Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

sevzuz
5. nov 2012

@mirkap84
@zuzik311 no len zase samotna sportova stoji 550€ a k tomu ked dokupis vanicku z bazaru za 50€ a vajco maxi cosi za 60€ a adaptery za 40€ si na sume cca 700€ sice vnemas novu vanicku a nove vajco ale mas ovela praktickejsiu kombinaciu hlavne lahko predatelnu lebo poviem ti pravdu vanicku ked kupis novu za viac ako 50€ ju nepredas je ich tu strasne vela a vajco sa tiez nove neoplat a to brio uz vobec
http://www.bambini.sk/sk/5024/27/brio-go-2012-s...

sevzuz
5. nov 2012

inak foto elodie details

mirkap84
5. nov 2012

@zuzik311 ...urcite kupis, sama som pred dvoma mesiacmi kupila novu sportovu cast 2012 😉 , urobila som presne tak ako som pisala, v obchode v Ziline stala 549EUR, na webe som nasla za 499EUR a tuto cenu som ponukla ZA obchodu a akceptovali ju, preto pisem ze sa da dohodnut, treba skusit 🙂

bubinovci
5. nov 2012

@zuzik311 asi to je individuálne s tým vajíčkom, my sme používali Brio vajko do 13 mesiacov. tiež sa mi najprv zdalo že je menšie ako Maxi Cosi ale bola som na predajni s malým vyskúšať aj to a teda rovnako mu z toho trčali nohy a bol tam rovnako naprataný 😒 takže ťažko radiť, treba si osobne pozrieť oboje a vybrať podľa seba 🙂 dvojkombináciu kúpiš v pohode, len treba popozerať na nete, my sme kupovali v Trnave a majú tam aj dvojkombinácie.

mirkap84
5. nov 2012

@zuzik311 ...toto je ten obchod, kde maju sportiak za 499EUR (nie vsetky farebne kombinacie) a dopravu zadarmo 🙂
http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/sporto...

sevzuz
5. nov 2012

@bubinovci @zuzik311 no neviem ja som mala tiez maleho aj v brio vajicku aj v maxi cosi a je tam rozdiel podla mna teda je bro dost kolmy sed a uzke cez ramena a podstatne je kolko miesta je nad hlavickou nie kolko trcia nohy🙂 moj maly ma 11 meiacov 8,5kg a miesta v maxi cosi ma aj na pol roka este 🙂

bubinovci
5. nov 2012

@sevzuz práve preto som písala že je to individuálne 🙂 nášmu malému ani v 13 mesiacoch hlavička netrčala z vajíčka, ja osobne keby som si mohla vybrať, tak by som chcela romer autosedačku, ale tá sa bohužiaľ na kočík dať nedá 🙂

sevzuz
5. nov 2012

@bubinovci a preco romerku - bezpecnost? myslim ze ani maxi cosi nedopadla najhorsie, su este stovky autosedaciek ktore su na tom ovela horsie s adac testami 😉 treba si to samozrejme pozriet a vybrat si co je pre koho lepsie🙂

bubinovci
5. nov 2012

@sevzuz celkovo sa mi romerka pozdáva, aj bezpečnosť a príde mi najpriestrannejšia. aj keď pri výbere autosedačky som vždy pozerala v prvom rade na bezpečnosť, aj brio vyšlo v testoch super. čo som pozerala testy tak brio a maxi cosi boli na rovnakej úrovni. teraz už máme novú sedačku, do 18 kg, otočenú v protismere jazdy. 🙂 na trhu je ozaj strašne veľa autosedačiek so zlými testami, takže vždy keď sa mi nejaká zapáčila tak som kontrolovala testy 😅

sasena033
6. nov 2012

@zuzik311 ahoj 🙂 my mame maxi -cosi a este sa fajn zmestim dufam,ze aspon do toho 10 mesiaca ,mala je dost dlha 🙂 ale niektore tie vajka su ozaj male kamoska ma teda vajko mala ma 4 mesiace a uz jej trci hlava aj nozky 😒 Brio sedaccku sme neskusali lebo som hned vedela ze chcem MC 🙂
uvazujem ze na jar by som kocik predala a kupila nejaky golfac len no uvidime

zuzik311
6. nov 2012

@sasena033 a kočík máš brio? s spokojná?

