Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

bosacka
25. dec 2011

@renata09 - staci kolieska naolejovat 🙂

renata09
27. dec 2011

@bosacka Ďakujem za odpoveď. Až sa malý zobudí,hneď ich naolejujem. 😉

evitaa777
31. dec 2011

maminky,mate niektora original Skate Brio?

michaela.g
31. dec 2011

@luciana157 ahoj, mne ten nanoznik usila jedna sikovna kocka z CR, dokonca mi spravila 2 v1, zatepleny na zimu a ked to rozopnem tak budem mat tensi na jar / jesen.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50144022&tab=9

tweetyna
2. jan 2012

prosim vas aka autosedacka tam pasuje okrem bria?

mixxinka
2. jan 2012

Dá se Brio vidět někde "na živo" v Praze? Ne jen na internetu? A kde se pak dá následně objednat? Moc děkuji za info

sasena033
2. jan 2012

@tweetyna maxi -cosi a le musis mat aj zvlast adaptery

tweetyna
2. jan 2012

@sasena033 aha dakujem 🙂

renata09
2. jan 2012

@renata09 nepomohlo to ☹ ešte je to horšie

renata09
2. jan 2012

@bosacka nepomohlo to,ešte je to horšie ☹

bella22
2. jan 2012

@mixxinka Babiez - možno vidět i objednat😉. My ho odtud máme a cena stejná jako v eshopech.

mixxinka
2. jan 2012

a je to jasný... Láska jako trám! 🙂 Hnědá kombinace, korba, sporťák a vajíčko - 18500,- 🙂

zajo79
2. jan 2012

@renata09 mala si wd40?

mixxinka
2. jan 2012

změna trojkombinace za 16.500,- to jestli vyjde, tak ho prostě koupíme hned 🙂

lilianka1199
2. jan 2012

Ahojte faninky Brio-go 🙂,chcem vam len poradit,ze momentalne ho maju v babatkove KE(aj na ich stranke),akciu-sportova cast a vanicka za 495e,to je super cena,ja som si ho uz objednala,takze cakam 🙂))

monulienkamt
2. jan 2012

@mixxinka ja som ho pozerala v Prahe v prvom polroku minuleho roka, kedy som tam pracovala, mali ho v Puntanele v obchodnom centre Letnany a potom este v jednom obchode niekde na Chodove, ale to si nepamatam ako sa vola ☹ , no a skus este Malvik, ten je za Prahou, tam sa mi zda, ze tiez bol. No a urcite bude k videniu na vystave For kids, teda minuly rok som ho na tej vystave videla, neviem ci bude aj tento rok

skybaby
2. jan 2012

@evitaa777 ja mám 😉

mixxinka
2. jan 2012

@monulienkamt 🙂 kuju moc

evitaa777
2. jan 2012

@skybaby a ste spokojna?planujem si ho zaobstarat..

mixxinka
2. jan 2012

@lilianka1199 prosím a jaké to jsou stránky?

sasena033
2. jan 2012

@lilianka1199 je no pekne super cena naozaj....uff ja som zaplatila zalohu este pred mesiacom na sumu 845€ vrrrrrrrrrrrrr 😅

skybaby
2. jan 2012

@evitaa777 ja ho nepoužívam veľmi často, ale som celkom spokojná, da sa celkom dobre nasadit, ale uz sa mi ťažšie dáva dole ... Možno to chce prax. A da sa s ním aj vychádzať na obrubnik (ked na ňom dieťa stojí, len treba dat väčší pozor) mne z neho mala raz spadla a potom sa chvíľu nechcela vozit, ale teraz si ho zasa pýta

evitaa777
2. jan 2012

@skybaby super,dakujem za nazor.. 🙂

mixxinka
2. jan 2012

@lilianka1199 moc díky

bosacka
2. jan 2012

@renata09 - to ma mrzi, ze to nepomohlo... ☹ nam to pomohlo a tiez sme sa to tu docitali, nebol to nas vymysel...

mixxinka
3. jan 2012

Tak moc děkuji všem, ale v metalickém provedení je ta cena hned jiná. Spíše bych chtěla poradit. Mám nabídku na ten hnědý s metalickou konstrukcí, včetně korby a autosedačky - vajíčka, za 18.990,- Myslíte že bych to takhle v tomto provedení mohla někde sehnat levněji? Kočárek chci mít nejpozději do konce března vyřešený. Díky.

bella22
3. jan 2012

@mixxinka nás ta hnědá s hnědým metalickým rámem (trojkombinace) vyšla v Babiez na 22.500Kč - jako cena jiných kombinací, ta limitka tam nebyla dražší. V eshopech v ČR je ta cena stejná (koukala jsem na Malvíka apod.) - mají stejného dodavatele, ale my jsme ho chtěli z obchodu, tak jsme po akcích moc nekoukali. Viděla jsem zlevněný hlavně ty starší kolekce a občas byla akce na nějakou barvu, ale ta hnědo-hnědá ne...Myslím, že levněji (než je ta vaše nabídka) ho určitě neseženeš.

mixxinka
3. jan 2012

@bella22 Tak moc děkuji, asi ho vezmeme, rozhodla jsem se, že pro něj zajedeme osobně do toho obchodu, je to sice v Chomutově, ale uděláme si výlet a nebudeme kupovat zajíce v pytli 🙂

bella22
3. jan 2012

@mixxinka fajn😉. Pokud byste kočárek kupovali tak jako tak teď (já osobně jsem chtěla počkat aspoň do 7.měsíce), tak ho berte...