Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

ivetka09
9. máj 2013

@kiakocikovsvet Dobry den, dakujem za odpoved 🙂

zuska_29
11. máj 2013

Ahojte kočky, maly ma skoro 17mesiacov, a stale pouzivame Brio go, chystame sa na dovolenku letecky, a rozmyslam, ci zobrat brio, alebo kupit nieco mensie skladnejsie... nejaky golfac, alebo take nieco. Kupovali ste vy niektore neskor nejaky golfac? Ak ano, tak aky? Bojim sa, ze Briu sa nic nevyrovna... 😀 tak poradte prosim, vdaka velikaaaa 🙂

zuska_29
11. máj 2013

@millada ahojky, ja mam tiez len tie stare pasy (rocnik 2010) a nikdy som ich nepouzila....nikdy som ich ani nezapla do kocika 🙂 nikdy neboli potrebne. ten kocar ma taky dobry sklon, ze ma pasy ani nenapadlo pouzit. paaa 🙂

ivett
11. máj 2013

@zuska_29 ja mam misto golfek Bugaboo Bee+ a na dovcu je perfektni,skladny,lehky,moje mala je uz velka tak ji staci,kolikrat ho ani ven neberu,ale uplne bez kocaru byt nechci tak tenhle jsme koupili na prvni dovcu kdyz male bylo 9m a doted na nej nedam dopustit,druhou princeznu cekam v srpnu,ta se bude vozit v Briu,ale Bee+ si nechavam zase 🙂

No a byla jsem mrknout v Malviku na Brio a moje rozhodnuti z drivejska jsem si jen potvrdila,nic jineho se mi nelibi,uz se tesim az ho objednam...

Jen vaham nad barvou sportaku,chtela jsem cerny ale manzelovi se nelibi,libi se mu cervena nebo berry,cervena nazivo je krasna,berry tam nemeli,nemate holky nektera sportak s bilou konstrukci v barve berry?Hodte kdyztak foto prosim,diky moc...

laleal
12. máj 2013

Ahojte,tie ktoré máte ku kočíku original brio skate,mohli by ste dať foto a hlavne,využili ste,boli ste spokojne?tie malé kolečká sa otačaju alebo idu len rovno?su pogumovane?dakujem 😉

evitaa777
12. máj 2013

@laleal Ahoj,my sme mali skejtik..bol super,kolieska gumene,otacaju sa,krasne sa s nim zchadzalo aj z obrubnikov a lahko sa odklikaval z kocika..ked sme ho nepotrebovali,cvak a supla som ho do kosika..akurat jedna nevyhoda(vyhoda),ze je dlhsi a ja osobne som on zakopavala..mozno aj preto,ze mam dlhe nohy 😀 😀 pridavam fotku 🙂

evitaa777
12. máj 2013
laleal
13. máj 2013

@evitaa777 jeeej,super,dakujem,si zlatá že si dala aj foto pre moju lepšiu predstavivosť 😵 a aký ste mali presne vekový rozdiel? aj 3 ročné dieťa ho ešte využije,však? ked je niaka dlhšia prechádzka...

madormi
13. máj 2013

@zuska_29 k briu mám nunu pepp- na lítačku do auta- do letadla, do oc a je super, za mě kombinace brio+ nuna je ideální 🙂

juliankaaa
13. máj 2013

@zuska_29 tiez mam Brio go, a tiez som zhanala nejaky sikovny golfac, pretoze sa bojim brat do lietadla moje milovane brio 🙂 nakoniec som kupila tu z bazariku PP pliko P3, je super, polohovanie noziciek, chrbatika az do lahu a strieska sa da naklanat, cize ziadny slnecnik nepotrebujem, kedze bol uz pouzivany, tak nebol ani moc drahy, takze ak mi ho nahodou v lietadle znicia, nebude mi luto....este som velmi uvazovala nad Jane Energy, len co boli v bazariku, tak su bez madla a cena je uz trosku vyssia, ale inak je super lahucky ma okolo 5,5 kg

zuska_29
13. máj 2013

@juliankaaa
@ivett
@madormi dakujem vam velmi pekne baby.... 🙂

sharon30
13. máj 2013

Ahoj holky, mam BRIO GO 2012 a nechala jsem si u paní Moniky na mimibazaru ušít potah na boudičku k hluboké korbičce. Mám tuto tašku ke kočárku. Můžete mi poradit, zda se k této tašce více hodí tmavě růžová nebo cyklámová boudička? díky 🙂

kejtykejla
13. máj 2013

Ahoj holky, dneska mi zničeho nic upadl z kola čudlík s nápisem Brio. Čudlík jsem zvedla a snažila se jej zacvaknout, ale nepodařilo se ☹ no a ono mi ani nejde bez toho čudlu vytáhnout kolo. Nevíte náhodou co s tím?? Předem všem děkuji za odpovědi.

