Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

outlaw96
16. feb 2012

No ja tiez dufam, ze do leta sa este nejake dobra akcia najde na BRIO. Videla som teraz v akcii kombinaciu sportiak 2011 a vanicka 2010 cca okolo 480 eur....tiez je to na zvazenie 🙂 Kazdopadne dík za reakcie....

peliroja
16. feb 2012

@l.lara prepac moja vcera som uz nestihla, paci sa fotecky s fusakom 🙂 ty mas ktory ten kremovy, ci cierny?

peliroja
16. feb 2012

@monulienkamt tak daj potom vediet ako si dopadla 🙂

ladylilhomeboyy
16. feb 2012

@jakani a si spokojna s tou sedackou? ja tiez rozmyslam o kupe autosedačky CHICCO Synthesis XT.... ta je tusim do 13 kg a vyzerá celkom slusne 🙂 . ja som toho isteho nazoru ze kocik sa da jednoducho poskladat tak nebude problem ved na to sme ho kupili 🙂... a tie tasky som pozerala vyzeraju dobre aj cenovo sa dost oplatia tie co su v akcii no mne sa viac paci ta bielo cierna a aj s toho dovodu ze mam bielo cierny kocik viac by mi tam ladila ... ale sak mame este nejaky cas budem dufam ze ich casom zlacnia vsetky 😀

monulienkamt
16. feb 2012

@peliroja dnes som tam volala, vcera som na to uplne zabudla, slubili mi, ze ich objednaju a poslu, tak dufam, ze to pomoze 🙂

monulienkamt
16. feb 2012

@peliroja inak ten modry kocik je krasny, ja dodnes lutujem, ze som zobrala ten bezovy, hned by som ho vymenila. len mne sa hrozne pacila ta tmavohneda vanicka

l.lara
16. feb 2012

@peliroja jeej, zlaticko si.. 😵 ako si to tam napasovala, ze ti to netrci? 😅 super a marinka je uzasnucka..posielame cmuk🙂 co mas to zelene na rucke? ja som musela dat dolu to madlo, lebo som tam nevedela maleho vopchat..:o) a mam ten kremovy.. 🙂

svjana
16. feb 2012

@pallacinka V pohode, len videla som inzeráty kde ponúkali vajíčka párkrát použité, veľa maminiek je takých čo málo chodia autom, a hlavne ten isofix k tomu je tiež dosť peňazí, určite nechcem nejaké vydraté ošúchané rok používané alebo poškodené..A zas nemám moc na výber, jedine brio alebo maxi cosi pokiaľ ho chcem naklikávať na kočík nie len voziť v aute. A k maxi cosi ten isofix+ adaptéty nie je zas taká malá položka...

pallacinka
16. feb 2012

@svjana Urcite mas pravdu, daju sa zohnat aj vajicka, co su takmer ako nove. Drahe su obidve, brio aj maxi cosi, plus tie adaptery to este predrazia. My sme kupovali maxi cosi v neutralnej farbe s tym, ze ju odlozime pre vsetky nase dalsie deti 🙂 Drzim palce pri hladani 🙂

svjana
16. feb 2012

@pallacinka 🙂 No my už ďalšie neplánuje, jedno už máme, teraz bude druhé, tak asi aj konečná. Díky!

ichbinich
16. feb 2012

@ladylilhomeboyy: Ten shop uz Brio nepredava... ☹ Asi sme vystihli nejaku fakt vypredajovu akciu. Inak ta tvoja cena je super.
Ja by som sa ale nespoliehala na to, ze budu aj tie ine tasky v akcii 😉 Asi by som kupila nejaku hned, keby sa mi pacila.

duplicka
16. feb 2012

este predeti.sk ma akciu 😉 😉 😉 😉 😉 😉

sevzuz
16. feb 2012

@duplicka predeti ma akciu len na "internete" vraj im akcia na brio skoncila 31.1.2012:-/

duplicka
16. feb 2012

@sevzuz no to som uz nevedela, inac troska blbe, lebo oni mali napr v ponuke aj cabriofix za 95eur ,tusim ju aj este ponukaju aj som ju objednala este davnejsie a aj im prisla aj mi volali,ze mi posielaju a potom poobede mi zas volala zienka,ze ano maju,ale ze cena 160 eur 😕 😕 😕 😕 😕 , jasne,ze som zrusila,ale princip naco to tam maju 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 . tusim aj stokke winter set biely a teda nemaju ho a nebudu mat, dokonca teda aj to brio

duplicka
16. feb 2012

aha fakt ich maju v ponuke myslim cabrio http://www.predeti.sk/mainform.aspx?producersfi... a teda winter stokke stiahli

ladylilhomeboyy
16. feb 2012

@ichbinich no sak uvidim este, zatial ma to nejak moc nenahli. mne co sa pacia tak stoja min. 60e tak preto chcem radsej pockat ci nahodou nebude na ne nejaka akcia bo sak to je podla mna dost za tasku. alebo sak myslim ze by nevadilo keby bola aj nejakej inej znacky nie? hlavne aby ladila a pasovala na kocik.

