Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sevzuz
30. okt 2012

@madormi
@rivatha
@pallacinka
no baby poviem vam tie kolieska su podla mna hrozme, pripada mi to ako klasicke kociky stare, alebo "polske tanky" v kombinacii s vanickou este ako tak ale k sportaku uplna katastrofa 😝

sevzuz
30. okt 2012

@rivatha ja som mala k hnedemu brio tu dm-kovu farebne sedela uplne super a mne teda aj velkostnme ja mam radsej velke tasky a vsetko po ruke aj ked idem od kocika hodim si to krizom cez ramena🙂

sevzuz
30. okt 2012

@rivatha skejtik som mala tento http://www.brio.net/To_Go_Stroller/Accessories/... a bol super nevyhoda je zepodla mna zavadzia, treba sa s nim naucit chodit, ked som ho tam dala musela som tlacit kocik ako nase romske spoluobcianky "dobre daleko pred sebou lebo ma strasne lame" ale dalo sa na to zvyknut, a co bolo odla mna na ...: ked na nom dieta nestoji strasne hrkoce aj po rovnuckej ceste, a neda sa nijako zdvihnut (ja som si zadovazila take haciky na silnej gume a pripevnovala som to o rucku ( to su take haciky na pripevnenie nakladu na voziku za autom) a strasne zle sa dava dolu z konstrukcie ked je nieco v kosiku treba nadvihovat alebo vyprazdnit kosik a tym ze sa neda dat do inej polohy pokazde ako som isla domov alebo z domu 8 schodov tak som ho musela davat dolu alebo potom s tym hacikom. ale jazdne vlastnosti ma super dokonca ked som mala mladsieho uz v sportaku a starsi bolunavko ako sme isli zo skolky tak si sadol na tu nozickovu cast v pozicii tvarou ku mne a nozky mal na skejtiku tak to bolo velmi fajn🙂

madormi
30. okt 2012

@sevzuz hnusné to je s tím sportákem to ne že ne, ale do sněhu asi praktické. no uvidíme 🙂

madormi
30. okt 2012

@sevzuz kombinace brio. lodgera dm taška- super 🙂 🙂 mám též vše a vše si nemůžu vynachválit 🙂

sevzuz
30. okt 2012

@madormi no len toto je stara kombinacia, teraz mam cierne brio, tasku z Tesca ale podobneho stihu len je kozenkova, a krasny ale fakt krasny fusak elodie details retro tak super to vyzera🙂 mam este denim lodger ale v tom ciernom briu sa straca.

madormi
30. okt 2012

@sevzuz já koukala na elodie details ten pruhovaný i s taškou, mám pláštěnku v tomto designu tak jsem přemýšlela i o zbytku výbavy.v jakébarvě je ta korbička? to je ta béžová?

sevzuz
30. okt 2012

@madormi ano to je bezova ale rok 2009

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sevzuz
31. okt 2012

toto nieje naaaahodou kopia naaaasho bri-a?
http://www.concord.de/en/#/products/moving/bugg...

martuska75
31. okt 2012

@sevzuz vážne - celé brio 🙂

mirkap84
31. okt 2012

@sevzuz ...Brio je krajsi 😉 😅
...ani mne sa ten model Bria so styrma rovnako velkymi kolesami velmi nepozdava, mozno vyhodou je, ze bude kocik viac terenny, ale to uz nie je ono 🙂

pallacinka
31. okt 2012

@sevzuz Vsak prave, mne sa tie velke kolesa tiez nepacia. A u nas bol zo vsetkych kocikov vzdy Brio prave ten najterennejsi aj s normalnymi kolieskami, mne sa az take male nezdaju.

bella22
31. okt 2012

@sevzuz no toto! 😕 Brio je samozřejmě hezčí a účelnější...Ale ano, je to dobrá strategie - obšlehnout něco, co se povedlo...

laura_pausini
2. nov 2012

@rivatha ahojky spolucakatelka 🙂 uz si sa rozhodla? kovovy ci plastovy skate? ja stale neviem :( pripadne nema niekto skusenosti s oboma?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzik311
3. nov 2012

čaute kočky tak dnes som rezervovala brio go 2012.. je už aj 2013? lebo mne predajca vravel, že nie ale tak neviem ☹ prípadne to ešte zmeníím.

sevzuz
3. nov 2012

@zuzik311 ja neviem ci su nove farby, google nic nehovori, na nete som nasla tento odkaz a su tam uz aj tie nove kolesa
http://blogg.alltforforaldrar.se/alltombarnvagn...

zuzik311
3. nov 2012

@sevzuz to sa mi nepáči...
inak si spokojná? ja som objednala 2012 hnedý na čiernej konštrukcii ešte mali aj červený na bielej ale chcem aby to bolo aj pre chalana aj babu tak sa mi ten hnedý zdal univerzálnejší..
tak snáď budem spokojná a neurobila som kravinu lebo sa začínam báť že som sa unáhlila

kocicinka
3. nov 2012

Holky, nevíte, jakou nosnost má ten Brio skate? Já mám skate Jané, zajímá mne, jestli by tam šel.
Potřebovala bych vědět, kde je autorizovaný servis. Kdyby náhodou 🙂
Máte někdo zkušenosti s tou originální vložkou? Je dobrá?

kiakocikovsvet
4. nov 2012

@kocicinka autorizovaný servis firma groupfashion.cz

vendyca
4. nov 2012

Ahoj majitelky Brio GO,

chci se zeptat - jak je to s prostorností sedáku sportovního kočárku - letošní zima bude v pohodě, ale příští, do bude malýmu ro a půl, nevíte, jestli se vejde s fusakem? A jak je to jízdou v terénu - polní cesta, malé kamínky (nemyslím nějaké kořeny atd.)

kiakocikovsvet
4. nov 2012

@vendyca športová časť patrí medzi najväčšie medzi značkovými kočíkmi, takže dieťa vo fusaku sa v pohode zmestí,
jazda v teréne bez problémov

vendyca
4. nov 2012

@kiakocikovsvet Díky. A co kolečka, zapichují se do nich kamínky?

georgia333
4. nov 2012

@vendyca sú to veľmi kvalitné kolesa a kamienky sa do nich nezapichujú

bosacka
4. nov 2012

@vendyca podla mna su kolesa super a kamienky (posypove) sa do nich zapichuju... ale nevadi to, lebo defekt nehrozi a oni potom vypadnu... 😉

martuska75
5. nov 2012

@sevzuz fúha, zaujímavé tie nové kolesá. No neviem. ČO myslíš, že bude nové Brio tak dobre pohyblivé ako to staré? Ako určite to bude teréňák len neviem či už bude tak super aj do mesta ako ten starý model. Myslím že za mňa by som nechala tie staré kolesá 🙂 Alebo bude aj/aj, nevieš??? Teda ked si tak dobre informovaná 🙂

kika46
5. nov 2012

@zuzik311 Ahoj, ja som tiez minuly tyzden zajednala ten hnedy na ciernej konstrukcii aj ked sa nam viac pacil ten cerveny na bielej. Ale presne ako pises hnedy je univerzalny. 🙂

slavkav
5. nov 2012

@kika46 aj my mame hnedy 🙂 uz zabehavame pri synovi 🙂 dala som si usit 2 nadherne podlozky - ktore kocik super ozivia 😉