poradiť aby ste zbytočne neplatila poštovné a firma od Vás balík neprevezme, nakoľko nemá s Vami obchodný vzťah, tak zaplatíte ešte aj za vrátenie zásielky

sevzuz
29. aug 2012

@kiakocikovsvet ja nereklamujem ja len pisem kocke, ja som s panom z groupfashion volala uz niekolkokrat osobne a to mi posielal aj nejake nahradne diely na predjnu a nikdy nemal problem s tym ze nie som jeho obchodny partner 😉

kiakocikovsvet
29. aug 2012

ten pán je obchodný zástupca a je veľmi ochotný, ja len aby ste kočík neposielala do česká

lenka_21
29. aug 2012

Babyyyy, nikto necisti ten kociarik??? Ja mam len vanicku, ale na bokoch je flakata ... neviem z coho, ale maly sa rad chyta okraja kocika tak mozno tym, lebo inac to nikto nechyta 😖 Dokonca som si vsimla, ze ked tam pripnem hracku tak mi tam tiez zostane flak (ako by sa ta farba z latky suchala 😕 😕 😕 ) ... nemate niekto aj takyto problem?

@renata09 @dandelion18 Baby, tak to je nejaky "odzub", lebo aj ja zacnam mat podobny problem s ruckou, ako by to na tych priehlbinkach praskalo a tom mam kocik 4 mesiace a fakt s nim opatrne zaobchadzam ... 😕 😕 😕

dandelion18
30. aug 2012

@lenka_21 presne v tych priehlbinkach, ako vravis.. Akurat my uz mame jednu tu priehlbinku total prasknutu - s kocikom ziadne extra veci nestvarame, bezne kocikovanie.

Dakujem kocky za rady, ked nieco vybavim, dam vam vediet, ako sme dopadli ..

renata09
30. aug 2012

@lenka_21 @dandelion18 mne sa to ošúchalo,neviem k čomu prirovnať,také malé žmolky z toho odchádzali.Až som nakoniec držalapri kočikovaní kovovú konštrukciu.

dandelion18
30. aug 2012

@renata09 tak ty si mala inu diagnozu ako ja 😉 Toto su jasne praskliny, ako stara guma ked je, podla mna fakt unava materialu, ktory pouzili..

zuzik311
30. aug 2012

kočky ahojte ako sa vám chodilo s briom po snehu?

renata09
30. aug 2012

@dandelion18 diagnóza iná ale bolesť tá istá 🙂

gazgaz
30. aug 2012

baby, ktoré máte hneddé brio? Ako sa kočík udržuje?

lilianka1199
31. aug 2012

@gazgaz ja mam hnede, no a mam psa, malinka civavka, bol by super, lebo ak je na nom nieco, tak len pretriem handrickov, ale tie chlpy, vsetko je na kociariku, ked mate psa tak to budes len behat s tym co sa cistia obleky 🙂

gazgaz
1. sep 2012

psa nemáme, len u rodičov, to by som zvládla 🙂 ...už som ho šla objednať, no vypredaný..a deň predtým ho ešte mali skladom..smola:-/, musím pátrať ďalej

amador
3. sep 2012

Ahoj maminky, ja idem tiez objednat brio, priznam sa, ze po dlhom vahani, snad budeme spokojni. Mate niektora farbuu berry?nespini sa velmi? aka je udrzba? prali ste ho uz niektora? mate na zimu rukavnik na madlo? zmesti sa?dik

bosacka
4. sep 2012

@amador - niekolko stran dozadu sa tu pisalo o tej farbe, je tam aj fotka, takze to lahko najdes. myslim ze bola maminka velmi spokojna...
@zuzik311 pozeram, ze ti nikto nenapisal... mozno preto, ze hadam na kazdej 2-3 strane sa niekto pyta na jazdenie po snehu 😵

salomuska
4. sep 2012

váhajúce maminky, brio je skvelý kočík. škoda že som ho nemala už pri prvom dieťati 😀
čo sa týka údržby, ehm ehm, mám žltý kočík... 😉 priznám sa, nepoužívam žiadne podložky na sedenie, ochrany madla a pod...proste kočík sa mi najviac páči taký, aký je. slúžiť má hlavne môjmu dieťaťu. jasné, že sa občas zašpiní, no a čo...raz za čas zoberiem kefu, mydlo a problémové partie očistím. hneď vyzerá ako nový. 😀

zuzik311
5. sep 2012

@bosacka no ja som to nemala šancu všetko čítať.. nemôžeš mi napísať ty?????

home1
5. sep 2012

ahojte,je niaky rozdiel medzi brio 2010 a brio 2011,2012?? 2010 ma ten starší typ látky?

bosacka
5. sep 2012

@zuzik311 ja viem, ze citat vsetko je vela, ale toto je tu fakt casto 🙂 my sme z dolniakov, ale vsetci pisali ze v snehu ok. teda vo vacsich zavejoch ide tazsie, ale to aj ine kociky. treba v snehu zaaretovat predne kolieska.

katulik1009
6. sep 2012

@madormi ahoj, čítam že máš čierno-bielu kombináciu Bria, že si si dala usit striesku u pani Moniky. Mám to iste a uvazujem o novej strieske. Neviem sa rozhodnúť, Prosím nemohla by si dať fotky so strieskami? Ako nápad. Samozrejme ak by ti to nevadilo. Dik

amador
6. sep 2012

@home1 to by aj mna zaujimalo a hlavne akyy je tam rozdiel s tym polohovanim noziciek do roviny