Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kekelka
10. feb 2014

Holky, pokud máte některá zájem o ČERNOU korbičku z kolekce 2012, budu prodávat. Je včetně matrace s potahem a adaptérem, kterým se hluboký díl přicvakává ke konstrukci kočárku. Výborný stav, používaná jedním dítětem asi půl roku, kupovaná nová a pořád tak vypadá. Prodávám i NOVOU autosedačku z roku 2013 v kombinaci černé a šedé, ta nebyla nikdy používaná.

annahamp
10. feb 2014

Čau holky, nevíte jestli se dají sundat zadní kolečka, jdou mi sundat ty přední a zadní ne ☹ . Moc děkuju za odpověď. Ahoj

pellullinka
10. feb 2014

@annahamp s kočárkem zatím nejezdím,ale určitě zadní půjdou sundat...macknout na střed kolečka a sundat

kocicinka
10. feb 2014

@annahamp jdou 🙂 musí se zmáčknout ten středový čudl a vysunout kolo.

kaczenkaa
12. feb 2014

@annahamp dou sundat zmackni to kolecko u prosted s napisem Brio a vytahni

bubinovci
12. feb 2014

ahojte znovu sa idem opýtať, nemáte niekto na predaj vaničku berry , navy prípadne šedú? všetky čo som našla už mi niekto vyfúkol ☹ vyzerá to tak že nakoniec budem musieť kúpiť novú

madormi
12. feb 2014

@bubinovci tu před pár dny jedna maminka tu navy nabízela, bude to na nějaké stránce před- ne daleko

bubinovci
12. feb 2014

@madormi uz ju aj predala☹

bubinovci
12. feb 2014

@krizovam dakujem za tip. Ked to preratam na eura a priratam postovne z Ciech tak mozem pomaly aj novu kupit.

madormi
12. feb 2014

@bubinovci škoda .-( těch korbiček je děsně málo, já chtěla kupovat až jaro léto, ale narazial jsem na černou v záruce tak asi do ní půjdu hned ☹ at pak nemusím kupovat z nové kolekce za 6000

bubinovci
12. feb 2014

@madormi ved toto. My sme mali navy ale predala som ju a teraz su cierne a hnede na predaj.

libara
13. feb 2014

Ahoj holky...nebudete některá nejpozději v dubnu prodávat korbičku BERRY 😀 😀 😀 . Dnes mi přišla od nás z obchodu sms, že Brio novou kolekci zdražovat nebude, ale že bude v prodeji až v druhé půlce roku. Zkusím ještě zjistit, jak to bude v Německu. 😅 Díky

pellullinka
13. feb 2014

@libara jedna maminka tady psala, že na slovensku se bude prodávat. i ty stránky mi zmiňovala a koukala sem na ně, že ho opravdu mají v nabídce, zatím na objednávku? tak zkus napsat tam pokud chceš tu kolekci 2014

libara
13. feb 2014

@pellullinka 😀 😀 😀 😀 díky

tiumen
13. feb 2014

maminky,čím sa dá nahradiť guma z rúčky ? ☹ už nemám Brio v záruke a popraskala mi guma na oboch stranách ..

pellullinka
14. feb 2014

@tiumen ahoj,osobní zkušenost nemám,ale holky tady psali,že třeba v cyklu jsou schopni rukojet znova potahnout 🙂 tak bych zkusila tam. Cenu psal někdo kolem 600-800kc myslim

tiumen
14. feb 2014

@pellullinka skúsim sa popýtať..dakujem 🙂

bella17
14. feb 2014

baby,tak ste niektorá predsa len naklonená čakaniu na nové Brio next 2014?ako čítam,tak čítam,neviem výjsť z toho,či a kedy bude tento nový model dostupný aj u nás???páči sa mi celkom ta svetlá sivá na bielej konštrukcii.Rozhodovala som sa medzi bugaboo chamelon 3,concord neo a brio 2013,no ale tá 2014 predsa len o čosi lepšie vyzerá ... 😉

ilona_mat
14. feb 2014

@tiumen Tak toto taky řeším, pokud najdeš řešení, tak dej vědět. Kočárek teď nevyužívám a pokud ho zase budu potřebovat, tak mě jen napadlo, madlo omotat páskou, například tou na tenisové rakety.

