Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

bubinovci
6. mar 2014

@petramarie tam ako su tie plastove klipy na boku tak podtym by sa mal ten suchy zips rozopinat.

petramarie
7. mar 2014

@bubinovci diky, ja uz mam korbicku rozlozenou a schovanou v zalepene krabici. Pokud nekdy bude druhe dite, tak na to mrknu 🙂

bubinovci
7. mar 2014

@petramarie je mozne ze si si to nevsimla. Ja ked som predavala vanicku 2011 po synovi vtedy som si to vsimla🙂

aklus
7. mar 2014

Ahoj, chystám se prodat hlubokou korbičku Brio černé barvy, je to ta, jak má vidět konstrukci bílé barvy.
Je nevyšisovaná, moc pěkná. Levně. Kdbyste měl někdo zájem, písněte.. 🙂

vvverunka
8. mar 2014

bývají nějaké akce na bugaboo? diky

lindafabianova
8. mar 2014

@vvverunka Jste si spletla diskuzi, tady se řeší Brio Go a ne Bugaboo 😉

vvverunka
9. mar 2014

@lindafabianova ano nejde i to smazat a ihned po napsaní,jsem kontaktovala správce a žádala o smazání.

galaxy
9. mar 2014

Baby nemohla by ni niektora opisat alebo dat mi sem foto ako sa upevnuje nanoznik na sprtiak? Inak sip sup do skupinky - moj tatos je brio go

mimik79
9. mar 2014

treba vybrat striešku, ta sa zacvakava do kočika na dvoch bodoch na kazdej strane a vložiť tam take latkove pasiky s cvokmi k nanožniku, o to sa potom nanoznik pripne

mimik79
9. mar 2014

@michajela23 my mame hnedy, použivame ho 15 mesiacov, vanicku do 8 m a nie je mu absolutne nic. casto pouzivany aj na slnku, v lete minuly rok ...aj striesku perieme v pracke, ani len naznak nejakeho opotrebovania alebo vyblednutia

marin.frist
9. mar 2014

Ahojte kocky,
rada by som oprala cely potah zo sportovej casti, ale netusim, ako ho dat dole, kedze na niektorych miestach je pevne prisity (alebo mi tak aspon pripada). Nemate link na nejake video na youtube, kde je to ukazane?
Dakujem pekne 🙂

lenka_21
9. mar 2014

Caute baby, tak som sa konecne dokopala a rozhodla predat moje milovane Brio - v skutocnosti som ho az tak velmi nevyuzila, lebo ked mal syncek 5 mesiacov tak sme si adoptovali dcerku a musela som kupit dvojickovsky kocik 😀 😀 😀 Obcas ked som mala iba jedno dietatko doma, tak som utekala kocikat 😉 Je fakt skvely - ak mate niekto zaujem kuk do mojho bazarika ...

https://www.modrykonik.sk/market/kociky/ju4n/3-...

apolenka6
9. mar 2014

mohla by som poprosiť kontakt na pani Moniku ,alebo šije niekto podložky aj na Slovensku?

beruskanula
9. mar 2014

holky ahojky..mate nektera origo slunecni clonu ? pokud ano, sedi i na korbicku?

enah
10. mar 2014

@demetria @minonka007 autosedacka na Briu - ano je to docela v sede... Mala si na to zvykla a v korbicke uz len jacala takze som ju cely 3-5 mesiac vozila vo vajicku. v 5 sme sli do sportaku nalezato. K velkosti, porovnala som ju s maxi cosi cabriofix - a je to podobne na sirku, takze cvalici v zimnej kombineze tam budu vzdy akoby natesno. Brio ma trochu vyssiu skorapinu - mylsim, ze bude odolnejsie voci bocnym narazom. Skoda ze neviem vygooglit vysledky testov - porovnani s inymi.

k_barakova
10. mar 2014

zvažuju koupě brio go - namísto jané slalom pro. Mám 3 kombinaci a 7 měsíční holčičku a málo místa na uskladnění tak chceme prodávat a doporučen mi byl brio go. Nevadí dětem že nejde sklopit úplně do lehu? a co kolečka kdybych koupila z druhé ruky? nebývají moc sjeté? děkuji vám za rady 😉

lenulice
10. mar 2014

@k_barakova Podle me to detickam vubec nevadi, ono zvenku to vypada, ze kocarek ma dost maly ten uhel lehu, ale kdyz kuknu dovnitr, jakoby uplne jiny kocar, krasne si mi tam maly hovi a leh se mi zda byt z tohoto pohledu fakt daleko plitci, nevim cim to 🙂 Takze toho se neboj ;) Jinak ja mela chvili zkusenost s Jane Slalom, mela jsem ho pujceny u znamych namisto Bria a strasne jsem se tesila na moje Brio, uvidis sama, bude se ti zdat, ze jezdi samo, narozdil od Slaloma, pro me to byl v porovnani s Briem hrozne tezko ovladatelny tank 🙂 A kolecek se taky neboj, nedaji se nejak sjet, podle me se ojedou a pak zustanou uz stejna, a to tak, ze ten prostredek kola uz neni tak hladky od kaminku jak u novyho kocaru, ale sjet podle me fakt nejdou 🙂

apolenka6
10. mar 2014

nájde sa niekto kto mi pošle do IP na pani Moniku kontakt?? 😨 chcem do bria podložku už o chvíľu dám fusak preč a chcem podložku do kočíka pre dcérku 😕

pellullinka
10. mar 2014

Ahoj briacky 🙂 poraďte jaký organizér na kočárek?

pellullinka
10. mar 2014

A nějaký drzak na pití?

apolenka6
10. mar 2014

@pellullinka veľmi krásne dakujem !!!! 🙂 🙂 🙂

apolenka6
11. mar 2014

ked ste si dávali šiť podložku pani Monike tak ste si dali aj s bočnicami ušiť? čo je lepšie?

pellullinka
11. mar 2014

@apolenka6 já ji nemám,ale většina holek do bria volila bez bocnic co jsem koukala

k_barakova
11. mar 2014

@lenulice dekuju,porad se snazim vychytat vsechny mozne mouchy co mne napadaji. Tak to vypada ze do nej jdeme kdyz slysim tolik chvaly. Hlavne ocenuju to ze na malou zase uvidim. Ve sportaku jane neni bohuzel spokojena ikdyz syn byl bez problemu. Ted jen sehnat kocarek, bohuzel u nas nikdo nenabizi 😢

apolenka6
11. mar 2014

@pellullinka tak dobre chápem tvoju odpoved ,že si mám dať aj bočnice? 🙂

lenulice
11. mar 2014

@apolenka6 ja mam vsechny podlozky bez nich a ani bych je nechtela, podle me to vypada lip bez ;)

apolenka6
11. mar 2014

@lenulice dík za odpoved 🙂

pellullinka
11. mar 2014

@apolenka6 nene,prave bez

zdeni.r
13. mar 2014

Holky prosím, jakou používáte sluneční clonu a síťku proti hmyzu? ty origoš doplňky sou nehorázně drahý...