Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

krizovam
4. dec 2013

@petramarie Přiznám se, že my jsme s tím ještě taky nic nedělali, ale už to tu několikrát psali, že promazávají, ale čím nevím. To jsem Vám moc neporadila.

krizovam
4. dec 2013

Mám jít do této boudičky nebo je to divočina???

petramarie
4. dec 2013

@krizovam nevykejme si prosím tě 🙂 Už si píšem dýl 😉
No na tu boudičku bych prdkala.... rozjeď to až u sporťáku 😉

petramarie
4. dec 2013

@krizovam jooooo, to si vlastně ještě počkáte, máš mrňouska.... za mě teda moc divočina, já jsem pro eleganci.. Ale u toho sporťáku na léto, proč ne.. 🙂

lenulice
4. dec 2013

@petramarie nejlepsi pry na promazavani kocarku je telonovy sprej, dobre promaze a nechyta na sebe prach, my ho koupili v cyklo obchode ;)

marianna1986
4. dec 2013

dievcata, ktora z Vas ma fusak brio? 🙂

krizovam
5. dec 2013

@petramarie Promiň, si nic nepamatuju 😉 Asi jo, pak bych si nechala i podložku a nánožník.

bibusga
6. dec 2013

@pellullinka my mame cierny na bielej konstrukcii a tasku a fusak elodie details kolekcia petit royal 🙂 vyzera tak elegantne

sissi
6. dec 2013
hanulka22
6. dec 2013

@krizovam taky se mi ty sovicky libi, nechala jsem si z nich usit podlozku do sportaku a organizer. zatim jezdime s hlubokou ale za chvili vytahnu sportak, maly uz je tam tak tak. a s fusakem jsem resila stejny problem, mam lodger a z druhe ruky jsem koupila brio 😉

kocicinka
6. dec 2013

@petramarie WD sprej. Složení nevím....

petramarie
6. dec 2013

@krizovam ja mam usitou podlozku do sportaku jeste z jinych sovicek.. Vyfotim 🙂

petramarie
6. dec 2013

@kocicinka a kde jste to koupili prosim?

kocicinka
6. dec 2013

@petramarie v Lidlu, ale mají ho všude v takových těch hobbymarketech... Ale kupte raději ten teflonový sprej, ten je lepší, WD sprej natahuje hodně špínu, já mám kolečka poteklá černým hnusem, jak na ně sáhnu, mám ruku černou od toho mazu.

kocicinka
6. dec 2013

@krizovam Mě se obecně ty barevné boudičky vůbec nelíbí, i když jsou tu hodně populární.... já spíše preferuji jednoduchý styl, takže za mě ne...V zimě kočárek barevně dolaďuji fusakem a v létě barevnou vložkou, to podle mě úplně stačí.

madormi
6. dec 2013

maminky stále mám na prodej fialovou sadu na brio- nánožík- boudu, podložku, obal na madlo, ledvinkum, rukávník. vše mám nafoceno v albu. cena 1200 pošta v ceně- možno i na dobírku, jen poštu prosím předem

pellullinka
7. dec 2013

Holky,máte do korbicky nějaké prosteradlo? Nebo tam dáváte jen plinku?

samcuska
8. dec 2013

@pellullinka : ahojky,ja davala prosteradlo a pod hlavicku plinu...A jsem za ty prosteradla do kocarku rada,prt kdyz se to zaspinilo,lehce se to dalo sundat ,oprat a dat druhe.Ale pri predstave prat pokazde celou tu podlozku v hluboke korbe,tak nevim...TAkze za me prosteradlo je super vec.🙂

pellullinka
8. dec 2013

@samcuska a kde se dá sehnat?

samcuska
8. dec 2013

@pellullinka : da se sehnat kdekoliv v obchode s detskymi vecmi...I na netu se daji vygooglit...Sezenes urcite vsude a stoji kolem 100kc...🙂

samcuska
8. dec 2013

Holky,nemela by nektera zajem o hlubokou cernou korbicku?Za par dni to bude presne rok,co jsme ji kupovali,ale pouzivana je az od konce brezna...🙂Je v TOP stavu,dovolim si rict,ze az jako nova.Velmi jsem ji opecovavala...Kdyby byl zajem,piste do zpravy...🙂

pellullinka
8. dec 2013

@samcuska děkuji, poptám se.

luckybara
9. dec 2013

hoky prosím nebudete se někdo zabavovat v nejbližší době sporťáku?díky

aristokratka
9. dec 2013

@hanulka22 aku tasku to mas na kociku?

a tak troch vseobecna otazka - male dieta v sportaku teda rozumejte mi 6-7 mesacne - ako sa sprava ked v nom zaspi? vzhladom k tomu ze sportak neide do uplneho lahu nezosuchuje sa do niektoreho boku? Bojim sa aby to bolo pohodlne..

hanulka22
9. dec 2013

@aristokratka mam original brio a jsem spokojena, chtela jsem ji hlavne proto aby mi sedela barevne ke kocarku, vetsina tasek ma hnedou jiny odstin. ty uz mas malou ve sportaku?

aristokratka
9. dec 2013

@hanulka22 este nie a este ani kocik nemam doma (ale uz si ho kazdy den pozeram na webe 😀 )do sportaku ju chcem dat na jar v marci len sa este rozhodujem ci kupim obycajne go 2013 kde sa daju menit kolesa alebo si pockam na ten novy traktor s nafukovacimi kolesami brio next aj ked to asi nevydrzim bo predpokladam ze k nam dorazi az v lete

luckybara
9. dec 2013

dámy potřebuji radu mám možnost koupit sporťák ale paní píše.nearetuje jedno kolecko.nema vliv pokud jste mela moznost jet z briem kocar zataci i bez kolecek.prasklagguma na rukojeti cca 2na2cm,pak je trosku spadlej pist poznate jen tak ze kdyz kocarek vezete vidite jak je to sejdrem teze nema absolutne vliv na kocarek a hlavne je jety 2roky takze klasicky i na kolech ojetych je to znat muzu vam k nemu dat slidu... cenu za 3komb 6500,- a za sportak 5500,- co vy na to???

kocicinka
9. dec 2013

@luckybara ani náhodou. Já jsem koupila za 6.000,- skoro novej sporťák. To, co popisuješ, mi přijde už jako hodně jetej kočárek. To bych se na to raději vykašlala a koupila nové kvalitní golfky, nebo jiný sporťák, který můžeš alespoň reklamovat, když se ti podělá.
Se zaaretovanýmy koly se po městě jezdí velice blbě. To ti můžu odpřisáhnout, jelikož s tím mám také problém a jsem z toho značně nešťastná.

luckybara
9. dec 2013

díky,mě to právě příjde dost koupila bych ho tak max za 4000 v takovém stavu,mám x-landera a chtěla jsem rozšířit jen kvůli chladu a zimě o brio 😉 díky

kocicinka
9. dec 2013

@luckybara a navíc na ty kecy, jako že tam nefunguje to a to a to, ale nemá to ABSOLUTNE VLIV, na to už jsem fakt alergická, prostě se ho potřebuje zbavit a jde po penězích, nevěř tomu, má to vliv. Minimálně pak budeš naštvaná, až s tím budeš jezdit.