Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kocicinka
3. jún 2013

@vierka84 ano.

lludmila
3. jún 2013

Holky, já jsem boudy několikrát prala v pračce, v pracím prášku, nic se nestalo.. Ikdyž jsem boudu sušila na sušáku, nic se nestalo, žádné problémy,! 😀

sissi
3. jún 2013

Holky našla jsem na ebay originál pláštěnky za poloviční cenu od tohoto prodejce http://www.ebay.de/itm/BRIO-GO-Regenschutz-fur-... dávám tip, kdyby ještě někdo potřeboval.

vierka84
3. jún 2013

@kocicinka vedeli by ste mi popisat ako, lebo ja na to neviem prist 🙂

katuska1144
3. jún 2013

AHOJTE ,NEMATE NAHODOU NIEKTORA BRIO GO KOCIK NA PREDAJ? hlavne vanicku a konstrukciu...

petramarie
4. jún 2013

@sevzuz ahojky, kukala jsem na tvuj prakticky navod, jak svleknout boudicku u korbicky a zaboha mi to nejde vykliknou hned v prvnim kroku.. Taham za to kolmo nahoru a proste to nejde vykliknout ☹

petramarie
4. jún 2013

@sevzuz tak už dobrý.. chlap se o to postaral 🙂 Měla jsem totiž problém s pomačkanou originál látkou na boudičce, takže mi nezbývá, než sundat a namočit, jinak to vypadá katastrofálně. Jak jsem četla, že jsi to i prala, tak už nemám strach 🙂

ivetka09
4. jún 2013

@poppy1 Ahoj, ok no ved kym ty prides do posledneho mesiaca mozno budem ho mat napredaj ... kto vie zalezi od prcka do kedy bude spavat v kociku 🙂 hlavne zatial sa drzte 🙂

poppy1
4. jún 2013

@ivetka09 dakujem 😉

ivetka09
4. jún 2013

@zuzik311 ahoj tak to si ma veru nepotesila ... nie nezehlila som to ja to zatial nechavam tak ... ja ho mam vecsinou len doma na spanie ale ak mi to zacne velmi vadit a ze zacneme s nim chodit von tak budem riesit ale neviem co s tym lebo je nove a nechcem hned mokrit a zehlit a co ja viem co ...

ivetka09
4. jún 2013

@poppy1 ty si ale bleskova 😉

ivetka09
4. jún 2013

@lludmila super dakujem za info aspon sa nebudeme bat 🙂

sestricka1
5. jún 2013

Brio objednané, berry farba to neni, že už nie su, tak som chcela modrú, najskor že maju všetky tri , tak som si vybrala tu najsvetlejsiu a že už ani tá neni tak potom, že čiernu a dnes mi kamoska vraví, že to už neni tí čierna aka bola na starších kočíkoch, je to pravda, je medzi tými farbami rozdiel, diky

sharon30
5. jún 2013

@maty1232 Ahojky, chtela jsem se te zaptat,jak jsi psala,ze mas usitou boudicku i k hluboke korbicce ale nelibi se ti..to je od Moniky? Nechala jsem si u ni ted prave usit boudu k hluboke korbicce v cyklamove barve..poprve mi boudicku usila podle starsiho typu,tak vubec nesedela,musela jsem posilat k uprave nazpet..dnes mi dosla upravena,ale prijde mi, ze to neni porad ono, nesedi mi prave po bocnich stranach..oproti originalu tam chybi jeden suchy zip,tak po bosich se to vlni,tak nevim,co ted s tim..posilam foto..co vy na to?

sharon30
5. jún 2013
vladisvladino
6. jún 2013

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci nahodou niektora z vas maminiek vie, ci sa da pridavne sedadlo buggypod pripevnit aj na kocik Brio go. Dakujem katka

vladisvladino
6. jún 2013

@ichbinich ahoj, to mas nahradnu budku situ od moniky z ciech? Chcela by som sa spytat, ci ti pasuje ta zo sportovej casti aj na hlboku vanicku alebo ci je sita original na hlboku ... Dakujem katka

vladisvladino
6. jún 2013

@kocicinka ahoj, uz si prisla na to ako upevnit podlozku s tymi bocnicami? Ja ju mam a tiez ju tam nebiem upevnit ☹

kocicinka
6. jún 2013

@vladisvladino prosímtě nepřišla. Udělala jsem to tak, že jsem na ty malé gumičky navlékla ještě jednu gumu (prádelní) a zahákla jsem tu gumy za ty vidlice, které se zacvakávají do konstrukde při upevňování sedačky. Asi to píšu divně, ale nevím, jak to popsat 😅 Každopádně moc hezky to nevypadalo, ty bočnice úplně nepřilehly, ani ten materiál barva se mi úplně nepozdává. Takže až budu při penězích, tak koupím tu originální, což jsem měla udělat rovnou. Nic proti monice, ale originál je originál. Neměla jsem chtít šetřit, holt moje blbost. Ale třeba tobě to bude vyhovovat, já jsem perfekcionista....
@vierka84 Věrko, myslím, že jsem to dělala podle videonávodu, který tady koloval... celkem mi to dalo, než jsem na to příšla. Po stranách pod madlem musíš nahmatat takové čudlíky, po jejichž zmáčknutí jde to madlo sundat. Jde to blbě, ale jde to.

