Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

borrasca81
12. aug 2013

Holky a jak přichytáváte ty šité barevné vložky do kočárku? Malej když se vrtí tak se to shrnuje...

martuska75
12. aug 2013

@borrasca81 Hore pod búdičkou sú také ušká do ktorých sa to zapne. na podložke by mali byť hore 2 väčšie gombíky.

borrasca81
12. aug 2013

Děkuji, vůbec jsem si toho nevšimla 🙂
Máte někdo origo fusak brio? Jak je velký atd, zda je teplý.

kristuliak12
12. aug 2013

Ahojte, viete mi poradit kde by som nasla v predajni kocik brio go 2013 white bright blue alebo white cool blue alebo aj ten navy? Lebo patram a zatial bezuspesne. vdaka 😉

kleido
12. aug 2013

Ahojte,prosim vas,mate niekto podlozku do sportoveho k

kleido
12. aug 2013

Nedopisala som 😀.Mate podlozku od Moniky do sportoveho Bria s bocnicami?Ako mam prichytit bocnice?Neviete poradit?Diky

madormi
12. aug 2013

@kleido na ty čudlíky jí dávám a drží dobře 🙂 ty čudlíky co slouží pro odháknutí sportovní sedačky 😉

madormi
12. aug 2013

@borrasca81 u nových typů bria( nevím zda od 2010?) je přímo očko na zaháknutí podložky... než jsem za to přišla zahákávala jsem v sedě pod boudu 🙂

zlatat
13. aug 2013

ahojte kočky,

ďakujem vám za túto diskusiu, vďaka nej ( a teda aj vďaka kamoškám, čo majú tento kočík ) som sa rozhodla, že do neho pôjdem a kúpim ho pre nášho drobca. Teda dúfam, že ho vopchám do kufra nášho auta, bo ak nie, tak ma asi porazí.
Len sa chcem chcem spýtať, resp. uistiť, či sa v kolekcii 2013 naozaj menili iba kolieska - teda zavesenie ... ostatné ostalo? Teda pasuje staršia vanička na nový podvozok?

A neviete mi povedať, ten adaptér na autosedačku Maxi cosi pasuje len na túto autosedačku? Alebo sa dá zacvaknúť aj Britax Baby safe ?

kiakocikovsvet
13. aug 2013

@zlatat kolekcia 2013 má iný typ kolies a tiež iné uchytenie predných kolies, možnosť nasadenia nápravy s veľkými kolesami, adaptér na autosedačku maxi cosi môže pasovať aj na britax ale treba to radšej vyskúšať

zlatat
13. aug 2013

@kiakocikovsvet ďakujem veľmi pekne, takže na 2013 kľudne tým pádom môžem bez problémov nasadiť vaničku z kolekcie 2011 ?

kiakocikovsvet
13. aug 2013

vaničku viete nasadiť aj s kolekcie 2011

borrasca81
13. aug 2013

Holky a neklouže vám taška z madla? Máte to nějak přichycené? Mě ta taška pořád sjíždí dolu.... 😒

jaya
13. aug 2013

@kiakocikovsvet A naopak jde nasadit nova vanicka na starsi podvozek? I nova autosedacka?

kiakocikovsvet
13. aug 2013

@jaya ano, viete ju osadiť

jaya
13. aug 2013

@kiakocikovsvet Moc dekuju za info.

sissi
13. aug 2013

Ahoj holky, tak uz taky drandime Briem a super! Tchyne to vzala o vikendu polní cestou po dešti, no, spis oranici. Kolečka byly jak od traktoru - zmazany fakt fest. Ale jednak to šlo z kol velice dobře dolu a jednak teda projeli bez problému všude, Kočár ma velkou pochvalu! 🙂

Dotaz - neprodavate někdo SKATE nebo TAŠKU ke kočárku? TAŠKU mi někdo poradil z DM, ale uz 3 mesice čekám az budou mít černou, abych se dočkala... 🙄

kleido
13. aug 2013

@madormi dakujem

kleido
13. aug 2013

@macacka dakujem,som asi slepa,presne tam som to pozerala a nevidela 😀 ta ruzova s bodkami je nasa...

apolenka6
13. aug 2013

ahojte nemám teraz moc času surfovať po nete tak sa tu spýtam je niečo čím by som zakryla košík v kočíku dosť sa do neho práši a je vidieť všetko čo tam mám aj ked poklad tam nenosím 😀 dakujem 😉

martuska75
15. aug 2013

@apolenka6 dá sa kúpiť taška čo presne pasuje do toho košíka. Predávajú ju aj originál Brio ale už sa dajú kúpiť aj šité na mieru.

zdeni.r
15. aug 2013

AHoj holky, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti se setovou autosedačkou Brio.. má cenu jí kupovat nebo se vyplatí koupit nějakou typu Maxi Cosi nebo Cybex? určitě chci s isofixovou základnou pořizovat... a budeme jezdit i delší trasy.. díky!

krizovam
15. aug 2013

Prosím vás, pasuje do Bria i taková podložka nebo musí být jen ta rovná? Předem díky za odpověď 🙂

ivett
15. aug 2013

@krizovam podle mě ty bočnice budou v Briu trčet a vadit, šla bych do té úzké...

krizovam
15. aug 2013

@ivett Asi jo, ale když tato je za super cenu ☹

martuska75
15. aug 2013

@krizovam daj si radšej ušiť u pani Moniky. Ja som mala obidve a tá šitá bola o dosť lepšia. Nehovorím že je úplne zlá, ale napr. na tej opičke sa v lete bábo dosť potí.

lusiela1
15. aug 2013

ešte záleží aj od výplne v podložke,niekto nedá dopustiť na molitan,ale podľa mňa je lepší vatelín,to len taká malá rada ohľadom potenia sa dieťatka,na vatelinovej vyplni a bavlnenom vrchnom materiáli by sa nemali detičky tak potiť
@martuska75 🙂 odpoveď nie je priamo Vam určená,len som chcela nadviazať 🙂

martuska75
16. aug 2013

@lusiela1 môže byť. v tej pinkie je molitan v šitej som mala vatelín. Ale zase ked sa tá Pinkie otočila tak to bolo podľa mňa celkom ok.

hanickaa.d
17. aug 2013

Holky prosím, mám verzi 2010 a nejde nám sundat potah ze sportovní sedačky, potřebuju ho vyprat...nevíte jde x nejde? máte zkušenost?