Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kocicinka
4. feb 2014

@pechys Můj taky ne, myslela jsem, že to bude vypadat úplně jinak ☹

pechys
4. feb 2014

@kocicinka a jakou jsi si vybrala barvu? jako takhle zlatou nebo úplně jinou?

pellullinka
4. feb 2014

@kocicinka ale tak zlata je zlata,ona má zase ty látky rozdělené a popsané docela dobře ne? To se dalo očekávat,že bude leskla. Ale střih se nepovedl :(

kocicinka
4. feb 2014

@pechys @pellullinka myslela jsem, že to bude taková ta tmavší zlatá( ne tak cirkusácky lesklá), jako byl ten originální brio zlatý set
Tady ho prodává jedna holčina
https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/54qd/z...

Tak jsem myslela, že to bude šité podle toho a z podobné látky. Ne taková příšernost...

pellullinka
4. feb 2014

@kocicinka aha,no ono je nejhorší když člověk to s něčím srovnává a očekává :(
Mě se nelíbí ani ten originál

pellullinka
4. feb 2014

@kocicinka látku má zarazenou mezi lesklými a i fotka odpovídáhttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51573567&ta...

pechys
4. feb 2014

@kocicinka @pellullinka mě se taky nelíbí ani originál, ale je fakt, že je to úplně něco jiného. tohle je hrozný, člověk něco očekává a má něco jiného. není nad osobní setkání. mě už ty nákupy přes net nějak unavují :D

kocicinka
4. feb 2014

@pellullinka ale jo, o odstín barvy mi až tak nejde, i když přiznávám, že má očekávání byla jiná, nicméně to vytýkám spíše sobě, né Monice ( já jsem hlavně potřebovala, aby se mi hodila k fusaku), hlavně mi vadí, kromě toho strašného ušití, že ten materiál vůbec není podle mého vhodný na boudičku kočárku, má to být ochrana pro dítě, a né, když zafouká, že se to bude na konstrukci třepotat. Přijde mi to jako lehký materiál třeba na plesové šaty( je to pružná látka), ale rozhodně ne na boudičku, která musí něco vydržet (a to nebydlíme na horách!)

pellullinka
4. feb 2014

@kocicinka jasně a ona není podsita?

kocicinka
4. feb 2014

@pellullinka Na omak je ušitá jakoby dvojitě( z té samé látky), a mám pocit, že když zafouká, tak se mezi ty vrstvy dostane vzduch a ona se jakoby "nafoukne".
No vypadá to hrozně☹

pechys
4. feb 2014

@kocicinka To je dost naprd, to chce fakt pevnou látku. já přemýšlím, jestli zvládnu něco ušít, mám tu takový pevný látky, zelenou a modrou, tak jsem si říkala, že bych to mohla zkusit...

pechys
4. feb 2014

Holky ještě mi ted došla jedna věc, že nemám vůbec k tý sportovní verzi nánožník....paní mi ho neposlala, v inzerátu uvedený není. Já to brala jako samozřejmost a vůbec mi nedošlo, že k tomu není, až teď. Vy jste to koupily normálně s tím?

kocicinka
4. feb 2014

@pechys já bez, nánožníky moc nepoužívám

pechys
4. feb 2014

@kocicinka Já právě používala vždycky. od podzimu do jara, vůbec si to bez něj neumím představit.

krizovam
4. feb 2014

@kocicinka Hmm tak nějak to vypadá i u nás ☹ Hnusná není, ale není vypnutá, plandá, je pokrčená a celkově ta látka je divná.

pellullinka
4. feb 2014

@pechys já ho mám,u těch nových už je,jen není teplý,někdo tu psal,že je k ničemu,ale myslím,že bude stacit

pechys
4. feb 2014

@pellullinka u Teutonie to byla taky jen látka. tak já to snad zkusím ušít nebo nevím, ale potřebovala bych vidět, jak to vypadá :D

kocicinka
4. feb 2014

@krizovam přesně tak ☹
A budeš s tím něco dělat? Reklamovat ji?

krizovam
4. feb 2014

@kocicinka Už je to přešívané Monikou, ale pořád to není ono ☹ Nebudu s tím dělat nic.

kocicinka
4. feb 2014

@krizovam já to nechápu, na netu má takový pěkný fotky, i holky tady ji chválí, jen my musíme mít takovou smůlu... takže ani oprava nepomůže 😒
Fakt už se do budoucna budu učit být spokojená s tím, co mám, a ne chtít stále něco víc.....

lenulice
4. feb 2014

@kocicinka to si taky vzdycky rikam, navic u tech boudicek je to aspon u me tak, ze super zmena, ktera me ale vzdy bavi chvilku a stejne se pak po chvili rada vratim k moji puvodni originalni, je elegantnejsi 🙂

pellullinka
4. feb 2014

@pechys takhle vypadá originál

krizovam
4. feb 2014

@lenulice Ahoj a jak sedí tobě? A z jakého materiálu je máš, takový jako kočárkovina nebo jiný?

krizovam
4. feb 2014

Předloha a výsledek ☹

pechys
4. feb 2014

@krizovam No není to úplně stejný no...

@pellullinka Díky Peti, asi skočím do obchodu a aspon si to přeměřím a zkusím to. díky

lenulice
4. feb 2014

@krizovam mne vzdy sedely dobre, ja si nestezovala, teda az na tu na hluboke korbe, to mam tez tak nadstavovany jak ty, a uz to neni onco :( tvoje je na prvni fotce pekna, no ta druha je fakt nic moc :( Ja je mam z kocarkoviny, jednu - stribrnou z klasicke latky, ale to jsem aj vedela, a mam ji podsitou cernou kocarkovinou. Ale ja si nektery latky aj sama kupovala a ji je nechala poslat. A mam i strisku a dalsi veci od Darint z MMB a to je tez precizni prace 🙂

adado
4. feb 2014

Ahojte kocky, prosim nemate niektora skejtik pre starsieho surodenca na Brio, chcela by som len vediet ci tam sedi aj nejaky univerzalny alebo len origos....dakujeeem

fuska
4. feb 2014

Kocky, ako dlho vam vydrzali deticky vo vajicku? Zda sa mi hrozne malicke oproti inym vajickam.

pechys
4. feb 2014

Tak holky, ještě jsem si psala s jednou maminkou z emimino a ta mi psala, že jí to taky dělalo, to sekání, a že jí to manža vzal do dílny, tam to pořádně vyčistili a nějak trošku zbrousili ten vnitřek a od tý doby se jí to neseklo. bylo to u automechaniků, tak kdyby to někoho zlobilo, může zkusit tuhle cestu. Ja to zatím promažu a kdyby byl problém, tak zkusím najít někoho, kdo by mi to udělal.

tiumen
4. feb 2014

maminky a ako je to s ND ? Brio už nemám v záruke, dajú sa vôbec niekde kúpiť ?