sevzuz
6. nov 2012

@sasena033 fakt chces predavat? nezda sa ti ze by si buduci rok este vyuzila (moj maly ma 11 mesiacov), ja som povodne chcela na jar vymenit za bee+ ale mala som ho toto leto a ja brio nepredam snad do troch rokov; ja si neviem vynachvalit ten mega kosik bez neho som hotova🙂 neviem sa vzdat toho kocika, aj ked nejake "nove" dalsie "golface" by sa mi zisli, mne by bolo smutno za briom 😀 😀 😀

sasena033
6. nov 2012

@zuzik311 ano brio-berry. max spokojna. priam nadsenaa 😉 manipulacia podvozok odpruzeny je na nezaplatenie , byvam na dedine. som maniak na kociky a lepsi som nemala

sasena033
6. nov 2012

@sevzuz to je este v rovine uvahy 😉 neviem zbytocne mi bude trcat v skrini vajko aj vanicka tak neviem ved uvidime ked sa uz jar bude blizit. no ten kosik je super ked vidim kamosky ako tlacia nakup do tzch pidi kosikov 😀 ten kos nema chybu nie je hlboky ako ostatne dostanes sa k nemu bez problemov
len si chcem dat usit podlozku a neviem aka farba by k nemu isla

mirkap84
6. nov 2012

@sasena033 ...Saska a nechces predat vajko aj vanicku? By bola skodaaaa predavat Brio len preto, ze ti vajo a vana lezia v skrini 😅 ...a lepsi kocik ako Brios by si tazko hladala 😵
...som si s Tebou kedysi pisala, pamatas? Pomohla si mi rozhodnut sa 😵
...k berry by isli tieto vzory 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=59319687&ta... - ruzove gulicky
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=59475657&ta... - japonsky vzor
...alebo napr. jemnejsia tyrkys 🙂

sasena033
6. nov 2012

@mirkap84 hej hej cosi sa mi vynara 😉 tak nakoniec mad aku farbu? no aj tak by som mohla spravit predar vanicku zvlast a vajko s adapterom,hm 😉 alebo este osve adapter a nemusim cakat ani do jari 😉

mirkap84
6. nov 2012

@sasena033 😅 😅 😅 ...nevedela som sa rozhodnut, ci brat Berry farbu alebo nie a som zo ZA a Kindercentrum a podobne 😀
...nakoniec som sa rozhodla pre tmavomodru na bielej konstrukcii, v Dubni v Kinderku ju mali live vystavenu a zamilovala som sa 😵 , trosku som s nimi pospekulovala ohladom ceny, na webe som nasla najlacnejsi sportiak a na Solinkach mi urobili rovnaku webovu cenu, maju super pristup a hlavne ja som spokojna, ze som nebrala cez web kdybyneco🙂
..vanicku aj vajko urcite predas 🙂

zuzkamekynova
6. nov 2012

Nepredávate niekto fusak Brio ( najlepšie červený 🙂 )

zuzik311
6. nov 2012

@sasena033 super to rada počujem 🙂

teddylu
7. nov 2012

Ahoj děvčátka Briačky 🙂.
Mé Brio používám už tři měsíce a je to bezvadný kočárek,co se ovládání a skladnosti týče,ale hrozně mě mrzí to drnčení předních koleček na nerovném povrchu a ještě jednu mouchu jsem objevila. Také vám drnčí ty bílé knoflíky,jak se s nimi polohuje rukojet ☹ ☹ ☹ ? Jinak na velké přední kola jsem se také ptala u dodavatele a nám bylo zděleno,že se sem ani nebude ta náprava dovážet a že jsme první kdo se o to zajímá 😖 ! Přítel to ale vymyslel jinak,koupí jen náhradní velká kolečka a tu nápravu mi vyrobí sám 🙂 . Už se na tom pracuje,ale já tomu tedy zatím moc nevěřím,tak uvidíme 😉 .

narex
7. nov 2012

baby,ake mate fusaky v briu? brio, elodie a lodger tu uz na fotkach mame, mate aj ine?co tie od emitexu?ste spokojne?ako pasuju?

bella22
7. nov 2012

@teddylu jo, ty bílý knoflíky mě taky štvou:-/

@narex já mám ten Emitex a jsem spokojená. Pasuje dobře.

narex
7. nov 2012

@bella22 a konkretne ktory? nesmyka sa?

narex
7. nov 2012

@bella22 nanajdes nejaku fotku ako to vyzera?

teddylu
7. nov 2012

@bella22 Tak nejsem sama 😉 . Přítel mi tam chce pořád nacpat nějaké těsnění,tak uvidíme.

bella22
7. nov 2012

@narex já ho zkusím vyfotit třeba zítra, fotku teď nemám...Mám ještě jeden "no name", ten je zlatej a k hnědo-bronzovýmu Briu se hodí taky🙂. Jestli se smýká...? To mi nepřijde.

bella22
7. nov 2012

@teddylu tak dej vědět, jestli to funguje😀

lenka_21
7. nov 2012

Baby, chcem sa opytat tych co mate Brio autosedacky ... je tam taka vlozka okolo hlavicky, to sa pouziva stale, alebo len na zaciatku ked je babetko mensie?

A este jedna vec, davali ste si niekto sit rukavnik u p.Moniky? Mne dneska prisiel od nej balicek, ale zda sa, ze rukavnik mi nesedi 😕 😕 😕 ... nemate s tym niekto susenosti?

sevzuz
7. nov 2012

@teddylu a to tie prednekolieska ti "drncaju" na akom povrcu aj na normalnom hodniku? a tie plast tiez stale alebo len na "macacich"hlavach?

kiakocikovsvet
7. nov 2012

@narex najlepšie pasuje fusak Brio, nemá to žiadnu chybu