skybaby
17. feb 2012

@peliroja aj ja mám tuto farbu a strašne sa mi páči, len my sme zatiaľ ešte vo vanicke 😉

peliroja
18. feb 2012

@monulienkamt super tesim sa, dufam, ze potom uz budete fungovat v pohode 🙂 a hnedy s bezovym sportakom je tiez krasny, nemusis lutovat 🙂 my sme mali povodne cervenu vanicku a sedy sportak ale ked isla ta modra do akcie, tak sme nevahali 🙂

@l.lara za malicko moja 🙂 tak potom mame uplne rovnake, len inu farbu, tak isto ho tam napasujes, ked postahujes snurky okolo hlavicky, troska sa skrati. 🙂 a madlo davam aj ja dole, inak by som ju tam nenapchala, nakliknem ho az ked ideme von. Zo zaciatku som ho nedavala vobec, ale ked nasnezilo tak som sa bala ze Marinku vytrasiem na tych chodnikoch, tak to len pre moj dobry pocit 😀

@skybaby tak si este vychutnaj vanicku, mne je za nou obcas troska smutno, v tom sportaku uz to nie su take male babatka 😉

peliroja
18. feb 2012

a inak uplne od veci, nikdy by som to nepovedala, ja sa s ciernou moc nekamosim ale cierny fusak origo brio v modrom briu je uplna pecka 😵

salemi
18. feb 2012

Ahojte, chcem sa spýtať, máte, alebo ste mali aj slnečnú clonu na brio? Je to písané aj ako moskytiera, využívali ste ju?

l.lara
20. feb 2012

@peliroja nerooob...ja uz mam 3 fusaky, nemozem si kupit stvrty.. 😀 ty mas aj cierny?

peliroja
20. feb 2012

@l.lara nemam, mam tento kaiser a lodger ked bude teplejsie 🙂 ale ten cierny ma lakal 😀

peliroja
20. feb 2012

@salemi myslis nejaku original? ja som mala len taku obycko ale nepouzivali sme ju, minule leto bola mala este vo vanicke, a ked sa zdvihla ta krytka tak jej vacsinou nesvietilo 🙂 teraz do sportaku uvidim co poriesime 🙂

lilianka1199
20. feb 2012

@salemi no ju mam doma,ale este som ju nevyuzila,az v lete,ale inak je ina,ako uplne obycajna,kedze je taka siva,uplne husto tkana,taky zvlastny material,skoro nepriesvitna a ma aj UV ochranu,ked to budes mat v lete,nepotrebujes riesit slnecnik,mne sa to zda super,ja cakam v maji,takze cele leto vo vanicke je predomnou a si myslim,ze to vyuzijem 🙂

mamazuzu
20. feb 2012

Ahojte baby. Neviete nahodou o nejakej sikovnej zienke, ktora sije podlozky do sportovej casti brio? lebo tie original ku brio sa mi vobec nepacia. chcela by som nieco pestre. Dakujem

jakani
20. feb 2012

@mamazuzu ja mam odlozeny tento link : http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=791474
ale kedze to nie je u mna este aktualne, neviem nic blizsie...no urcite si budem chciet tiez dat usit nejake podlozky, ked pride ten spravny cas 🙂 ...videla som viacero ponuk, ale praca tejto panej sa mi pacila najviac, aj preto ju mam ulozenu...potom daj vediet, ak by si objednavala, ako si spokojna 😉

pallacinka
21. feb 2012

@mamazuzu @jakani Zda sa mi, ze od tejto pani mame doplnky my (aspon ma tu nasu latku v ponuke), a musim povedat, ze kvalita je naozaj uzasna 🙂

mixxinka
25. feb 2012

holčenky, prodávám tašku na brio, hnědá, poštovní typ, nerozbalená, kupovala jsem před 2 měsíci, ale dostala jsem jinou, která se mi hodí víc, tak kdyby jste měla některá zájem... Písněte mi do IP.

milacik0106
25. feb 2012

@mixxinka prosím ťa pridaj sem na nástenku foto tej tašky .. díky

mixxinka
26. feb 2012

@milacik0106 ok 🙂 barva je ve skutečnosti přesně tak tmavá, jako je i hnědý kočárek