Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

pellullinka
31. jan 2014

@krizovam jestli byl sportak koupení 3.1.12 tak pochybuju,že je to kolekce 2012,to bude spíš 2011. Nové kolekce se vždy začínají prodávat až na jare

krizovam
31. jan 2014

@pellullinka To mě taky napadlo, ale konstrukce je černá ne šedá a nevím jak jinak to poznám ☹

kekelka
31. jan 2014

Ahoj, prosím můžete mi poradit, jestli se jedná o kolekci z roku 2012? Ta barva předtím asi nebyla, že? Moc díky

lenulice
31. jan 2014

@krizovam od toho jsou tyto fora, abychom si pomohly a poradily a kdybych nechtela poradit, ani nereaguju, takze v pohodicce, vubec se neomlouvej, rada poradim ;) Chapu to, aj ja byla uplne uchylna do vsemoznych tuningu, mam doma uz pet nahradnich strisek a nepocitam ani kolik podlozek 🙂 A uz to chapu s tou Monikou, ja mam totizto vicemene vsechny strisky krom jedne od ni a pasuje to opravdu na obe ty konstrukce, mozna od jinych co to sijou by to nesedelo. I kdyz je pravda, ze i origo striska 2012 sedi na tu starsi konstrukci naprosto v pohodicce, opacne nevim jak by to bylo ;) Jeste jsem te totalne nepomotala? ;) No a potrebujes pomerit ten posledni dil strisky, ten co je nejvic venku, ten co se neprichytava o kocarek, tam je ten rozdil.
A tady je ten vzpominany link: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=56474265&ta...

sasena033
31. jan 2014

@kekelka ano je to 2012 my sme ju mali 🙂

lenulice
31. jan 2014

@krizovam ale psala jsi, ze ta bouda je od Moniky, tak potom se neni ceho bat, ci? Sedet ti to bude. Jinak pellulinka ma pravdu s tim datem koupeni, nooo tak pak fakt nevim ;( Nemuzes vysvlict tu svou origos strisku a hodit mi sem rozmery? Ja bych to porovnala s tema myma a urco prijdeme na to co mas za kolekci ;)

renatka80
31. jan 2014

@ikatika Ahoj, môjmu manželovi sa Brio go páčil ale nekúpili sme si ho. Chcem ti len poradiť skús predajňu Bambino v Žiline. Majú tam teraz veľmi dobré akcie a predavačky sú tam veľmi ochotné pomôcť. Možno tam majú akciu aj na Brio go. Viem, že majú aj internetový obchod www.bambino-kociky.sk.

evina24
31. jan 2014

ahojte.. máte niektorá aj autosedačku? neviete mi povedať či mi bude sedieť tento poťah na autosedačku? nemáte ho niektorá?
http://www.emitex.cz/potahy-na-autosedacku/

kekelka
31. jan 2014

@sasena033 Děkuji!!

kekelka
31. jan 2014

kdyby jste některá plánovala během měsíce prodávat hlubokou korbu s adaptéry ke kočárku Brio GO, po jednom dítěti v perfektním stavu, měla bych zájem

evina24
31. jan 2014

ešte ma napadla taká vec.. nemáte niekto auto vw golf? staršie.. cca. 2003 ročník.. či sa mi do kufra zmestí ten kočík 😒

lenash
31. jan 2014

Holčiny, nechystáte se některá kočárek do dvou měsíců prodávat? nejlépe černý, měla bych velký zájem ... už jsem jej byla okouknout v obchodě a jsem nadšená !!!

andrea.vasickova
31. jan 2014

Maminky, co je pravdy na tom, že Brio go v ČR končí a nebude už možnost opravy ani reklamace?

lenulice
31. jan 2014

@andrea.vasickova No nestras!?!?!?!? To jsi kde slysela?

andrea.vasickova
31. jan 2014

Psala to tady na MK jedna maminka, dnes jsem si to četla, taky mě to šokovalo. Asi v pondělí zavolám do prodejny, kde jsem kočárek kupovala a zeptám se na to.