ichbinich
6. jún 2013

@vladisvladino:
Pani Monika mi sila jednu budku na vanicku a jednu na sportiak. Je tam minimalny rozdiel.

pallacinka
6. jún 2013

@sharon30 Ufff, tak s tymto by som ja spokojna nebola ☹

madormi
6. jún 2013

@sharon30 to bych Monice vrátila,že to nesedí! a chtěla bych novou, nebo vrácení peněz! myslím, že nebude dělat problémy, jde o její dobré jméno

madormi
6. jún 2013

@vladisvladino já tu podložku s bočnicemi od Moniky mám též a sedí perfektně- mám jí upevněnou za ty čudlíky, které se mačkají, když se chce vycvaknout hluboká korba a fakt to sedí jak ulité

kocicinka
6. jún 2013

@madormi prosímtě, o jaké čudlíky jde? Já jsem na briu hlubokou neměla, tak nevím, o jakých čudlících mluvíš. A prcek mi teď v kočárku spí, tak ho nechci budit, abych to šla prozkoumat.
Mě přišlo divné, že na origo vložce jsou, dle fota, velké gumičky a na té moniččině jen malá očka. Myslela jsem, že to šije podle těch originálů.
Holky, stalo se vám někdy, že si prcek hrál s těmi čudlíky, co jsou po stranách na rukojeti na složení kočárku? Miky se vykloní a normálně si s tím hraje, tuhle je mačkal oba naráz, mám strach, aby se něco nestalo....tohle asi úplně nevychytali...

maty1232
6. jún 2013

@sharon30 Ahoj, posílala jsem taky na přešití, paní Monice jsem poslala i originál boudičku, poslala zpět přešité a stále to není prostě ono. By to chtělo ušít znovu úplně asi....mám přesně tu stejnou co ty... Jinak se všemi ostatními věcmi jsem spokojená, to úplně v pohodě, ale toto prostě nesedí....

solnicka_nr
7. jún 2013

@lej aj si to videla naživo? Ja mám este staré brio s tou hnedou konštrukciou a tiež sme plánovali tie zlate vecikupit ale ked som to videla naživo bolo to moc.... Tak sme nakoniec zobrali len tasku a podlozku tu kremovu a to jetak akurát. Plus este deku pasikovu ako odtiaľ ale to je vec vkusu

solnicka_nr
7. jún 2013

@evitaa777 ahoj máš originál ten skejtik? Tiež rozmýšľam nad kupou len neviem ci sa to oplatí aci to vyuzijeme. Maly bude mat dva roky a o mesiac čakám babu

ivett
7. jún 2013

@solnicka_nr já origoš skejtík mám, ale ještě jsem neměla šanci ho vyzkoušet ani na kočár přiděla, protože mi zatím nepřišel, ale snad dojde během června a pak vyzkouším...já ho koupila na mimibazaru za dobrou cenu, tak i když nevyužiju, za tu samou cenu ho prodám...jsem sama zvědavá jak to půjde, asi to bude dost těžký tlačit na stupátku s kočárem ještě třeba 12kg dítě...

laura_pausini
7. jún 2013

@solnicka_nr @ivett kocky, ja original skejt mam a pouzitie je super. Dcerka ma 2,5 roka a cca 14kg a nemam pocit tazkeho tlacenia kocika, ked na nom stoji... super ide s kocikom, aj schadzanie z chodnika bez problemov...
Trosku zvyku chce to jeho pripinanie a odpinanie. S tym sa este obcas jedujem/trapim... a hrkoce ak je na kociku bez dietata... stale dumam si zaobstarat nejaku gumicku na vyzdvihnutue ked nie je prave pouzivany 🙂
Ale fazit: som velmi rada ze som ho kupila, bez neho neviem ako by sme fungovali, ked ideme na prechadzku len my baby 😉

bosacka
7. jún 2013

@solnicka_nr my sme kupili skejtik pre dvjrocnu... najprv sa jej velmi pacil, potom bol uz menej zaujimavy. potom sme boli plavat a zobrala som malu do satky a velku do sportaku - a teraz by sa stale len vozila v sportaku (a to sme celu zimu kociar nevytiahli 😀 ) nevadi mi to, vela malu nosim v satke. inak ten skejt ma milo prekvapil. boli tu take rozpacite recenzie, ale ma velmi dobre jazdne vlastnosti, da sa prejst aj cez normalny obrubnik bez toho, aby dieta zostupilo a celkovo jazdi fajn. ano, hrkoce, ale mozno nie velmi viac ako mnohe golfky co stretavame (aj znackove 😝 )