Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

zvalka
3. máj 2014

@margaret96 napisem ip 🙂

lg7
4. máj 2014

Holky, prosím vás, stalo se vám některé, že by se vám na sportovní části Brio Go ulomila taková ta černá plastová část, kterou procházejí popruhy na polohování kočárku? Děkuju! S kočárkem jsme dosud žádné problémy neměli a dnes koukám, že se tahle součástka rozlomila...tak nevím, jestli má cenu to posílat někam na opravu nebo co s tím...Děkuju předem za reakce! 😵

barborach1
5. máj 2014

@jaya Tak paní, už si to nepamatuje jak to dělala, ale naštěstí jsem teda na to přišla. Děkuji za pomoc při hledání. 🙂

barborach1
5. máj 2014

@martinasukennikova Marti, povedlo se mi potah sundat. 🙂 Musí se odšroubovat 8 šroubků, které drží plastové části, do kterých se dává bouda. Potom se nahoře na konstrukci chytne a silou se celý potah vytáhne. Jo a musíte mít odlepené suché zipy u nožiček. Jde to trochu ztuha, ale jde.😀

martinasukennikova
5. máj 2014

@barborach1 ano ? Ja som vsetko odsrobovala a dalej som nevedela co tak som to nasrobovala nazad a kaasla som na to :D tak mozem zacat od znova 😀 dakujem pekne za radu

barborach1
5. máj 2014

@martinasukennikova Kdyby jste nevěděla jak dál tak napište, zkusím to ještě pořádně vysvětlit.

stucian
5. máj 2014

Holky jak sundat strisku? A nejaky typ na moskytieru? Diky

stucian
5. máj 2014

@lg7 me osobne se to nestalo ale kamaradce..na to me upozornovali i na prodejne...poslat do servisu pripadne zazadat o novy kus...mimochodem ten kus stoji okolo 500kc :-\

anetaji
5. máj 2014

Holky sice nemám brio go ale brio sing ts a tam jde vše krásně sunda na sucháče či zipy :D nenávidím kočárky které jsou vyrobené že člověk přemýšlí jak a co kde zandat a vyndat :D krásné ježdění 🙂

lg7
5. máj 2014

@stucian Tak už jsem to dnes zjistila...volala jsem přímo do servisu Brio Go (Group fashion) a řekli mi, že ten plastový díl jde objednat a bez problémů vyměnit a cena snad kolem 300,- ...tak snad! 🙂

slecnamm
6. máj 2014

Dobrý den všem, nechystáte se někdo prodávat. Neutrál nebo pro kluka? Díky

pellullinka
6. máj 2014

Holky u toho odpruzeni,to černé je krytka a dá se sundat a promazat? Co vše jste promazavali? Kolečka,odpruzeni...a ještě něco?

stucian
6. máj 2014

@pellullinka ta krytka sundat jde..poradne zatahnout dolu,nebat se toho..ja namazala vse..od kol az srouby..prubezne dotahuji a promazavam..koupila jsem si sprej na horska kola prej lepsi nez wd 😉

anetaji
6. máj 2014

@slecnamm
prodávám Brio Sing ts,tak se mrkněte.Hezký večer 🙂

pellullinka
6. máj 2014

@stucian koupila sem teflonovy sprej,tak zitra budu promazavat,dekuju za radu 🙂

nika27
7. máj 2014

Ahojte, ja sa tiez pridavam k Vam. Mame 3 kombinaciu Brio go. S kocikom sme maximalne spokojni. Ale bohuzial musime ho predat:( o par rokov, ked budeme chciet mat dalsie babo, urcite sa vratime k Briu;)ak by ste mala niektora zaujem, napiste mi IP.

nika27
7. máj 2014

@madormi ja mam skateboardik v ciernej farbe. Predavam ho k celemu kompletu. Ak sa mi nikto neozve do buduceho tyzdna , ako prideme na Slovensko, predala by som ti ho.

madormi
7. máj 2014

Ja bych ho brala hned.byla bych vdecna pze neni k sehnani ani novy ☹

pellullinka
7. máj 2014

@stucian krytku sem úspěšně sundala (ale byla to fuska),ale tam není co namazat,vždyť je tam jen pruzina :D co jsi tam mazala?

stucian
7. máj 2014

@pellullinka komplet pruzinu..doporuceni ze servisu..ona pruzina mi nekdy skripe po narocnejsim dni..a nezapomen steceni sprej utrit.. zbytky ma sebe vazou necistoty..

kocicinka
7. máj 2014

@madormi na brio mi pěkně pasoval lascal mini. Taky jsem marně scháněla brio, ale pak jsem se na to vyprdla a lascal za třetinovou cenu posloužil nejlépe, jak mohl. Mám ho schované na třetí🙂

madormi
7. máj 2014

@kocicinka a nemas foto na kocarku?

kocicinka
7. máj 2014

@madormi asi ne☹ Ale můžeš to vyzkoušet někde na prodejně. Tedy máš- li tu možnost.Já to taky zkoušela, protože mi nikde nebyli schopni říct, jestli to bude pasovat.

vlocka1984
8. máj 2014

Holky, koupili jsme trojkombinaci Brio Go a zkoušeli jsme připásat autosedačku do auta. Hrůza 🙂. Máte některá zkušenosti z isofixem na tuto autosedačku? Jaký typ se na to hodí a nebo neprodává již některá z vás použitou? Moc díky.

lindafabianova
9. máj 2014

@vlocka1984 Já mám taky trojkombinaci a připásání autosedačky do auta mi zabere asi 30 vteřin 😀 asi děláte něco špatně 🙂

martinasukennikova
9. máj 2014

baby moj syn je moc dlhý a brio je mu len tak tak .sportova cast. je niečo ešte dlhšie od bria ? napriklad concord fusion ? nemate skusenost ? lebo aj ked ma už 2 roky aj 3 mesiace ale aj tak sa vozí a spava v kočiku tak potrebujem niečo velke

pellullinka
9. máj 2014

Tak dnes sem si koupila sluneční clonu ABC design 🙂

bubinovci
9. máj 2014

@martinasukennikova myslím, že concord wanderer je ešte dlhší ako brio

wewerka0
9. máj 2014

@pellullinka mohla by si prosim pridat aj foto ak by sa Ti dalo. Aj ja rozmyslam, vyzera super ta clona, len by som chcela vidiet ako vyzera na briu. Dik.

pellullinka
10. máj 2014

@wewerka0 jojo vyfotim 🙂 mám ji teď na korbicce.