Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

laleal
19. apr 2013

@pellullinka ahoj,ja mám 2ročnu dcerku,má 12,5kg,brio jej je aj na širku aj na dlžku ešte uplne v pohode 😉 akurát že radšej už chodí pešo alebo na bike-odražadle 😅 ale ked ju idem uspinkať,dám ju do bria a do pol hodky spinka a spí v nom aj 2-3 hodky v kuse....musím povedať že brio je paradne priestranny,odpruženy,krásny kočík,určite si ho nechávam 😉 😉 mala som concord neo,inglesinu avio,bugaboo bee plus ale brio je naj naj 😵 😵

laleal
19. apr 2013

Ahojte,prosím vás,máte niektorá túto tašku?ste spokojné? maju ju teraz za dobru cenu,ked sme u nich kupovali nove brio,stála ovela viac.... http://www.bambini.sk/sk/5033/33/brio-taska-do-...

maty1232
19. apr 2013

@petramarie tak to jsou teda pěkný vydřiduši, že to prodávají za stejnou cenu!

petramarie
21. apr 2013

@kocicinka nemáš prosím tě někde vyfocenou tu pláštěnku Elodie? ..viděla jsem to na jiných typech kočárů kromě Bria 🙂

mirus2
21. apr 2013

Ahoj, mám Brio Go, a mám aj Peg perego GT 3. Obidva sú super, ale Peg perego je ešte o kúsok lepší🙂. Je ťažší ako Brio, ale je pre dieťa pohodlnejší, športová časť sa dá sklopiť úplne do lahu a pri Briu nie. Dá sa manipulovat s opierkou na chrbát jednou rukou, pri Briu dvomi. PP má dva drziaky na fľašu alebo pohár, Brio nemá. PP má okrem prebalovacej tašky aj takú malú tasku na doklady, mobil,...., proste takú kabelku, Brio nemá. A veľmi dôležité: PP ti prejde všetky tereny, sneh ani necíti, piesok, ..... a Brio je skôr taký mestský kocik, nie do terénu. A ked dieťa sedí a potrebuješ mu zatiahnut striesku, lebo napr.fuka silný vietor, snezi, páli slnko,..., PP vieš zatiahnut až úplne dole, ale Brio ma len krátku striesku.
Ale Brio športovú časť vieš otáčať na obe strany. Tak tu sú pre a proti, ja mám obidva kočíky a keby som kupovala ešte raz, tak PP by vyhral🙂 a Brio by bol na druhom mieste. Tak si vyber.... A daj vedieť, ako si sa rozhodla. A mala som aj Cam, ten bol otrasný a dva golface, takze cely vozový park🙂

pellullinka
21. apr 2013

@mirus2 popsala si výhody pro někoho kdo je ochotny mít doma těžký a veliký kočár protože potřebuje jezdit v terénu.
pro mě třeba ani jedna výhoda zduraznena u PP není důležitá - drzak na pití si mužů pridelat,tasticka na drobné věci - nedulezita věc pro mě,dávám si vše do kabely,že se dá operka nozicek nastavit jednou rukou,mám dvě,ráda je použiju 🙂
určitě souhlasím se striskou,to je výhoda.co se týče polohovani tak nevím jak moc jde nebo nejde brio.
Jen ode mě příklad,že co je pro jednoho plus pro druhého může být minus.
pro mě je důležitější váha a skladnost kočárku a to že má otocne sezení.

mirus2
21. apr 2013

Áno, Brio je skladnejsi, ja som PP nemusela vlačit po schodoch, to je rozdiel, a mame veľké autá, takze som ho zmestila aj do aut v pohode. Len som myslela, že ti pomozem a poradim, ked si sa pýtala, lebo mám už odkocikane 2 deti🙂, a pri prvom tehotenstve som tiež nevedela, preto som kúpila Cam

samcuska
21. apr 2013

Devcata,ja mam Brio a tezce me zklamal.Po mesici uzivani nam piska kolecko.Pani mi ho v prodejne chtela jen naolejovat,ale nakonec se zjistilo,ze je to nekde v kloubu,takze mi poslali konstrukci na servis.Takze mam silenou radost(mysleno ironicky) 😒 Ach jo,cekala jsem,ze za ty penize bude aspon trosicku kvalitnejsi a vydrzi dele a to jsem s nim jezdila jen obcas a charnim si ho jako oko v hlave...!!!Jsem na sebe tak nastvana.Vybirala jsem tak dlouho az jsem opet asi prebrala.Uz jsem to i obrecela.Proc se to muselo stat zrovna nam? 😒

pellullinka
21. apr 2013

@mirus2 ano 🙂 nemyslela jsem to zle, jen sem dalším čtenářkám chtěla říct, že pro každého je důležité něco jiného 🙂