andrea.vasickova
31. jan 2014
lenulice
31. jan 2014

@andrea.vasickova Asi bude lepsi zavolat do Groupfashion ve Zline, oni jsou vyhradni dovozci Bria, a asi aj servis je vesmes tam, kdyz davas reklamovat

andrea.vasickova
31. jan 2014

@lenulice to je pravda, děkuji🙂

zabka1987
31. jan 2014

ahoj baby 🙂 nám dnes došiel Brio go, neskutočne sa teším 🙂 aj pri prvom som ho mala 🙂 som veľmi chcela 2014ku, no zohnala som 2013 celkom fajn cene a farba kurát moja 🙂 tak som vzala 🙂 lepší kočík podľa mňa nie je ako Brio go

pellullinka
31. jan 2014

@andrea.vasickova podle mě je to divný,v podstatě až v posledním roce se kocarek tady více rozmohl a nevím proč by dovoz rusili. Já kocarek kupovala v listopadu a nikdo mi nic takového neříkal.

andrea.vasickova
31. jan 2014

@pellullinka Taky doufám, že to není pravda. Jen jsem chtěla vědět, jestli o tom někdo tady něco neví.

pellullinka
31. jan 2014

@andrea.vasickova no snad je to nějaká fáma. Kdyby ste někdo zjišťoval,tak prosím napište co a jak

badlamkaa
31. jan 2014

ja mam info od predajcu, od ktoreho som si vcera objednala hlboku vanicku, ze svedi predali brio inej firme, a ze od maja bude problem s objednavanim, tak neviem, ci aj ten obchod v zline bude mat problem objdnavat, reklamovat atd...

lenulice
31. jan 2014

@badlamkaa ;(((

krizovam
31. jan 2014

@lenulice Díky moc, zítra to zkusím vysléct a poměřit, dnes jsem už KO

krizovam
4. feb 2014

Prosím vás, máte stříšky šité od Moniky? Včera mi přišla a docela mě zklamala ta "látka" nebo co to je. Myslela jsem, že to bude podobné jako jsou látky na kočárku a zatím je to spíš taková koženka jako na stůl a ještě se leskne. Navíc ani dobře nesedí ☹

pechys
4. feb 2014

holky, vy co máte starší typ - koupila jsem si 2011 a dneska přišel a vyskakuje tam jako ta aretace - já odaretuju přední levý kolečko, párkrát s ním jako zatočím a on se mi sám zaaretuje - nesetkala jste se s tím některá? nevíte co s tím? jinak je kočárek v pořádku, ale tohle mě tedy naštvalo a nevím, co s tím. Ani kam se případně obrátit na servis, když je to starý kočárek, který ani nevím, kde byl kupovaný.

lenulice
4. feb 2014

@pechys treba tam kapnout nejaky mazani k tomu sedymu kolecku, prestane to 🙂 Ja pouzivam teflonovy olej. A hlavne poradne potocit tim sedym koleckem, at to neni tak napul, at je to bud poradne zaaretovany nebo odaretovany 🙂

pechys
4. feb 2014

@lenulice děkuji, zkusím to. takže se to normálně stává jo? stačí jen promazat? mě přijde, že to trošku drhne a díky tomu to vypadává. tak to zkusíme, až dorazí manžel, má někde schovaný nějaký mazadlo na kočárky. Díky moc.

kocicinka
4. feb 2014

@pechys mě to dělá taky. Musím to prostříkávat často. Dříve se ta kolečka zasekávala třeba jednou za 14 dní, to se ještě dalo, teď mi to dělá týden co týden... Dřív jsem to prostříkávala WD sprejem, ten ale hodně natahuje špínu, včera jsem koupila teflonový sprej, tak snad to bude lepší. Ale štvě mě to hodně. Hlavně, jak na ty kolečka sáhnu, mám úplně černé ruce, jak od kolomaze, jde to i špatně umýt, jak je to mastné.
Do servisu ani nevolej, to nemá cenu. Jakmile zjistí, že nejsi první majitel, vůbec se s tebou nebudou bavit. Celkově jsou hrozně neochotní.
Popravdě, co mi malý vypadl z těch kšírů( mám taky 2011), tak už kočárek skoro nepoužívám, jezdím nyní s Janéčkem, vyhovuje mi víc, na zimu rozhodně. A mají i suprový servis tady v Praze. Zavolám, přijedu, a za hodinu mám kočárek cajk. Fakt se to nedá vůbec srovnat. V tom Zlíně snad dělají jen servis kočárků v záruce, když jsem jim popsala " náš případ" , tj. starší kočárek a ještě z druhé ruky( chlap mě totiž odkázal na prodejnu, kde jsem ho koupila, že když není v záruce, tak smůla) málem mi položil telefon....