kleido
14. máj 2013

@sharon30 A akej farby je kocik?

maty1232
14. máj 2013

@sharon30 za mě cyklámová....já mám od paní Moniky ušitou boudičku cyklámovou, tento nebo příští týden dorazí....

poppy1
14. máj 2013

@evitaa777 prosim vas kde sa da skejtik na brio zohnat? to je original alebo univerzalny? dakujem

janasu
14. máj 2013

ahojte, chcela by som sa pripojit k diskusii a opytat sa Vas, kde by som mohla kupit najlacnejsie brio tasku na kocik- http://www.kocikovsvet.sk/kociky-brio/1145-brio..., kde by bol sucastou aj termo obal na flasu? podla toho, co som pozerala, tato vyzera aj taka priestranna
dakujem 🙂

sharon30
15. máj 2013

@kleido kocarek je cerny..

vladisvladino
15. máj 2013

Ahoj, mate niektora skusenosti s pridavnym sedadlom buggy pot na kocik Brio go? Pasuje? Dakujem katka http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

vladisvladino
15. máj 2013

@sharon30 ahoj mne monika sila budku z vnutornej a vonkejsej strany inej farby, vyzeralo to super 🙂

sharon30
15. máj 2013

@vladisvladino Ahoj..nemas prosim foto?

vladisvladino
15. máj 2013

@sharon30 nie uz som to pred rokom predla 🙂

kleido
15. máj 2013

@sharon30 ja by som isla do cyklamenovej,bude to krasne,viem si to prestavit aj len taska a podlozka...

ivett
15. máj 2013

holky co máte autosedačku 0-13kg s isofixem od Bria, jste spokojené? jsou kvalitní? bezpečné? nebo mám jít do maxi cosi? rozdíl mezi novou sedačkou+isofix od Bria a Maxi cosi je 2tis., což není tak strašný, tak nevím co koupit spíš...

bosacka
15. máj 2013

@ivett my mame brio s isofixom a sme spokojni, hlavne to pouzivanie isofixu je velmi prakticke... pokial viem, bezpecnost ma brio super, viaceri sa ale stazovali, ze je brio vajicko male, mozno je menej pohodlne ako MC. no a ak kupis MC, budes musiet kupit adaptery, ak chces mat moznost nakliknut na konstrukciu, a tie nie su tiez lacne...

ivett
16. máj 2013

@bosacka díky, no nakonec to rozhodl manžel a objednali jsme MC, s adaptérama jsem počítala, je to 900kč, to není taková hrůza a pak se to určitě snáž prodá, isofix je perfektní věc, měli jsme už u první dcery, bez toho se neobejdeme...

petramarie
16. máj 2013

@ivett my koupili Brio adaptery na Maxi cosi a sedacku mam po kamosce a parada 🙂

@sharon30 cyklamová 😉
@maty1232 moc se tesim na fotecky vasi kary 🙂

petramarie
16. máj 2013

@sharon30 jinak taska super! Nemas prosim realne foto jak vypada na kocarku? Ja uvazovala o te kombinaci s modrou a bilou 🙂

ostravacka999
17. máj 2013

Okud je prosím ta taška? Je boží! Můžete mi prosím poslat odkazy kde si necháváte šít věci na Brio? 😉

laleal
17. máj 2013

@poppy1 ahoj je to originál brio skejt,dá sa kupiť skoro v každej predajni kde predavaju brio 😉 ale napriklad v bambini ho maju momentalne vypredane aj na centralnom sklade a na predajni je tiež vypredane,takže sa na neho u nich bude dlhšie čakať...skus predeti.sk alebo niake ine predajne 😉 alebo sleduj bazar,sem-tam ho niaka mamina predáva 😉 ale vraj sa da nanho nakliknuť aj univerzalny skejtík...to už neviem 😉