Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

pellullinka
26. dec 2013

@libara vyfotila sem ve sportaku svého syna,kterému bude v březnu 5,má tabulkovou výšku i váhu a sportak je nádherně prostorný.

pellullinka
26. dec 2013
petramarie
26. dec 2013

@pellullinka super fotka 😀

pellullinka
26. dec 2013

@petramarie 🙂 trochu ujeta,já to chtěla jen vyzkoušet 🙂

petramarie
26. dec 2013

@libara já teda velikost sporťáku nemohu zatím soudit. Jezdíme v něm 14 dní, ale ke korbičce můžu říct, že už nám byla v 6m malá. Teda na délku ne, to by dcera ještě zvládla, má 69cm, ale na šířku ve fusaku už vůbec...ručičky tam měla už tak nějak skříplé nahoru....a to ještě neměla ani zimní kombinézu....takže za mě korbička dost úzká a vyšlo nám to do půl roku tak tak 🙂

petramarie
26. dec 2013

@kristina36 já mám original pláštěnku na hluboký díl a vozím ji s přehledem i na sporťáku...sklopeném do lehu. Je teda na fest, že by ji malá určitě nestrhla..ale zatím nesedí...leží.

petramarie
26. dec 2013

@pellullinka jak se malý cítil v poho, tak v poho 😀

pellullinka
26. dec 2013

@petramarie jo,ten byl v pohodě 🙂

libara
26. dec 2013

Děkuji za odpovědi. Dilema mám stále. Mladší syn měl totiž v roce 14,8 kg a 80 cm. Snad bude holčička menší a drobnější. 🙂

libara
26. dec 2013

@pellullinka díky za foto...jenže já nemám moc tabulková dítka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kocicinka
26. dec 2013

@libara Můj syn má v 1,5 roce 15 kg a 92 cm a je tam narvaný jak sardinka. Jako bez fusaku je to ok, ale ten fusak udělá hodně, to je zkouška ohněm. Je hlavě úzký, což je každý kočár s otočnou sedačkou. Jsem zvyklá na jané slalom, takže namlsaná a každý jiný kočár už je pro nás prostě úzký. Synovi je to asi jedno, ale mě se tam blbě ukládá. Ještě nám to komplikují ty blbé kšíry, které se neustále shrnují....

pellullinka
26. dec 2013

@libara syn měl 4kg když se narodil,v roce měl myslim kolem 14kg. Ony se děti pak srovnaji. čekáme druhého syna,taky nemám iluze,že budu mít 3kg miminko a sportaku věřím,je krásné dlouhý a místa dostatečně.

martinasukennikova
27. dec 2013

baby jedna mamička tu predava tento nanožník emitex. nemate ho nikto , potrebujem vediet či pasuje na brio . či si ho mam kupit od nej dakujem

libara
27. dec 2013

@pellullinka no jsme oba s mužem dost vysocí a kluci jsou po nás. Moc se teda nesrovnali. Jednomu je 15 (189cm) a druhému bude 12 . Opravdu nejsme tabulkové typy. Stejně do něj ale asi půjdu. Kdyžtak hold potom seženeme něco většího. Tu první zimu v Briu určitě přečká v pohodě 😉

petramarie
27. dec 2013

@martinasukennikova nemam odzkousene, ale ty Emitex byvaji univerzal..jakoze sirsi. A Brio je z uzsich kocarku..

petramarie
27. dec 2013

@martinasukennikova najdi nekde na netu rozmery toho Emitex. Např. nanoznik od Pinkie ma š 63 a d 60 +klopa 8cm a na Brio sedi paradne. Ale teda smerem dolu se zuzuje..

martinasukennikova
27. dec 2013

@petramarie to pinkie neni podobne ako su jane ?

petramarie
27. dec 2013

@martinasukennikova jake jsou Jane to netusim. www pinkie cz

madormi
27. dec 2013

emitex na brio pasuje tak nějak. ale je to uplně jiný matroš, takže je to prostě vidět, že není k tomu... já si nechávala šit nánožník u monči- monika neubert na brio a super...