zabka1987
14. feb 2014

@bella17 aj ja som chcela tú 2014, no bolo mi povedané najskôr v máji 😖 ak vôbec aj vtedy 😖 tak som si vzala 2013ku, j som si brala 3komb . , veď keď tak predám ako je a kúpim iba sporťák potom 2014 🙂

bella17
14. feb 2014

@zabka1987 no ja mám termín v máji,takže ak si ho nezoženiem zo zahraničia tak asi pôjdem tiež do 2013tky ,len si dokúpim ešte tú striešku,ktorá je pri 2014tke už automaticky.Baby tu píšu,že už bude končiť Brio,tak neviem čo si o tom mám myslieť... 😒

madormi
14. feb 2014

@tiumen oni ti to vymeni i po zaruce za symbolickou cenu v group fashion

zabka1987
14. feb 2014

@bella17 končiť? a to už prečo? ☹ ja som mala Brio aj pri malom a lepší kočík nie je 😖 áno aj ja som chcela kôli strieške a aj kolesám nafukovacím 😖 no ale túto 3komb som kúpila za super cenu, tak som neváhala . Mali posledný kus za super cenu

bella17
14. feb 2014

@zabka1987 tak baby to tam písali,že to preberá britax alebo niečo také.Už sa mi to ani nechce čítať,lebo nestíham všetko vstrebávať :( A kde si kúpila?cez internet?ja by som radšej dvojkombináciu,bez autosedačky a zatiaľ som našla dobrú cenu na českej stránke.Radšej by som šla do concordu,lebo sa mi tiež veľmi páči,ale má malú vaničku a malý bude rásť do zimy,kedy by som ho ešte rada nechala vo vaničke ak vydrží a nebude príliš zvedavý,no a tým pádom mi concord neo padá,lebo ak dám do ňho ešte aj fusak,tak ...dieťa sa tam už nevojde podľa mňa 😒 Preto Brio zatiaľ naj.A vidím,že má samé pozitívne ohlasy ...

zabka1987
14. feb 2014

@bella17 rýchlo kuk moju správu, píše posledný kus 🙂

zabka1987
14. feb 2014

@bella17 tiež som kúpila tu ako ti posielam link 🙂 za tú cenu len sivý na bielom podvozku 🙂 concord neo má parádny dizajn tie nové, ale jednak vanička malá a tie kolieska sú do snehu hrozné . Brio má + že sa aj kolieska nederú ako na neu a ešte, že sa dá hojdať a ten veľký košík oceníš. Konštrukcia je neskutočne pevná no napriek tomu ľahká ...ja som mala Brio pri malom, vymenila som a vrátila som sa niekoľkokrát k nemu ... 😀 špekulovala som, mojou rukou prešlo 22 kočíkov pri malom 🙂 no teraz už nejdem špekulovať, aj tak by som a vrátila k Briu

bella17
14. feb 2014

@zabka1987 jj,videla som,že posledný kus si kúpila,len sa tak pýtam,že či niekde v kamennom,alebo net??? 😉

zabka1987
14. feb 2014

@bella17 máš v IP 🙂 kukni rýchlo 🙂 pridali jedn kus len čierny na bielom podvozku

bella17
14. feb 2014

@zabka1987 22 kočíkov?odpadáááávam 😉 to musíš mať prehľad teda,hehhhh.Ja nemám skúsenosti so žiadnym,kedže prvé dieťa 🙂 pošlem link,kde som ho našla a uvažujem...http://www.detske-kocarky.cz/kocarky-se-4-koly/... tento navy,alebo ešte červený by mohol byť pre chlapca.