@samcuska mluvíš o tom jako o životní tragédii 😀 určitě na to v servisu kouknou a bude to dobrý, stávají se mnohem horší věci, tak úsměv 🙂

lludmila
22. apr 2013

@samcuska už jsem vyzkoušela víc kočárků, ale Brio je ten nejlepší. Tak nevěš hlavu, vybrala si dobře! Nebo by jsi radši jezdila s těžkým neovalatelným kočárem, ke kterému neexistuje ani servis? 🙂

samcuska
22. apr 2013

@pellullinka :
@lludmila : holky v pohode,snad kocarek opravi a snad bude slouzit dal...Taky jsem vyzkousela vice kocarku,ale po tech zkusenostech jsme si s manzelem rekli,ze investujeme do lepsiho...A proste jsme narazili na vadny kocarek...Ale zadna velka tragedie to neni,akorat me to mrzi..🙂

lludmila
22. apr 2013

@samcuska já mám s reklamacema Bria na prodejně v Malenovicích dobré zkušenosti, vždy byla oprava hotová max do týdne... 2 krát mi taky měnili kola 🙂 A alespoň jsem si vyzkoušela ten bílý rám 🙂

samcuska
22. apr 2013

@lludmila : 😀 😉 Presne tak,pani mi rikala,ze oprava bude do tydne.Jako na druhou stranu musim uznat,ze je to super obchod,nebo vam daji vlastne nahradni ten podvozek.V jinem obchode by se na vas vyprdli...😀A jinak ten bily ram je priserny,aspon teda me se nelibi...🙂Ta cerna je hezci...Taky jsi mela cerny ram a cernou korbicku? A jeste neco?Vyklala nebo houpala se ti ta korbicka podvozku?Me se houpe a pani me porad ujistuje,ze je to v poradku.Mam to ale problemy,ze?😀

lulii
22. apr 2013

@samcuska Je mi to líto, s tím kočárkem, ale fakt mi spíš přijde, že jsi měla vadný kus. A mě se ta korbička na tom adaptéru nehýbe 😲 😅 Jinak taky mám černou konstrukci 😉

lludmila
22. apr 2013

@samcuska jo, hluboká korbička se mi taky trochu houpala, manžel to chtěl pořád nějak opravovat, ale těch 6měsíců o tom jen mluvil 🙂 My jsme měli hlubokou korbu modrou, sporťák mám teď hnědý. Měla jsem i ten žlutý, ale ten jsem prodala..

samcuska
22. apr 2013

@lludmila : prave me to houpani taky stve...Ale pani mi to na reklamacku nevzala,tak snad je to ok.Ty jsi mela ten zluty co tu byl na bazarku?Na to se musely chytat moc musky a vcelky,ne?😀Tak ani ta modry korbicka neni spatna...🙂

lludmila
22. apr 2013

@samcuska žlutá byla krásná, docela lituji, že jsem ji prodala, protože po UH a Zlíně jezdí jen samé hnědé 🙂 Brouci na ni lezli, ale v létě jsem měla danou puntikovanou stříšku a tak to bylo bez hmyzu 🙂 Blázen jsem jedno Brio prodala a pak koupila druhé, protože ostatní kočárky byly podle Bria hrozné...
Mě to houpání taky štvalo, spíš jsem měla pocit, že to tam mám špatně nacvaknuté. Ale malému se houpání zase líbilo 🙂

samcuska
22. apr 2013

@lludmila : No tak to ses blazen...😀 A proc jsi jej prodavala,kdyz je to jeden z nej kocarku???A co jsi mela za jine kocarky?Mas pravdu,i me to houpani stve,mam pocit,ze mi upadne ta korbicka,ale nenadelame nic.🙂

macinka85
22. apr 2013

Jé a já se do bílé konstrukce zamilovala🙂) Jenže není v bazárku moc k sehnání:(Vždy jsem druhá v pořadí:((

kacula87
23. apr 2013

Holky neprodava nekdo z vas brio?

evelyin
23. apr 2013

@kacula87 ja predavam, cierne brio ale trojkombinaciu. 🙂

macinka85
23. apr 2013

No,já bych chtěla koupit Brio s bílou konstrukcí konec léta,začátek podzimu. Pokud by někdo chtěl v tuhle dobu brio dávat pryč,ozvěte se mi prosím...

kacula87
23. apr 2013

@evelyin jee tak ja bych prave potrebovalq sportak brala bych hned ☹

kacula87
23. apr 2013

Holky jaky je vubec rozdil mezi brio 2011 2012 2013 nejaky rapidni?

macinka85
23. apr 2013

@kacula87 mezi 2012 a 2013 je ta,že 2013 má nsaditelné zimní kola ale jinak..asi ne..nebo?

macinka85
23. apr 2013

@evelyin s černou konstrukcí?

kacula87
23. apr 2013

@macinka85 myslela jsem treba v odpruzeni

robkova
23. apr 2013

@kacula87
@macinka85
ahojte, rozdiel medzi 2012 a 2013 je aj v odpruzeni prednych koliesok a inak sa aj zaaretovavaju ako pri modele 2011 a 2012 (uz nie takym plastovym sivym kolieskom, ale takym kovovym cimsi, neviem to presne opisat 🙂) sme to prave tento vikend porovnavali a cerstve brio 2013 nam uz parkuje doma 😎

kacula87
23. apr 2013

@robkova takze 2011a 2012 neni tak odpruzena jako 2013 pochoila jsem to dobre.a jinak kolecka maji stejny material?