martinasukennikova
27. dec 2013
svatba1261987
29. dec 2013

Ahojte holky mám koupené brio go a jen čekám až se mi malá nevejde do korbičky ( mám jané slalom pro) a pak přejdeme na sporťák. Jak jste spokojené s tím docela vysokým úhlem v lehu jako zdá se mi to dost. Že dítko nejde víc do lehu ☹
A nejvíc mě asi trápí stupátko, mám holčičky ani né 2 roky od sebe tak ho nutně potřebuji ale kamarádka má origo brio a celkem na něj nadává prý do něho kope a špatně se sundává. Máte s tím zkušenost jaký na brio go pasuje? děkuji vámmoc za radu

luckybara
30. dec 2013

holky prosím Vás objednávala si některá novou rukoje't (gumu),kde a kolik stála? díky

zabka1987
30. dec 2013

@martinasukennikova áno sedí, my sme ho mali k Briu tiež

kocicinka
30. dec 2013

@svatba1261987 My jsme na brio go používali stupátko Lascal buggy board a spokojenost.Je i levnější než origo brio.
Nám nevadí, že není u bria úplný leh. Měla jsem sporták od jané a je to ten samý úhel lehu. Dítě se v tom vyspí dobře. Mikulášovi spíš vadí( a to hodně) , že nejde do úplného sedu.
@martinasukennikova nánožník Jané na brio nepasuje. To mám vyzkoušené. Já tedy nánožníky převážně nepoužvám, ale ve slabé chvilce jsem koupila nánožník Inglesina a pasuje dobře.

libara
30. dec 2013

Zdravím...mám jeden, možná spíš víc dotazů. Dnes jsem byla u nás v prodejně kočárků pro Brio. Zatím informativně. Chtěla bych Brio z nové kolekce. Bohužel prý vůbec netuší, kdy přijde na trh. Možná až na veletrhu a to ještě neví, jaké barvy budou na náš trh dodané. Chtěla bych i konstrukci 2014 kvůli kolečkám....ty si prý můžu dokoupit i k té z letošního roku (přijde mi to zbytečné-------- co myslíte??????). Holky buďte tak hodné a písněte mi váš názor a koupi konstrukce a ještě bych měla jeden dotaz. Kupovala jste si některá kočárek na veletrhu???? Vyplatí se to??? Jak je to potom s případnou reklamací?? A co fusak Lodger.....moc se mi líbí...využily jste ho jak v hlubokým, tak ve sporťáku??? A jak je to s ním v zimě. Doporučovali mi ještě jiný, speciální na zimu. Je nutný nebo stačí Lodger?? Jinak prý je nánožník naprosto zbytečný....to teda nevím...prý je to záležitost jenom čechů a poláků. Ve světě ho prý nepoužívají. No mám už dvě děti, ale nánožník mi nikdy zbytečný nepřišel. Co člověk, to názor. Děkuji za vaše reakce 😉 😉

kocicinka
30. dec 2013

@libara Já jsem za těch 4,5 roku použila nánožník jen 2x. A to, když mě štvalo, jak dítě shazovalo deku. Pak jsem se vyprdla na deku a dala raději fusak. Mě nánožník vždy spíše překážel. A přišel mi zbytečný. Když prší, nebo poprchává, nasadím pláštěnku. Když je zima, stačí fusak. Dávat přes fusak nánožník mi přijde zbytečný. Možná to smysl má, když člověk bydlí někde v horách, kde je vítr a celková nepřízeň počasí. V Praze nás to akorát tak zdržovalo.
Lodger mám, používala jsem ho do hlubokáče i sporťáku, ale spíš jako přechodový, mě dítě spí i v mraze venku na dvorku 4 hodiny, tak jsem mu pořídila Elodie details, je teplejší a nepromokne.
Na veletrhu bych kočár asi nekupovala.... ta úspora není zas tak velká..... bála bych se jak s reklamací...v jednom obchodě u nás měli asi rok akci při koupi bria korba zdarma, takže vyšel celý komplet na cca 13.500,-
Nevím, v čem je konstrukce 2014 lepší, mě se designově nelíbí.

libara
30. dec 2013

@kocicinka díky za reakci...no tak já si teda ani nevšimla, že se konstrukce liší. Myslela jsem si, že rozdíl je jen v kolečkách. No vyplatí se zeptat se. 😉 😉 Musím to lépe nestudovat. zatím jsem vygoooglovala jednu švédskou stránku, ale tam žádný rozdíl nebyl patrný. Nebyla by ještě rada, kde si co nejlépe všechno prohlédnout. Díky

kocicinka
30. dec 2013

@libara holčiny o pár stránek vzad vkládaly obrázky té nové(2014) kolekce. A nebo jsem to popletla já! Možná je to jiný typ Bria ..

martinasukennikova
30. dec 2013

@zabka1987 ten emitex ?

sasena033
30. dec 2013

@libara kočik 2014 by mal byt v predajniach koncom januara a zaciatok februara ja som tak kupovala na konci januara 2012 model 2012 prisiel LTT rodila som 11 februara 🙂